Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ č.4 na 28. – 29.3. 2015

Súťaže riadené SFZ

I. LMD – U17-16 – 17. kolo
28.3. 11.00-13.15 Senec – FC Nitra 
Henček, Bohun, Čižmár (Zmena ihriska UT NTC Senec )

I. LMŽ U13 – U12 – 17. kolo
29.3. 10.00-12.00 Senec – Senica 
Srna za Martinkoviča ml., Parilák (Reca)

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 18. kolo
28.3. 16.00 Sv. Jur – Báhoň 
Polakovič Ľ.; Chromý, Bláha; Richtárik (D) za Minárika
29.3. 10.30 Rača – Rohožník  Čižmár, Berner, Chromý; Keller (D) za Chladeka  

Seniori IV. Liga S4A – 16. kolo
29.3. 16.00 Malinovo – Štart Nepočujúci 
Malárik, Fischer, Orlický; Mydlárik (D) za Kellera  

Seniori IV. Liga S4B – 16. kolo
29.3. 16.00 Jakubov – P. Štvrtok 
Dujava (R) za Gažiho, Gaži (AR1) za Dujavu, Čižmár; Jablonický  

Dorast III. Liga SD3R – 18. kolo
28.3. 15.00 D. Lužná – Kráľová p/S 
Ralbovský, Berner (AR1) za  Havrilu, Polomský
29.3. 13.30 BCT – Rohožník  Maretta (R) za Havrilu, Polomský (AR1) za Marettu, Ruc (Štart Nepočujúci)

Dorast III. Liga MD3R – 18. kolo
29.3. 15.30 Rača – Stupava 
Chromý

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 18. kolo
28.3. 9.00-10.30 Domino – D. Lužná 
Gaži (R) za Havrilu, Bláha
28.3. 11.45 PŠC Pezinok – Rusovce  Olša D. (iba mzrl, szrl zrušené)

Regionálna liga žiačok – 11. kolo
2.4. 10.30 Slovan – Senec 
Kravárik za ObFZ-m  (Prievoz) (Zmena dňa)

Prípravka PMA3 – 9. kolo – dohrávka
31.3. 16.00 Danubia – ŠKP „B“ 
Kuzmová za Kružliaka A. ObFZ-m

Súťaže riadené ObFZ-v

Seniori SD4VA 11. kolo
29.3. 11.30 Lamač – Jablonové 
Kašper, Sabela, Straka M.

Zmeny obsadenia Ba-vidiek 28.-29.03.2015

S5VA-12. kolo
29.03. 16:00 Pl. Mikuláš – Pernek Ďurčo P., Surovský, Dávid M. za AR2

S5VB-15. kolo
28.03. 16:00 Modra – Vištuk Tahotný, Habo za Roziaka, AR2 za Haba

S5VC-15. kolo
29.03. 16:00 Ch. Grob – Kráľová B Augustovič st., Rybár, AR2 za Belavého
29.03. 16:00 Igram – Kaplna Huska, Gábriš za Roziaka, AR2

SD4VA-11. kolo
28.03. 13:30 Pl. Štvrtok – Láb Paracková za R, Patlevič za AR1

SZV B–22.kolo
28.3. 12,00 Bernolákovo – Častá Kováč za Roziaka

Prípravka PrSC–26.kolo
28.3. 10,00 Bernolákovo – Miloslavov Kováč za R

Dohrávka MZV B–9.kolo
31.3. 17,00 N.Dedinka – Čataj Marczell za Augustoviča st.


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV