Obsadenie R a DS – PR BFZ č. 4 na 28. – 29.3. 2015

Súťaže riadené SFZ

DOXXbet liga – 22. kolo
28.3. 15.00 Dubnica – Šamorín
Trenčanský, Bednár, Vician, Vašš; Benedikovič; Makový

I. LSD – U19 17. kolo
28.3. 11.00 Slovan – Bardejov
Cvengroš, Chromý, Lauer; Zábranský
28.3. 11.00 Senica – B. Bystrica Somoláni A., Jankovič, Ďurčo M.; Likavský

I. LMD – U17-16 – 17. kolo
28.3. 11.00-13.15 Senec – FC Nitra
Henček, Bohun, Čižmár (V. Biel)

I.LSŽ – U15, U14 – 17. kolo
28.3. 10.00-12.00 Inter – Šamorín
Ježík, Parilák, Hajnala (Ekonóm)
28.3. 10.00-12.00 Slovan – Myjava Tanglmayer, Dobrovský, Straka (Pasienky)

I. LMŽ U13 – U12 – 17. kolo
28.3. 10.00-12.00 K. Ves – Spartak Trnava
Kuzmová, Sabo za ObFZ-m (Údernícka Petržalka)
29.3. 10.00-12.00 Senec – Senica Parilák, Martinkovič ml. (Reca)

Súťaže riadené ZSFZ

II. Západ SD – MD – 19. kolo
29.3. 10.00-12.30 K. Ves – Inter
Bláha, Brody, Polakovič Ľ.; Richtárik (Prievoz)

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 18. kolo
28.3. 16.00 Sv. Jur – Báhoň
Polakovič Ľ.; Chromý,Bláha; Minárik
28.3. 16.00 Inter – Rovinka Brody, Dujava, Gaži; Beňo (Drieňová)
29.3. 10.30 Rača – Rohožník Čižmár, Berner, Chromý; Chladek
29.3. 16.00 D. Lužná – S. Grob Vašš, Berner, Zálesňák; Darlea
29.3. 16.00 Stupava – Tomášov Bohun, Henček, Ježík; Hájek
29.3. 16.00 Lozorno – Ivanka p/D Hajnala, Lauer, Dobrovský; Brody
29.3. 16.00 Most p/B – Viničné Straka, Tanglmayer, Martiš; Truchlý
29.3. 16.00 Kráľová p/S – Bernolákovo Srna, Parilák, Martinkovič ml.; Páchnik

Seniori IV. Liga S4A – 16. kolo
28.3. 10.00 Danubia – Vajnory
Fischer, Zálesňák, Dávid D.; Pinček (Hr. Šúr)
28.3. 16.00 Domino – FK Dúbravka Ruc, Martiš, Srna; Ondrušek
29.3. 10.30 Ružinov – D. N. Ves Polomský, Maretta, Ruc; Príkopa (M.C. Sklodowskej)
29.3. 16.00 Čunovo – Rusovce Cvengroš, Martiška, Franek; Marczell
29.3. 16.00 Kalinkovo – Vrakuňa Kočický, Černý, Abrman; Slezák
29.3. 16.00 Malinovo – Štart Nepočujúci Malárik, Fischer, Orlický; Keller

Seniori IV. Liga S4B – 16. kolo
29.3. 16.00 PŠC Pezinok – Jablonec
Dávid D., Hudy, Pirník; Elefant
29.3. 16.00 Jablonové – Limbach Koštrna, Hrazdira, Gosiorovský; Somoláni
29.3. 16.00 Dubová – Závod Valko, Chalka, Olša D.; Banič
29.3. 16.00 Jakubov – P. Štvrtok Gaži, Dujava, Čižmár; Jablonický
29.3. 16.00 Malacky – V. Leváre Hádek, Ralbovský, Strapek; Šuniar
29.3. 16.00 Šenkvice – Zohor Ďurčo M., Laciňák, Křivan; Ľupták
29.3. 16.00 Budmerice – Kostolište Somoši, Križko, Kardelis; Dadykin

Dorast III. Liga SD3R – 18. kolo
28.3. 10.00 Ružinov – D. N. Ves
Martiška, Abrman, Gosiorovský
28.3. 10.00 FC Petržalka akadémia – Vrakuňa Kardelis, Križko, Maretta
28.3. 10.00 Iskra Petržalka – Kostolište Chálka, Koštrna, Hrazdira
28.3. 13.30 Domino – PŠC Pezinok Martiš, Srna, Ruc
28.3. 15.00 D. Lužná – Kráľová p/S Ralbovský, Havrila, Polomský
29.3. 13.30 BCT – Rohožník Havrila, Maretta, Ruc (Štart Nepočujúci)
29.3. 13.30 Báhoň – Žolík Malacky Křivan, Laciňák, Ďurčo M. (Šenkvice)

Dorast III. Liga MD3R – 16. kolo – dohrávka 
26.3. 16.00 Ekonóm – V. Leváre
Smirnov, Kuzmová za ObFZ-m

Dorast III. Liga MD3R – 18. kolo
28.3. 11.00 BCT – Tomášov
Somoši, Černý (Štart Nepočujúci)
28.3. 12.30 Ružinov – Domino Gosiorovský, Abrman
28.3. 14.00 Šamorín Hamuliakovo – V. Leváre Strapek, Hádek
29.3. 10.00 D. N. Ves – Zohor Križko, Malárik
29.3. 10.30 Iskra Petržalka – Žolík Malacky Strapek, Ralbovský
29.3. 12.30 FC Petržalka akadémia – Ekonóm Hrazdira, Gosiorovský (Rusovce)
29.3. 15.30 Rača – Stupava Chromý, Berner

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 18. kolo
28.3. 9.00-10.30 Domino – D. Lužná
Havrila, Bláha
28.3. 10.00-11.45 PŠC Pezinok – Rusovce Valko, Olša D.
28.3. 10.00-11.30 FC Petržalka akadémia – Vrakuňa Malárik, Laciňák
28.3. 10.00-11.45 Rohožník – Šamorín Hamuliakovo Lackovič
28.3. 10.00-12.00 Žolík Malacky – Ružinov Hudy, Pirník
28.3. 10.30-12.15 Rača – Slovan „C“ Křivan, Žilavý L. za ObFZ-m
29.3. 9.30-11.30 FA Bratislava – D. N. Ves Orlický, Olša D. (CFK Pezinok)
29.3. 10.00-12.00 BCT – Ivanka p/D Kardelis, Abrman

Regionálna liga žiačok – 8. kolo
28.3. 13.00 FK Dúbravka – D. Lužná
Malárik
28.3. 13.00 K. Ves – Sv. Jur Koštrna
29.3. 15.30 Slovan – Senec Bláha (Prievoz)
Obsadenie Ba-vidiek 28.-29.03.2015

S5VA-12. kolo
28.03. 16:00 Marianka – Vysoká Rybár, Ganobčík, Augustovič st.
28.03. 16:00 M. Leváre – Suchohrad Dávid M., Surovský, Ďurčo P.
29.03. 16:00 Kuchyňa – Z. Ves Bočák Ján, Miško, Gajarský
29.03. 16:00 Pl. Mikuláš – Pernek Ďurčo P., Surovský, AR2

S5VB-15. kolo
28.03. 16:00 Modra – Vištuk Tahotný, Roziak, Habo
29.03. 16:00 Sv. Jur B – Doľany Patlevič, Mičura, Paracková
29.03. 16:00 Cajla – Vinosady Polakovič A., Opálek, AR2
29.03. 16:00 Grinava – Častá Kováč, Brejcha, Farkaš

S5VC-15. kolo
29.03. 16:00 Ch. Grob – Kráľová B Augustovič st., Rybár, Belavý
29.03. 16:00 Igram – Kaplna Huska, Roziak, AR2
29.03. 16:00 Čataj – N. Dedinka Olša M., Gajdošík, AR2
29.03. 16:00 Blatné – Hr. Šúr Habo, Tahotný, AR2

SD4VA-11. kolo
28.03. 13:30 Vysoká – Láb R, AR1
28.03. 16:00 Závod – Jarovce Ďuriš R., AR1
29.03. 11:30 Lamač – Jablonové ObFZ Ba-mesto

SD4VB-8. kolo
28.03. 16:00 Cajla – Igram Brejcha, Polakovič A.

SZV B–22.kolo
28.3. 10,00 Modra – Budmerice Huska
28.3. 12,00 Bernolákovo – Častá Roziak
29.3. 11,00 Most – Kraľova Marczell
29.3. 13,30 Vištuk – Šenkvice R
29.3. 13,30 Malinovo – Jablonec R
29.3. 13,30 Doľany – Dubova R

Prípravka PrSC–26.kolo
28.3. 09,30 Kraľova A – Rovinka R
28.3. 10,00 Bernolákovo – Miloslavov R
28.3. 10,00 Kalinkovo – Malinovo R
28.3. 10,00 N.Dedinka – Most R
28.3. 10,00 Čataj – Kraľova B / zmena hracieho dňa a času / R
29.3. 13,00 Ch.Grob – Tomašov Lalo

Dohrávka MZV B–9.kolo
31.3. 17,00 N.Dedinka – Čataj Augustovič st.

 

 

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV