Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ č.11 na 16.- 17.5. 2015

Súťaže riadené BFZ

Dorast III. Liga MD3R – 25. kolo 

17.5. 13.00 Rača – V. Leváre  Orlický (R) za Kardelisa, Franeka (Zmena dňa a UHČ)

17.5. 10.30 Iskra Petržalka – Ružinov  Ralbovský (R) za Hajnalu, Hrazdira

FC Petržalka akadémia – Tomášov  Orlický (Nehrá sa)

Regionálna liga žiačok – 17. kolo

28.5. 17.45 (ŠTVRTOK) Slovan žiačky – D. Lužná  Ralbovský (Prievoz) Nový termín

Prípravka PMA2 – 15. kolo 

21.5. 18.00 Iskra Petržalka – Vrakuňa  Lehuta

26.5. 16.30 Hargašova Z. Bystrica – Ivanka p/D  Plonka  ( Zmena termínu Marianka)

Prípravka PMB2 – 15. kolo 

19.5. 18.00 Iskra Petržalka – Vrakuňa  Lehuta

Prípravka PMA3 – 15. kolo 

17.5. 9.30 FK Dúbravka – Lamač  Plonka za Takáča

19.5. 17.00 Danubia – Inter „B“  Kružliak A.

17.5. 9.00 Rusovce – ŠKP „B“  Gúdor

Turnaj žiakov D. N. Ves

16.5. 12.00-16.00 Plonka, Volek za ObFZ-m

Turnaj žiakov ŠK Slovan (Pasienky)

16.5. 12.15-16.30  Štvrtecký, Vanek, Kružliak A. za ObFZ-m

Súťaže riadené ObFZ-v

Seniori S5VA 19. kolo

17.5. 17.00 Studienka – Rohožník „B“  Štofík, Smirnov, Bočák Jo.; (D) za ObFZ-m

Seniori S5VB – 22. kolo

17.5. 17.00 Vištuk – Modra  Roziak (R) za Kováča, (AR1), (AR2)

17.5. 17.00 Častá – Grinava  Tahotný (R) za Olšu M., Sobolová, (AR2)

Seniri S5VC – 22. kolo

17.5. 17.00 Kaplna – Hr. Šúr  Olša M. (R) za Husku, (AR1) za Roziaka, (AR2)

17.5. 17.00 N. Dedinka – Blatné  Augustovič st. (R) za Brejchu, (AR1), (AR2)

17.5. 17.00 Ch. Grob – Igram  Brejcha (R) za Augustoviča st., Gajdošík za (AR1), (AR2)

Dorast SD4VB – 16. kolo

16.5. 14.00 Modra – Igram  Habo, Huska (AR1) za Brejchu

Ml. žiaci MZV A – 15.kolo

16.5. 14.30 Báhoň – Viničné  Olša M. za (R)

Prípravka PrSC – 22.kolo

19.5. 17.30 Bernolákovo – Kraľova „A“  Marczell za Augustoviča st.

Prípravka PrSC – 19.kolo

16.5. 10.00 Bernolákovo – Kalinkovo  Huska za (R)


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV