Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ č. 7 na 18.- 23.4. 2015

Súťaže riadené SFZ

I. LMD – U17-16 – 20. kolo
18.4. 11.00-13.15 Slovan – Senec Brody, Čižmár za Hajnalu, Bohun (Prievoz)

Slovenský pohár žien Semifinále odveta
22.4. 17.00 Slovan – Šaľa
Křivan, Gosiorovský, Abrman (Pasienky)

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 21. kolo
19.4. 16.30 Tomášov – S. Grob Lauer (R) za Pariláka, Hajnala, Maretta (AR2) za Lauera; Richtárik

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 19. kolo – dohrávky
22.4. 17.30 Ivanka p/D – Stupava Chromý, Gaži, Srna; Príkopa
22.4. 17.30 Rača – Tomášov Vašš, Martiš, Smolíková; Páchnik

Seniori IV. Liga S4A – 19. kolo
18.4. 16.30 FK Dúbravka – Kalinkovo Maretta, Chálka, Koštrna; Pinček (D) za Marczella

Seniori IV. Liga S4A – 17. kolo – dohrávky
22.4. 17.30 Lamač – Čunovo Somoši, Hajnala, Ďurčo M.; Brody
22.4. 17.30 Danubia – Kalinkovo Dávid D., Henček, Zálesňák; Marczell (Hr.Šúr)
22.4. 17.30 Ružinov – Vrakuňa Martiška, Franek, Maretta; Lazar (M.C.Sklodowskej)

Seniori IV. Liga S4B – 19. kolo
19.4. 16.30 Kostolište – Jakubov Fischer, Hudy, Martiška (AR2) za Pirníka; Hílka
19.4. 16.30 V. Leváre – Jablonové Strapek, Hádek, Dávid D.; Marczell (D) za Pinčeka
Závod – Limbach Martiška, Chálka, Polomský; Elefant 29.4. 17.30 (Zmena termínu)

Dorast III. Liga SD3R – 19. kolo – dohrávky
23.4. 17.30 Rača – Žolík Malacky Dujava, Bláha, Kardelis
23.4. 17.30 D. N. Ves – Kráľová p/S Koštrna, Gaži, Somoši

Dorast III. Liga MD3R – 21. kolo
19.4. 10.30 Iskra Petržalka – Ekonóm Martinkovič st., Parilák (AR1) za Marettu
19.4. 14.00 Tomášov – Domino Hajnala, Maretta (AR1) za Lauera
19.4. 14.30 FC Petržalka akadémia – BCT Parilák (R) za Marettu, Kardelis (Rusovce)

Dorast III. Liga MD3R – 16. kolo – dohrávky
21.4. 17.30 Stupava – Tomášov Hudy, Pirník
21.4. 17.30 D. N. Ves – Rača Gosiorovský, Abrman

Regionálna liga žiačok – 13. kolo
18.4. 13.00 K. Ves – D. Lužná Štofík za ObFZ-m
19.4. 10.00 FC Petržalka akadémia – S. Jur Gosiorovský (ZŠ Pankúchová zmena ihriska)

Prípravka PMB2 – 11. kolo
18.4. 12.00 Hargašova Z. Bystrica – K. Ves „B“ Štvrtecký (Marianka)

Súťaže riadené ObFZ-v

S5VA-15. kolo
19.04. 16:30 Suchohrad – Studienka Štofík, Smirnov, Choreň; Minarovič za ObFZ-m
19.04. 16:30 Pernek – Marianka Surovský, AR1, AR2 Nové obsadenie!
19.04. 16:30 Z. Ves – Gajary Patlevič, Paracková, Mičura Nové obsadenie!

S5VB-18. kolo
19.04. 16:30 Sv. Jur B – Grinava
Miško, Ganobčík, AR2

S5VC-18. kolo
18.04. 16:30 Kaplna – Miloslavov
Tahotný, Habo, Olša M. za Kováča

Dorast SD4VA 14. kolo
19.4. 14.00 Jarovce – Lamač Rataj, Gúdor, Štvrtecký za ObFZ-m (Nové obsadenie)

SD4VB-12. kolo
19.04. 14:00 Dubová – N. Dedinka Opálek, Olša M. Nové obsadenie!

SZV A – 11.kolo
19.4. 13,30 Z.Ves – Zohor
Mičura Nové obsadenie!

SZV B – 13.kolo
18.4. 10,00 Modra – Šenkvice
R za Minárika
19.4. 14,00 Malinovo – Doľany Randa za Augustoviča st.

MZV A – 11.kolo
18.4. 11,00 Viničné – V.Leváre
Roziak Zrušené!
18.4. 14,00 Báhoň – Studienka Randa za R

MZV B – 12.kolo
17.4. 17,00 Malinovo – N.Dedinka
Randa Zmena termínu!
19.4. 13,00 Bernolákovo – Čataj Marczell Zmena času!

Prípravka PrPK – 13.kolo
18.4. 16,30 Vištuk – Šenkvice
Randa za R
19.4. 10,00 Sl.Grob – Viničné Randa za R
19.4. 10,00 Modra – Grinava Minárik za R

Prípravka PrSC – 15.kolo
18.4. 09,30 Rovinka – Čataj
R za Parackovú


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV