Obsadenie R a D na 4. – 5.5.2013

Súťaže riadené SFZ

II. LS/M/DZ – 24. kolo
4.5. 10.00-12.15 Petržalka – Ružinov Dávid D., Zálesňák, Lackovič; Brody ( Sklodowskej )
5.5. 10.00-12.15 Slovan „B“ – Inter „B“ Ďurčo M.., Maretta, Kudlica; Chladek (Rapid )

I. LSŽ-Z A+B – 23. kolo
4.5. 10.00-12.00 Senec – Trnava Valko, Parilák, Ščepán ( V. Biel )
4.5. 14.30-16.30 Inter – D. Streda Henček, Ježík, Havrila ( Drieňová )
5.5. 10.00-12.00 K. Ves – Šaľa Gosiorovský, Rozinek, Martinka ( Lamač )
5.5. 10.00-12.00 Slovan – Nitra Bláha, Abrman, Križko ( Pasienky )

I. liga žien – 17. kolo
4.5. 15.00 FK Dúbravka – Žilina Orlický, Rozinek, Bláha
4.5. 16.30 Lady Team – Šaľa Martinka, Straka T., Melíšek ( Sklodowskej )

I. liga žiačok – 17.kolo
4.5. 13.15 FK Dúbravka – Žilina Rozinek, Bláha
4.5. 14.30 Lady Team – Šaľa Straka T., Melíšek ( Sklodowskej )

II. liga žien – 19. kolo
5.5. 15.00 K. Ves – Lady Team „B“ ObFZ-m, ObFZ-m, ObFZ-m
5.5. 10.00 Sv. Jur – Láb Brody, Henček

II. liga žien – 14. kolo
7.5. 17.00 Lady Team „B“ – K.Ves Valko, Hádek, Kroneraff ( Polygraf )

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 24. kolo
4.5. 17.00 Sv. Jur – Limbach Polakovič Ľ., Smolíková, Cvengroš; Pogány
5.5. 10.30 Rača – Lozorno Kočický, Ježík, Hádek; Šuran
5.5. 17.00 Králová p/S – ŠKP Lauer, Tanglmayer, Dujava; Likavský
5.5. 17.00 Jablonec – Inter Pinček, Tanuška, Zálesňák; Minárik
5.5. 17.00 Sl. Grob – Ivanka Straka T., Bohun, Chromý; Sedlák
5.5. 17.00 Rohožník – Bernolákovo Srna, Vašš, Brody; Lônčík
5.5. 17.00 Rovinka – Pl. Štvrtok Fischer, Parilák, Bláha; Somoláni
5.5. 17.00 Ružinov – Stupava Martinkovič ml., Henček, Havrila; Truchlý

Seniori S4A – 21. kolo
4.5. 17.00 Domino „B“ – BCT Kudlica, Jendruš, Abrman; Dadykin
4.5. 17.00 Danubia – Tomášov Maretta, Kočický, Križko; Mazanec P.
4.5. 17.00 Lamač – Vajnory Hádek, Ďurčo M., Křivan; Vaško;
5.5. 17.00 D. N. Ves – Most p/B Cvengroš, Smolíková, Polakovič Ľ.; Darlea
5.5. 17.00 Igram – Kalinkovo Lackovič, Čižmár, Ralbovský; Ležovič
5.5. 17.00 Rusovce – Vrakuňa Melíšek, Valko, Križko; Rášo
5.5. 17.00 Hrubý Šúr – Čunovo Hrazdira, Jendruš, Křivan; Jablonický

Seniori S4B – 21. kolo
5.5. 17.00 V. Leváre – Báhoň Mosor, Bilčík, Orlický; Keller
5.5. 17.00 Kostolište – Malacky Martinkovič st., Gosiorovský, Ščepán; Príkopa
5.5. 17.00 Závod – Jakubov Lazar, Dávid D., Dávid M.; Hájek
5.5. 17.00 Jablonové – Budmerice Kroneraff, Rozinek, Martinka; Mazanec I.
5.5. 17.00 Zohor – Baník Pezinok Chálka, Moravec, Krč; Marczell
22.5. 17.30 Viničné – Šenkvice R, AR1, AR2, Banič;

Dorast SD3R – 24. kolo
4.5. 14.30 Sv. Jur – PŠC Pezinok Cvengroš, Smolíková, ObFZ-v
4.5. 14.30 Domino – FK Dúbravka Jendruš, Abrman, ObFZ-m
4.5. 16.30 K. Ves – Vrakuňa Brody, Gosiorovský, Krč
5.5. 10.00 D. Lužná – Bernolákovo Moravec, Krč, Chálka
5.5. 10.30 Iskra – FC Petržalka Vašš, Martinkovič st., Kroneraff ( Budatínska )
5.5. 13.30 Rača – ŠKP Ježík, Hádek, ObFZ-m

Dorast MD3R – 22. kolo
4.5. 12.00 ŠKP – Iskra Čižmár, Ralbovský, Kroneraff
4.5. 14.30 K. Ves – Pezinok Gosiorovský, Brody Krč
5.5. 14.30 Domino – Senec Kudlica, Maretta Ďurčo M.

Žiaci II. liga starší (SZRL) + mladší (MZRL) – 21. kolo
4.5. 9.00-11.00 FA Bratislava – PŠC Pezinok Hádek, ObFZ-m ( Miloslavov )
4.5. 9.00-10.30 Domino – D. Lužná Lauer, Moravec
4.5. 9.00-11.00 Lozorno – D. N. Ves Lazar
4.5. 10.00-12.00 Žolík Malacky – Ružinov Dávid M.
5.5. 9.00-11.00 Vrakuňa – BCT Křivan
5.5. 15.30-17.00 Rača – Ivanka Hádek, Abrman

LMŽ SFZ U-12, U-13- 16.kolo
2.5. 15.30-17.00 Petržalka – Domino Takáč
2.5. 17.45-16.30 Ružinov – Slovan Ľupták ( Pasienky )
5.5. 13.30-12.00 K. Ves – ŠKP Nosek
4.5. 15.30-14.00 Senec – Inter Triskal

I.LMŽZ U-13, U-12
5.5. 10.00-11.45 Slovan – Nitra Savčinský

Prípravka ( PMA ) 18. kolo
4.5. 11.00 Slovan „B“ – Žolík Malacky Švárny
4.5. 9.30 Rača – K. Ves Kravárik
5.5. 9.00 ŠKP – Slovan „A“ Mráz
5.5. 9.00 FA Bratislava – Petržalka Krčová ( Bieloruská )
4.5. 12.00 Domino – Senec Černý Pa.
2.5. 17.30 Ružinov – Inter Krčová

Prípravka ( PMB ) 18. kolo
4.5. 10.00 Slovan „B“ – Žolík Malacky Švárny
4.5. 10.45 Rača – K. Ves Kravárik
5.5. 10.00 ŠKP – Slovan „A“ Mráz
5.5. 10.15 FA Bratislava – Petržalka Krčová ( Bieloruská )
4.5. 12.00 Domino – Senec Straka Martin
2.5. 16.00 Ružinov – Inter Kuzmová

Prípravka ( PMC ) 18. kolo
4.5. 9.00 Slovan „B“ – Žolík Malacky Švárny
4.5. 12.00 Rača – K. Ves Kravárik
5.5. 11.00 ŠKP – Slovan „A“ Mráz
5.5. 11.30 FA Bratislava – Petržalka Krčová ( Bieloruská )
4.5. 13.00 Domino – Senec Straka Martin
2.5. 16.00 Ružinov – Inter Krčová

Prípravka ( PMA 2 ) 18. kolo
4.5. 9.00 Vrakuňa – Vajnoty Randa
5.5. 9.00 Scorpions – Iskra Lehuta ( Polygraf )
4.5. 13.15 D. Lužná – BCT Triskal
5.5. 10.30 Karlova Ves „A“ – D. N. Ves Dano
5.5. 9.30 Karlova Ves „B“ – Inter Dano

Prípravka ( PMB 2 ) 18. kolo
4.5. 10.00 Vrakuňa – kalinčiakova Randa
4.5. 10.00 Z. Bystrica – Jarovce Ginda
4.5. 14.30 D. Lužná – Čunovo Triskal
5.5. 10.30 Danubia – Dúbravka Príkopa
5.5. 8.30 Karlova Ves „A“ – D. N. Ves Dano
4.5. 9.30 Karlova Ves „B“ – Inter Straka Martin

Súťaže riadené ObFZ Bratislava – vidiek

Seniori – S5VA – 18. kolo 

5. 5. 17.00 Pernek – P.Š./Vysoká B Pirník, Zárecký, AR2, D
5. 5. 17.00 Gajary – Borinka Boldižár, Surovský, AR2, D
5. 5. 17.00 Sološnica – Marianka Gilan, Višváder, AR2, D
5. 5. 17.00 Kuchyňa – M. Leváre Hurban, Hušek, AR2, D
5. 5. 17.00 Pl. Mikuláš – Suchohrad Žilavý, Ďurčo P., AR2, D

Seniori – S5VB – 24. kolo
5. 5. 17.00 Sv. Jur B – Doľany Huska, Strapek, AR2, D
5. 5. 17.00 Vištuk – N. Dedinka Patlevič, Mičura, AR2, D
4. 5. 17.00 Sl. Grob B – Modra Biháry, Augustovič, Brejcha, D
5. 5. 17.00 Častá – Blatné Zborovan, Lieskovský, AR2, D
5. 5. 17.00 Dubová – Kaplná Olša M. Olša D., AR2, D
4. 5. 17.00 Králová p. S. B – Grinava Rybár, Hošo, AR2, D
5. 5. 17.00 Ch. Grob – Čataj Augustovič, Brejcha, AR2, D
5. 5. 17.00 Malinovo – Miloslavov Bočák, Miško, Gajarský, D

Dorast – SD4VA – 14. kolo
4. 5. 14.30 Rohožník – Pl. Štvrtok Hušek, Ďurčo P.
4. 5. 17.00 Malacky – Lozorno Surovský, Boldižár,

Dorast – SD4VB – 21. kolo
4. 5. 17.00 Limbach – Malinovo Huska, Kardelis
4. 5. 14.00 Modra – Králová p. S. Olša D., Opálek
5. 5. 14.30 Viničné – Šenkvice BFZ, BFZ
5. 5. 14.30 Igram – Častá Čižmár, Ralbovský
5. 5. 14.30 N. Dedinka – Budmerice Miško, Gajarský
5. 5. 14.30 Slov. Grob – B. Pezinok Bohun, Chromý

Žiaci – SZVMA – 18. kolo
5. 5. 15.00 Zohor – Malacky BFZ
5. 5. 15.00 Gajary – Stupava Surovský
5. 5. 14.00 Závod – Jakubov BFZ
5. 5. 15.00 Jablonové – Kuchyňa – diev. BFZ
5. 5. 10.00 Žolik MA B – Láb Višváder v zám. parku

Žiaci – SZVPK – 13. kolo
5. 5. 10.30 Báhoň – Dubová Olša M.
4. 5. 15.00 Sl. Grob – Jablonec Kardelis
5.5. 10.00 Modra – Šenkvice Lieskovský
5. 5. 15.00 Doľany – Častá Olša D.
5. 5. 9.30 B. Pezinok – Budmerice Polakovič A.

Žiaci – SZVSC – 14. kolo
5. 5. 10.00 N. Dedinka – Ch. Grob R
5. 5. 11.00 Hr. Šúr – Most p. B. Hošo
5. 5. 10.00 Malinovo – Tomášov Randa

Žiaci – MZV – 17. kolo
5. 5. 9.30 Pl. Štvrtok A – Modra Višváder
4. 5. 15.00 Šenkvice – B. Pezinok Polakovič A.
5. 5. 15.00 Limbach – Kuchyňa Strapek
5. 5. 14.30 Marianka – Pl. Štvrtok B Hušek
5. 5. 15.00 Vištuk – Pusté Úľany Mičura

Prípravka – PrMA – 15. kolo
4. 5. 15.00 Zohor – Záh. Ves R – D
4. 5. 14.00 Sološnica – Jakubov R – D
4. 5. 15.00 Pl. Štvrtok A – Rohožník R – D
4. 5. 11.00 Lozorno – Stupava R – D
5. 5. 9.30 Láb – Pl. Štvrtok B R – D

Prípravka – PrPK – 15. kolo
5. 5. 12.00 Modra – Grinava R – D
4. 5. 12.00 B. Pezinok – Viničné R – D
4. 5. 11.30 Ch. Grob – Jablonec R – D
4. 5. 13.30 PŠC Pezinok – Sl. Grob R – D

Prípravka – PrSC – 18. kolo
5. 5. 10.00 Králová p. S. B – Rovinka R – D
4. 5. 10.00 Bernolákovo – Kalinkovo B Marczell
4. 5. 9.30 Ivanka p. D. – Králová p. S. A Randa
5. 5. 9.30 Most p. B. – Miloslavov Marczell
5. 5. 14.30 Kalinkovo A – Čataj R – D
4. 5. 10.00 N. Dedinka – Malinovo R – D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV