Obsadenie R a D na 1.5.2013 DOPLNENÉ!!!

Súťaže riadené SFZ

I. LSŽ-Z A+B – 18. kolo

1.5. 10.00-12.00 Petržalka – Púchov  Kočický, Gosiorovský, Ježík ( ZŠ Pankuchova )

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 23. kolo

1.5. 10.30 Inter – Sl. Grob  Srna, Zálesňák, Dujava; Jablonický

1.5. 10.30 ŠKP – Jablonec  Bohun, Fischer, Havrila; Ľupták

1.5. 17.00 Ivanka – Rohožník  Polakovič Ľ., Vašš, Tanglmayer; Minárik

1.5. 17.00 Stupava – Králová p/S  Pinček, Tanuška, Kroneraff; Sedlák

1.5. 17.00 Pl. Štvrtok –  Ružinov  Cvengroš, Brody, Rozinek; Darlea

1.5. 17.00 Limbach – Rovinka  Henček, Dujava, Mosor; Truchlý

1.5. 17.00 Lozorno – Sv. Jur  Martinkovič ml., Ježík, Kočický; Somoláni

1.5. 17.00 Bernolákovo – Rača  Chromý, Martiš, Smolíková; Chladek

Seniori S4A – 14. kolo

1.5. 9.30 BCT – Vajnory  Lauer, Chromý, Straka; Randa

1.5. 17.00 Most p/B – Vrakuňa  Čižmár, Martinka, Ščepán; Mazanec P.

1.5. 17.00 Domino „B“ – Čuňovo  Maretta, Melíšek, Pacalaj; Brody

1.5. 17.00 Danubia – Rusovce  Hádek, Křivan, Valko; Pogány

1.5. 17.00 Lamač – Igram  Dávid D, Kudlica, Lackovič; Príkopa

Seniori S4B – 17. kolo

1.5. 17.00 Jablonové – Malacky  Ďurčo M., Smirnov, Ralbovský; Ležovič

1.5. 17.00 B. Pezinok –  Šenkvice  Bilčík, Lazar, Dávid M.; Banič

1.5. 16.00 Budmerice –   PŠC Pezinok  Moravec, Chálka, Krč, Keller

Dorast SD3R – 23. kolo

1.5. 9.30 PŠC Pezinok – Kostolište  Orlický, Melíšek, Valko

1.5. 10.00 FK Dúbravka – K. Ves  Križko, Kroneraff, Rozinek

1.5. 13.00 ŠKP – Sv. Jur Hrazdira, Havrila, Abrman

1.5. 14.30 Bernolákovo – Rača  Fischer, Martiš, Smolíková

1.5. 14.30 Ivanka – D. Lužná  Tanglmayer, Vašš, Lauer

1.5. 17.00 Vrakuňa – Iskra  Martinkovič st., Križko,Straka

Dorast MD3R – 21. kolo

1.5. 14.00 Senec – Iskra  Jendruš, Strapek

1.5. 15.00 ŠKP – PŠC Pezinok   Abrman, Hrazdira

 

Súťaže riadené ObFZ Bratislava-vidiek

Seniori – S5VA – 13. kolo
1. 5. 17.00 Marianka – M. Leváre Pirník, Surovský, AR2, D
1. 5. 17.00 Borinka – Suchohrad Višváder, Gilan, AR2, D
1. 5. 17.00 P.Š./Vysoká B – Pl. Mikuláš Ďurčo P., Hudy, AR2, D
1. 5. 17.00 Gajary – Kuchyňa Žilavý, Hušek, AR2, D
1. 5. 17.00 Sološnica – Studienka Boldižár, Hurban, AR2, D

Seniori – S5VB – 23. kolo
1. 5. 17.00 Miloslavov – Sv. Jur B Zborovan, Lieskovský, AR2, D
1. 5. 17.00 Čataj – Malinovo Olša M., Zárecký, AR2, D
1. 5. 17.00 Grinava – Ch. Grob Huska, Miško, AR2, D
1. 5. 17.00 Kaplná – Králová p. S. B Patlevič, Mičura, AR2, D
1. 5. 17.00 Blatné – Dubová Habo, Strapek, AR2, D
1. 5. 17.00 Modra – Častá Bočák, Gajarský, AR2, D
1. 5. 17.00 N. Dedinka – Sl. Grob B Rybár, Boško, AR2, D
1. 5. 17.00 Doľany – Vištuk Augustovič, Olša D., AR2, D

Dorast – SD4VA – 10. kolo
1. 5. 14.00 Rohožník – Malacky Hurban, Boldižár
30.4. 17.30 Žolik MA – Lozorno Surovský, Pirník           v Pl. Podhradí

Dorast – SD4VB – 14. kolo
1. 5. 14.30 Báhoň – Šenkvice Mičura, Patlevič
1. 5. 14.30 Králová p. S. – Častá Boško, Rybár
1. 5. 14.30 Malinovo – Budmerice Lieskovský, Zborovan
1. 5. 14.30 Limbach – Sl. Grob Mosor za BFZ, Dujava za BFZ
1. 5. 14.30 Viničné – Igram Miško, Huska

Žiaci – SZVMA – 13. kolo
1.5. 11.00 Zohor – Jakubov Blecha
1.5. 11.00 Rohožník – Kuchyňa – diev. Boldižár
1.5. 11.00 Stupava – Láb Višváder
30.4. 17.00 Malacky – ŽOLIK B Višváder
1.5. 11.00 Gajary – Jablonové Pirník

Žiaci – SZVPK – 11. kolo
1. 5. 14.30 Doľany – Jablonec Olša D.

Žiaci – SZVSC – 10. kolo
1. 5. 10.30 Hr. Šúr – N. Dedinka Hošo
1. 5. 14.30 Most p. B. – Králová p. S. Randa

Žiaci – MZV – 12. kolo
1. 5. 10.30 Modra –  Pl. Štvrtok B Opálek
1. 5. 10.30 B. Pezinok – P. Úľany Brejcha
1. 5. 10.30 Pl. Štvrtok A – Vištuk Hušek
1. 5. 10.30 Šenkvice – V. Leváre Polakovič A.
1. 5. 10.30 Limbach – Marianka Huska

Prípravka – PrSC – 12. kolo
1. 5. 10.30 Králová p. S. B – Most p. B. R – D
1. 5. 10.30 Kalinkovo A – Ivanka p. D. R – D
1. 5. 10.30 N. Dedinka – Bernolákovo R – D
1. 5. 10.30 Malinovo – Rovinka R – D
1. 5. 10.30 Čataj – Kalinkovo B R – D
1. 5. 10.30 Miloslavov – Králová p. S. A R – D

 

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV