Obsadenie R a DS – PR BFZ č. 5 na 31.3. – 5.4. 2015

Súťaže riadené SFZ

I. LSD – U19 18. kolo
2.4. 11.00 (Štvrtok) Senec – Senica
R, Chromý, Smolíková; D (V.Biel)

I. LMD – U17-16 – 18. kolo
1.4. 14.00-16.00 (Streda) Slovan – AS Trenčín
Chromý, Brody, Gaži (Prievoz)

I.LSŽ – U15, U14 – 18. kolo
2.4. 14.00-16.00 (Štvrtok) Senec – Spartak Trnava
Čižmár, Křivan, Gaži (V.Biel)
2.4. 14.00-16.00 (Štvrtok) K. Ves – Horná Nitra Brody, Henček, Abrman (UT K. Ves)

I. LMŽ U13 – U12 – 18. kolo
2.4. 14.00-15.30 (Štvrtok) Inter – Púchov
Červenák, Žilavý L. za ObFZ-m (Drieňová)
2.4. 14.00-15.30 (Štvrtok) Slovan – AS Trenčín Kuzmová, Kravárik za ObFZ-m (Pasienky)

Súťaže riadené ZSFZ

II. Západ SD – MD – 20. kolo
1.4. 10.00-12.30 (Streda) Inter – N. Zámky
Bohun, Hajnala, Křivan; Jablonický (Drieňová)
4.4. 10.00-12.30 ŠKP – Skalica Brody, Srna, Kočický; Páchnik

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 19. kolo
3.4. 14.00 (Piatok) Viničné – Lozorno
Polakovič Ľ., Brody, Berner; Chladek
3.4. 15.00 (Piatok) Bernolákovo – Inter Hajnala, Čižmár, Dujava; Ľupták
3.4. 15.00 (Piatok) Rača – Tomášov Bláha, Martiš, Smolíková; Páchnik
3.4. 16.00 (Piatok) Rovinka – Most p/B Bohun, Zálesňák, Ďurčo M.; Somoláni
3.4. 16.00 (Piatok) Ivanka p/D – Stupava Chromý, Gaži, Srna; Richtárik
4.4. 16.00 Báhoň – S. Grob Henček, Martiš, Ďurčo M.; Darlea
5.4. 16.00 Kráľová p/S – D. Lužná Straka, Dobrovský, Ježík; Banič
5.4. 16.00 Rohožník – Sv. Jur Martinkovič ml., Smolíková, Vašš; Truchlý

Seniori IV. Liga S4A – 17. kolo
31.3. 17.00 (Utorok) Danubia – Kalinkovo
Vašš, Henček, Somoši; Marczell (Hr. Šúr)
1.4. 16.30 (Streda) FK Dúbravka – Malinovo Tanglmayer, Kočický, Čižmár Ondrušek;
2.4. 17.00 (Štvrtok) Štart Nepočujúci – Vajnory Kočický, Martiška, Kardelis; Elefant (BCT)
3.4. 10.30 (Piatok) Lamač – Čunovo Somoši, Križko, Malárik; Brody
5.4. 15.00 Ružinov – Vrakuňa Martiška, Franek, Szakáll; Lazar (M.C. Sklodowskej)
5.4. 16.00 D. N. Ves – Rusovce Ruc, Hrazdira, Gosiorovský; Hájek  

Seniori IV. Liga S4B – 17. kolo
3.4. 14.00 (Piatok) Budmerice – PŠC Pezinok
Hádek, Koštrna, Abrman; Minárik
4.4. 16.00 P. Štvrtok – Dubová   Ralbovský, Matejová, Křivan; Farbula
5.4. 16.00 Kostolište – Šenkvice Chálka, Abrman, Strapek; Hilka
5.4. 16.00 Zohor – Malacky Olša D., Hajnala, Orlický; Keller
5.4. 16.00 V. Leváre – Jakubov Hudy, Križko, Pirník; Pinček
5.4. 16.00 Závod – Jablonové Fischer, Černý, Maretta; Slezák
5.4. 16.00 Limbach – Jablonec Valko, Matejová, Křivan; Mydlárik

Dorast III. Liga SD3R – 19. kolo
1.4. 17.00 (Streda) FC Petržalka akadémia – Báhoň
Gosiorovský, Ruc, Abrman
4.4. 09.30 PŠC Pezinok – Vrakuňa Ježík, Orlický, Olša D.
4.4. 13.30 Rohožník – Ružinov Pirník, Lackovič, Hudy
4.4. 14.00 D. N. Ves – Kráľová p/S Koštrna, Fischer, Somoši
4.4. 15.00 D. Lužná – Iskra Petržalka Strapek, Hádek, Chálka
4.4. 16.00 Kostolište – Domino Malárik, Straka, Bláha
5.4. 13.30 Rača – Žolík Malacky Dujava, Ralbovský, Kardelis

Dorast III. Liga MD3R – 19. kolo
2.4. 10.00 (Štvrtok) FC Petržalka akadémia – Stupava
Krčová, Takáč za ObFZ-m (Rusovce)
5.4. 10.30 Iskra Petržalka – PŠC Pezinok Polakovič Ľ., Gaži
5.4. 11.00 Žolík Malacky – D. N. Ves Zálesňák, Lackovič
5.4. 13.30 Zohor – Ekonóm Orlický, Hajnala
5.4. 13.30 V. Leváre – BCT Križko, Pirník
5.4. 13.30 Tomášov – Ružinov Ďurčo M., Hádek
5.4. 15.30 Rača – Šamorín Hamuliakovo Kardelis, Ralbovský

Súťaže riadené ObFZ-BA mesto

Seniori SD4VA 12. kolo
5.4. 13.30 Jarovce – P. Štvrtok
Triskal, Kocurek za ObFZ-m

Súťaže riadené ObFZ-BA vidiek

S5VA-13. kolo
04.04. 16:00 Pernek – Kuchyňa Dávid M., Surovský, Ďurčo P.
05.04. 16:00 M. Leváre – Rohožník B Surovský, Ďuriš R., AR2
05.04. 16:00 Suchohrad – Pl. Mikuláš Ďurčo P., Dávid M., AR2
05.04. 16:00 Záhorská Ves – Studienka Patlevič, Mičura, Paracková
05.04. 16:00 Borinka – Marianka Miško, Bočák, Gajarský
05.04. 16:00 Vysoká – Gajary ObFZ Ba-m

S5VB-16. kolo
04.04. 16:00 Vinosady – Grinava Habo, Paracková, Patlevič
05.04. 16:00 Doľany – Častá Huska, Habo, AR2
05.04. 16:00 Vištuk – Cajla Olša M., Opálek, Sobolová
05.04. 16:00 Sv. Jur B – Modra Rybár, Tahotný, Augustovič st.

 S5VC-16. kolo
04.04. 16:00 Kráľová B – Hr. Šúr Augustovič st., Rybár, Kováč
04.04. 16:00 N. Dedinka – Igram Bočák, Tahotný, Miško
05.04. 16:00 Blatné – Čataj Polakovič A., Farkaš, Roziak
05.04. 16:00 Miloslavov – Ch. Grob Kováč, Gajdošík, AR2

SD4VA-12. kolo
04.04. 13:30 Jablonové – Závod R
05.04. 13:30 Jarovce – Vysoká ObFZ Ba-m
05.04. 14:30 Láb – Jakubov R

 SD4VB-10. kolo
04.04. 16:00 Doľany – Viničné Opálek, Olša M.
05.04. 13:30 Dubová – Modra R
05.04. 13:30 Sl. Grob – N. Dedinka R
05.04. 13:30 Igram – Budmerice R


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV