Obsadenie rozhodcov a delegátov 23. – 24.3.13

Súťaže riadené SFZ
II. LS/M/DZ – 18. kolo
23.3. 10.00-12.15 Petržalka – Inter Fischer, Brody, Srna; Likavský ( ZŠ Sklodowskej )
23.3. 10.00-12.15 Ružinov – Senec Tanglmayer, Ježík, Ďurčo; Šuran
24.3. 10.00-12.15 Slovan „B“ – Myjava Havrila, Ščepán, Laciňák; Sedlák ( Rapid )
I. LSŽ-Z A+B – 17. kolo
23.3. 10.00-12.00 Slovan – Myjava Chromý, Koštrna, Abrman (Pasienky)
23.3. 10.00-12.00 Senec – Senica Čižmár, Bláha, Hádek (V. Biel)
23.3. 10.00-12.00 Inter – Karl. Ves Cvengroš, Rozinek, Krč ( Ekonóm )
I. liga žien – 11. kolo
23.3. 15.00 D. Lužná – Tren. Teplice Smolíková, Jancura, Ralbovský
24.3. 15.00 Lady Team – Humenné Kramár, Savčinský, Malárik za ObFZ-m ( ZŠ Sklodowskej )
I. liga žiačok – 11.kolo
23.3. 13.15 D. Lužná – Tren. Teplice Jancura, Ralbovský
24.3. 13.15 Lady Team – Humenné Savčinský, Malárik za ObFZ-m ( ZŠ Sklodowskej )
II. liga žien – 13. kolo
23.3. 11.00 K. Ves – Vrakuňa Križko, Moravec, Maretta
Súťaže riadené BFZ
Seniori MRB – 17. kolo
23.3. 10.30 ŠKP – Ružinov Martinkovič ml, Tanuška, Havrila; Ľupták
24.3. 10.30 Inter – Stupava Dujava, Polakovič, Kočický; Darlea
24.3. 15.00 Lozorno – Králová p/S Pinček, Cvengroš, Parilák; Jablonický
24.3. 15.00 Bernolákovo – Limbach Srna, Tanuška, Zálesňák; Chladek
24.3. 15.00 Ivanka – Pl. Štvrtok Fischer, Smolíková, Mosor; Brody
24.3. 15.00 Jablonec – Rovinka Tanglmayer, Brody, Ježík; Hájek
24.3. 15.00 Sl. Grob – Sv. Jur Vašš, Kroneraff, Lauer; Truchlý
24.3. 15.00 Rohožník – Rača Bohun, Chromý, Straka; Minárik
Seniori S4A – 15. kolo
23.3. 15.00 Lamač – BCT Straka, Křivan, Ščepán; Keller
24.3. 15.00 Vrakuňa – Tomášov Martinkovič st, Rozinek, Kudlica; Rášo
24.3. 15.00 Igram – Danubia Čižmár, Chálka, Bočák Jo. za ObFZ-m; Vyletel
24.3. 15.00 Rusovce – D. N. Ves Maretta, Ďurčo, Koštrna; Randa
24.3. 15.00 Hrubý Šúr – Domino „B“ Pacalaj, Križko, Bilčík; Ležovič
24.3. 15.00 Čuňovo – Most Melíšek, Ralbovský, Ruc za ObFZ-m; Minarovič
24.3. 15.00 Kalinkovo – Vajnory Kočický, Polakovič, Dujava; Vaško
Seniori S4B – 15. kolo
24.3. 15.00 Viničné – Báhoň Hádek, Jancura, Martinka; Lônčík
24.3. 15.00 Jablonové – Kostolište Bláha, Křivan, Abrman; Somoláni
24.3. 15.00 Zohor – V. Leváre Dávid D, Lackovič, Dávid M; Slezák
24.3. 15.00 B. Pezinok – Malacky Valko, Krč, Gosiorovský; Mazanec P.
24.3. 15.00 Budmerice – Jakubov Moravec, Orlický, Hrazdira; Pogány
24.3. 15.00 PŠC Pezinok – Šenkvice Lazar, Martinkovič ml, Nosek za ObFZ-m; Banič
Dorast SD3R – 17. kolo
23.3. 14.30 K. Ves – ŠKP Moravec, Maretta, Križko
23.3. 15.00 Vrakuňa – Domino Kroneraff, Bohun, Hrazdira
24.3. 12.30 Bernolákovo – PŠC Pezinok Zálesňák, Tanuška, Augustovič za ObFZ-v
24.3. 10.00 Petržalka – Dúbravka Ralbovský, Melíšek, Ruc za ObFZ-m ( Polygraf )
24.3. 10.30 Iskra – Kostolište Ďurčo, Maretta, Koštrna ( Budatínska )
24.3. 10.00 D. Lužná – Rača Bilčík, Križko, Pacalaj
Dorast MD3R – 15. kolo
23.3. 11.30 Iskra – K. Ves Gosiorovský, Martinkovič st ( Budatínska )
23.3. 11.30 PŠC Pezinok – Domino Melíšek, Pinček
Žiaci II. liga starší (SZRL) + mladší (MZRL) – 15. kolo
24.3. 9.30 Rača – ŠKP Křivan, Abrman ( iba st. žiaci )
23.3. 9.00-11.00 FA Bratislava – Žolík Malacky Chálka, Mosor, ( Miloslavov )
23.3. 9.00-10.30 Domino – Vrakuňa Lauer, Parilák
23.3. 11.00 Lozorno – Iskra Višváder za ObFZ-v ( iba ml. žiaci )
23.3. 9.00-10.30 D. N. Ves – BCT Dujava, Kudlica
23.3. 10.00-11.45 D. Lužná – Ružinov Jancura, Ralbovský
24.3. 11.30-13.00 PŠC Pezinok – Ivanka Martinkovič ml, Nosek za ObFZ-m
Prípravka ( PMA ) 12. kolo
23.3. 11.00 Slovan „B“ – FA Bratislava Lovás ( UT Pasienky )
23.3. 10.30 Domino – ŠKP Straka Martin
21.3. 17.30 Ružinov – Rača Rataj
23.3. 9.00 Inter – Žolík Malacky Švárny ( Drieňová )
23.3. 16.00 SFM Senec – Karlova Ves Janošovský ( V. Biel )
24.3. 9.00 Petržalka – Slovan „A“ Krčová ( Pankúchová )
Prípravka ( PMB ) 12. kolo
23.3. 10.00 Slovan „B“ – FA Bratislava Lovás ( UT Pasienky )
23.3. 10.30 Domino – ŠKP Németh
21.3. 16.00 Ružinov – Rača Rataj
23.3. 10.00 Inter – Žolík Malacky Švárny ( Drieňová )
23.3. 17.00 SFM Senec – Karlova Ves Janošovský ( V. Biel )
24.3. 10.00 Petržalka – Slovan „A“ Krčová ( Pankúchová )
Prípravka ( PMC ) 12. kolo
23.3. 9.00 Slovan „B“ – FA Bratislava Lovás ( UT Pasienky )
23.3. 12.00 Domino – ŠKP Straka Martin
21.3. 16.00 Ružinov – Rača Lovas
23.3. 11.00 Inter – Žolík Malacky Švárny ( Drieňová )
23.3. 8.30 SFM Senec – Karlova Ves Mráz ( V. Biel )
24.3. 11.00 Petržalka – Slovan „A“ Krčová ( Pankúchová )
Prípravka ( PMA 2 ) 12. kolo
20.3. 17.00 Vrakuňa – BCT Kuzmová
24.3. 10.30 Karlova Ves „A“ – D. Lužná Mičura
24.3. 9.30 Karlova Ves „B“ – Scorpions Mičura
23.3. 13.00 Inter – Vajnory Friga ( Drieňová )
23.3. 9.00 D. N. Ves – Iskra Takáč
Prípravka ( PMB 2 ) 12. kolo
23.3. 10.00 Vrakuňa – Danubia Dano
24.3. 8.30 Karlova Ves „A“ – D. Lužná Mičura
23.3. 9.30 Karlova Ves „B“ – Z. Bystrica Kravárik
23.3. 12.00 Inter – Kalinčiakova Friga
23.3. 11.00 D. N. Ves – Jarovce Takáč
24.3. 9.30 Dúbravka – Čunovo Kováč Peter
ObFZ Bratislava-vidiek
Seniori – S5VA – 12. kolo
24. 3. 15.00 Pernek – Studienka Huska, Hušek, AR2, D
24. 3. 15.00 Kuchyňa – Sološnica Boldižár, Surovský, AR2, D
24. 3. 15.00 Pl. Mikuláš – Gajary Ďurčo, Hurban, AR2, D
24. 3. 15.00 Suchohrad – P.Š./Vysoká B Pirník, Žilavý, AR2, D
24. 3. 15.00 M. Leváre – Borinka Gilan, Višváder, AR2, D
Seniori – S5VB – 17. kolo
24. 3. 15.00 Kaplná – Sv. Jur B Zárecký, Lieskovský, AR2, D
24. 3. 15.00 Blatné – Grinava Habo, Strapek, Hošo, D
24. 3. 15.00 Modra – Čataj Rusinko, Gajarský, AR2, D
24. 3. 15.00 N. Dedinka – Miloslavov Augustovič, Patlevič, Mičura, D
24. 3. 15.00 Doľany – Malinovo Babinský, Miško, Keller, D
24. 3. 15.00 Vištuk – Ch. Grob Biháry, Olša D., AR2, D
23. 3. 15.00 Sl. Grob B – Králová p. S. B Rybár, Zborovan, Olša M., D
24. 3. 15.00 Častá – Dubová Bočák, Mrva, AR2, D
Dorast – SD4VB – 15. kolo
24. 3. 12.30 Viničné – Báhoň Martinka za BFZ, Jancura za BFZ
24. 3. 12.30 Igram – Modra Chalka za BFZ, Bočák Jo. Za BFZ
24. 3. 12.30 N. Dedinka – Limbach Patlevič, Mičura
24. 3. 12.30 B. Pezinok – Malinovo Gosiorovský za BFZ, Krč za BFZ
24. 3. 12.30 Budmerice – Králová p. S. Hrazdíra za BFZ, Orlický za BFZ
23. 3. 15.00 Častá – Šenkvice Hošo, Opálek
Žiaci – SZVMA – 12. kolo
24.3. 13.00 Zohor – Závod Dávid M.
24.3. 10.00 ŽOLIK B – Gajary Surovský v Záh. Vsi
24.3. 11.00 Láb – Malacky Gilan
23.3. 15.00 Kuchyňa – diev. – Stupava Hušek
23.3. 15.00 Jakubov – Rohožník Hudy
Žiaci – MZV – 12. kolo
23.3. 10.00 Modra – Pl. Štvrtok B Keller
23.3. 10.00 B. Pezinok – Pusté Úľany Polakovič
24.3. 9.30 Pl. Štvrtok A – Vištuk Hudy
23.3. 13.00 Šenkvice – V. Leváre Keller
24.3. 13.00 Limbach – Marianka Brejcha

PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV