Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ č.12 na 23 – 27.5.2015

Súťaže riadené SFZ

I.LSŽ – U15, U14 – 25. kolo

23.5. 10.00-12.00 Inter – FC Nitra  Gosiorovský za Čižmára, Brody, Hajnala (Ekonóm)

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 27. kolo

23.5. 17.00 Inter – S. Grob  Martinkovič ml. za Gažiho, Polakovič Ľ., Orlický; Beňo

Seniori IV. Liga S4B – 24. kolo

24.5. 17.00 Jablonec – Šenkvice  Laciňák, Piatka (AR1) za Gažiho, Martinkovič st.; Pinček

Dorast III. Liga SD3R – 26. kolo

24.5. 13.30 BCT – Vrakuňa  Mistrík, Krčová, Sabela za ObFZ-m

24.5. 13.30 Rača – Báhoň  Kuzmová, Kocurek, Vanek za ObFZ-m

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 26. kolo

24.5. 10.00-12.00 BCT – Slovan „C“  Somoši, Koštrna za Gažiho

24.5. 13.00-15.30 Ivanka p/D – Šamorín Hamuliakovo  Srna, Kravárik za ObFZ-m

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 30. kolo

27.5. (STREDA) 17.30-16.00 Ivanka p/D – Domino  Abrman

Regionálna liga žiačok – 18. kolo

23.5. 13.00 Senec – Slovan  Augustovič st. za ObFZ-v (V. Biel)

Prípravka PMA3 – 18. kolo 

23.5. 10.00 FA Lafranconi – Vajnory  Vanek za Lovása

Súťaže riadené ObFZ-v

Seniori S5VA – 20. kolo

23.5. 17.00 Marianka – Studienka  Bočák Ján, Gajarský, Surovský Nové obsadenie!

24.5. 17.00 Z. Ves – Suchohrad  Kašper, Triskal, Hargaš; Kunzo za ObFZ-m

24.5. 17.00 Borinka – M. Leváre  Miško, Surovský za (AR1), (AR2)

S5VB 16. kolo

22.5. 17.30 Doľany – Častá  Augustovič st., Tahotný, Olša M. Nové obsadenie!

S5VB 23. kolo

24.5. 17.00 Grinava – Vinosady   Augustovič st., Huska za (AR1), (AR2)

S5VC 23. kolo

23.5. 17.00 Hr. Šúr – N. Dedinka Rybár, Polakovič A., Augustovič st. Nové obsadenie!

SD4VA 19. kolo

23.5. 17.00 Závod – Jablonové Dávid M. za (R), (AR1)

SZV B – 18.kolo

23.5. 10.30 Jablonec – Šenkvice Olša M. za (R)

24.5. 10.00 Dubova – Častá Olša M. za (R)

MZV A – 16.kolo

23.5. 11.00 Viničné – Jablonové  Huska za (R)

24.5. 15.00 PŠC Pezinok „B“ – Báhoň  Lalo za (R) Zmena termínu!

24.5. 11.00 Sl.Grob – Šenkvice  Huska za (R)

PrPK – 18.kolo

23.5. 9.30 Šenkvice – PŠC Pezinok Huska za (R)

24.5. 10.00 Modra – Jablonec Lalo za (R)

24.5. 14.30 Grinava – Limbach Huska za (R)

PrSC – 21.kolo

24.5. 09.30 Kraľova „A“ – Kalinkovo  Nehrá sa!

24.5. 13.30 Senec „B“ – Bernolákovo  Marczell za (R)


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV