Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ č.13 na 26.5 – 4.6.2015

Súťaže riadené SFZ

LMŽ U13 – U12 – 26. kolo

30.5. 10.00-11.30 Inter – Spartak Trnava  Triskal, Ľupták za Sabelu za ObFZ-m (Drieňová)

30.5. 14.00-12.00 K. Ves – Senec  Kramár za Straku M., Lehuta za ObFZ-m (Lamač)

Liga žien – 17. kolo

30.5. 13.00 Slovan – Humenné  Matejová, Kardelis (AR) za Bláhu (Pasienky)

Liga junioriek – 17. kolo

30.5. 15.00 Slovan – Humenné  Kardelis (R) za Bláhu (Pasienky)

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 27. kolo

3.6. 18.00 (STREDA) Inter – S. Grob  Gaži, Polakovič Ľ., Orlický; Beňo

Seniori IV. Liga S4A – 25. kolo

30.5. 17.00 FK Dúbravka – Štart Nepočujúci  Hudy, Lauer, Brody; Keller (D) za Minárika

Dorast III. Liga SD3R – 28. kolo

1.6. 16.30 Žolík Malacky – PŠC Pezinok  Hudy    

Dorast III. Liga MD3R – 26. kolo (UTOROK)

2.6. 17.30 Ružinov – D. N. Ves  Laciňák

Dorast III. Liga MD3R – 27. kolo 

31.5. 11.00 Žolík Malacky – Tomášov  Dávid D. (R) za Zálesňáka   

31.5. 14.30 Ekonóm – Ružinov  Kašper (R) zaSmirnova, Triskal

31.5. 14.30 Zohor – V. Leváre Olša D.

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 26. kolo

3.6. 17.30-16.00 (STREDA) PŠC Pezinok – Rača  Ježík

4.6. 17.30 (ŠTVRTOK) Rusovce – Žolík Malacky  Ruc za Martinkoviča st. (iba ml. žiaci)  

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 27. kolo

30.5. 10.00-12.00 Žolík Malacky – D. N. Ves  Zálesňák, Dávid D.

30.5. 10.00-11.45 D. Lužná – Ivanka p/D  Bláha za Kardelisa

30.5. 10.30 Domino – Rusovce  Abrman (R) za Bláhu (iba ml. žiaci)

Regionálna liga žiačok – 19. kolo

4.6. 17.30 (ŠTVRTOK) Slovan – Sv. Jur  Tanglmayer (Prievoz) Zmena termínu

Prípravka PMA1 – 16. kolo 

2.6. 15.30 Inter – Ružinov  Kravárik

4.6. 15.30 FA Bratislava – Senec  Plonka  

Prípravka PMB1 – 16. kolo

2.6. 17.00 Inter – Ružinov  Vanek

2.6. 16.00 ŠKP – D. N. Ves  Ľupták za Urama

4.6. 16.30 FA Bratislava – Senec  Štvrtecký  

Prípravka PMB1 – 18. kolo

3.6. 17.00 ŠKP – K. Ves „A“  Kružliak A.

2.6. 17.30 FC Petržalka akadémia – Senec  Uram

Prípravka PMC – 16. kolo 

2.6. 15.30 Inter – Ružinov  Vanek

2.6. 16.00 Domino – K. Ves „A“  Krčová  za Ľuptáka  

4.6. 17.30 FA Bratislava – Senec  Štvrtecký  

Prípravka PMA2 – 16. kolo 

2.6. 17.00 BCT – Hargašova Z. Bystrica   Kašper

Prípravka PMA2 – 17. kolo 

Ves „B“ – FA Bratislava „B“ (R) (Odložené na neurčito)

Prípravka PMB2 – 17. kolo 

Ves „B“ – FA Bratislava „B“ (R) (Odložené na neurčito)

Súťaže riadené ObFZ-v

Seniori S5VA –  21. kolo

30.5. 17.00 Marianka – Rohožník „B“  Rybár, Tahotný (AR1) za Gajdošíka, Augustovič st.,

31.5. 17.00 P. Mikuláš – Borinka  Dávid M., Surovský, Ďurčo P. za (AR2)

31.5. 17.00 M. Leváre – Z. Ves  Choreň, Smirnov (AR1) za Kašpera, Kuzmová; Minarovič za ObFZ-m

Seniori S5VB – 24. kolo

31.5. 17.00 Doľany – Modra  Habo (R) za Husku, (AR1) za Opálka, (AR2)

Seniori S5VC – 24. kolo

31.5. 17.00 Hr. Šúr – Blatné  Huska (R) za Haba, Patlevič, Paracková

Dorast SD4VA 20. kolo

31.5. 14.30 Jarovce – Jakubov  Hargaš, Volek, Kramár za ObFZ-m

St. žiaci SZV A – 17. kolo

30.5. 17.00 V. Leváre – Láb  Lukeš za (R)

St. žiaci SZV B – 19. kolo

30.5. 10.30 Jablonec – Most   Sobolová (R) za Olšu M.

31.5. 14.30 Častá – Doľany  (R) za Opálka

Ml. žiaci MZV A – 17. kolo

31.5. 10.00 V. Leváre – PŠC Pezinok „B“  Lukeš za (R)


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV