Reprezentačný tím SR do 17 rokov

V dňoch 5. – 17. mája 2013 sa na Slovensku (Žilina, Dubnica nad Váhom, Nitra, Zlaté Moravce) uskutoční finálový turnaj ME do 17 rokov, na ktorom bude naša reprezentácia usilovať nielen o čo najlepší výsledok na turnaji, ale aj o postup na jesenné MS v Spojených arabských emirátoch, na ktoré postúpi 6 najlepších tímov z ôsmich účastníkov.

Našu reprezentácia predstaví v skupine A proti týmto súperom
5. mája o 14:30 proti Rakúsku (Dubnica nad Váhom)
8. mája o 18:00 proti Švajčiarsku (Žilina)
11. mája o 16:30 proti Švédsku (Žilina)

Vstupné na všetky zápasy finálového turnaja v skupinách je 1 euro.
Semifinálové zápasy sa uskutočnia 14. mája (16:00 a 20:30) v Žiline.
Finále sa uskutoční 17. mája (18:00) v Žiline.
Vstupné na zápasy semifinále a finále sú 2 eurá.

Nominovaní:
BRANKÁRI
Martin Junas (FK Senica)
Juraj Semanko (1. FC Slovácko)
OBRANCOVIA
Denis Vavro (MŠK Žilina)
Andrej Kadlec (MŠK Žilina)
Michal Vodecký (FK Dukla Banská Bystrica)
Šimon Kupec (FK Dukla Banská Bystrica)
Erik Otrísal (FK Senica)
Attila Varga (Juventus Turín)
STREDOPOLIARI
Martin Slaninka (MŠK Žilina)
Miroslav Káčer (MŠK Žilina)
Jakub Grič (MFK Zemplín Michalovce)
Filip Lesniak (Tottenham Hotspur)
Lukáš Haraslín (ŠK Slovan Bratislava)
Nikolas Špalek (FC Nitra)
Tomáš Zázrivec (Aston Villa)
ÚTOČNÍCI
Martin Vlček (AS Trenčín)
Tomáš Vestenický (FC Nitra)
Lukáš Čmelík (MŠK Žilina)

Náhradníci
BRANKÁR
Filip Bajza (MŠK Žilina)
Marek Rodák (FC Fulham)
OBRANCOVIA
René Kotrík (FC Nitra)
Adam Brix (MFK Dubnica)
Michal Sipľak (Partizán Bardejov)
David Berežný (Partizán Bardejov)
STREDOPOLIARI
Juraj Chvátal (FK Senica)
Marek Rajník (FK Senica)
František Lády (ŠK Slovan Bratislava)
Jozef Holečka (FC ViOn Zlaté Moravce)
ÚTOČNÍCI
Lukáš Tóth (MFK Zemplín Michalovce)
Lukáš Slávik (MFK Dubnica)

Realizačný tím
tréner: Ladislav Pecko
asistenti: Juraj Bútora, Štefan Rusnák
tréner brankárov: Ivan Pilip
kondičný tréner: Michal Lacena
mentálny tréner: Miroslav Mackulín
lekár: Jozef Mada
masér: Jozef Novák
videoanalytik: Michal Slyško
technický vedúci: Jozef Paršo ml.

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV