Obsadenie R a DS – PR č.11 na 13-18.5.2015

Súťaže riadené SFZ

LSD – U19 24. kolo

16.5. 10.00 Senica – Žilina  Jurenka, Roszbeck, Vašš; Kopča

LMD – U17-16 – 24. kolo

16.5. 11.00-13.15 Slovan – FC Nitra  Maretta, Chálka, Ralbovský (Prievoz)

I.LSŽ – U15, U14 – 24. kolo

13.5. 14.00-16.00 (STREDA) Senec – Púchov  Vašš, Gaži, Křivan (V. Biel)

17.5. 10.00-12.00 K. Ves – AS Trenčín Bláha, Križko, Kardelis (Lamač)

LMŽ U13 – U12 – 24. kolo (STREDA)

13.5. 14.00-16.00 Inter – Senica  Krčová, Smirnov za ObFZ-m (Drieňova)

13.5. 16.00-17.30 Slovan – FC Nitra  Straka M., Žilavý L. za ObFZ-m (Pasienky)

Liga žien – 15. kolo

16.5. 13.00 Slovan – Bardejov  Křivan, Triskal, Kuzmová za ObFZ-m (Pasienky)

Liga junioriek – 15. kolo

16.5. 15.00 Slovan – Bardejov  Kuzmová, Triskal za ObFZ-m (Pasienky)

Liga Ženy Západ „A“ – 17. kolo

16.5. 14.30 Sv. Jur – Senica  Dobrovský

16.5. 15.00 D. Lužná – Spartak Trnava  Abrman  

Západ SD – MD – 26. kolo

16.5. 10.00-12.30 K. Ves – Púchov  Brody, Martinkovič ml., Koštrna; Darlea (Malinovo) 

16.5. 10.00-12.30 ŠKP – ŠK Blava 1928  Čižmár, Bohun, Ježík; Brody   

17.5. 10.00-12.30 Inter – D. Streda  Kočický, Křivan, Tanglmayer; Príkopa

Súťaže riadené BFZ

Pohár BFZ – seniori – štvrťfinále (STREDA)

13.5. 18.00 Lozorno – Rohožník  Ďurčo M., Chromý, Polakovič Ľ.; Páchnik   

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 26. kolo

16.5. 17.00 Báhoň – Bernolákovo  Orlický, Tanglmayer, Gaži; Chladek    

16.5. 17.00 Sv. Jur – Inter  Parilák, Dobrovský, Ježík; Minárik

17.5. 10.30 Rača – Most p/B  Bohun, Orlický, Parilák; Ľupták  

17.5. 17.00 D. Lužná – Ivanka p/D  Brody, Martinkovič ml., Gaži; Truchlý   

17.5. 17.00 Tomášov – Viničné  Polakovič Ľ., Ježík, Dobrovský; Banič  

17.5. 17.00 Rohožník – Rovinka  Jelínek, Krchňák, Kugler za JmKFS; Richtárik

17.5. 17.00 S. Grob – Kráľová p/S  Vašš, Bláha, Hajnala; Somoláni  

17.5. 17.00 Stupava – Lozorno  Srna, Martiš, Lackovič; Hájek  

Seniori IV. Liga S4A – 23. kolo

16.5. 10.00 Štart Nepočujúci – Danubia  Kočický, Lackovič, Křivan; Hilka (BCT)

16.5. 17.00 Domino – Ružinov  Bláha, Hádek, Strapek; Lônčík

16.5. 17.00 Lamač – Rusovce  Dávid D., Zálesňák, Valko; Farbula  

16.5. 17.00 FK Dúbravka – Vrakuňa  Gosiorovský, Polakovič Ľ., Polomský; Ondrušek  

17.5. 17.00 Vajnory – Čunovo  Tanglmayer, Kočický, Křivan; Marczell  

17.5. 17.00 Malinovo – Kalinkovo  Cvengroš, Bohun, Szakáll; Dadykin  

Seniori IV. Liga S4B – 23. kolo

17.5. 17.00 Jakubov – PŠC Pezinok  Fischer, Dujava, Ralbovský; Elefant    

17.5. 17.00 Malacky – Dubová  Zálesňák, Kardelis, Gosiorovský; Šuniar  

17.5. 17.00 Šenkvice – Jablonové  Hádek, Chalka, Koštrna; Slezák  

17.5. 17.00 Budmerice – Jablonec  Čižmár, Dávid D., Abrman; Lazar  

17.5. 17.00 Kostolište – Limbach  Polomský, Berner, Franek; Jablonický  

17.5. 17.00 Zohor – Závod  Martinkovič st., Valko, Strapek; Mydlárik

17.5. 17.00 V. Leváre – P. Štvrtok  Hrazdira, Maretta, Križko; Beňo 

Dorast III. Liga SD3R – 25. kolo

16.5. 9.30 PŠC Pezinok – D. N. Ves  Srna, Bláha

16.5. 10.00 FC Petržalka akadémia – Rohožník    Martinkovič st., Berner

16.5. 10.30 Iskra Petržalka – Ružinov  Polakovič Ľ., Gosiorovský

16.5. 14.30 Domino – BCT  Dujava, Strapek, Hádek   

16.5. 17.00 Vrakuňa – Rača  Szakáll, Srna, Križko  

16.5. 17.00 Kostolište – Kráľová p/S  Lackovič

17.5. 14.30 Báhoň – D. Lužná  Chalka, Koštrna, Hádek (Šenkvice)

Dorast III. Liga SD3R – 26. kolo – predohrávka (STREDA)

13.5. 17.00 Rohožník – PŠC Pezinok  Hudy

Dorast III. Liga MD3R – 17. kolo – dohrávka (STREDA)

13.5. 17.30 Zohor – Iskra Petržalka  Dávid D.

Dorast III. Liga MD3R – 25. kolo 

16.5. 14.00 Rača – V. Leváre  Kardelis, Franek

17.5. 10.00 D. N. Ves – BCT  Dujava, Gaži  

17.5. 10.30 Iskra Petržalka – Ružinov  Hajnala, Hrazdira

17.5. 14.30 Stupava – PŠC Pezinok  Lackovič

17.5. 14.30 Ekonóm – Šamorín Hamuliakovo  Parilák

17.5. 14.30 Zohor – Domino  Valko, Strapek

17.5. 15.00 FC Petržalka akadémia – Tomášov  Orlický (Rusovce)

Dorast III. Liga MD3R – 26. kolo – predohrávka (ŠTVRTOK)

14.5. 17.30 PŠC Pezinok – Rača  Valko, Hádek   

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 19. kolo (STREDA)

13.5. 17.00-15.30 Žolík Malacky – PŠC Pezinok  Randa za ObFZ-v

13.5. 17.00-15.30 Ružinov – Domino  Gosiorovský, Abrman

13.5. 17.00-15.30 D. Lužná – Rohožník  Hádek

13.5. 17.00-15.30 Šamorín Hamuliakovo – Slovan „C“  Kardelis, Franek   

13.5. 17.00-15.30 Rača – BCT  Tanglmayer, Matejová

13.5. 17.00-15.30 Ivanka p/D – FC Petržalka akadémia  Chálka, Koštrna

13.5. 17.00-15.30 Vrakuňa – FA Bratislava  Martiška, Ralbovský

13.5. 15.30 D. N. Ves – Rusovce  Malárik (iba ml. žiaci)

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 25. kolo

16.5. 10.00-11.45 Rohožník – BCT  Dávid D.

16.5. 10.00-12.00 Žolík Malacky – FA Bratislava  Zálesňák

16.5. 10.00-11.45 D. Lužná – D. N. Ves  Hádek, Abrman   

16.5. 10.00-11.45 Šamorín Hamuliakovo – Vrakuňa  Strapek, Križko

16.5. 10.30-12.15 Rača – Ivanka p/D  Kardelis, Franek

17.5. 10.00-11.30 Slovan „C“ – PŠC Pezinok  Gosiorovský, Abrman

16.5. 10.30 Domino – FC Petržalka akadémia  Dujava (iba ml. žiaci)

18.5. 17.00 (PONDELOK) Domino – FC Petržalka akadémia  Abrman, Franek  (iba st. žiaci)

17.5. 10.45 Ružinov – Rusovce  Franek (iba ml. žiaci)

Regionálna liga žiačok – 17. kolo

16.5. 8.30 Senec – Sv. Jur  Tanglmayer

16.5. 13.00 FK Dúbravka – FC Petržalka akadémia  Polomský

16.5. 15.30 Slovan žiačky – D. Lužná  Ralbovský (Prievoz)

Obsadenie rozhodcov – prípravky

Prípravka PMA1 – 15. kolo 

14.5. 15.00 Senec – Domino  Kuzmová  

16.5. 14.00 Rača – ŠKP  Plonka

17.5. 11.30 K. Ves „A“ – Inter  Vanek

Prípravka PMB1 – 15. kolo

14.5.17.30 Senec – Domino  Kuzmová

16.5. 15.15 Rača – ŠKP  Plonka

17.5. 10.00 K. Ves „A“ – Inter  Vanek

14.5. 17.30 Ružinov – FC Petržalka akadémia  Štvrtecký

16.5. 10.30 D. N. Ves – FA Bratislava  Takáč 

Prípravka PMC – 15. kolo 

14.5. 16.15 Senec – Domino  Kuzmová 

16.5. 16.30 Rača – ŠKP  Plonka

17.5. 8.30 K. Ves „A“ – Inter  Vanek

16.5. 9.00 Ružinov – FC Petržalka akadémia  Štvrtecký 

16.5. 12.00 D. N. Ves – FA Bratislava  Takáč 

Prípravka PMA2 – 15. kolo 

14.5. 16.30 Hargašova Z. Bystrica – Ivanka p/D  Plonka (Marianka)

16.5. 9.00 Iskra Petržalka – Vrakuňa  Lehuta

16.5. 10.00 K. Ves „B“ – BCT  Kružliak A.

16.5. 10.00 D. Lužná – Žolík Malacky  BočáK Jo.

17.5. 10.00 Šamorín Hamuliakovo – FA Bratislava „B“  Štvrtecký

Prípravka PMA2 – 13. kolo – dohrávka

14.5. 17.30 D. Lužná – Vrakuňa  Bočák Jo.

 Prípravka PMB2 – 15. kolo 

16.5. 12.00 Hargašova Z. Bystrica – Ivanka p/D  Gúdor  (Marianka)

17.5. 9.00 Iskra Petržalka – Vrakuňa  Lehuta

16.5. 8.30 K. Ves „B“ – Štart Nepočujúci  Kružliak A.

16.5. 11.30 D. Lužná – FC Malacky  Bočák Jo.

17.5. 11.00 Šamorín Hamuliakovo – FA Bratislava „B“  Štvrtecký

Prípravka PMB2 – 13. kolo – dohrávka

14.5. 17.30 D. Lužná – Vrakuňa  R

Prípravka PMA3 – 15. kolo 

16.5. 9.00 Vajnory – Jarovce  Žilavý L.

16.5. 9.00 FA Lafranconi – Čunovo  Vanek

17.5. 9.30 FK Dúbravka – Lamač  Takáč

17.5. 11.00 Danubia – Inter „B“  Kružliak A.

17.5. 13.00 Rusovce – ŠKP „B“  Gúdor

Súťaže riadené ObFZ-v

Seniori S5VA 19. kolo

16.5. 17.00 Suchohrad – Borinka  Bočák Ján, Miško, Gajarský

17.5. 17.00 Studienka – Rohožník „B“  ObFZ-m

17.5. 17.00 Kuchyňa – Marianka  Bočák Ján, Mičura, (AR2)

17.5. 17.00 Pl. Mikuláš – Gajary  Patlevič, Paracková, (AR2)

17.5. 17.00 M. Leváre – Vysoká  Polakovič A., Gajarský, (AR2)

17.5. 17.00 Pernek – Z. Ves  Miško, Farkaš, (AR2)

Seniori S5VB 22. kolo

17.5. 17.00 Doľany – Sv. Jur „B“  Ďurčo P., Dávid M., Opálek

17.5. 17.00 Vištuk – Modra  Kováč, (AR1), (AR2)

17.5. 17.00 Vinosady – Cajla  Habo, (AR1), (AR2)

17.5. 17.00 Častá – Grinava  Olša M., Sobolová, (AR2)

Seniori S5VC 22. kolo

 16.5. 17.00 Miloslavov – Čataj  Rybár, Augustovič st., Polakovič A.

17.5. 17.00 Kaplna – Hr. Šúr  Huska, Roziak, (AR2)

17.5. 17.00 N. Dedinka – Blatné  Brejcha, (AR1), (AR2)

17.5. 17.00 Ch. Grob – Igram  Augustovič st., (AR1), (AR2)

Dorast SD4VA 18. kolo

16.5. 14.30 Jablonové – Lamač  Ďurčo P.

17.5. 14.30 Láb – Vysoká  (R)

17.5. 14.30 Jarovce – Závod  Kramár, Kuzmová, Takáč za ObFZ-m

Dorast SD4VB 16. kolo

16.5. 14.00 Modra – Igram  Habo, Brejcha

16.5. 17.00 Doľany – N. Dedinka  Opálek, Olša M.

16.5. 17.00 Cajla – Budmerice  Brejcha, Habo

St. žiaci SZV A – 15. kolo

16.5. 10.00 Lozorno – Závod  (R)

16.5. 14.30 Marianka – V.Leváre Paracková

16.5. 17.00 Zohor – Láb  (R)

St. žiaci SZV B – 17. kolo

16.5. 10.00 Modra – Malinovo  Lalo

16.5. 11.00 Šenkvice – Most  Patlevič

16.5. 12.00 Bernolákovo – Vištuk  Randa

17.5. 14.30 Častá – Jablonec  Sobolová

17.5. 14.30 Doľany – Kraľova  Opálek

17.5. 15.00 Budmerice – Dubova  Olša M.

Ml. žiaci MZV A – 15. kolo

16.5. 9.30 Sv. Jur – S.Grob  Randa

16.5. 14.30 Báhoň – Viničné  (R)

17.5. 9.30 Šenkvice – V.Leváre  Lalo

17.5. 14.30 Studienka – PŠC Pezinok „B“  (R)

17.5. 14.30 Jabloňové – Žolík Malacky „B“  Mičura

Ml. žiaci MZV B – 16. kolo

16.5. 17.00 Malinovo – Čataj  Roziak

17.5. 14.30 Kalinkovo – N.Dedinka  (R)

18.5. 18.00 Kraľova – Bernolákovo  (R)

Prípravka PrMA – 15. kolo

4.06. 18.00 Závod – Sološnica  (R)

15.5. 18.30 Studienka – Vysoká  (R)

17.5. 10.00 Zohor – Láb  (R)

PrPK – 22. kolo

14.5. 17.30 Viničné – Sv.Jur  Randa

14.5. 17.30 Jablonec – Sl.Grob  (R)

14.5. 17.30 Vištuk – Limbach  (R)

14.5. 17.30 Modra – PŠC Pezinok  Lalo

14.5. 17.30 Cajla – Grinava  Huska

PrPK – 17. kolo

16.5. 11.30 PŠC Pezinok – Viničné  Habo

16.5. 15.00 Vištuk – Modra  (R)

17.5. 09.30 Sv.Jur – Cajla  Randa

17.5. 10.00 Sl.Grob – Grinava  Marczell

17.5. 10.30 Limbach – Šenkvice  (R)

PrSC – 22. kolo

14.5. 17.30 Čataj – Senec „B“  (R)

14.5. 17.30 Kalinkovo – Kraľova „B“  (R)

14.5. 17.30 N.Dedinka – Rovinka  (R)

14.5. 17.30 Tomašov – Miloslavov  (R)

14.5. 17.30 Malinovo – Most  Marczell

19.5. 17.30 Bernolákovo – Kraľova „A“  Augustovič st.

PrSC – 19. kolo

16.5. 9.30 Rovinka – Most  Paracková

16.5. 10.00 Senec „B“ – N. Dedinka Marczell

16.5. 10.00 Bernolákovo – Kalinkovo  (R)

17.5. 10.00 Miloslavov – Čataj  (R)

26.5. 17.00 Kraľova „B“ – Tomašov  (R)

26.5. 18.15 Kraľova „A“ – Ch.Grob  (R)


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV