Obsadenie R a DS – PR BFZ na 22. – 26.10. 2014

Súťaže riadené SFZ

I. LSD – U19 12. kolo
25.10. 11.00 Senec – FC Košice      Pavlík, Jankovič, Smolíková; Zábranský

I. LMD – U17-16 – 10. kolo – dohrávka
Slovan – Senica      Bohun, Kočický, Křivan (Odložené)

I.LSŽ – U15, U14 – 12. kolo
26.10. 13.00-15.00 Senec – AS Trenčín      Koštrna, Kardelis, Somoši (NTC Senec)

I. LMŽ U13 – U12 – 12. kolo
25.10. 10.00-12.00 K. Ves – Šamorín      Lacena, Ľupták za ObFZ-m
25.10. 14.00-12.30 Inter – FC Nitra      Krčová, Hargaš za ObFZ-m
26.10. 10.00-11.30 Slovan – Spartak Trnava      Červenák, Kuzmová za ObFZ-m

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 8. kolo – dohrávka
22.10. 15.00 Lozorno – Inter      Hajnala, Chromý, Vašš, Somoláni

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 13. kolo
26.10. 10.30 Inter – Báhoň      Straka, Zálesňák, Lackovič; Beňo (ŠKP)
26.10. 13.30 Viničné – D. Lužná      Polakovič Ľ., Dobrovský, Čižmár; Hájek
26.10. 13.30 Rovinka – Ivanka p/D      Tanglmayer, Ježík, Vašš; Brody
26.10. 13.30 Bernolákovo – Tomášov      Piatka, Srna, Cvengroš; Richtárik
26.10. 13.30 Kráľová p/S – Rohožník      Henček, Smolíková, Chromý; Darlea
26.10. 13.30 Most p/B – S. Grob      Brody, Martinkovič ml., Dujava; Somoláni
26.10. 13.30 Lozorno – Sv. Jur      Chudá, Martiš, Bláha, Jablonický
26.10. 13.30 Stupava – Rača      Parilák, Gaži, Ďurčo M., Ľupták

Seniori IV. Liga S4A – 11. kolo
25.10. 10.00 Štart Nepočujúci – Čunovo      Augustovič ml., Matejová, Moravec; Lazar (BCT)
25.10. 13.30 FK Dúbravka – Danubia      Havrila, Dávid D., Pirník; Truchlý
25.10. 13.30 Lamač – D. N. Ves      Somoši, Henček, Kardelis; Príkopa
25.10. 13.30 Domino – Rusovce      Srna, Grác, Koštrna; Keller
26.10. 13.30 ŠKP – Vrakuňa      Fischer, Lackovič, Zálesňák; Mydlárik
26.10. 13.30 Malinovo – Ružinov      Dávid D., Hrazdira, Hudy; Šuniar
26.10. 13.30 Vajnory – Kalinkovo      Bohun, Havrila, Hajnala; Hilka

Seniori IV. Liga S4B – 11. kolo
26.10. 13.30 V. Leváre – PŠC Pezinok      Malárik, Ruc, Maretta; Ondrušek
26.10. 13.30 Zohor – P. Štvrtok      Ralbovský, Strapek, Valko, Dadykin
26.10. 13.30 Kostolište – Závod      Kočický, Abrman, Martinkovič st.; Pinček
26.10. 13.30 Budmerice – Limbach      Chálka, Laciňák, Kroneraff; Minárik
26.10. 13.30 Šenkvice – Jablonec      Hádek, Augustovič ml., Smirnov; Banič
26.10. 13.30 Malacky – Jablonové      Křivan, Berner, Gosiorovský; Chladek
26.10. 13.30 Jakubov – Dubová      Križko, Polomský, Matejová; Marczell

Dorast III. Liga SD3R – 11. kolo
25.10. 9.30 PŠC Pezinok – Rohožník      Hajnala, Brody, Polakovič Ľ.
25.10. 10.00 FC Petržalka akadémia – Ivanka p/D      Čižmár, Straka, Chromý
25.10. 10.30 Iskra Petržalka – Kráľová p/S      Cvengroš, Vašš, Fischer
25.10. 13.30 Žolík Malacky – D. Lužná      Hudy, Laciňák, Malárik
25.10. 13.30 Kostolište – D. N. Ves      Gosiorovský, Tanglmayer, Křivan
25.10. 13.30 Vrakuňa – BCT      Dujava, Bláha, Ďurčo M.
26.10. 11.00 Domino – Ružinov      Grác, Sabo, Kocurek za ObFZ-m
26.10. 11.00 Báhoň – Rača      Augustovič ml., Smirnov, Hádek (Šenkvice)

Dorast III. Liga MD3R – 11. kolo
25.10. 14.00 Rača – PŠC Pezinok      Abrman, Ralbovský
26.10. 10.00 D. N. Ves – Ružinov      Martinkovič st., Abrman
26.10. 11.00 Zohor – Tomášov      Strapek, Valko
26.10. 11.00 Žolík Malacky – Domino      Pirník, ObFZ-v
26.10. 11.00 Ekonóm – BCT      Moravec
26.10. 11.00 Stupava – Šamorín Hamuliakovo      Ďurčo M., Gaži
26.10. 12.30 FC Petržalka akadémia – V. Leváre      Černý (Rusovce)

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 11. kolo
25.10. 9.00-10.30 Domino – FA Bratislava      Koštrna, Grác
25.10. 10.00-11.45 Šamorín Hamuliakovo – Ivanka p/D      Hádek, Strapek
25.10. 10.00-11.45 D. Lužná – Vrakuňa      Križko, Smirnov
25.10. 10.00-12.00 Žolík Malacky – Rusovce      Laciňák, Malárik
25.10. 10.00-11.45 Rohožník – FC Petržalka akadémia      Lackovič
25.10. 10.00-11.30 Slovan „C“ – BCT      Polomský, Ruc
25.10. 10.30.-12.15 Rača – PŠC Pezinok      Abrman, Ralbovský
26.10. 9.00-10.45 Ružinov – D. N. Ves      Hajnala, Havrila

Regionálna liga žiačok – 9. kolo
25.10. 8.30 Senec – D. Lužná ObFZ-v
25.10. 15.30 Slovan – FC Petržalka akadémia      Černý
26.10. 13.00 FK Dúbravka – K. Ves „A“      ObFZ-m

Prípravka PMA1 – 8. kolo
23.10. 16.00 Ružinov – Rača      Plonka
25.10. 9.00 Inter – Domino      Kravárik
25.10. 14.00 ŠKP – Senec      Volek
26.10. 9.00 FA Bratislava – K. Ves „A“      Štvrtecký

Prípravka PMB1 – 8. kolo
23.10. 16.30 FC Petržalka akadémia – D. N. Ves      Plonka
23.10. 17.30 Ružinov – Rača      Kravárik
25.10. 9.00 Inter – Domino      Dano
25.10. 14.00 ŠKP – Senec      Volek
26.10. 10.30 FA Bratislava – K. Ves „A“      Štvrtecký

Prípravka PMC – 8. kolo
22.10. 16.30 FC Petržalka akadémia – D. N. Ves      Vanek
23.10. 16.00 Ružinov – Rača      Dano
25.10. 10.30 Inter – Domino      Kravárik
25.10. 15.00 ŠKP – Senec      Volek
26.10. 12.00 FA Bratislava – K. Ves „A“      Štvrtecký

Prípravka PMA2 – 2. kolo – dohrávka
21.10. 17.00 Iskra Petržalka – D. Lužná      Lehuta

Prípravka PMA2 – 8. kolo
25.10. 9.00 FA Bratislava „B“ – K. Ves „B“      Štvrtecký
25.10. 9.00 Hargašova Z. Bystrica – D. Lužná      Volek
25.10. 9.30 Ivanka p/D – Šamorín Hamuliakovo      ObFZ-v
25.10. 13.00 BCT – Vrakuňa      Vanek
26.10. 9.30 Žolík Malacky – Iskra Petržalka      ObFZ-v

Prípravka PMB2 – 2. kolo – dohrávka
21.10. 17.00 Iskra Petržalka – D. Lužná      Plonka

Prípravka PMB2 – 8. kolo
25.10. 10.30 FA Bratislava „B“ – K. Ves „B“      Štvrtecký
25.10. 12.00 Hargašova Z. Bystrica – D. Lužná      Volek
25.10. 11.00 Ivanka p/D – Šamorín Hamuliakovo      ObFZ-v
25.10. 13.00 Štart Nepočujúci – Vrakuňa      Dano
26.10. 9.30 FC Malacky – Iskra Petržalka      ObFZ-v

Prípravka PMA3 – 8. kolo
23.10. 16.45 Inter „B“ – Lamač      Straka M.
23.10. 17.00 ŠKP „B“ – FK Dúbravka      Láska
25.10. 9.00 FA Lafranconi – Rusovce      Teťák
25.10. 10.30 Čunovo – Vajnory      Plonka
26.10. 9.30 Jarovce – Danubia      Plonka

Súťaže riadené ObFZ Bratislava – vidiek

S5VA – 10. kolo
25.10. 13:30 Vysoká – Kuchyňa      Ďurčo P., Surovský, Farkaš M.
26.10. 13:30 Rohožník B – Marianka      Ďurčo P., AR1, AR2
26.10. 13:30 Gajary – Studienka      Ďuriš, AR1, AR2
26.10. 13:30 Borinka – Pl. Mikuláš      Patlevič, Mičura, AR2
26.10. 13:30 Z. Ves – M. Leváre      Surovský, AR1, AR2
26.10. 13:30 Pernek – Suchohrad      Polakovič A., AR1, AR2

S5VB – 11. kolo
26.10. 13:30 Vinosady – Doľany      Olša M., Paracková, AR2
26.10. 13:30 Častá – Vištuk      Kováč, AR1, AR2
26.10. 13:30 Grinava – Sv. Jur B      Habo, AR1, AR2
26.10. 13:30 Cajla – Modra      Bočák, Miško, AR2

S5VC – 11. kolo
26.10. 13:30 Igram – Kráľová B      Huska, Opálek, AR2
26.10. 13:30 Hr. Šúr – Ch. Grob      Rybár, Roziak, AR2
26.10. 13:30 Blatné – Miloslavov      Brejcha, Tahotný, AR2
26.10. 13:30 N. Dedinka – Kaplna      Augustovič st., Gajdošík, AR2

SD4VA – 9. kolo
25.10. 11:00 Vysoká – Lamač      Surovský, Ďurčo P., Farkaš M.
25.10. 13:30 Jakubov – Jablonové      Ďuriš, AR1
26.10. 11:00 Láb – Jarovce      R

SD4VB – 9. kolo
26.10. 11.00 Budmerice – Doľany      Kroneraff, Laciňák
26.10. 11:00 Igram – N. Dedinka      Opálek, Huska
26.10. 11:00 Sl. Grob – Cajla      Brejcha, AR1
26.10. 11:00 Dubová – Viničné      Olša M., AR1

SZV A – 8. kolo
26.10. 09,15 Láb – V.Leváre      R
26.10. 10,30 Závod – Marianka      R
26.10. 10,30 Z.Ves – Lozorno      Surovský
26.10. 11,00 Vysoká – Zohor      R

SZV B – 9. kolo
25.10. 10,00 Modra- Mos R
25.10. 10,30 Jablonec – Dubova      Olša M.
25.10. 11,00 Šenkvice – Doľany      Huska
26.10. 09,30 Budmerice – Vištuk      R
26.10. 11,00 Kraľova – Bernolákovo      Tahotný
26.10. 11,00 Častá – Malinovo      R

MZV A – 8. kolo
25.10. 11,00 Viničné – Sv.Jur      Huska
25.10. 11,00 Báhoň – Jabloňové      Polakovič A.
25.10. 11,45 PŠC Pezinok B – V.Leváre      Tahotný
26.10. 09,30 Sl.Grob – Studienka      Brejcha
26.10. 11,00 Žolík B – Šenkvice   Ďuriš

MZV B – 9. kolo
25.10. 13,30 Malinovo – Kraľova      R
26.10. 10,00 Bernolákovo – Kalinkovo      Marczell
26.10. 10,00 N.Dedinka – Čataj      Augustovič st.

Prípravka PrMA – 8.kolo
26.10. 09,30 Vysoká – Zohor      R
26.10. 10,00 Jakubov – Lozorno      R
26.10. 10,30 Stupava – Studienka      Blecha
26.10. 13,30 Láb – Studienka      R

Prípravka PrPK – 8. kolo
25.10. 10,00 Cajla – Limbach      Minárik
26.10. 10,00 Viničné – Šenkvice      Minárik
26.10. 10,00 Modra – Sv.Jur      R
26.10. 11,00 Grinava – PŠC Pezinok      Paracková
26.10. 12,00 Jablonec – Vištuk      R

Prípravka PrSC – 8. kolo
25.10. 10,00 N.Dedinka – Kraľova B      R
25.10. 10,00 Kalinkovo – Kraľova A      R
25.10. 10,00 Bernolákovo – Senec B      Marczell
26.10. 09,30 Most – Miloslavov      R
26.10. 11,30 Čataj – Malinovo      R
26.10. 11,30 Ch.Grob – Rovinka      Gajdošík


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV