Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ č. 9 na 1.- 7.5. 2015

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 23. kolo
3.5. 17.00 Rovinka – Sv. Jur  Martinkovič ml. (R) za Lackoviča, Chromý (AR1) za Martinkoviča ml., Bláha; Ľupták
3.5. 17.00 Viničné – S. Grob  Cvengroš (R) za Henčeka, Tanglmayer, Ježík; Beňo

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 24. kolo (STREDA) Zmena UHČ
6.5. 17.30 D. Lužná – Tomášov  Bohun, Lackovič, Ruc; Hájek
6.5. 17.30 Rohožník – Ivanka p/D  Gaži, Martinkovič ml., Smolíková; Príkopa
6.5. 17.30 Báhoň – Viničné  Bláha, Vašš, Parilák; Keller
6.5. 17.30 S. Grob – Rovinka  Chromý, Berner, Čižmár; Jablonický
6.5. 17.30 Sv. Jur – Bernolákovo  Polakovič Ľ., Cvengroš (AR1) za Henčeka, Hudy; Brody
6.5. 17.30 Rača – Kráľová p/S  Ďurčo M., Straka, Dujava; Richtárik
6.5. 17.30 Stupava – Inter  Tanglmayer, Dobrovský, Ježík; Truchlý
6.5. 17.30 Lozorno – Most p/B  Hajnala, Martiš, Maretta; Somolání

Seniori IV. Liga S4A – 21. kolo
2.5. 10.00 Danubia – Vrakuňa  Tanglmayer, Valko, Černý; Elefant (Zmena UHČ Hr. Šúr)

Seniori IV. Liga S4B – 21. kolo
3.5. 17.00 Kostolište – Jablonové  Abrman, Hudy, Križko (AR1) za  Pirníka; Ondrušek

Dorast III. Liga SD3R – 23. kolo
2.5. 17.00 Vrakuňa – D. Lužná Parilák (R) za  Henčeka, Lauer, Berner
2.5. 17.00 Žolík Malacky – D. N. Ves  Lackovič, Hudy

Dorast III. Liga SD3R – 24. kolo – predohrávka (ŠTVRTOK)
7.5. 17.30 D. N. Ves – FC Petržalka akadémia  Brody, Křivan (AR1) za Henčeka, Abrman

Dorast III. Liga MD3R – 23. kolo  
3.5. 11.00 Žolík Malacky – BCT  Hudy

Dorast III. Liga MD3R – 26. kolo – predohrávka (STREDA)   
6.5. 17.00 PŠC Pezinok – Rača  Valko, Hádek

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 16. kolo – dohrávka (PIATOK)
1.5. 10.30-12.00 Rohožník – Ivanka p/D  Lackovič

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 23. kolo
2.5. 10.00-11.45 Žolík Malacky – BCT  Zálesňák, Križko
2.5. 10.00-11.45 D. Lužná – FA Bratislava  Hádek, Strapek
1.5. 9.00 (PIATOK) Ružinov – FC Petržalka akadémia  Srna, Bláha (iba st. žiaci)
3.5. 10.45 Ružinov – FC Petržalka akadémia  Bláha (iba ml. žiaci)
2.5. 11.45 Šamorín Hamuliakovio– Rusovce  Kardelis (iba ml.žiaci)

Regionálna liga žiačok – 15. kolo
2.5. 8.30 Senec – FC Petržalka akadémia  Gábriš za ObFZ-v
2.5. 15.30 Slovan – K. Ves  Kravárik za ObFZ-m (Prievoz)

Prípravka PMB1 – 13. kolo  
3.5. 12.30 Ružinov – FA Bratislava Volek za Kósu (Zmena dňa a UHČ)

Prípravka PMC – 13. kolo  
3.5. 12.30 Ružinov – FA Bratislava Kravárik za Kósu (Zmena dňa a UHČ)

Krajské kolo MC Donald´s CUP 2014/2015 ŠKP Dúbravka
4.5. 9,00 – 14,00 Kočický, Hádek, Křiván

Turnaj žiakov D. N. Ves
1.5. 9.00-15.00  Takáč, Choreň

Súťaže riadené ObFZ-v

S5VA-12.kolo
01.05. 17:00 Studienka – Borinka Dávid M., Ďuriš, AR2 za Prníka

S5VA-17.kolo
03.05. 17:00 Kuchyňa – Rohožník B Huska, AR1 za Farkaša, AR2
03.05. 17:00 Pl. Mikuláš – Studienka Patlevič /R/ za Ďuriša, AR1, AR2
03.05. 17:00 Pernek – Vysoká Olša M., AR1 za Sobolovú, AR2

S5VB-28.kolo
01.05. 14:00 Doľany – Grinava Vass, Opálek, AR2 za Ganobčíka
01.05. 17:00 Modra – Vinosady Polakovič A., Olša M.za Husku, AR2
01.05. 17:00 Sv. Jur B – Vištuk Habo, Gábriš /AR1/ za Farkaša, AR2
 
S5VB-20.kolo
03.05. 17:00 Sv. Jur B – Vinosady Augustovič st. /R/ za Rybára, Gajarský, AR2
03.05. 17.00 Doľany – Vištuk  Bočák Jo., Volek, Triskal; Lehuta za ObFZ-m

S5VC-20.kolo
02.05. 17:00 Kráľová B – Igram Augustovič st., Rybár, AR2 za Kováča
03.05. 17:00 Miloslavov – Blatné Tahotný, AR1 za Brejchu, AR2
03.05. 17:00 Kaplna – N. Dedinka Brejcha /R/ za Kováča, AR1, AR2

SD4VB-14.kolo
02.05. 14:00 Modra – N. Dedinka Brejcha za Polakoviča A., AR1 za Brejchu

SZV A–13.kolo
2.5. 10,00 Lozorno – V.Leváre R za Dávida M.

SZV B–15.kolo
2.5. 12,00 Bernolákovo – Doľany R za Kováča
3.5. 14,30 Malinovo – Vištuk Marczell za R

MZV A–13.kolo
1.5. 9,30 Šenkvice – PŠC Pezinok B R za Husku
2.5. 14,30 Báhoň – Sl.Grob Huska za R

MZV B–14.kolo
2.5. 10,00 Kraľova – Malinovo R za Marczella
3.5. 10,00 Čataj – N.Dedinka R za Gábriša

PrPK–15.kolo
2.5. 17,00 Vištuk – Cajla Huska za R
3.5. 10,30 Limbach – Viničné Huska za R


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV