Výsledky ZT seniori – 6. kolo a dorast – 5. kolo

Zimný turnaj BFZ seniorov 2015 – 6. kolo.

Skupina A (ihrisko NTC Senec)
6. kolo: Kalinkovo – FA Bratislava 0:1 (0:0), Keszegh (11 m), ČK: Krajčír – Bergendi, ŽK: Lonský (Kalinkovo). Kráľová – Janíky 1:0 (1:0), Čambal, bez kariet. Čataj – Báhoň 1:5 nedohrané (v 25 min. klesol počet hráčov Čataja pod sedem), Matúš – Urbanovský 2, Fiľak, Lalík, Zelenay, bez kariet.

1 Báhoň 5 4 1 0 20:5 13
2 Kráľová p./S. 5 4 0 1 15:3 12
3 Janíky 5 3 0 2 12:12 9
4 Čataj 6 2 0 4 11:23 6
5 FA Bratislav 5 1 2 2 12:14 5
6 Kalinkovo 5 1 1 3 6:9 4
7 Blatné 5 0 2 3 4:14 2

Poradie strelcov: 5 gólov – Keszegh (FA Bratislava), Urbanovský (Báhoň), 4 – Horváth, Štibrich (Janíky), 3 – Molnár, Banda (Čataj), Blahutiak, Kulaš (Kráľová), Krekáč (Báhoň), 2 – Minarovič, Lalík (Báhoň), Vigoda, Čambal (Kráľová), Baráth (Kalinkovo). 1 – Matúš, Ryšavý, Slávik, Rašo, Meszároš (Čataj), Paštrňák, Tink, Vulín, Kučera (Janíky), Porubský, Mihalovič, Pecko, Olle (Blatné), Kučík, Köszikla, Zátopka, Mikóczi Jamrich, Filan (FA Bratislava), Noga, Hoška, Bočko, Matuška, Klembara (Kráľová), Brichta, Maršovský, Pero, Rakús, Korbelič, Fiľak, Zelenay (Báhoň), Matiš, Paholek, Turanský (Kalinkovo).

Skupina B (ihrisko Montostroj Senec)

Dohrávka 4. kola: Vajnory – Malinovo 1:0 (0:0), Fašung, bez kariet.
6. kolo:
BCT – Ch. Grob 6:0 (2:0), Král 3 (2 z 11 m), Husarčík, Geletka, Ivan, ŽK: Kolumber (Ch. Grob). Vajnory – Viničné 3:3 (1:2), Slatinský, Škrabák (11 m), Tišlia – Horváth, Kuboši, Šlahor, ČK po 2ŽK: Miženko, ŽK: Miženko (Vajnory). Zápas P. Úľany – Malinovo sa nehral.

1 BCT 5 4 0 1 12:2 12
2 Viničné 5 3 1 1 16:5 10
3 P.Úľany 5 3 0 2 18:5 9
4 Ivanka 5 3 0 2 14:8 9
5 Vajnory 5 1 1 3 7:19 4
6 Malinovo 4 1 0 3 4:9 3
7 Ch. Grob 5 1 0 4 6:29 3

Poradie strelcov: 6 gólov – Marčaň (P. Úľany), 5 – Jáger (P. Úľany), 4 – Barčák (P. Úľany), Szabo (Ivanka), Král (BCT), 3 – Kapišovský (Ivanka), Krajčovič, Miškovský (Viničné), Kuboši, Šlahor (Viničné), 2 – Novák, Ivan, Geletka (BCT), Lukáč (Ivanka), Maluniak (Viničné), Pavlovčík, Kejdana (Ch. Grob), Chabroň (Malinovo), Slatinský, Škrabák (Vajnory), 1 – Ulrich, Horváth (Viničné), Fašung, Čík, Tišlia (Vajnory), Jajcaj, Husarčík (BCT), Bujna, Petrovič, Lepko, Liďák, Kinčeš (Ivanka), Kolunder, Balucha (Ch. Grob), Jasovský, Molnár, Lányi (P. Úľany), Hapl, Peller (Malinovo).

Skupina C (ihrisko Rapid v Prievoze)
6. kolo: ŠKP Dúbravka – Stupava 1:5 (1:1), Daniel – Samsely a Ilaš po 2, Pokorný, bez kariet. D. N. Ves – Lamač 2:3 (1:2), Bakar, Hullman (11 m) – Štilla 2, Maľa, bez kariet. Rusovce – FK Dúbravka 2:5 (2:3), Hipki (11 m), Kogler – Vohralík, Medvec, Zajíček, Sobotovič, Harfou, bez kariet.

1 Lamač 5 4 1 0 16:9 13
2 Stupava 5 4 0 1 13:8 12
3 Rusovce 6 3 1 2 21:18 10
4 D. N. Ves 5 3 0 2 15:9 9
5 Čunovo 5 2 0 3 11:8 6
6 FK Dúbravka 5 1 0 4 11:15 3
7 ŠKP Dúbravka 5 0 0 5 7:27 0

Poradie strelcov: 6 gólov – J. Kovašich (Čunovo), Ilaš (Stupava), 5 – Feitl (Rusovce), 4 – Bakar (D. N. Ves), Štilla (Lamač), 3 – Hrdlička (D. N. Ves), Golej, Kogler (Rusovce), Maľa (Lamač), Sobotovič, Vohralík (FK Dúbravka), 2 – Stupavský, Hullman (D. N. Ves), Kostka, Boháč, A. Gullár (Lamač), Semjan, Zonyga, Chovaňák (FK Dúbravka), Kiss, Samsely (Stupava), Varadínek, Zaričnák (Čunovo), Daniel (ŠKP), 1 – Hipki, Morský, Jurček (Rusovce), Bučič, Hrica, Maľa, R. Gullár (Lamač), Polcer, W. Rischer, Marhefka, Matyáš (D. N. Ves), Valla, Ronec, Matovič, Rigler (ŠKP), Teraz, Sagala, Pokorný (Stupava), Kollár, Hupka, Medvec, Zajíček, Harfou (FK Dúbravka), Kmeť (Čunovo).

Skupina D (ihrisko Plavecký Štvrtok)

Dohrávka 4. kola: Lozorno – Kostolište 3:0 (2:0), Juričkovič, Repiský, Farkašovský, ŽK: Juričkovič, Švajdlenka, Lazar – Kožuch, Zajíc.
6. kolo:
Kostolište – Suchohrad 9:0 (6:0), Valábik 3, Novota a Kožuch po 2, Pavle, Zajíc, bez kariet. Jakubov – FC Malacky 2:4 (1:3), Malý, Pálka – Zváč, Režný, Kolárik (11 m), Hoz, ŽK: Kovárik (Malacky). Studienka – Lozorno 0:5 (0:0), Biese 2, Mozola, Jánoš, T. Karovič, bez kariet.

1 Lozorno 5 5 0 0 22:4 15
2 FC Malacky 5 4 0 1 22:5 12
3 Jablonové 5 4 0 1 18:11 12
4 Jakubov 6 2 0 4 17:18 6
5 Kostolište 5 1 1 3 14:11 4
6 Studienka 5 1 1 3 9:22 4
7 Suchohrad 5 0 0 5 4:37 0

Poradie strelcov: 11 gólov – Hon (Jablonové), 7 – Mozola (Lozorno), 5 – Havlík (FC Malacky), Repiský (Lozorno), Malý, Pálka (Jakubov), 4 – Lehocký (Lozorno), 3 – Andrisek (Jablonové), Malinovský (Jakubov), Čikoš (FC Malacky), Valábik, Novota (Kostolište), 2 – J. Mráz (Suchohrad), Libusa, Hýll (Studienka), Klas, Polčan, L. Švec, Režný (FC Malacky), Dolina (Jakubov), Mráz, Zajíc, Kožuch (Kostolište), Biese (Lozorno), 1 – Kostka, Adámek, Bednárik, Mašek (Jablonové), Ťažký, Szabo, Rigáň, Nízky, Drgoňa (Studienka), Pavle, Koporec (Kostolište), Kobelár, Sobolič (Jakubov), Jánoš, T. Karovič, Nagy, Šťastný, Horvát, Farkašovský, Juričkovič (Lozorno), Matúšek, Knébl (Suchohrad), Kopča, Lapin, Išunin, Zváč, Kolárik, Hoz (FC Malacky).

Súťaž fair play: 0 tr. bodov – Studienka, Lamač, Stupava, Ivanka, Kráľová, Čataj, 5 – ŠKP Dúbravka, FK Dúbravka, Čunovo, D. N. Ves, Malinovo, Blatné (1ŽK), 10 – Suchohrad, Báhoň, FC Malacky, Janíky (2ŽK), 15 – Viničné, Rusovce, Kostolište (3ŽK), 20 – Lozorno, Ch. Grob (4ŽK), 25 – Jakubov, Jablonové (1ČK po 2.ŽK, 2ŽK), P. Úľany (5ŽK), 40 – BCT, FA Bratislava (1ČK, 2ŽK), 50 – Kalinkovo (1ČK, 4ŽK), 55 – Vajnory (1ČK, 1ČK po 2ŽK, 2ŽK).

 

Ďalší program
7.kolo – nedeľa 1. 3.

Skupina A (ihrisko NTC Senec): 10.00 Janíky – Blatné, 12.00 Báhoň – Kalinkovo, 14.00 Kráľová – FA Bratislava.

Skupina B (ihrisko Montostroj Senec): 10.00 Ch. Grob – Vajnory, 12.00 Malinovo – BCT, 14.00 Viničné – Ivanka.

Skupina C (ihrisko Rapid v Prievoze): Lamač – Čunovo, 11.00 FK Dúbravka – ŠKP Dúbravka, 13.00 Stupava – D. N. Ves.

Skupina D (ihrisko Plavecký Štvrtok): 10.00 Suchohrad – Studienka, 12.00 Lozorno – Jablonové, 14.00 FC Malacky – Kostolište.

Zimný turnaj BFZ dorastu 2015 – 5. kolo.

Skupina A (ihrisko NTC Dunajská Lužná)
5.kolo: PŠC Pezinok – Kráľová 0:0, ŽK: Matejka, Giertli (Kráľová). Zápas Vrakuňa – D. Lužná sa nehral.

1 Vrakuňa 3 2 0 1 12:8 6
2 FC Ružinov 3 2 0 1 12:11 6
3 D. Lužná 3 1 1 1 8:4 4
4 PŠC Pezinok 4 1 1 2 3:6 4
5 Kráľová 3 0 2 1 2:8 2

 

Skupina B (ihrisko UT Budatínska ul.)

Dohrávky 2. kola: I. Petržalka – Rača 1:6 (0:4), Čaputa (11 m) – Jakubčík 2, Macek, Huml, Vank, Rjapoš, bez kariet. Jarovce – D. N. Ves 1:2 (1:1), Kereszteš – Bakoš (11 m), Bardík, ŽK: Mravec – Bakoš, Podskoč.

5. kolo: Jablonové – I. Petržalka 0:4 (0:2), Valovič, Čaputa, Manzlík (11 m), Uhrín. BCT – Jarovce 1:2 (1:0), Žilavý – Vaculík 2 (1 z 11 m), ČK po 2ŽK: Vacula (BCT), ŽK: Rechtorovič, Práznovský, Vacula (BCT). D. N. Ves – Rača 2:2 (0:1), Vojáček 2 (oba z 11 m) – Šimko, Hronský, ŽK: Vojáček, Bardík, Kačeňák – Adamec, Kinder, Imriška.

1 Rača 4 3 1 1 20:7 10
2 D. N. Ves 5 3 1 1 14:11 10
3 I. Petržalka 4 2 1 1 10:8 7
4 Jarovce 5 2 1 2 4:7 7
5 BCT 3 1 0 2 5:6 3
6 Jablonové 4 0 0 4 3:17 0

 

Skupina C (ihrisko UT Budatínska ul.)

Dohrávky 2. kola: Lamač – N. Dedinka 3:1 (2:0), Palkovič 2, Bučič – Kakaš, ŽK: Strašlipka – Cirkasz. I. Petržalka – FC Ružinov 3:5.

Rača – Šamorín 2:0 (0:0), Macek, Hronský, bez kariet.

5. kolo: Šamorín – BCT 3:0 (2:0), Kachan, Rigo, Korin, ŽK: Práznovský (BCT). N. Dedinka – FC Ružinov 0:2 (0:1), Zelenay, Krchlák, ŽK: Kakaš, Čambal, Nagy (N. Dedinka). Domino – I. Petržalka 10:0 (4:0), Hoffmann 3, Palka a Sloboda po 2, Farkaš, Absolon, Tamáš, bez kariet. Zápas Lamač – Rača sa nehral.

1 Domino 4 3 0 1 14:2 9
2 Šamorín 5 2 2 1 10:8 8
3 FC Ružinov 4 2 1 1 9:7 7
4 Rača 3 2 0 1 6:1 6
5 Lamač 4 2 0 2 10:9 6
6 BCT 4 2 0 2 5:7 6
7 N. Dedinka 4 1 0 3 7:11 3
8 I. Petržalka 4 0 1 3 7:23 1

 

Ďalší program

Skupina B (ihrisko UT Budatínska ul.) – dohrávka 2. kola – 24. 2. (utorok) – 17.30 Jablonové – BCT.

Semifinále (hrisko UT Budatínska ul.)

  1. semifinále – 28. 2. – 12.00 A1 – B2
  2. semifinále – 28. 2. – 14.00 A2 – B1

Skupina C (ihrisko UT Budatínska ul.) – dohrávky 1. kola: 24. 2. (utorok) 15.45 FC Ružinov – Rača, 26. 2. (štvrtok) 15.45 I. Petržalka – BCT, 26. 2. (štvrtok) 17.30 N. Dedinka – Domino. 6. kolo – 1. 3. (nedeľa) – 8.30 I. Petržalka – Lamač, 10.15 BCT – Rača, 12.00 FC Ružinov – Domino, 13.45 Šamorín – N. Dedinka.


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV