Obsadenie R a DS-PR BFZ na 24.2.-1.3.2015

Seniori ZT BFZ 7. kolo

Skupina „A“ – UT NTC Senec – dozor – Mydlárik
1.3. 10.00 Janíky – Blatné
Piatka, Olša M., Opálek za ObFZ-v
1.3. 12.00 Báhoň – Kalinkovo
Rybár za ObFZ-v, Piatka, Augustovič st. za ObFZ-v
1.3. 14.00 Kráľová p/S – FA Bratislava Augustovič st., Rybár, Kováč za ObFZ-v

Skupina „B“ – UT Montostroj Senec – dozor – Marczell 
1.3 10.00 Ch. Grob – Vajnory
Húska, Brejcha, Habo za ObFZ-v
1.3. 12.00 Malinovo – BCT Habo, Brejcha, Húska zaObFZ-v*
1.3. 14.00 Viničné – Ivanka p/D Bočák Ja., Tahotný, Húska za ObFZ-v  

Skupina „C“ – UT Rapid – dozor – Brody   
1.3. 09.00 Lamač – Čunovo
Triskal, Bočák Jo., Krčová za ObFZ-m,
1.3. 11.00 FK Dúbravka – ŠKP Bočák, Triskal, Krčová za ObFZ-m,
1.3. 13.00 Stupava – D. N. Ves Cvengroš, Smirnov, Teťák za ObFZ-m,

Skupina „D“ – UT P. Štvrtok – dozor – Hájek       
1.3. 10.00 Suchohrad – Studienka
Dávid M., Ďuriš R., Žilavý V., za ObFZ-v,
1.3. 12.00 Lozorno – Jablonové Ďurčo P., Ďuriš R., Dávid M., za ObFZ-v
1.3. 14.00 Malacky – Kostolište Ďuriš R., Dávid M., Ďurčo P., za ObFZ-v

Dorast ZT BFZ 2. kolo – dohrávka

Skupina „B“ – UT Budatínska   
24.2. 17.30 Jablonové – BCT
Abrman, Henček

Dorast ZT BFZ 3. kolo – dohrávka

Skupina „B“ – UT Budatínska   
25.2. 16.30 BCT – Iskra
Abrman, Koštrna

Dorast ZT BFZ 1. kolo – dohrávky

Skupina „C“ – UT Budatínska  
24.2. 15.45 Ružinov – Rača
Henček, Abrman
26.2. 15.45 Iskra Petržalka – BCT Brody, Abrman
26.2. 17.30 N. Dedinka – Domino Abrman, Brody

Dorast ZT BFZ

Semifinále A+B skupina – Ihrisko UT Budatínska ul. 

1.Semifinále       28.2.2015    12.00hod                  A1   –   B2 Kramár, Takáč za ObFZ-m, 2.Semifinále        28.2.2015    14.00 hod                A2   –   B1 Takáč, Kramár za ObFZ-m,

Skupina „C“ – UT Budatínska 6. kolo   
1.3. 08.30 Iskra Petržalka – Lamač
Kašper, Lacena za ObFZ-m,
1.3. 10.15 BCT – Rača Lacena, Kašper za ObFZ-m,
1.3. 12.00 Ružinov – Domino Štofík, Sabela za ObFZ-m,
1.3. 13.45 Šamorín – N. Dedinka Sabela, Štofík za ObFZ-m,


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV