Obsadenie R a DS – PR BFZ č. 12 na 19.- 27.5. 2015

Súťaže riadené SFZ

LSD – U19 25. kolo

23.5. 11.00 Slovan – Spartak Trnava  Piatka, Pozor, Ďurčo M.; Medveď (Prievoz)

LMD – U17-16 – 25. kolo

23.5. 11.00-13.15 Senec – Košice  Parilák, Chromý. Abrman (V. Biel) 

I.LSŽ – U15, U14 – 25. kolo

23.5. 10.00-12.00 Inter – FC Nitra  Čižmár, Brody, Hajnala (Ekonóm)

23.5. 13.00-15.00 K. Ves – Šamorín  Lackovič, Dávid D., Zálesňák (Lamač)

23.5. 10.00 Slovan – Spartak Trnava  Bohun, Bláha, Dujava (iba U 15, Pasienky) Zmena termínu

LMŽ U13 – U12 – 25. kolo

24.5. 10.00-12.00 Senec – AS Trenčín  Triskal, Ľupták za ObFZ-m (Reca)

LMŽ U13 – U12 – 26. kolo (STREDA)

27.5. 16.00-17.30 Slovan – H. Nitra  Smirnov, Štofík

Liga žien – 13. kolo (STREDA)

20.5. 15.30 Slovan – Selce  Ďurčo M., Abrman, Matejová (Pasienky)

Liga junioriek – 13. kolo (STREDA)

20.5. 17.30 Slovan – Selce  Matejová, Abrman (Pasienky)

Západ SD – MD – 27. kolo

23.5. 10.00-12.30 ŠKP – Levice  Tanglmayer, Kočický, Křivan; Richtárik  

Súťaže riadené BFZ

Pohár BFZ – seniori – semifinále (STREDA)

20.5. 17.30 Tomášov – D. Lužná  Bohun, Smolíková, Kočický; Páchnik

20.5. 17.30 Rohožník – Most p/B  Vašš, Hajnala, Dávid D.; Keller  

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 27. kolo

23.5. 17.00 Inter – S. Grob  Gaži, Polakovič Ľ., Orlický; Beňo

24.5. 17.00 Stupava – D. Lužná  Hajnala, Ježík, Bláha; Brody

24.5. 17.00 Lozorno – Rača  Chromý, Vašš, Parilák; Príkopa  

24.5. 17.00 Most p/B – Sv. Jur  Tanglmayer, Martinkovič ml., Malárik; Jablonický

24.5. 17.00 Kráľová p/S – Báhoň  Ďurčo M., Polakovič Ľ., Srna; Keller  

24.5. 17.00 Bernolákovo – Rohožník  Lauer, Dobrovský, Brody; Ondrušek  

24.5. 17.00 Rovinka – Tomášov  Ruc, Straka, Lackovič; Páchnik

24.5. 17.00 Viničné – Ivanka p/D  Bohun, Smolíková, Martiš; Darlea  

Seniori IV. Liga S4A – 24. kolo

23.5. 10.00 Danubia – FK Dúbravka  Ralbovský, Fischer, Križko; Farbula (H. Šúr)

24.5. 10.30 Ružinov – Malinovo  Fischer, Križko, Hrazdira; Šuniar (Ružinov)

24.5. 17.00 Čunovo – Štart Nepočujúci  Franek, Berner, Gosiorovský; Somoláni  

24.5. 17.00 D. N. Ves – Lamač  Olša D., Valko, Hádek; Banič  

24.5. 17.00 Rusovce – Domino  Zálesňák, Hudy, Koštrna; Hájek

24.5. 17.00 Kalinkovo – Vajnory  Orlický, Dujava, Ralbovský; Dadykin

Seniori IV. Liga S4B – 24. kolo

23.5. 17.00 P. Štvrtok – Zohor  Straka, Chalka, Martinkovič st.; Minárik 

24.5. 17.00 PŠC Pezinok – V. Leváre  Kardelis, Kočický, Křivan; Lazar

24.5. 17.00 Závod – Kostolište  Čižmár, Somoši, Maretta; Mydlárik

24.5. 17.00 Limbach – Budmerice  Dávid D., Polomský, Černý; Ľupták

24.5. 17.00 Jablonec – Šenkvice  Laciňák, Gaži, Martinkovič st.; Pinček

24.5. 17.00 Jablonové – Malacky   Strapek, Martiška, Matejová; Chladek

24.5. 17.00 Dubová – Jakubov  Abrman, Hrazdira, Chalka; Truchlý

Dorast III. Liga SD3R – 26. kolo

21.5. 17.30 (ŠTVRTOK) D. N. Ves – Kostolište  Brody, Abrman, Gosiorovský

23.5. 10.00 Ružinov – Domino  Srna, Laciňák., Lauer

23.5. 14.30 Kráľová p/S – Iskra Petržalka  Križko, Fischer, Ralbovaský

23.5. 15.00 D. Lužná – Žolík Malacky  Černý, Hádek, Strapek

24.5. 13.30 BCT – Vrakuňa  ObFZ-m, ObFZ-m, ObFZ-m

24.5. 13.30 Rača – Báhoň  ObFZ-m, ObFZ-m, ObFZ-m

Dorast III. Liga SD3R – 30. kolo

27.5. 17.30 (STREDA) D. Lužná – PŠC Pezinok  Strapek, Hádek, Valko

27.5. 17.30 (STREDA) FC Petržalka akadémia – Kostolište  Polakovič Ľ., Bláha, Maretta  

27.5. 17.30 (STREDA) Žolík Malacky – Iskra Petržalka  Zálesňák, Hudy

27.5. 17.30 (STREDA) Rohožník – Vrakuňa  Lackovič

27.5. 17.30 (STREDA) Rača – Kráľová p/S  Ďurčo M., Bohun, Martinkovič ml.

27.5. 17.30 (STREDA) Ružinov – BCT  Brody, Dobrovský, Hajnala

28.5. 17.30 (ŠTVRTOK) D. N. Ves – Báhoň  Kočický, Čižmár, Abrman    

Dorast III. Liga MD3R – 26. kolo

23.5. 11.00 BCT – Ekonóm  Dobrovský, Kardelis

23.5. 12.30 Ružinov – D. N. Ves  Lauer, Laciňák

23.5. 14.00 Šamorín Hamuliakovo – Stupava  Koštrna, Maretta

24.5. 14.30 V. Leváre – FC Petržalka akadémia  Križko

24.5. 14.30 Domino – Žolík Malacky  Fischer  

Dorast III. Liga MD3R – 30. kolo  

26.5. 17.30 (UTOROK) FC Petržalka akadémia – Žolík Malacky  Bláha, Koštrna (Rusovce)  

27.5. 17.30 (STREDA)  V. Leváre – D. N. Ves  Dávid D.

27.5. 17.30 (STREDA)  Domino – Stupava  Matejová, Somoši

28.5. 17.30 (ŠTVRTOK) PŠC Pezinok – Zohor  Ježík, Orlický

28.5. 17.30 (ŠTVRTOK)  Rača – Iskra Petržalka  Křivan, Gosiorovský

28.5. 17.30 (ŠTVRTOK)  Ružinov – BCT  Matejová, Franek

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 26. kolo

23.5. 9.30-11.30 D. N. Ves – Ružinov  Martiška, Malárik

23.5. 10.00-11.45 PŠC Pezinok – Rača  Orlický, Hudy

24.5. 9.00-10.45 Vrakuňa – D. Lužná  Franek, Gosiorovský

24.5. 9.30-11.30 FA Bratislava – Domino  Parilák, Bláha   (CFK Pezinok)   

24.5. 10.00-12.00 BCT – Slovan „C“  Somoši, Gaži

24.5. 13.00-15.30 Ivanka p/D – Šamorín Hamuliakovo  Srna, ObFZ-m

23.5. 11.45 Rusovce – Žolík Malacky  Martinkovič st.(iba ml. žiaci)

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 30. kolo

26.5. (UTOROK) 17.30-16.00 Rača – Žolík Malacky  Tanglmayer, Křivan

27.5. (STREDA) 17.30-16.00 PŠC Pezinok – D. Lužná  Orlický, Ježík

27.5. (STREDA) 17.30-16.00 Šamorín Hamuliakovo – Ružinov  Ruc, Kardelis

27.5. (STREDA) 17.30-16.00 Ivanka p/D – Domino  Straka, Abrman

27.5. (STREDA) 17.30-16.00 Vrakuňa – Rohožník  Ralbovský, Laciňák

27.5. (STREDA) 17.30-16.00 D. N. Ves – Slovan „C“  Gosiorovský, Malárik

27.5. (STREDA) 17.30-16.00 FA Bratislava – FC Petržalka akadémia  Srna, Olša D. (CFK Pezinok)

27.5. (STREDA) 16.00 Rusovce – BCT  Franek (iba ml. žiaci)

Regionálna liga žiačok – 18. kolo

23.5. 13.00 D. Lužná – FK Dúbravka  Hádek

23.5. 13.00 Senec – Slovan  ObFZ-v (V. Biel)

24.5. 11.00 Sv. Jur – K. Ves  ObFZ-v

Dôvera Školský pohár SFZ 2014-2015 – krajské kolo žiačky

19.5. 8.30-13.00 Matejová, Krčová (BCT)

Dôvera Školský pohár SFZ 2014-2015 – krajské kolo žiaci

20.5. 8.30-14.00 Gaži, Vašš, Krčová (BCT)

Obsadenie rozhodcov – prípravky

Prípravka PMA1 – 15. kolo 

21.5. 11.30 K. Ves „A“ – Inter  Vanek

Prípravka PMA1 – 16. kolo 

23.5. 9.00 Inter – Ružinov  Kravárik

23.5. 10.30 Domino – K. Ves „A“  Žilavý L.

24.5. 9.00 FA Bratislava – Senec  Plonka

Prípravka PMB1 – 16. kolo

23.5. 9.00 Inter – Ružinov  Vanek

23.5. 12.00 Domino – K. Ves „A“  Žilavý L.

24.5. 10.30 FA Bratislava – Senec  Plonka

19.5. 17.00 Rača – FC Petržalka akadémia  Hargaš

23.5. 14.00 ŠKP – D. N. Ves  Uram  

Prípravka PMC – 16. kolo 

23.5. 10.30 Inter – Ružinov  Vanek

2.6. 16.00 Domino – K. Ves „A“  Ľupták

24.5. 12.00 FA Bratislava – Senec  Plonka

27.5. 17.30 FC Petržalka akadémia – Rača  Kravárik

23.5. 15.00 ŠKP – D. N. Ves  Uram

Prípravka PMA2 – 14. kolo 

19.5. 17.00 Žolík Malacky – Hargašova Z. Bystrica  ObFZ-v

Prípravka PMA2 – 15. kolo 

21.5. 18.00 Iskra Petržalka – Vrakuňa  Lehuta

26.5. 16.30 Hargašova Z. Bystrica – Ivanka p/D  Plonka  (Marianka)

Prípravka PMA2 – 16. kolo 

23.5. 9.00 FA Bratislava „B“ – Iskra Petržalka  Volek

23.5. 9.00 Vrakuňa – K. Ves „B“  Plonka

23.5. 13.00 BCT – Hargašova Z. Bystrica  Kravárik

24.5. 9.30 Žolík Malacky – Šamorín Hamuliakovo  ObFZ-v

24.5. 10.00 Ivanka p/D – D. Lužná  ObFZ-v

Prípravka PMB2 – 15. kolo 

19.5. 18.00 Iskra Petržalka – Vrakuňa  Lehuta

Prípravka PMB2 – 16. kolo  

23.5. 10.30 FA Bratislava „B“ – Iskra Petržalka  Volek

23.5. 10.30 Vrakuňa – K. Ves „B“  Plonka

23.5. 13.00 Štart Nepočujúci – Hargašova Z. Bystrica  Vanek

24.5. 9.30 FC Malacky – Šamorín Hamuliakovo  ObFZ-v

24.5. 11.30 Ivanka p/D – D. Lužná  ObFZ-v

Prípravka PMA3 – 15. kolo 

19.5. 17.00 Danubia – Inter „B“  Kružliak A.

Prípravka PMA3 – 16. kolo 

21.5. 16.45 Inter „B“ – FA Lafranconi  (R)

21.5. 17.00 ŠKP „B“ – Vajnory  (R)  

21.5. 17.30 Čunovo – Rusovce  (R)

23.5. 9.30 Lamač – Danubia  Uram

24.5. 9.30 Jarovce – FK Dúbravka  Kósa

Prípravka PMA3 – 18. kolo 

23.5. 10.00 FA Lafranconi – Vajnory  Lovás

Súťaže riadené ObFZ-v

Seniori S5VA – 20. kolo

23.5. 17.00 Vysoká – Pl. Mikuláš  Mičura, Paracková, Patlevič

23.5. 17.00 Marianka – Studienka  Augustovič st., Rybár, Polakovič A.

24.5. 17.00 Gajary – Kuchyňa  Dávid M., AR1, AR2

24.5. 17.00 Rohožník „B“ – Pernek  Bočák Ján, Gajarský, AR2

24.5. 17.00 Z. Ves – Suchohrad  ObFZ Ba-mesto

24.5. 17.00 Borinka – M. Leváre  Miško, AR1, AR2

Seniori S5VB – 16. kolo

22.5. 17.30 Doľany – Častá  Rybár, Augustovič st., Polakovič A.

Seniori S5VB – 23. kolo

23.5. 17.00 Modra – Sv. Jur „B“  Olša M., Huska, Brejcha

24.5. 17.00 Cajla – Vištuk  Rybár, (AR1), (AR2)

24.5. 17.00 Grinava – Vinosady   Augustovič st., (AR1), (AR2)

24.5. 17.00 Častá – Doľany  Patlevič, Paracková, (AR2)

Seniori S5VC – 16. kolo

19.5. 18.00 Kráľová „B“ – Hr. Šúr  Augustovič st., Tahotný, Brejcha

Seniori S5VC – 23. kolo

23.5. 17.00 Hr. Šúr – N. Dedinka  Bočák Ján, Roziak, Gajarský

24.5. 17.00 Kráľová „B“ – Blatné  Polakovič A., Sobolová, (AR2)

24.5. 17.00 Čataj – Kaplna  Olša M., Opálek, (AR2)

24.5. 17.00 Igram – Miloslavov  Tahotný, Brejcha, (AR2)

Dorast SD4VA – 19. kolo

23.5. 14.30 Vysoká – Jarovce  (R), (AR1)

23.5. 15.30 Jakubov – Láb  (R), (AR1)

23.5. 17.00 Závod – Jablonové  (R), (AR1)

Dorast SD4VB – 17. kolo

23.5. 17.00 Budmerice – N. Dedinka  Opálek, (AR1)

24.5. 14.30 Dubová – Doľany  Paracková, Patlevič

24.5. 14.30 Sl. Grob – Modra  Augustovič st., (AR1)

24.5. 14.30 Igram – Cajla  Brejcha, Tahotný

St. žiaci SZV A – 16.kolo

23.5. 17.00 V. Leváre – Zohor  Lukeš

24.5. 11.00 Láb – Z. Ves  (R)

24.5. 11.00 Vysoká – Marianka  (R)

St. žiaci SZV B – 18.kolo

23.5. 10.30 Jablonec – Šenkvice  (R)

24.5. 10.00 Dubova – Častá  (R)

24.5. 11.00 Most – Bernolákovo  (R)

24.5. 14.30 Vištuk – Modra (R)

24.5. 14.30 Malinovo – Kraľova  Randa

24.5. 14.30 Doľany – Budmerice  (R)

Ml. žiaci MZV A – 16.kolo

23.5. 11.00 Viničné – Jabloňové  (R)

23.5. 11.45 PŠC Pezinok „B“ – Báhoň  (R)

24.5. 10.00 V. Leváre – Studienka  (R)

24.5. 11.00 Ž.Malacky „B“ – Sv.Jur  (R)

24.5. 11.00 S. Grob – Šenkvice  (R)

Ml. Žiaci MZV B – 15.kolo (dohrávka)

20.5. 17.30 N. Dedinka – Kraľova  Augustovič st.

Ml. žiaci MZV B – 17.kolo

24.5. 10.00 Čataj – Bernolákovo  (R)

24.5. 10.00 N .Dedinka – Malinovo  Augustovič st.

24.5. 14.30 Kalinkovo – Kraľova  (R)

18.5. 18.00 Kraľova – Bernolákovo (R)

Prípravka PrMA – 16.kolo

23.5. 14.00 Sološnica – Zohor  (R)

24.5. 9.30 Láb – Jakubov  (R)

24.5. 9.30 Vysoká – Závod  (R)

24.5. 10.30 Stupava – Lozorno  (R)

Prípravka PrPK – 17.kolo (dohrávka)

20.5. 17.00 Limbach – Šenkvice  (R)

Prípravka PrPK – 21.kolo

21.5. 17.30 Grinava – Viničné  (R)

21.5. 17.30 Šenkvice – Cajla  (R)

21.5. 17.30 Limbach – Modra  (R)

21.5. 17.30 Sl.Grob – Vištuk  (R)

21.5. 17.30 Sv. Jur – Jablonec  Brejcha

Prípravka PrPK – 18.kolo

23.5. 9.30 Šenkvice – PŠC Pezinok  (R)

23.5. 10.00 Cajla – S. Grob  (R)

24.5. 10.00 Viničné – Vištuk  (R)

24.5. 10.00 Modra – Jablonec  (R)

24.5. 14.30 Grinava – Limbach  (R)

Prípravka PrSC – 20.kolo

21.5. 17.30 Čataj – Bernolákovo  (R)

21.5. 17.30 Kalinkovo – Senec „B“  Randa

21.5. 17.30 Ch. Grob – Kraľova „B“  (R)

21.5. 17.30 Tomašov – Rovinka  (R)

21.5. 17.30 Malinovo – Miloslavov  (R)

21.5. 17.30 Most – Kraľova  „A“  (R)

Prípravka PrSC – 21.kolo

23.5. 9.30 Rovinka – Ch. Grob  Paracková

24.5. 9.30 Kraľova  „A“ – Kalinkovo  (R)

24.5. 10.00 Miloslavov – Most  (R)

24.5. 10.30 Malinovo – Čataj  (R)

24.5. 11.00 Kraľova „B“ – N. Dedinka  (R)

24.5. 13.30 Senec „B“ – Bernolákovo  (R)


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV