Priateľské stretnutia výberov BFZ u13 a u14 na Morave

Zajtra 19.5.2015 sa výbery BFZ v kategóriach u13 a u14 predstavia na priateľských stretnutiach vo Veľkých Pavloviciach, kde si zmerajú sily s rovesníkmi výberu JmKFS. Stretnutia majú začiatok o 11:00 hod. u13 a 13:00 hod.u 14.

Nominácie výberov BFZ

u13

Hráči:

Patrik BARTOŠ          ŠK Slovan                      Kristián ČABALA                 ŠK Slovan

Roman ČEREPKAI     ŠK Slovan                      Viliam DUFFEK                   ŠK Slovan

Gabriel HORNYÁK     ŠK Slovan                      Adam IGAZ                          ŠK Slovan

Jakub KOLNÍK            ŠK Slovan                      Juraj LACKO                        ŠK Slovan

Michal POLČIC            ŠK Slovan                       Adam ZBUDILA                  ŠK Slovan

Oliver FANDEL            FK Inter Bratislava       Oliver MANA                       FK Inter Bratislava

Matúš MATICH            FK Inter Bratislava       Marek STANĔK                   FK Inter Bratislava

Oliver ŠOUC                  FK Inter Bratislava       Ján BOLF                              FC Petržalka

Tomáš BENKE              FKM Karlova Ves           Filip RÁCZ                        FKM Karlova Ves

Marek TALAMON        ŠK Senec                         Erik Damián KORČUŠKA  Slovan Ivanka p. D.

Radovan STANČÍK       FK Rača                           Maximilián TRÄUTLEIN     PŠC Pezinok

Vedúci tréner: Rudolf  NOVÁK, Tréneri: Rudolf BOŽIK, Maroš SKOVAJSA

Vedúci: Pavol MINÁRIK

u14

HRÁČI:

Samuel LAVRINČÍK     FC PETRŽALKA             Lukáš CSANO              FK INTER

Roman BEKO                 FC PETRŽALKA              Lukáš LETENAY        FKM K.VES

Denis LOVASZ               ŠK SENEC                         Filip NAGY                  ŠK SENEC

Samuel ORSÁG              ŠK SENEC                        Samuel BARTOŠ         HAMULIAKOVO

Adam PLEVÁK               ŠK SLOVAN                     Ladislav NAGY            ŠK SLOVAN

Michal HORNYAK          ŠK SLOVAN                    Alexander TOTH         ŠK SLOVAN

Radovan VALENTIN     ŠK SLOVAN                    Martin UŽÍK                 ŠK SLOVAN

Denis GIESSER                ŠK SLOVAN                   Dávid STRELEC           ŠK SLOVAN

Patrik SLÁDEČEK           FK INTER                      Patrik FARKAŠ             ŠK SLOVAN

Realizačný tím:                                                                                                                                                                                       REGIONÁLNY  TRÉNER: Rudolf NOVÁK,

TRÉNERI: Mário ROVENSKÝ, Walter RISCHER

VEDÚCI: Ivan KONEČNÝ           

MASÉR:        Marián MAREŠ

Zraz hráčov oboch výberov je o 7:30 hod. pred futbalovým štadiónom ŠK Slovan Bratislava (Za POLUS CITY CENTER), odchod autobusu je o 7:45hod.

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV