Obsadenia R a DS – PR BFZ č.7 na 15.- 21.4. 2015

Súťaže riadené SFZ

I. LSD – U19 20. kolo
18.4. 11.00 Senec – FC Nitra Smolák, Tománek, Lauer; Likavský (V.Biel)

I. LMD – U17-16 – 19. kolo
18.4. 11.00-13.15 Slovan – Senec Brody, Hajnala, Bohun (Prievoz)

I.LSŽ – U15, U14 – 20. kolo
19.4. 10.00-12.00 Senec – Levice Gaži, Szakáll, Berner (V.Biel)
21.4. 14.30-16.30 K. Ves – Slovan Vašš, Gaži, Křivan (Lamač)

I. LMŽ U13 – U12 – 19. kolo
15.4. 15.00
-16.30 Senec – Spartak Trnava Strapek, Valko (Reca)

I. LMŽ U13 – U12 – 20. kolo
18.4. 10.00-11.30 Inter – K. Ves
Ľupták, Smirnov za ObFZ-m (Drieňova)
19.4. 10.00-11.30 Slovan – Šamorín Smirnov, Ľupták za ObFZ-m (Pasienky)

Turnaj U-15 NTC Senec
14.4. 11.00 Slovensko – Fínsko
Straka, Ďurčo M., Chromý
16.4. 11.00 Poľsko – Slovensko
Vašš, Borsányi, Smolíková

Coca – Cola Cup žiaci
14.4. 9.00 Karlova Ves
Gaži, Kočický, Křivan
16.4. 8.00 SOŠ Kysucká 14
Senec Gaži, Kočický, Křivan
16.4. 8.30 Záhorská Ves R, AR1, AR2

Coca – Cola Cup žiačky
17.4. 9.00
SOŠ Kysucká 14 Senec Gaži, Křivan, Hádek

Súťaže riadené ZSFZ

II. Západ SD – MD – 20. kolo – dohrávka
15.4. 10.00-12.30 Inter – N. Zámky Bohun, Hajnala, Křivan; Jablonický (Drieňova)

II. Západ SD – MD – 22. kolo
18.4. 10.00-12.30 ŠKP – Púchov Tanglmayer, Polakovič Ľ., Henček; Príkopa
19.4. 10.00-12.30 K. Ves – Z. Moravce Martinkovič ml., Martiš, Straka; Darlea (Malinovo)
19.4. 10.00-12.30 Inter – Čermáňsky FK Nitra Ruc, Kočický, Křivan; Brody (Drieňova)

Súťaže riadené BFZ

Pohár BFZ – seniori – 2. kolo
15.4. 17.00 Vrakuňa – Malacky Ďurčo M., Martiš, Dujava; Somoláni
15.4. 17.00 Báhoň – Most p/B Parilák, Čižmár, Chalka; Hájek
15.4. 17.00 Šenkvice – Rovinka Lackovič, Dávid D., Hudy; Brody
15.4. 17.00 Sv. Jur – Rohožník Chromý, Berner, Vašš; Ondrušek
15.4. 17.00 PŠC Pezinok – D. Lužná Henček, Srna, Fischer; Truchlý
15.4. 17.00 Lozorno – Inter Bláha, Polakovič Ľ., Matejová; Keller
15.4. 17.00 Domino – Rača Gaži, Dobrovský, Kočický; Príkopa
15.4. 17.30 Kráľová p/S – Tomášov Brody, Tanglmayer, Ježík; Darlea

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 21. kolo
18.4. 16.30 Inter – D. Lužná Straka, Martiš, Martinkovič ml.; Jablonický (Drieňova)
19.4. 10.30 Rača – Viničné Lackovič, Zálesňák, Srna; Páchnik
19.4. 16.30 Kráľová p/S – Most p/B Ďurčo M., Vašš, Chromý; Keller
19.4. 16.30 Bernolákovo – Lozorno Bohun, Gaži, Berner; Truchlý
19.4. 16.30 Rovinka – Stupava Čižmár, Smolíková, Ježík; Beňo
19.4. 16.30 Ivanka p/D – Sv. Jur Henček, Tanglmayer, Bláha; Ľupták
19.4. 16.30 Tomášov – S. Grob Parilák, Hajnala, Lauer; Richtárik
19.4. 16.30 Rohožník – Báhoň Dujava, Dobrovský, Brody; Hájek

Seniori IV. Liga S4A – 19. kolo
18.4. 10.00 Štart Nepočujúci – Ružinov Kardelis, Bláha, Ralbovský; Ondrušek (BCT)
18.4. 10.00 Danubia – Rusovce Martinkovič, Ruc, Olša D.; Mydlárik (Hr.Šúr)
18.4. 16.30 Domino – Čunovo Abrman, Fischer, Valko; Minárik
18.4. 16.30 Lamač – Malinovo Kočický, Szakáll, Križko; Farbula
18.4. 16.30 FK Dúbravka – Kalinkovo Maretta, Chálka, Koštrna; Marczell
18.4. 16.30 Vrakuňa – D. N. Ves Dávid D., Lackovič, Zálesňák; Dadykin

Seniori IV. Liga S4B – 19. kolo
18.4. 16.30 P. Štvrtok – Jablonec Křivan, Chromý, Gosiorovský; Lazar
19.4. 16.30 Šenkvice – PŠC Pezinok Polakovič Ľ., Gosiorovský, Malárik; Banič
19.4. 16.30 Budmerice – Malacky Somoši, Orlický, Matejová; Šuniar
19.4. 16.30 Kostolište – Jakubov Fischer, Hudy, Pirník; Hílka
19.4. 16.30 Zohor – Dubová Laciňák, Hrazdira, Križko; Somoláni
19.4. 16.30 V. Leváre – Jablonové Strapek, Hádek, Dávid D.; Pinček
19.4. 16.30 Závod – Limbach Martiška, Chálka, Polomský; Elefant

Dorast III. Liga SD3R – 19. kolo – dohrávka
15.4. 17.00 FC Petržalka akadémia – Báhoň Gosiorovský, Ruc, Abrman

Dorast III. Liga SD3R – 21. kolo
18.4. 10.00 FC Petržalka akadémia – BCT Malárik, Dujava Laciňák
18.4. 10.30 Iskra Petržalka – Vrakuňa Vašš, Dobrovský, Gosiorovský
18.4. 14.00 Domino – D. Lužná Valko, Fischer, Abrman
18.4. 14.00 Rohožník – D. N. Ves Srna, Somoši, Martiška
18.4. 16.30 Kostolište – Báhoň Bláha, Ralbovský, Kardelis
18.4. 16.30 Žolík Malacky – Ružinov Gaži, Parilák, Ďurčo M.
19.4. 13.30 Rača – PŠC Pezinok Valko, Abrman, Olša D.

Dorast III. Liga MD3R – 19. kolo – dohrávka
15.4. 18.00 Tomášov – Ružinov Hádek

Dorast III. Liga MD3R – 21. kolo
15.4. 17.00 D. N. Ves – PŠC Pezinok Straka, Koštrna
19.4. 10.30 Iskra Petržalka – Ekonóm Martinkovič st., Maretta
19.4. 11.00 Žolík Malacky – Stupava Hudy, Pirník
19.4. 14.00 Zohor – Šamorín Hamuliakovo Hrazdira, Križko
19.4. 14.00 Tomášov – Domino Hajnala, Lauer
19.4. 14.30 FC Petržalka akadémia – BCT Maretta, Kardelis (Rusovce)
19.4. 15.30 Rača – Ružinov Olša D., Valko

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 21. kolo
18.4. 9.00-10.30 Domino – PŠC Pezinok Parilák, Ďurčo M.
18.4. 10.00-12.00 Žolík Malacky – Rohožník Hudy, Pirník
18.4. 10.00-11.45 D. Lužná – BCT Chálka, Polomský
18.4. 10.00-11.45 Šamorín Hamuliakovo – FC Petržalka akadémia Hádek, Strapek
18.4. 10.30-12.15 Rača – FA Bratislava Križko, Kramár za ObFZ-m
19.4. 9.00-10.45 Ružinov – Slovan „C“ Abrman, Ralbovský
19.4. 9.00-10.45 Vrakuňa – D. N. Ves Kardelis, Koštrna
19.4. 15.00 Ivanka p/D – Rusovce Bláha (iba ml. žiaci)

Regionálna liga žiačok – 13. kolo
18.4. 13.00 K. Ves – D. Lužná ObFZ-m
18.4. 13.00 FK Dúbravka – Slovan Koštrna
19.4. 10.00 FC Petržalka akadémia – S. Jur Gosiorovský

Žiaci U-11 priateľské stretnutie Sv. Jur
16.3. 13.00 OBFZ BA-M – OBFZ BA-V R, AR1

Obsadenie rozhodcov – prípravky

Prípravka PMA1 – 11. kolo
16.4. 16.00 Ružinov – K. Ves „A“ Kósa
18.4. 14.00 Rača – Senec Kósa
18.4. 14.00 ŠKP – FA Bratislava Lovás

Prípravka PMB1 – 11. kolo
16.4. 17.30 Ružinov – K. Ves „A“ Kósa
18.4. 15.15 Rača – Senec Kósa
18.4. 14.00 ŠKP – FA Bratislava Vanek
16.4. 17.00 FC Petržalka akadémia – Domino Štvrtecký
18.4. 10.30 D. N. Ves – Inter Plonka

Prípravka PMC – 11. kolo
16.4. 16.00 Ružinov – K. Ves „A“ Straka M.
18.4. 16.30 Rača – Senec Kósa
18.4. 15.00 ŠKP – FA Bratislava Vanek
15.4. 17.00 FC Petržalka akadémia – Domino Kravárik
18.4. 12.00 D. N. Ves – Inter Plonka

Prípravka PMA2 – 11. kolo
23.4. 16.30 Hargašova Z. Bystrica – K. Ves „B“ Takáč (Marianka)
18.4. 9.00 Vrakuňa – Ivanka p/D Kružliak A.
18.4. 10.00 Šamorín Hamuliakovo – BCT Gúdor
18.4. 10.00 D. Lužná – Iskra Petržalka Krčová
19.4. 9.30 Žolík Malacky – FA Bratislava „B“ ObFZ-v

Prípravka PMB2 – 11. kolo
18.4. 12.00 Hargašova Z. Bystrica – K. Ves „B“ R (Marianka)
18.4. 10.30 Vrakuňa – Ivanka p/D Kružliak A.
18.4. 11.30 Šamorín Hamuliakovo – Štart Nepočujúci Gúdor
18.4. 11.30 D. Lužná – Iskra Petržalka Krčová
19.4. 9.30 FC Malacky – FA Bratislava „B“ ObFZ-v

Prípravka PMA3 – 11. kolo
16.4. 17.00 ŠKP „B“ – Jarovce Vanek
18.4. 9.00 Vajnory – Inter „B“ Volek
18.4. 10.30 Čunovo – Lamač Uram
19.4. 11.00 Danubia – FA Lafranconi Kružliak A.
19.4. 12.30 Rusovce – FK Dúbravka Uram

Súťaže riadené ObFZ-v

S5VA-15. kolo
18.04. 16:30 Borinka – Vysoká Dávid M., Ďurčo P., Surovský
19.04. 16:30 Plavecký Mikuláš
– Rohožník B Ďurčo P., AR1, AR2
19.04. 16:30 Malé Leváre – Kuchyňa
Dávid M., AR1, AR2
19.04. 16:30 Suchohrad – Studienka
Patlevič, Paracková, Mičura
19.04. 16:30 Pernek – Marianka
ObFZ Ba-mesto
19.04. 16:30 Z. Ves – Gajary ObFZ Ba-mesto

S5VB-18. kolo
18.04. 16:30 Doľany – Vinosady Huska, Miško, Sobolová
19.04. 16:30 Vištuk – Častá
Habo, Tahotný, AR2
19.04. 16:30 Sv. Jur B – Grinava
Miško, Ganobčík, AR2
19.04. 16:30 Modra – Cajla
Olša M., Opálek, AR2

S5VC-18. kolo
18.04. 16:30 Kráľová B – Čataj Rybár, Augustovič st., Gajarský
18.04. 16:30 Kaplna – Miloslavov
Tahotný, Habo, Kováč
19.04. 16:30 Hr. Šúr – Igram
Augustoviš st., AR1, AR2
19.04. 16:30 N. Dedinka – Ch. Grob
Kováč, Farkaš, Roziak

SD4VA-14. kolo
18.04. 14:00 Jablonové – Pl. Štvrtok Ďurčo P., Surovský
18.04. 16:30 Závod – Jakubov
R
19.04. 14:00 Jarovce – Lamač
Rataj, Žilavý L.

SD4VB-12. kolo
18.04. 14:00 Doľany – Modra Miško, Huska
19.04. 14:00 Dubová – N. Dedinka
Bočák Ján
19.04. 14:00 Sl. Grob – Igram
Randa

SZV A – 11.kolo
18.4. 10,00 Lozorno – Marianka Konečný
19.4. 13,30 Z.Ves – Zohor
ObFZ Ba-mesto
19.4. 13,30 Závod – Vysoká
Konečný

SZV B – 13.kolo
18.4. 10,00 Modra – Šenkvice Minárik
18.4. 12,00 Bernolákovo – Jablonec
Huska
19.4. 11,00 Kráľova – Častá
Roziak
19.4. 14,00 Vištuk – Dubova
Tahotný
19.4. 14,00 Malinovo – Doľany
Augustovič st.
19.4. 14,30 Budmerice – Most
R

MZV A – 11.kolo
18.4. 11,00 Viničné – V.Leváre Roziak
18.4. 14,00 Báhoň – Studienka
R
19.4. 11,00 Žolík B – Sl.Grob
Surovský
19.4. 14,00 Jabloňové – Šenkvice
R

MZV B – 12.kolo
18.4. 10,00 Kráľova – Kalinkovo Marczell
18.4. 16,30 Malinovo – N.Dedinka
Randa
1
9.4. 10,00 Bernolákovo – Čataj Marczell

Prípravka PrMA – 11.kolo
18.4. 12,30 Lozorno – Závod Konečný
18.4. 16,30 Studienka – Láb
R
19.4. 10,00 Jakubov – Zohor
Konečný
19.4. 10,30 Stupava – Sološnica
Mičura

Prípravka PrPK – 13.kolo
18.4. 16,30 Vištuk – Šenkvice R
19.4. 10,00 Sl.Grob – Viničné
R
19.4. 10,00 Modra – Grinava
R
19.4. 15,00 Modra – PŠC Pezinok
R

Prípravka PrSC – 15.kolo
18.4. 09,30 Rovinka – Čataj Paracková
18.4. 10,00 Bernolákovo – Most
Huska
18.4. 10,00 Kalinkovo – Tomašov
R
18.4. 10,00 N.Dedinka – Ch.Grob
R
19.4. 09,30 Kráľova A – Miloslavov
R
19.4. 14,30 Senec – Malinovo
R


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV