Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ č.10 na 8.- 13.5. 2015

Súťaže riadené SFZ

LMD – U17-16 – 23. kolo

9.5. 11.00-13.15 Senec – Michalovce  Bohun, Brody, Tanglmayer za Srnu (V. Biel)

I.LSŽ – U15, U14 – 23. kolo

9.5. 10.00-12.00 Slovan – Senica  Křivan, Srna za Tanglmayera, Maretta (Pasienky)

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 25. kolo

9.5. 17.00 Inter – Rača  Vašš, Ďurčo M., Smolíková (AR2) za Bernera; Chladek 

10.5. 17.00 Viničné – Rohožník  Piatka, Orlický (AR1) za Dujavu, Dobrovský; Brody

10.5. 17.00 Ivanka p/D – Tomášov  Chromý, Vašš (AR1) za Čižmára, Hajnala; Páchnik  

10.5. 17.00 Kráľová p/S – Sv. Jur  Hudy (R) za Zálesňáka, Smolíková, Brody; Beňo  

Seniori IV. Liga S4A – 22. kolo

10.5. 10.30 Ružinov – Lamač  Chalka, Berner, Abrman; Šuniar (Zmena ihriska Ružinov)

Seniori IV. Liga S4B – 22. kolo

10.5. 17.00 Závod – V. Leváre  Zálesňák (R) zaHudyho, Lackovič, Dávid D.; Hájek

10.5. 17.00 Dubová – Šenkvice  Strapek, Čižmár (AR1) za Vašša, Dujava (AR2) za Orlického; Marczell

Pohár BFZ – seniori – štvrťfinále (STREDA)

13.5. 18.00 Lozorno – Rohožník  Ďurčo M., Chromý, Polakovič Ľ.; Páchnik

Dorast III. Liga SD3R – 24. kolo

10.5. 13.30 BCT – Iskra Petržalka  Hajnala (R) za Čižmára, Vašš (AR1) za Hajnalu

Dorast III. Liga SD3R – 26. kolo – predohrávka (STREDA)

13.5. 17.00 Rohožník – PŠC Pezinok  Hudy (R) za Dávida D.

Dorast III. Liga MD3R – 17. kolo – dohrávka (STREDA)

13.5. 17.30 Zohor – Iskra Petržalka  Dávid D. (R) za Hudyho

Dorast III. Liga MD3R – 24. kolo 

8.5. 16.00 Tomášov – Rača  Hádek (R) za Chalku

10.5. 14.30 Domino – FC Petržalka akadémia  Kuzmová, Krčová za ObFZ-m

Dorast III. Liga MD3R – 26. kolo – predohrávka

14.5. 17.30 PŠC Pezinok – Rača  Valko, Hádek (Zmena termínu) 

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 19. kolo (STREDA)

13.5. 17.00-15.30 Žolík Malacky – PŠC Pezinok  Ďuriš za ObFZ-v

13.5. 17.00-15.30 D. Lužná – Rohožník  Hádek

Regionálna liga žiačok – 16. kolo

8.5. 10.00 FC Petržalka akadémia – Slovan  Abrman (Pankúchová)

Súťaže riadené  ObFZ-v

Seniori S5VA 16. kolo

 8.5. 17.00 Vysoká – Z. Ves Dávid M., Dávid D. za Ďuriša, Ďurčo P.

 Seniori S5VA 18. kolo

 10.5. 17.00 Gajary – M. Leváre  Volek, Choreň, Kramár; Sochor za ObFZ-m

 10.5. 17.00 Rohožník „B“ – Z. Ves  Olša M., AR1 za Farkaša, AR2

 Seniori S5VB 27. kolo

 8.5. 17.00 Vištuk – Doľany  Smirnov, Štofík, Teťák; Žilavý V. za  ObFZ-m

8.5. 17.00 Vinosady – Sv. Jur „B“  Huska, Opálek, Ježík za (AR2)

8.5. 17.00 Častá – Modra  Olša M., Farkaš, Olša D. za (AR2)

 Seniori S5VC 27. kolo

 8.5. 17.00 Kráľová „B“ – Čataj  Augustovič st., Kardelis, Vašš

 Seniori S5VC 21. kolo

 10.5. 17.00 N. Dedinka – Kráľová „B“ Augustovič st., (AR1) za Polakoviča A., (AR2)

 Dorast SD4VA 17. kolo

 9.5. 14.00 Závod – Lá  Dávid M., Lukeš za Ďurča P.

 Dorast SD4VB 11. kolo

 10.5. 14.30 Igram – Doľany  Roziak za (R)

 Dorast SD4VB 15. kolo

 10.5. 14.30 N. Dedinka – Cajla  (R) za Polakoviča A.

 St. žiaci SZV B – 16. kolo

 10.5. 10.00 Dubova – Kraľova  Olša M. za (R)

 Ml. žiaci MZV A – 14. kolo

 9.5. 16.00 V.Leváre – Sv.Jur  Lukeš za (R)

 10.5. 11.00 S.Grob – Jablonové  Marczell za (R)

Ml. žiaci MZV A – dohrávka 12. kolo

 8.5. 9.30 Šenkvice – Sv.Jur  Huska za (R)

 Prípravka PrPK – 16. kolo

 10.5. 10.00 Viničné – Modra Huska za (R)

 10.5. 14,30 Grinava – Sv.Jur Huska za (R)

 Prípravka PrSC – 18.kolo

 8.5. 17.30 N. Dedinka – Bernolákovo  Roziak za (R)


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV