Obsadenie R a DS – PR BFZ č.10 na 5.- 13.5. 2015

Súťaže riadené SFZ

DoXXbet liga – 6. kolo
9.5. 16.30 Šamorín – Spartak Trnava „B“  Somoláni A., Sluk R., Sluk M., Straka T.; Korman, Chalmoviansky

I. LSD – U19 23. kolo   
9.5. 11.00 Slovan – Senica  Mastiš, Chromý, Smolíková; Likavský (Prievoz)

I. LMD – U17-16 – 23. kolo   
9.5. 11.00-13.15 Senec – Michalovce  Bohun, Brody, Srna (V. Biel)

I.LSŽ – U14 – 25. kolo – predohrávka (STREDA)
6.5. 16.00 Slovan – Spartak Trnava  Abrman, Gosiorovský, Křivan (Pasienky)

I.LSŽ – U15, U14 – 23. kolo
9.5. 10.00-12.00 Inter – D. Streda  Kočický, Gosiorovský, Abrman (Ekonóm)
9.5. 10.00-12.00 Slovan – Senica  Křivan, Tanglmayer, Maretta (Pasienky)

I.LSŽ – U15, U14 – 24. kolo (STREDA)
13.5. 14.00-16.00 Senec – Púchov  Vašš, Gaži, Křivan (V. Biel)

I. LMŽ U13 – U12 – 22. kolo (ŠTVRTOK)
7.5. 12.00-13.30 Inter – Senec  Červenák, Krčová za ObFZ-m (Drieňova)

I. LMŽ U13 – U12 – 23. kolo
9.5. 14.00-12.00 K. Ves – AS Trenčín  Kroneraff, Kašper za ObFZ-m (Lamač)
10.5. 10.00-12.00 Senec – Myjava  Ľupták, Triskal za ObFZ-m (Reca)

I. LMŽ U13 – U12 – 24. kolo
13.5. 14.00-16.00 Inter – Senica  Krčová, Smirnov za ObFZ-m (Drieňova)
13.5. 16.00-17.30 Slovan – FC Nitra  Straka M., Žilavý L. za ObFZ-m (Pasienky)

Súťaže riadené JmKFS
9.5. 16.30 Sparta Brno – MS Brno UT  Bláha, Donbrovský, Hudy; Ondrušek

II. Západ SD – MD – 20. kolo – dohrávka (STREDA)
6.5. 14.00-16.30 ŠKP – Skalica  Brody, Srna, Kočický; Darlea

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 24. kolo (STREDA)
6.5. 17.30 D. Lužná – Tomášov  Bohun, Lackovič, Ruc; Hájek
6.5. 17.30 Rohožník – Ivanka p/D  Gaži, Martinkovič ml., Smolíková; Príkopa
6.5. 17.30 Báhoň – Viničné  Bláha, Vašš, Parilák; Keller
6.5. 17.30 S. Grob – Rovinka  Chromý, Berner, Čižmár; Jablonický
6.5. 17.30 Sv. Jur – Bernolákovo  Polakovič Ľ., Cvengroš, Hudy; Brody
6.5. 17.30 Rača – Kráľová p/S  Ďurčo M., Straka, Dujava; Richtárik
6.5. 17.30 Stupava – Inter  Tanglmayer, Dobrovský, Ježík; Truchlý
6.5. 17.30 Lozorno – Most p/B  Hajnala, Martiš, Maretta; Somolání

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 25. kolo
9.5. 17.00 Inter – Rača  Vašš, Ďurčo M., Berner; Chladek
10.5. 17.00 Lozorno – D. Lužná  Cvengroš, Tanglmayer, Bláha; Keller
10.5. 17.00 Most p/B – Stupava  Straka, Gaži, Polakovič Ľ.; Richtárik
10.5. 17.00 Bernolákovo – S. Grob  Srna, Bohun, Martiš; Darlea
10.5. 17.00 Viničné – Rohožník  Piatka, Dujava, Dobrovský; Brody
10.5. 17.00 Ivanka p/D – Tomášov  Chromý, Čižmár, Hajnala; Páchnik
10.5. 17.00 Kráľová p/S – Sv. Jur  Zálesňák, Smolíková, Brody; Beňo
13.5. 17.30 (STREDA) Rovinka – Báhoň  Lackovič, Martinkovič, Ježík; Príkopa

Seniori IV. Liga S4A – 22. kolo
9.5. 10.00 Danubia – Čunovo  Ruc, Martinkovič st., Chalka; Minárik (Hr. Šúr)
9.5. 17.00 Vrakuňa – Štart Nepočujúci  Kardelis, Martiš, Laciňák; Farbula
10.5. 10.30 Ružinov – Lamač  Chalka, Berner, Abrman; Šuniar (M.C.Sklodowskej)
10.5. 17.00 D. N. Ves – FK Dúbravka  Černý, Ralbovský, Matejová; Truchlý
10.5. 17.00 Kalinkovo – Domino  Polomský, Somoši, Ruc; Lazar
10.5. 17.00 Vajnory – Malinovo  Fischer, Martinkovič st., Koštrna; Mydlárik

Seniori IV. Liga S4B – 22. kolo
10.5. 17.00 PŠC Pezinok – P. Štvrtok  Laciňák, Malárik, Franek; Jablonický
10.5. 17.00 Závod – V. Leváre  Hudy, Lackovič, Dávid D.; Hájek
10.5. 17.00 Limbach – Zohor  Martiška, Križko, Olša D.; Ľupták
10.5. 17.00 Jablonec – Kostolište  Kočický, Křivan, Hrazdira; Dadykin
10.5. 17.00 Jablonové – Budmerice  Maretta, Kardelis, Gosiorovský; Pinček
10.5. 17.00 Dubová – Šenkvice  Strapek, Vašš, Orlický; Marczell
10.5. 17.00 Jakubov – Malacky  Valko, Hádek, Abrman; Somoláni

Dorast III. Liga SD3R – 24. kolo
7.5. 17.30 D. N. Ves – FC Petržalka akadémia  Brody, Křivan, Abrman
9.5. 10.00 Ružinov – Kostolište  Fischer, Franek, Somoši
9.5. 14.30 Rohožník – Žolík Malacky  Dávid D., Lackovič
9.5. 14.30 Kráľová p/S – PŠC Pezinok  Polakovič Ľ., Gaži, Martiška
10.5. 13.30 BCT – Iskra Petržalka  Čižmár, Hajnala
10.5. 13.30 Rača – Domino  Martinkovič st., Koštrna, Fischer
10.5. 14.30 Báhoň – Vrakuňa  Berner (Šenkvice)

Dorast III. Liga SD3R – 26. kolo – predohrávka (STREDA)
13.5. 17.00 Rohožník – PŠC Pezinok  Dávid D.

Dorast III. Liga MD3R – 17. kolo – dohrávka (STREDA)
13.5. 17.30 Zohor – Iskra Petržalka  Hudy

Dorast III. Liga MD3R – 19. kolo – dohrávka
5.5. 17.00 (UTOROK) FC Petržalka akadémia – Stupava  Smirnov, Takáč za ObFZ-m
7.5. 17.30 (ŠTVRTOK) Rača – Šamorín Hamuliakovo  Kardelis, Ruc

Dorast III. Liga MD3R – 24. kolo  
9.5. 11.00 BCT – Iskra Petržalka  Matejová, Čižmár
9.5. 12.30 Ružinov – Žolík Malacky  Somoši, Franek
9.5. 14.00 Šamorín Hamuliakovo – D. N. Ves  Hádek, Valko
10.5. 14.30 PŠC Pezinok – V. Leváre  Malárik, Franek
10.5. 14.30 Tomášov – Rača  Chalka
10.5. 14.30 Domino – FC Petržalka akadémia ObFZ-m, ObFZ-m
10.5. 14.30 Stupava – Ekonóm  Mičura, Bočák Ján za ObFZ-v

Dorast III. Liga MD3R – 26. kolo – predohrávka
6.5. 17.00 PŠC Pezinok – Rača  Valko, Hádek

Dorast III. Liga MD3R – 28. kolo – predohrávka
6.5. 17.30 V. Leváre – Žolík Malacky  Dávid D.

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 24. kolo
9.5. 9.30-11.30 D. N. Ves – Šamorín Hamuliakovo  Malárik, Polomský
9.5. 10.00-11.45 PŠC Pezinok – Ivanka p/D  Orlický, Olša D.
9.5. 10.00-11.30 FC Petržalka akadémia – Žolík Malacky  Hajnala, Koštrna
9.5. 11.45 Rusovce – D. Lužná  Ralbovský (Iba ml. žiaci)
10.5. 9.00-10.45 Vrakuňa – Rača  Ruc, Somoši
10.5. 9.30-11.30 FA Bratislava – Ružinov  Orlický, Olša D. (CFK Pezinok)
10.5. 10.00-12.00 BCT – Domino  Gosiorovský, Kardelis
10.5. 10.00-11.30 Slovan „C“ – Rohožník  Brody, Križko

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 19. kolo (STREDA)
13.5. 17.00-15.30 Žolík Malacky – PŠC Pezinok  Dávid M. za ObFZ-v
13.5. 17.00-15.30 Ružinov – Domino  Gosiorovský, Abrman
13.5. 17.00-15.30 D. Lužná – Rohožník  Hádek, Strapek
13.5. 17.00-15.30 Šamorín Hamuliakovo – Slovan „C“  Kardelis, Franek
13.5. 17.00-15.30 Rača – BCT  Tanglmayer, Matejová
13.5. 17.00-15.30 Ivanka p/D – FC Petržalka akadémia  Chálka, Koštrna
13.5. 17.00-15.30 Vrakuňa – FA Bratislava  Martiška, Ruc
13.5. 15.30 D. N. Ves – Rusovce  Malárik (iba ml. žiaci)

Regionálna liga žiačok – 16. kolo
8.5. 10.00 FC Petržalka akadémia – Slovan  Abrman
9.5. 13.00 K. Ves – FK Dúbravka  Malárik
9.5. 13.00 D. Lužná – Senec  Kardelis

Turnaj regiónov 14-ročných

Pondelok 11.5. Tomášov
9.30 ZsFZ – VsFZ  Straka, Hádek, Gaži
11.00 SsFZ – BFZ  Gaži, Hádek, Straka

Utorok 12.5. D. Lužná
9.30 SsFZ – ZsFZ  Kočický, Křivan, Vašš
11.00 BFZ – VsFZ  Vašš, Křivan, Kočický

Streda 13.5. Viničné
9.00 VsFZ – SsFZ  Vašš, Gaži, Křivan
10.30 ZsFZ – BFZ  Křivan, Gaži, Vašš

Obsadenie rozhodcov – prípravky

Prípravka PMA1 – 14. kolo  
9.5. 14.00 ŠKP – Ružinov  Vanek
10.5. 9.00 FA Bratislava – Rača  Štvrtecký
10.5. 11.30 K. Ves „A“ – Senec  Vanek

Prípravka PMA1 – 15. kolo  
14.5. 15.00 Senec – Domino  Kuzmová

Prípravka PMB1 – 14. kolo  
9.5. 14.00 ŠKP – Ružinov  Uram
10.5. 10.30 FA Bratislava – Rača  Štvrtecký
10.5. 10.00 K. Ves „A“ – Senec  Vanek
5.5. 16.00 Domino – D. N. Ves  Straka M.
9.5. 9.00 Inter – FC Petržalka akadémia  Žilavý L.
 
Prípravka PMB1 – 15. kolo
14.5.17.30 Senec – Domino  Kuzmová
14.5. 17.30 Ružinov – FC Petržalka akadémia  Štvrtecký

Prípravka PMC – 14. kolo  
9.5. 15.00 ŠKP – Ružinov  Uram
10.5. 12.00 FA Bratislava – Rača  Štvrtecký
10.5. 8.30 K. Ves „A“ – Senec  Vanek
9.5. 10.30 Inter – FC Petržalka akadémia  Žilavý L.

Prípravka PMC – 15. kolo  
14.5. 16.15 Senec – Domino  Kuzmová

Prípravka PMA2 – 14. kolo  
9.5. 9.00 FA Bratislava „B“ – D. Lužná  Kružliak A.
9.5. 9.00 Vrakuňa – Šamorín Hamuliakovo  Štvrtecký
9.5. 10.00 K. Ves „B“ – Iskra Petržalka  Uram
9.5. 13.00 BCT – Ivanka p/D  Štvrtecký
10.5. 9.30 Žolík Malacky – Hargašova Z. Bystrica  ObFZ-v

Prípravka PMA2 – 15. kolo  
14.5. 16.30 Hargašova Z. Bystrica – Ivanka p/D  Plonka (Marianka)

Prípravka PMB2 – 14. kolo  
9.5. 10.30 FA Bratislava „B“ – D. Lužná  Kružliak A.
9.5. 10.30 Vrakuňa – Šamorín Hamuliakovo  Štvrtecký
9.5. 8.30 K. Ves „B“ – Iskra Petržalka  Uram
9.5. 13.00 Štart Nepočujúci – Ivanka p/D  Kramár
10.5. 9.30 FC Malacky – Hargašova Z. Bystrica  ObFZ-v

Prípravka PMA3 – 14. kolo  
7.5. 16.45 Inter „B“ – Čunovo  Ľupták
7.5. 17.00 ŠKP „B“ – FA Lafranconi  Vanek
9.5. 9.30 Lamač – Vajnory  Kašper
10.5. 9.30 Jarovce – Rusovce  Kružliak A.
10.5. 11.00 Danubia – FK Dúbravka  Hargaš

Súťaže riadené ObFZ-v

S5VA 13. kolo
8.5. 15.00 Borinka – Marianka  Bočák Ján, Miško, Gajarský

S5VA 16. kolo
8.5. 17.00 Vysoká – Z. Ves  Dávid M., Ďuriš, Ďurčo P.

S5VA 18. kolo
10.5. 17.00 Rohožník B – Z. Ves  Olša M., Farkaš, AR2
10.5. 17.00 Borinka – Pernek  Ďurčo P., AR1, AR2
10.5. 17.00 Vysoká – Suchohrad  Patlevič, Paracková, AR2
10.5. 17.00 Gajary – M. Leváre  ObFZ Ba-mesto
10.5. 17.00 Marianka – Pl. Mikuláš  Bočák, Mičura, AR2
10.5. 17.00 Studienka – Kuchyňa  Dávid M., AR1, AR2

S5VB 27. kolo
8.5. 17.00 Vištuk – Doľany  ObFZ Ba-mesto
8.5. 17.00 Vinosady – Sv. Jur „B“  Huska, Opálek, AR2
8.5. 17.00 Častá – Modra  Olša M., Farkaš, AR2
8.5. 17.00 Grinava – Cajla  Brejcha, Gábriš, Gajdošík

S5VB 21. kolo
10.5. 17.00 Grinava – Doľany  Rybár, AR1, AR2
10.5. 17.00 Častá – Cajla  Miško, Gajarský, AR2
10.5. 17.00 Vinosady – Modra  Tahotný, AR1, AR2
10.5. 17.00 Vištuk – Sv. Jur „B“  Roziak, Opálek, AR2

S5VC 27. kolo
8.5. 17.00 Kráľová „B“ – Čataj  Augustovič st., Roziak, AR2
8.5. 17.00 Igram – Hr. Šúr  Polakovič A., Patlevič, Paracková

S5VC 21. kolo
10.5. 17.00 N. Dedinka – Kráľová „B“  Augustovič st., Polakovič A., AR2
10.5. 17.00 Blatné – Kaplna  Huska, AR1, AR2
10.5. 17.00 Hr. Šúr – Miloslavov  Kováč, AR1, AR2
10.5. 17.00 Čataj – Ch. Grob  Gábriš, AR1, AR2

SD4VA 17. kolo
9.5. 17.00 Závod – Láb Dávid M., Ďurčo P.
9.5. 17.00 Jakubov – Lamač Randa, AR1
10.5. 14.30 Jarovce – Jablonové  Kašper, Kakaščík, Kroneraff za ObFZ-m

SD4VB 11. kolo
10.5. 14.30 Igram – Doľany  R

SD4VB 15. kolo
9.5. 14.00 Budmerice – Modra  Opálek
10.5. 14.30 S. Grob – Dubová  Randa
10.5. 14.30 N. Dedinka – Cajla  Polakovič A.

SZV A – 14.kolo
9.5. 17.00 Zohor – Marianka  Ďurčo P.
10.5. 11.00 Vysoká – Lozorno  Ďurčo P.
10.5. 14.00 Závod – Z.Ves  R

SZV B – 16.kolo
9.5. 10.30 Jablonec – Budmerice  R
9.5. 11.00 Šenkvice – Častá  R
10.5. 10.00 Dubova – Kraľova  R
10.5. 11.00 Most – Vištuk  R
10.5. 14.30 Malinovo – Bernolákovo  R
9.5. 17.00 Doľany – Modra  R

MZV A – 14.kolo
9.5. 11.45 PŠC Pezinok B – Viničné  R
9.5. 16.00 V.Leváre – Sv.Jur  R
10.5. 11.00 Sl.Grob – Jabloňové  R
10.5. 11.00 Žolík „B“ – Báhoň  R
10.5. 14.30 Studienka – Šenkvice  Dávid M.

MZV A – dohrávka 12.kolo
8.5. 9.30 Šenkvice – Sv.Jur  R

MZV A – dohrávka 11.kolo
13.5. 17.30 Viničné – V.Leváre  R

MZV B – 13. kolo
5.5. 17.30 N. Dedinka – Bernolákovo  R

MZV B – 15.kolo
9.5. 10.00 Malinovo – Bernolákovo  Marczell
10.5. 10.00 N.Dedinka – Kraľova  Marczell
10.5. 14.30 Kalinkovo – Čataj  R

Prípravka PrMA – 14.kolo
9.5. 14.00 Sološnica – Studienka  R
10.5. 9.30 Láb – Stupava  R
10.5. 9.30 Vysoká – Lozorno  R
10.5. 10.00 Zohor – Závod R

PrPK – 14. Kolo
5.5. 17.00 Šenkvice – Jablonec R

PrPK – 16.kolo
9.5. 9.30 Šenkvice – Sl.Grob  R
9.5. 10.00 Cajla – Jablonec  R
9.5. 13.30 PŠC Pezinok – Limbach  R
10.5. 10.00 Viničné – Modra  R
10.5. 14.30 Grinava – Sv.Jur  R

PrSC – 24.kolo – predohrávka
7.5. 17.30 Čataj – Kraľova „A“  R
7.5. 17.30 Senec B – Kraľova „B“  R
7.5. 17.30 Bernolákovo – Rovinka  R
7.5. 17.30 N.Dedinka – Miloslavov  R
7.5. 17.30 Ch.Grob – Malinovo  Randa
7.5. 17.30 Tomašov – Most  R

PrSC – 18.kolo
9.5. 10.00 Čataj – Kalinkovo  R
10.5. 9.30 Most – Kraľova „B“  R
10.5. 10.00 Tomašov – Kraľova „A“  R
10.5. 10.30 Malinovo – Rovinka  R
10.5. 15.00 Ch.Grob – Senec „B“  R

PrSC Odložené stretnutie 18.kola
8.5. 17.30 N.Dedinka – Bernolákovo R


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV