Výsledky stretnutí – hrací deň 27.- 28.4.2013 – Mládež.

Súťaže riadené BFZ 

 

Dorast SD3R – 22. kolo
27.4. 10.00 Kostolište – ŠKP                    0:3
27.4. 14.30 Sv. Jur – Bernolákovo          2:3

27.4. 16.30 K. Ves – MŠK Iskra Petrž.    7:0

28.4. 10.00 D. Lužná – FC Petržalka      0:3
28.4. 13.30 Rača – Ivanka p.D.                4:1

 

Dorast – SD3R – 16. kolo
24.4. 17.00 Sv. Jur – D. Lužná                 0:2
24.4. 17.00 PŠC Pezinok – Ivanka p.D. 2:0

 

Dorast MD3R – 18. kolo
27.4. 11.30 PŠC Pezinok – Senec „B“   0:5

27.4. 14.30 K. Ves – ŠKP I. Dúbravka    6:0
28.4    9.00 Domino – Vrakuňa                0:1

 

Žiaci II. liga starší (SZRL) + mladší (MZRL) – 20. kolo
27.4. 10.00-11.45 D. Lužná – Lozorno               7:0      /           nenahlásené

27.4. 12.00-14.00 BCT – Žolík Malacky              0:4      /           3:3
27.4. 14.00-15.30 Ružinov – Rača                     6:0      /           2:1
28.4. 9.00-10.30 PŠC Pezinok – Domino          1:4      /           3:0
28.4. 13.30-15.30 Ivanka – FA Bratislava          4:2      /           1:1
28.4. 9.00 MŠK Iskra – Vrakuňa ( iba ml. žiaci )           /           3:0 (2:0)

 

LMŽ SFZ U-12, U-13- 15.kolo
27.4. 15.30-14.00 Senec – Petržalka      nenahlásené

28.4. 10.45-9.00 Inter – K. Ves                 0:2      /           1:2
27.4. 14.00-15.30 ŠKP – Ružinov           5:2      /           2:1
25.4. 17.30-16.00 Slovan – Domino       4:2      /           4:0

 

Prípravka ( PMA ) 17. kolo 
24.4. 16.00 Inter – Slovan „B“
22.4. 16.30 Senec – Ružinov
28.4. 9.00 Petržalka – Domino     1:1 (1:1)
27.4. 11.00 Slovan „A“ – FA BA   4:3
28.4. 10.30 K. Ves – ŠKP
28.4. 9.30 Žolík Malacky – Rača 

 

Prípravka ( PMB ) 17. kolo
24.4. 16.00 Inter – Slovan „B“      7:4
27.4. 17.00 Senec – Ružinov
28.4. 10.00 Petržalka – Domino   2:0 (1:0)
24.4. 16.30 Slovan „A“ – FA BA   6:2 (2:2)
28.4. 9.30 K. Ves – ŠKP                9:2 (6:0)
28.4. 10.45 Žolík Malacky – Rača

 

Prípravka ( PMC ) 17. kolo
24.4. 17.30 Inter – Slovan „B“       13:1 (6:1)
27.4. 8.30 Senec – Ružinov         2:6 (0:3)
28.4. 11.00 Petržalka – Domino   2:4 (0:1)
27.4. 9.00 Slovan „A“ – FA BA     8:1
28.4. 8.30 K. Ves – ŠKP
28.4. 12.00 Žolík Malacky – Rača

 

Prípravka ( PMA 2 ) 17. kolo 
27.4. 10.45 Inter – Vrakuňa          3:5
28.4. 9.00 D. N. Ves – K. Ves „B“ 1:4
28.4. 12.30 BCT – K. Ves „A“
27.4. 9.00 MŠK Iskra – D. Lužná        6:2 (4:1)
27.4. 10.00 Vajnory – Scorpions          8:1

 

Prípravka ( PMB 2 ) 17. kolo 
27.4. 12.15 Inter – Vrakuňa          0:6 (0:4)
28.4. 11.00 D. N. Ves – K. Ves „B“ 5:3

28.4. 9.30 Dúbravka – K. Ves „A“ 1:8 (1:2)
27.4. 10.30 Čunovo – Danubia
28.4. 10.30 Jarovce – D. Lužná
28.4. 9.00 Kalinčiakova – Z. Bystrica   3:3

 

Súťaže riadené ObFZ Bratislava-mesto 

 

Starší dorast IV. liga ( SD4M ) – 21. kolo

27.4. 14.00 Lamač – D. N. Ves           3:2

28.4. 14.30 Jarovce – Slovan „B“ ženy  1:0

28.4. 15.00 Karlova Ves „B“ –  BCT       0:7

 

Starší žiaci  (SZM ) – 20. kolo

27.4. 12.00 Domino „B“ – Lamač      5:1

28.4. 10.00 BIS – Ekonóm                     8:0

28.4. 12.30 Karl.Ves „C“ – Ružinov „B“   2:8

 

 

Mladší žiaci  (MZM ) – 15. kolo

27.4. 9.30 Sv. Jur – Z. Bystrica

27.4. 10.00 Iskra „B“ –  Lamač           2:1

27.4. 10.00 Rača „B“ –  Scorpions      1:1

27.4. 10.00 Rusovce – Vajnory            1:2

27.4. 11.00 Rovinka – FK Dúbravka   3:10 (1:7)

28.4. 10.00 Bernolákovo  – Slovan žiačky    3:0

 

Súťaže riadené ObFZ Bratislava-vidiek

 

Dorast – SD4VA – 13. kolo
28.4. 14.30 Stupava – Rohožník
27.4. 14.00 Žolik MA – Pl. Mikuláš          6:2 (3:0)
28.4. 14.30 Jakubov – Malacky                2:1

 

Dorast – SD4VB – 20. kolo 
28.4. 14.30 Báhoň – B. Pezinok              3:0 (0:0)
28. 4. 14.30 Budmerice –Sl. Grob            1:0 (1:0)
27. 4. 17.00 Častá – N. Dedinka
27. 4. 17.00 Šenkvice – Igram                  1:0
27. 4. 14.30 Králová p. S. – Viničné
28. 4. 14.30 Malinovo – Modra                 1:3 (1:1)

 

Žiaci – SZVMA – 17. kolo
28. 4. 11.00 Láb – Zohor                           1:3
27. 4. 17.00 Kuchyňa diev. – ŽOLIK B
27. 4. 17.00 Jakubov – Jablonové           4:6
28. 4. 15.00 Rohožník – Závod                  6:0  nahlásené 29.4.
28. 4. 10.00 Malacky – Gajary                  5:6 (2:2)

 

Žiaci – SZVPK – 14. kolo
28. 4. 15.00 Dubová – B. Pezinok            0:0
28. 4. 10.00 Budmerice Doľany               0:8 (0:3)
28. 4. 15.00 Častá – Modra
28. 4. 15.00 Šenkvice – Sl. Grob              3:0
27. 4. 10.30 Jablonec – Báhoň                4:2

 

Žiaci – SZVSC – 13. kolo
28. 4. 10.00 Tomášov – Igram             2:1
26. 5. 11.30 Most p. B. – Malinovo
28. 4. 15.00 Králová p. S. – Hr. Šúr     1:3

 

Žiaci – MZV – 16. kolo
27. 4. 10.00 Modra – P. Úľany                  2:2
28. 4. 9.30 Pl. Štvrtok A – Šenkvice        14:0
27. 4. 10.00 B. Pezinok – Limbach           4:0
28. 4. 10.00 Kuchyňa – Marianka             0:4
28. 4. 12.00 Pl. Štvrtok B – V. Leváre      5:0

 

Prípravka – PrMA – 14. kolo
28. 4. 14.30 Záh. Ves – Pl. Štvrtok B       2:0
27. 4. 15.00 Zohor – Sološnica
28. 4. 10.00 Jakubov – Pl. Štvrtok A        2:2
27. 4. 10.00 Rohožník – Lozorno              4:4 nahlásené 29.4.
28. 4. 9.00 Stupava – Láb

 

Prípravka – PrPK – 14. kolo
28. 4. 10.00 Sl. Grob – Grinava
28. 4. 15.30 Jablonec – PŠC Pezinok    0:10
28. 4. 9.30 Sv. Jur – Ch. Grob                  11:0 (6:0)
28. 4. 12.00 Modra – B. Pezinok              1:7 (0:1)

 

Prípravka – PrSC – 17. kolo
27. 4. 17.00 Malinovo – Králová p. S. B             7:0
27. 4. 9.30 Rovinka – Bernolákovo
28. 4. 14.30 Kalinkovo B – Ivanka p. D.             5:5
27. 4. 10.00 Králová p. S. A – Most p. B.
28. 4. 10.00 Miloslavov – Kalinkovo A
28. 4. 15.00 Čataj – N. Dedinka                           4:3 (2:0)

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV