Zmeny v obsadení na 27.- 28.4.2013

Súťaže riadené SFZ

II. LS/M/DZ – 17. kolo
24.4. 14.00-16.15 Inter – Púchov Chromý, Ďurčo M. za Vašša, Maretta; Truchlý (Drieňová)

II. LS/M/DZ – 23. kolo
27.4. 10.00-12.15 Ružinov – Púchov Zálesňák, Tanglmayer za Orlického, Dávid D.; Minárik
27.4. 10.00-12.15 Inter – Nitra „B“ Kočický, Straka za Vašša, Smolíková; Šuran ( Drieňová )

I. liga žien – 16. kolo
27.4. 15.00 Slovan – Šaľa Brody, Ščepán, Ježík ( Rapid )

I. liga žiačok – 16.kolo
27.4. 13.15 Slovan – Šaľa Ščepán, Ježík ( Rapid )

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 22. kolo
27.4. 17.00 Sv. Jur – Bernolákovo Dujava AR1 za Tanušku
28.4. 17.00 Rohožník – Inter Straka AR2 za Vašša

Seniori S4A – 20. kolo
28.4. 17.00 Vrakuňa – Hrubý Šúr Polakovič AR1 za Orlického

Dorast SD3R – 22. kolo
27.4. 14.30 Sv. Jur – Bernolákovo Melíšek, Dujava, ObFZ-v
28.4. 13.30 Rača – Ivanka Martinkovič ml..; Martinkovič st., Sabo za ObFZ-m
28.4. 10.00 D. Lužná – Petržalka Páchnik za SFZ, Takáč, Dano za ObFZ-m
27.4. 16.30 K. Ves – Iskra Smirnov R za Cvengroša

Dorast SD3R – 23. kolo
1.5. 14.30 Bernolákovo – Rača Srna R za Fischera

Dorast MD3R – 20. kolo
28.4 9.00 Domino – Vrakuňa Straka, Chálka
27.4. 14.30 K. Ves – ŠKP Smirnov AR2 za Cvengroša

Žiaci II. liga starší (SZRL) + mladší (MZRL) – 20. kolo
28.4. 9.00 Iskra – Vrakuňa Gubančok za ObFZ-m ( iba ml. žiaci ) ( Budatínska )

Dorast – SD4VA – 13.kolo
28.4. 14.30 Stupava – Rohožník Chromý, Mosor
28.4. 14.30 Jakubov – Malacky Hádek, Henček

LMŽ SFZ U-12 – 15.kolo
27.4. 15.30 Senec – Petržalka Lovás za Mráza ( V. Biel )

Súťaže riadené ObFZ Bratislava-vidiek

Seniori – S5VA – 17. kolo
28. 4. 17.00 Borinka – Sološnica Gilan, Pirník,
27. 4. 17.00 P.Š./Vysoká B – Gajary Pirník, Gilan, Surovský

Seniori – S5VB – 22. kolo
26. 4. 18.00 Sv. Jur B – Vištuk Zborovan, Augustovič, Gajarský
28. 4. 17.00 Malinovo – Grinava Augustovič, Mrva, Huska, D

Dorast – SD4VA – 13. kolo
27. 4. 14.00 Žolik MA Pl. Mikuláš Surovský, Gilan v Pl. Podhradí

Dorast – SD4VB – 20. kolo
27. 4. 17.00 Šenkvice – Igram Huska, Opálek
27. 4. 14.30 Králová p. S. – Viničné Brejcha, Habo
28. 4. 14.30 Malinovo – Modra Mrva, Huska

Žiaci – SZVMA – 17. kolo
27. 4. 17.00 Kuchyňa – diev. – ŽOLIK B Hurban
28. 4. 15.00 Rohožník – Závod Hudy
28. 4. 10.00 Malacky – Gajary Pirník

Žiaci – SZVSC – 13. kolo
28. 4. 15.00 Králová p. S. – Hr. Šúr Strapek

Žiaci – MZV – 16. kolo
28. 4. 12.00 Pl. Štvrtok B – V. Leváre Gilan

Doplnenie obsadenia

II. liga žien – 18. kolo
28.4. 15.00 Láb – Lady Team B Zálesňák, Gilan za ObFZ-v

Žiaci II. liga starší (SZRL) + mladší (MZRL) – 20. kolo
28.4. 13.30 – 15.30 Ivanka – FA Bratislava Kudlica, Hošo za ObFZ-v

Žiaci – MZM – 15. kolo
28.4. 10.00 Bernolákovo – Slovan žiačky Marczell za ObFZ-v
27.4. 11.00 Rovinka – FK Dúbravka Strapek za ObFZ-v
27.4. 9.30 Sv. Jur – Záh. Bystrica Brejcha za ObFZ-v

Prípravka-PMA – 17. kolo
28.4. 9.30 ŽOLIK MA – Rača Žilavý za ObFZ-v i. Záhorácka

Prípravka-PMB – 17.kolo
28.4. 10.45 ŽOLIK MA – Rača Žilavý za ObFZ-v i. Záhorácka

Prípravka-PMC – 15.kolo
28.4. 12.00 ŽOLIK MA – Rača Žilavý za ObFZ-v i. Záhorácka

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV