Obsadenie R a DS – PR BFZ 22.- 23.8. 2015 č. 4

Súťaže riadené SFZ

Seniori II. LZ – 4. Kolo

23.8. 17.00 Sereď – N. M. V  Šuniar, Jankovič, Vician; Chromý; Panák; Hracho

LSD – U19 3. kolo

22.8. 11.00 Slovan –  Senec  Cvengroš, Parilák,, Smolíková; Likavský

1.9. 13.00 Senica – B. Bystrica  Dohál, Lauer, Straka; Cuninka 

LMD – U17-16 – 3. kolo

22.8. 11.00-13.15 Senec – D. Streda  Chromý, Brody, Lauer (V. Biel)

I.LSŽ – U15, U14 – 3. kolo

22.8. 10.00-12.00 Inter – Levice  Ježík, Hrazdira, Szakáll (Drieňová)

22.8. 10.00-12.00 Slovan – Myjava  Tanglmayer, Valko, Olša D. (Pasienky)

LMŽ U13 – U12 – 3. kolo

22.8. 10.00-12.00 K. Ves – H. Nitra  Kakaščík, Červenák za ObFZ-m (Údernícka Petržalka)

22.8. 10.00-12.00 Senec – Inter  Štofík, Krčová za ObFZ-m (Kráľová p/S)

Liga Ženy – 1. Kolo

22.8. 13.00 Slovan – Selce  Straka, Somoši, Hádek 

Liga Juniorky – 1. Kolo

22.8. 15.00 Slovan – Selce  Hádek, Somoši

Liga Ženy Západ A – 1. Kolo

22.8. 13.30 NMŠK 1922 – Šaľa  Křivan, Maretta

Súťaže riadené ZSFZ

Západ SD – MD – 3. Kolo

22.8. 10.00-12.30 Inter – Domino  Hudy, Matejová, Koštrna; Richtárik (ŠKP)

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava 4. kolo

22.8. 17.00 PŠC Pezinok – Rohožník  Polakovič Ľ., Martiš, Martiška; Príkopa

23.8. 10.30 Inter – Bernolákovo  Ruc, Bláha, Malárik; Darlea

23.8. 17.00 D. N. Ves – Sv. Jur  Ďurčo M., Parilák, Brody; Hájek

23.8. 17.00 Kráľová p/S – Rača  Lauer, Martinkovič ml., Gaži; Somoláni  

23.8. 17.00 Most p/B – Ivanka p/D  Tanglmayer, Smolíková, Orlický; Truchlý

23.8. 17.00 Viničné – Lozorno  Bohun, Dobrovský, Straka; Chladek

23.8. 17.00 Tomášov – S. Grob  Čižmár, Dujava, Ježík; Keller

23.8. 17.00 Rovinka – Báhoň  Polomský, Zálesňák, Lackovič; Beňo

Seniori IV. Liga Bratislava – 1. Kolo – Dohrávka

19.8. 17.30 (STREDA) Limbach – Jakubov  Valko, Martiš, Gosiorovský; Šuniar  

Seniori IV. Liga Bratislava – 4. kolo

22.8. 17.00 Lamač – Limbach  Polakovič A., Chálka, Olša D.; Brody

23.8. 17.00 Jablonové – Ružinov  Somoši, Martinkovič st., Franek; Pinček

23.8. 17.00 V. Leváre – Rusovce  Choreň, Valko, Křivan; Jablonický

23.8. 17.00 FC Malacky – Šenkvice  Laciňák, Križko, Maretta; Šuniar  

23.8. 17.00 Jakubov – Vrakuňa  Ralbovský, Fischer, Abrman; Farbula  

23.8. 17.00 Stupava – Domino  Srna, Gosiorovský, Szakáll; Lazar  

23.8. 17.00 Kalinkovo – Závod  Hádek, Kočický, Hrazdira; Mydlárik  

23.8. 17.00 Čunovo – Vajnory  Dávid D., Kachnič, Brejcha; Marczell

St. Dorast III. Liga SD3R – 3. Kolo – Dohrávka 

20.8. 17.30 (ŠTVRTOK) Rača – Ružinov  Tanglmayer, Smolíková, Bohun (Nový termín)

St. Dorast III. Liga SD3R – 4. kolo

22.8. 10.30 Iskra Petržalka – Rača   Gaži, Polomský, Martinkovič st.

22.8. 11.00 Vrakuňa – Lozorno  Dobrovský, Čižmár, Chálka

22.8. 14.00 D. N. Ves – Šenkvice  Martinkovič ml., Bohun, Gosiorovský

22.8. 14.30 Kráľová p/S – D. Lužná  Dujava, Srna, Abrman

22.8. 17.00 Jablonové – Ružinov  Lackovič,Zálesňák, Dávid D.

23.8. 9.30 PŠC Pezinok – Modra  Olša D., Hudy, Ježík

23.8. 14.30 Igram – Rohožník  Jendruš, Kašper, Krčová za ObFZ-m

23.8. 15.00 NMŠK 1922 – FC Petržalka akadémia  Malárik, Bláha, Ruc

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 2. kolo

22.8. 9.00-10.30 Rača – Ružinov  Křivan, Kósa za ObFZ-m  

22.8. 9.00-10.30 Domino – Žolík Malacky  Ralbovský, Abrman

22.8. 10.00-11.30 FC Petržalka akadémia – Šenkvice  Gosiorovský, Choreň

22.8. 10.00-11.45 D. Lužná – Ivanka p/D  Križko, Ruc

22.8. 10.00-11.45 Bernolákovo – PŠC Pezinok  Orlický, Brejcha

23.8. 9.30-11.00 Vrakuňa – D. N. Ves  Chálka, Polakovič A.

23.8. 10.00-11.45 NMŠK 1922 – FKP Bratislava  Martiška, Koštrna  (BCT)

Súťaže riadené ObFZ BA-M

Seniori V. liga S5A – 2. kolo

23.8. 17.00 K. Ves – Miloslavov  Kuzmová, Martiš (AR1) za BFZ, Volek; Pavlík R.

23.8. 17.00 Domino „B“ – FK Dúbravka  Matejová (R) za BFZ, Kováč Ľ., Rataj; Richtárik (D) za BFZ  

23.8. 17.00 Malinovo – Danubia  Sabo, Štofík, Kramár, Elefant (D) za BFZ

23.8. 17.00 Jarovce – N. Dedinka  Kakaščík, Vanek, Plonka; Lônčík za SFZ

23.8. 17.00 Igram – FC Petržalka akadémia  Krčová, Jendruš, Kašper; Dadykin (D) za BFZ

Súťaže riadené ObFZ-v

Seniori V. liga S5V – 2. kolo

23.8. 17.00 Gajary – CFK Pezinok  Chalka, Koštrna, Polakovič A. za BFZ; Hilka

23.8. 17.00 Modra – Budmerice  Bočák Jan, Opálek, Farkaš; Banič (D) za BFZ

23.8. 17.00 Zohor – P. Štvrtok  Mičura, Paracková, Patlevič; Berkovič

23.8. 17.00 P. Mikuláš – Pernek  Hudy (R) za BFZ, Pirník, Ďurčo P.; Lukeš

23.8. 17.00 Vištuk – Borinka  Augustovič ml. (R) za BFZ, Roziak, Sobolová; Farkaš

23.8. 17.00 Dubová – Kostolište  Olša D. (R) za BFZ, Huska, Olša M.; Minárik (D) za BFZ

23.8. 17.00 Sv. Jur „B“ – Jablonec  Augustovič st., Tahotný, Gajdošík; Ležovič

Dorast SD4V – 2. kolo

22.8. 14.30 Jakubov – S. Grob  Ďurčo P., Pirník, (AR2)

23.8. 10.00 Bernolákovo – Závod  Volek, Žilavý L., (AR2), za ObFZ-m 

23.8. 14.30 Láb – Ekonóm  Dávid M., (AR1), (AR2)                  

23.8. 14.30 Zohor – Doľany  Paracková, Patlevič, Mičura

23.8. 14.30 Vištuk – Ivanka p/D  Roziak, Sobolová, Augustovič ml.        

23.8. 14.30 Stupava – Dubová  Gosiorovský, Szakáll za BFZ


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV