Obsadenie R a DS – PR BFZ č. 3 na 21. – 22.3. 2015

Súťaže riadené SFZ

I. LSD – U19 16. kolo
22.3. 11.00 AS Trenčín – Spartak Trnava
Piatka, Lauer, Ďurčo M.; Jančovič

I. LMD – U17-16 – 16. kolo
21.3. 12.30-14.45 Slovan – Bardejov
Čižmár, Polakovič Ľ., Ježík (Prievoz)

I.LSŽ – U15, U14 – 14. kolo (STREDA)
18.3. 14.00-16.00 Inter – H. Nitra
Ruc, Křivan, Malárik (Ekonóm)

I.LSŽ – U15, U14 – 16. kolo
21.3. 10.00-12.00 K. Ves – FC Nitra
Straka, Dobrovský, Smolíková (UT K. Ves)
21.3. 10.00-12.00 Inter – Slovan Křivan, Martinkovič st., Szakáll (Ekonóm)
22.3. 10.00-12.00 Senec – Senica Somoši, Križko, Ralbovský (V. Biel)

I. LMŽ U13 – U12 – 16. kolo
22.3. 10.00-11.30 Slovan – Spartak Myjava
Červenak, Ľupták za ObFZ-m (Pasienky)

Súťaže riadené ZSFZ

II. Západ SD – MD – 18. kolo
21.3. 10.00-12.30 ŠKP – Z. Moravce
Martiš, Srna, Tanglmayer; Truchlý

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 17. kolo
21.3. 15.00 Báhoň – Rača
Parilák, Martinkovič ml.; Ďurčo M.; Minárik
22.3. 15.00 Bernolákovo – D. Lužná Chromý, Smolíková, Hajnala; Brody
22.3. 15.00 Rovinka – Kráľová p/S Tanglmayer, Martiš, Berner; Hájek
22.3. 15.00 Viničné – Inter Havrila, Dobrovský, Lackovič; Jablonický
22.3. 15.00 Ivanka p/D – Most p/B Ježík, Čižmár, Srna; Keller
22.3. 15.00 Tomášov – Lozorno Gaži, Bohun, Polakovič Ľ.; Richtárik
22.3. 15.00 Rohožník – Stupava Vašš, Brody, Henček; Somoláni
22.3. 15.00 S. Grob – Sv. Jur Dujava, Straka, Parilák; Ľupták

Seniori IV. Liga S4A – 15. kolo
21.3. 10.00 Štart Nepočujúci – Domino
Laciňák, Koštrna, Maretta; Pinček (BCT)
21.3. 10.00 Danubia – Malinovo Piatka, Strapek, Kardelis; Banič (Hr. Šúr)
21.3. 15.00 FK Dúbravka – Lamač Cvengroš, Matejová, Olša D.; Lazar
21.3. 15.00 Vrakuňa – Vajnory Lauer, Ruc, Orlický; Darlea
22.3. 15.00 D. N. Ves – Kalinkovo Martiška, Zálesňák, Orlický; Šuniar
22.3. 15.00 Rusovce – Ružinov Hudy, Dávid D., Pirník; Beňo

Seniori IV. Liga S4B – 15. kolo
21.3. 15.00 P. Štvrtok – Malacky
Henček, Brody, Malárik; Farbula
22.3. 15.00 Kostolište – PŠC Pezinok Fischer, Martinkovič st., Szakáll; Elefant
22.3. 15.00 Zohor – Budmerice Martinkovič ml., Hádek, Valko; Ondrušek
22.3. 15.00 V. Leváre – Šenkvice Hrazdira, Křivan, Franek; Hilka
22.3. 15.00 Závod – Jakubov Polomský, Somoši, Matejová; Dadykin
22.3. 15.00 Limbach – Dubová Ralbovský, Malárik, Križko; Marczell
22.3. 15.00 Jablonec – Jablonové Abrman, Kočický, Chalka; Mydlárik

Dorast III. Liga SD3R – 17. kolo
21.3. 9.30 PŠC Pezinok – Iskra Petržalka
Ďurčo M., Martinkovič ml., Parilák
21.3. 10.00 FC Petržalka akadémia – Domino Lackovič, Havrila, Hudy
21.3. 10.30 Kostolište – D. Lužná Brody, Henček, Malárik
21.3. 12.30 Kráľová p/S – Ružinov Hajnala, Vašš, Berner
21.3. 14.00 D. N. Ves – BCT Gaži, Abrman, Franek
21.3. 12.00 Žolík Malacky – Vrakuňa Zálesňák, Dávid D., Pirník
22.3. 13.30 Rača – Rohožník Ruc, Laciňák, Olša D.

Dorast III. Liga MD3R – 17. kolo
22.3. 11.00 Žolík Malacky – PŠC Pezinok
Martinkovič st., Szakáll
22.3. 12.30 Zohor – Iskra Petržalka Valko, Hádek
22.3. 12.30 FC Petržalka akadémia – D. N. Ves Dávid D., Pirník (Rusovce)
22.3. 12.30 V. Leváre – Stupava Křivan, Franek
22.3. 12.30 Tomášov – Šamorín-Hamuliakovo Bohun, Polakovič Ľ.
22.3. 12.30 Domino – BCT Kardelis, Koštrna
22.3. 15.30 Rača – Ekonóm Olša D., Laciňák

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 17. kolo
21.3. 9.30-11.30 D. N. Ves – FC Petržalka akadémia
Abrman, Franek
21.3. 10.00-11.45 D. Lužná – Žolík Malacky Hádek, Valko
21.3. 10.00-11.45 Šamorín Hamuliakovo – Domino Chálka, Martiška
21.3. 10.00-11.45 Rusovce – FA Bratislava Ruc, Matejová
21.3. 10.30-12.15 Rača – Rohožník Olša D., Hrazdira
22.3. 9.00-10.45 Ružinov – PŠC Pezinok Ruc, Strapek
22.3. 9.00- 10.45 Vrakuňa – BCT Malárik, Maretta
22.3. 11.00-13.30 Ivanka p/D – Slovan „C“ Čižmár, Srna


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV