Výsledky stretnutí – hrací deň 27.- 28.4.2013 – Seniori

Súťaže riadené BFZ:

 

Majstrovstvá regiónu Bratislava – MRB

22. kolo:

Rača – Ivanka p.D.              2:0 (1:0), 37. Mizera, 63. Vargic.

Sv. Jur – Bernolákovo       0:0

Rohožník – Inter                 2:1 (1:1), 37. Števík, 67. Antolík – 45. Burza.

Králová p.S. – Jablonec    1:1 (1:1), 13. Kulaš – 39. Nemček.

Rovinka – Lozorno             3:1 (0:1), 65. a 85. Mužlay, 71. Marec – 35. Holocsi.

Sl. Grob – ŠKP I. Dúbravka  5:2 (0:1), 48., 67., 72. a 78. Tiko, 82. Poledňák – 42. Ahmed, 90. Bereš.

Stupava – Pl. Štvrtok           0:0

FC Ružinov – Limbach        2:0 (1:0), 37. Raček (11 m), 83. Kalmár (11 m)

 

Dohrávka 19. kola:

Lozorno – Plav. Štvrtok     0:4 (0:1), 60. a 86. (11 m) Horváth, 9. Kadera, 67. Havlík.

 

1. Rača                         20        13       4          3          54:14  43

2. Rohožník                20        13       3         4          44:26  42

3. Kráľová                   19        11       5          3          36:17  38

4. Sl. Grob                   20       10       6          4          43:23  36

5. Rovinka                   20       10       6          4          41:26  36

6. Bernolákovo          20       10       4          6          29:21  34

7. Inter                         20       9          6          5          29:23  33

8. Pl. Štvrtok               20       8          6          6          44:24  30

9. Lozorno                   20       6          6          8          22:27  24

10. ŠKP I.  Dúbravka  20       6          4          10       24:45  22

11. Svätý Jur                  20       5          5          10       24:29  20

12. Ivanka                      20       5          5          10       27:36  20

13. FC Ružinov              20       6          1          13       21:36  19

14. Stupava                    20       4          5          11       18:50  17

15. Limbach                    19       4          3          12       12:38  15

16. Jablonec                   20       2          5          13       19:52  11

 

Seniori S4A – 20. kolo

BCT – Čunovo                      1:1 (1:0), 18. Homola – 84. Baláž
Domino „B“ – D. N. Ves        0:0
Vrakuňa – Hrubý Šúr            0:0
Kalinkovo – Rusovce            1:1 (0:1), 76.  Gyenes (11m) – 45. Kogler
Vajnory – Igram                    4:1 (1:1), Zeman P., Zeman L., Jakubec, Škrabák – Gašparovič
Tomášov – Lamač                  1:2 (0:1), 90. Lipiak – 39., 60. Vondra
Most .B. – Danubia                 5:1 (4:0), 1.,71,22.,52. Kočmarský, Lembakoali – 56. Duducz

 

Seniori S4B – 20. kolo
Báhoň – B. Pezinok              3:0 (1:0), Brnula, Bartek, Maršovský
Budmerice – Zohor               0:2 (0:1), Piaček, Sabol
PŠC Pezinok – Jablonové   1:2 (1:1), Tábora – Hon, Kuklovský

Jakubov – Viničné                1:3 (1:0), Malý – Ulrich, Horváth, Matušek
Malacky – Závod                    0.0
V. Leváre – Kostolište           3:0 (0:0), Hájek 2, Rigáň

 

Súťaž riadená ObFZ Bratislava-mesto 

 

Seniori – V. liga (S5M) – 19. kolo

Štart-Nepočujúci –  Záh. Bystrica        4:1 (1:0), Novák 2, Zorňan, Koštival – Vanek

The Dragons – Hamuliakovo                nenahlásené

Volkswagen – FK Dúbravka                  1:2 (1:0), Ferenčík – Jesenský, Tribula (11m)

Jarovce – Krasňany                                 3:1 (1:0), Aksamit, Tóth, Szabo – Kardelis

Karlova Ves –  Ekonóm                          6:0 (1:0), Al Jabri 3, Zachar 2, Riziky

 

Súťaže riadené ObFZ Bratislava-vidiek

 

Seniori – S5VA – 17. kolo
Marianka – Studienka        1:1 (1:1), Mészaroš – Pavlák

P.Š./Vysoká B – Gajary      0:0

Suchohrad – Pernek          0:0
M. Leváre – Pl. Mikuláš      nenahlásené
Borinka – Sološnica           7:3 (1:1), Martinkovič D. 3, Somolányi 2, Pavlačič J., Pokorný M. – Holič P. 2,  Holič L.

 

Seniori – S5VB – 22. kolo
Sv. Jur B – Vištuk               2:2 (1:1), Brejcha, Klement (11m) – Ondrušek, Peško

Sl. Grob B – Doľany           1:0 (1:0), Tiko

Častá – N. Dedinka            nenahlásené
Dubová – Modra                 0:0
Králová p. S. B – Blatné     0:0
Ch. Grob – Kaplná              2:1 (2:1), Aksamit, Buza – Somorovský
Malinovo – Grinava            3:1 (0:0), Goga, Chabroň, Janura – Lupták
Miloslavov – Čataj               3:2 (2:0), Lešinský 2, Szep – Mikyška, Matúš

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV