Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ na 18. – 22.10.2014

Súťaže riadené SFZ

I.LMD – U17-16 – 10. kolo – dohrávka
22.10. 11.00-13.00 Slovan – Senica  Bohun, Kočický, Křivan

I.Liga žien – 7. kolo
18.10. 13.00 FK Dúbravka – Bardejov  Gaži, Matejová (AR1) za Kuzmovú, Triskal za ObFZ-m

I.Liga junioriek – 7. kolo
18.10. 15.00 FK Dúbravka – Bardejov  Matejová (R) za Kuzmovú, Gaži, Triskal za ObFZ-m

I.LMŽ U13 – U12 – 11. kolo
18.10. 10.00-12.00 K. Ves – Levice  Bočák Jo. za Ľuptáka, Teťák za Saba (Údernícka Petržalka)

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 8. kolo – dohrávka
22.10. 15.00 Lozorno – Inter  Hajnala, Chromý, Vašš, Somoláni

Seniori IV. Liga S4A – 10. kolo
19.10. 14.30 Čunovo – Vajnory  Piatka, Križko, Dujava (AR2) za Marettu; Banič
19.10. 14.30 Rusovce – Lamač  Martinkovič st. (R) za Gráca, Martinkovič ml., Grác (AR1) za Martinkoviča st.; Marczell
19.10. 14.30 D. N. Ves – ŠKP  Polomský, Maretta (AR1) za Dujavu, Chálka; Ondrušek

Seniori IV. Liga S4B – 10. kolo
18.10. 14.30 P. Štvrtok – V. Leváre  Tanglmayer (R) za Martišku, Laciňák, Valko; Somoláni
19.10. 14.30 Limbach – Kostolište  Ruc, Cvengroš, Somoši (AR2) za Martišku; Šuniar

Dorast III. Liga SD3R – 10. kolo
18.10. 12.00 Rohožník – FC Petržalka akadémia  Dávid D. (R) za Zálesňáka, Zálesňák (AR1) za Dávida D., Lackovič
18.10. 15.00 D. Lužná – Báhoň  Černý (R) za Tanglmayera, Grác, Smirnov (AR2) za Černého

Dorast III. Liga MD3R – 10. kolo
18.10. 11.00 BCT – D. N. Ves  Križko, Chálka (AR1) za Polomského
18.10. 14.00 Šamorín Hamuliakovo – Ekonóm  Hádek, Polomský (AR1) za Chálku

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 10. kolo
18.10. 10.00-11.30 FC Petržalka akadémia – Domino  Martinkovič st., Koštrna za Marettu (Sklodowskej)
18.10. 10.00-11.45 Rusovce – Ružinov  Laciňák, Maretta za Koštrnu

Regionálna liga žiačok – 8. kolo
19.10. 11.30 Sv. Jur – D. Lužná  Brejcha za Martišku

Prípravka PMA1 – 7. kolo
19.10. 11.30 K. Ves „A“ – Domino  Žilavý L. za Kravárika

Prípravka PMB1 – 7. kolo
19.10. 10.00 K. Ves „A“ – Domino  Žilavý L. za Kravárika
19.10. 9.30 FC Petržalka akadémia – Rača  Vanek (Pankúchová)

Prípravka PMC – 7. kolo
22.10. 17.15 K. Ves „A“ – Domino  Takáč za Kravárika

Súťaže riadené ObFZ Bratislava – vidiek

Seniori S5VA – 9. kolo
19.10. 14.30 Studienka – Marianka  Bočák Jo., Krčová, Krč; Minarovič
19.10. 14:30 Suchohrad – Z. Ves   Ďuriš, Hudy za AR1, AR2

S5VB – 10. kolo
18.10. 14:30 Vinosady – Častá   Miško, Bočák, Brejcha   Nové obsadenie!
19.10. 14:30 Vištuk – Grinava   Polakovič A., Olša D. za Opálka, AR2

S5VC – 10. kolo
18.10. 14:30 Kráľová B – Kaplna   Augustovič st., Rybár, Olša M.   Nové obsadenie!
19.10. 14:30 Igram – Čataj   Brejcha, Valko, Szakall   Zmena termínu + nové obsadenie!
19.10. 14:30 Miloslavov – N. Dedinka   Rybár, Ježík, Tahotný   Nové obsadenie!
19.10. 14:30 Ch. Grob – Blatné   Kováč, Strapek, Sobolová   Nové obsadenie!

Dorast SDVA – 8. kolo
19.10. 11.30 Lamač – Závod  Sabela, Rataj, Volek za ObFZ-m

SD4VB – 8. kolo
18.10. 14:00 Modra – Sl. Grob   Tahotný za Polakoviča A.
18.10. 14:30 Doľany – Dubová   Polakovič A. za Opálka
18.10. 14:30 Cajla – Igram   Paracková, Mičura   Nové obsadenie!
19.10. 12:00 N. Dedinka – Budmerice   Tahotný, Rybár za Kováča

SZV B – 8. kolo
19.10. 10,00 Dubova – Šenkvice   R za Opálka
19.10. 10,00 Malinovo – Budmerice   Augustovič st. za R   Zmena času!

MZV A – 7. kolo
18.10. 12,00 Báhoň – PŠC Pezinok B   R za Roziaka
19.10. 12,00 Studienka – V. Leváre   Lukeš za R

Prípravka PrPK – 7. kolo
19.10. 09,00 PŠC Pezinok – Šenkvice   Hádek za R

 

 

 

 

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV