Výsledky stretnutí – hrací deň 1.5.2013 – mládež

Súťaže riadené BFZ 

 

Dorast SD3R – 23. kolo

1.5. 9.30 PŠC Pezinok – Kostolište        1:0 (1:0)

1.5. 10.00 FK Dúbravka – K. Ves            0:5 (0:2)

1.5. 13.00 ŠKP I. Dúbravka – Sv. Jur      9:0 (2:0)

1.5. 14.30 Bernolákovo – Rača                1:0 (1:0)

1.5. 14.30 Ivanka – D. Lužná                   6:1 (3:0)

1.5. 17.00 Vrakuňa – Iskra                        2:1 (1:1)

 

Dorast MD3R – 21. kolo

1.5. 14.00 Senec – Iskra                            7:0 (5:0)

1.5. 15.00 ŠKP – PŠC Pezinok               4:1 (1:0)

 

LMŽ SFZ    U12   /  U13  – 16.kolo

2.5. 16.30-17.45 Ružinov – SLOVAN      2:11 (2:6)       /           3:6 (2:3)

 

Prípravka – PMA1 – 16. kolo

1.5. Domino – SLOVAN     1:15 (0:9)

 

Prípravka – PMA1 – 17. kolo

1.5. FC Petržalka – Domino 1:1 (1:1)

 

Prípravka – PMB1 – 17. kolo

1. 5. Petržalka – Domino    2:0 (1:0)

 

Prípravka – PMC – 17. kolo

1. 5. Petržalka – Domino    2:4 (0:1)

 

Prípravka – PrSC – 12. kolo

1. 5. 10.30 Králová p. S. B – Most p.B.    nenahlásené
1. 5. 10.30 Kalinkovo A – Ivanka p.D.     0:6 (0:2)
1. 5. 10.30 N. Dedinka – Bernolákovo    1:4
1. 5. 10.30 Malinovo – Rovinka                8:2 (2:1)
1. 5. 10.30 Čataj – Kalinkovo B                nenahlásené
1. 5. 10.30 Miloslavov – Králová p.S. A  nenahlásené

 

 

Súťaže riadené ObFZ Bratislava-mesto

 

Starší dorast IV. liga ( SD4M ) – 29. kolo

1.5. 10.00 Slovan „B“ ženy  –  Karlova Ves   nenahlásené

1.5. 14.00 Lamač – BCT                                      0:4 (0:2)

1.5. 14.30 Jarovce – D. N. Ves                           nenahlásené

 

Starší žiaci  (SZM ) – 27. kolo

1.5. 11.00 Lamač – Domino „B“                        0:

1.5. 11.30 Ružinov „B“ – K. Ves „C“                20:0

1.5. 15.00 Ekonóm – BIS                                     1:5

 

Mladší žiaci  (MZM ) – 22. kolo

1.5. 9.30 Lamač – Rača „B“                    nenahlásené

1.5. 9.30 Sv. Jur – Slovan žiačky           2:5 (1:0)

1.5. 10.00 Rusovce – Bernolákovo      nenahlásené

1.5. 11.00 Rovinka – Iskra „B“               0:2 (0:0)

1.5. 11.00 FK Dúbravka – Vajnory        2:2 (0:0)

1.5. 12.00 Z. Bystrica – Scorpions        nenahlásené

 

Súťaže riadené ObFZ Bratislava-vidiek

 

Dorast – SD4VA – 10. kolo

1. 5. 14.00 Rohožník – Malacky               nenahlásené
30.4. 17.30 Žolik MA – Lozorno               nenahlásené

 

Dorast – SD4VB – 14. kolo 

1. 5. 14.30 Báhoň – Šenkvice                  4:0 (1:0)
1. 5. 14.30 Králová p.S. – Častá               16:0 (7:0)
1. 5. 14.30 Malinovo – Budmerice           0:4 (0:1)
1. 5. 14.30 Limbach – Sl. Grob                 0:6 (0:2)
1. 5. 14.30 Viničné – Igram                       1:13 (0:6)

 

Žiaci – SZVMA – 13. kolo

1.5. 11.00 Zohor – Jakubov                      nenahlásené
1.5. 11.00 Rohožník – Kuchyňa – diev.             9:0
1.5. 11.00 Stupava – Láb                          nenahlásené
30.4. 17.00 Malacky – ŽOLIK B                0:7
1.5. 11.00 Gajary – Jablonové                  7:0

 

Žiaci – SZVPK – 11. kolo

1. 5. 14.30 Doľany – Jablonec                 4:1

 

Žiaci – SZVSC – 10. kolo

1. 5. 10.30 Hr. Šúr – N. Dedinka              0:3 (0:2)
1. 5. 14.30 Most p. B. – Králová p. S.       nenahlásené

 

Žiaci – MZV – 12. kolo

1. 5. 10.30 Modra –  Pl. Štvrtok B             1:0
1. 5. 10.30 B. Pezinok – P. Úľany              2:5
1. 5. 10.30 Pl. Štvrtok A – Vištuk              nenahlásené

1. 5. 10.30 Šenkvice – V. Leváre              8:1
1. 5. 10.30 Limbach – Marianka               0:0

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV