Zmeny v obsadení na 1. – 5.5.2013

Súťaže riadené SFZ

I. LSŽ-Z A+B – 23. kolo
4.5. 14.30-16.30 Inter – D. Streda Henček, Vašš za Ježíka, Havrila ( Drieňová )

II. liga žien – 19. kolo
5.5. 15.00 K. Ves – Lady Team „B“ Navrátil, Orlíková, Dano za ObFZ-m

I. liga žiačok – 17.kolo
4.5. 14.30 Lady Team – Šaľa Straka T., Melíšek ( Polygraf )

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 23. kolo
1.5. 10.30 Inter – Sl. Grob Srna, Brody AR1 za Zálesňáka, Dujava; Jablonický

Seniori MRB – 24. kolo
5.5. 17.00 Jablonec – Inter Kočický AR 1 za Tanušku
5.5. 17.00 Ružinov – Stupava Henček R za Martinkoviča ml., Hádek AR 1 za Henčeka

Dorast SD3R – 23. kolo
1.5. 13.00 ŠKP – Sv. Jur Fischer R za Hrazdiru, Havrila, Abrman
1.5. 17.00 Vrakuňa – Iskra Straka R za Martinkoviča st., Križko, Svrčan AR2 ObFZ-m za Straku

Dorast SD3R – 24. kolo
4.5. 14.30 Domino – FK Dúbravka Jendruš, Abrman, Kocurek za ObFZ-m
5.5. 13.30 Rača – ŠKP Ježík, Hádek, Bočák Jo. za ObFZ-m

Dorast MD3R – 21. kolo
1.5. 15.00 ŠKP – PŠC Pezinok Abrman, Havrila AR 1 za Hrazdiru
1.5. 10.00 Senec – Iskra Jendruš, Strapek za ObFZ-v ( Montostroj )

Dorast MD3R – 22. kolo
5.5. 14.30 Domino – Senec Kudlica, Ďurčo M.

Žiaci II. liga starší (SZRL) + mladší (MZRL) – 21. kolo
4.5. 9.00-11.00 FA Bratislava – PŠC Pezinok Hádek, Bočák Jo. za ObFZ-m ( Miloslavov )
5.5. 15.30-17.00 Rača – Ivanka Maretta za Hádeka, Abrman

LMŽ SFZ U-12, U-13- 16.kolo
4.5. 15.30-14.00 Senec – Inter Szákall za Triskala

Prípravka ( PMA ) 18. kolo
4.5. 9.30 Rača – K. Ves Orlíková za Kravárika

Prípravka ( PMB ) 18. kolo
4.5. 10.45 Rača – K. Ves Orlíková za Kravárika
4.5. 10.00 Z. Bystrica – Jarovce Takáč za Gindu

Prípravka ( PMC ) 18. kolo
4.5. 12.00 Rača – K. Ves Orlíková za Kravárika

Súťaže riadené ObFZ Bratislava-vidiek

Seniori – S5VA – 18. kolo
5. 5. 17.00 Pernek – P.Š./Vysoká B Miško za Pirníka, Boško za Záreckého
5. 5. 17.00 Sološnica – Marianka Hurban za Gilana
5. 5. 17.00 Kuchyňa – M. Leváre Gilan za Hurbana
5. 5. 17.00 Pl. Mikuláš – Suchohrad Pirník za Žilavého

Seniori – S5VB – 24. kolo
4. 5. 17.00 Sl. Grob B – Modra Rybár za Biháryho
5. 5. 17.00 Dubová – Kaplná Zárecký za AR2
4. 5. 17.00 Králová p. S. B – Grinava Biháry za Rybára
5. 5. 17.00 Ch. Grob – Čataj Hošo za AR2

Dorast – SD4VA – 14. kolo
4. 5. 17.00 Malacky – Lozorno Pirník za Surovského

Dorast SD4VB – 14.kolo
1.5. 14.30 Limbach – Sl. Grob Mosor, Dujava

Dorast – SD4VB – 21. kolo
4. 5. 17.00 Limbach – Malinovo Olša D. za Husku
4. 5. 14.00 Modra – Králová p. S. Huska za Olšu D.
5. 5. 14.30 Viničné – Šenkvice Hošo, Brejcha
5. 5. 14.30 N. Dedinka – Budmerice Bočák za Miška

Žiaci – SZVMA – 18. kolo
5. 5. 15.00 Zohor – Malacky Krč za BFZ
5. 5. 14.00 Závod – Jakubov Dávid D. za BFZ
5. 5. 15.00 Jablonové – Kuchyňa – diev. Martinka za BFZ

Žiaci – SZVPK – 13. kolo
4. 5. 10.30 Báhoň – Dubová Olša M.

Žiaci – SZVSC – 14. kolo
5. 5. 10.00 N. Dedinka – Ch. Grob Valko

Prípravka – PrSC – 18. kolo
5. 5. 10.00 Bernolákovo – Kalinkovo B Marczell

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV