Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 15.- 19.8. 2015 č. 3

Súťaže riadené SFZ

LSD – U19 1. kolo

15.8. 10.00 Senec – D. Streda  Vašš, Straka, Chromý; Kopča (Zmena UHČ)

LMD – U17-16 – 2. kolo

8.9. 14.00-16.15 Slovan – Senec  Bohun, Kočický, Koštrna  (Nový termín)

I.LSŽ – U15, U14 – 2. kolo

15.8. 10.00-12.00 K. Ves – Senica  Srna, Brody, Gosiorovský  (Údernícka-Petržalka) (Odložené)

15.8. 10.00-12.00 Senec – Inter  Polakovič Ľ.,  Matejová, Abrman (Tomášov) (Odložené)

LMŽ U13 – U12 – 2. kolo

15.8. 10.00-12.00 Inter – Levice  Vanek, Žilavý L. za ObFZ-m (Drieňova) (Odložené)

16.8. 10.00-12.00 Slovan – Myjava  Kurajdová, Kašper za ObFZ-m (Pasienky) (Odložené)

Súťaže riadené ZSFZ

Západ SD – MD – 2. Kolo

1.9. 10.00-12.30 Žolík Malacky – Vráble  Malárik, Somoši, Polakovič A.; Darlea (Nový termín)

1.9. 10.00-12.30 Domino – Myjava  Maretta, Laciňák, Křivan, Príkopa (Nový termín)

1.9. 10.00-12.30 K. Ves – Čermáňsky FK Nitra  Martinkovič ml., Martiš, Dujava; Brody (Pasienky) (Nový termín)

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava 3. kolo

15.8. 17.30 Báhoň – Tomášov  Tanglmayer, Martiš, Martinkovič ml.; Chladek (Zmena UHČ)

16.8. 14.00 Rohožník – Most p/B  Ďurčo M., Malárik (AR1) za Polakoviča Ľ., Straka; Jablonický  

16.8. 17.30 Rovinka – D. N. Ves  Chromý, Bláha, Hajnala; Truchlý (Zmena UHČ)

16.8. 17.30 S. Grob – Viničné  Polakovič Ľ. (R) za Hudyho, Lackovič, Zálesňák; Richtárik (Zmena UHČ)

16.8. 17.30 Lozorno – PŠC Pezinok  Orlický, Brody, Polomský; Hájek (Zmena UHČ)

16.8. 17.30 Ivanka p/D – Inter  Lauer, Srna, Ježík; Beňo (Zmena UHČ)

16.8. 17.30 Bernolákovo – Kráľová p/S  Parilák, Dobrovský, Martiška; Keller (Zmena UHČ)

Seniori IV. Liga Bratislava – 3. kolo

15.8. 17.30 Domino – Jakubov  Dujava, Hádek, Brejcha, Farbula (Zmena UHČ)

15.8. 17.30 Vrakuňa – FC Malacky  Franek, Valko, Choreň; Pinček (Zmena UHČ)

 16.8. 17.30 Čunovo – Jablonové  Fischer, Gosiorovský, Szakáll; Minárik (Zmena UHČ)

 16.8. 17.30 Vajnory – Lamač  Kočický, Abrman, Hrazdira; Banič (Zmena UHČ)

16.8. 17.30 Limbach – Kalinkovo  Křivan, Martinkovič ml. (AR1) za Malárika, Olša D.; Elefant (Zmena UHČ)

16.8. 17.30 Závod – Stupava  Dávid D., Martinkovič st.; Laciňák; Slezák (Zmena UHČ)

 16.8. 17.30 Šenkvice – V. Leváre  Koštrna, Chalka, Matejová; Šuniar (Zmena UHČ)

16.8. 17.30 Rusovce – Ružinov  Gaži, Kachnič, Ralbovský; Dadykin (Zmena UHČ)

Seniori IV. Liga Bratislava – 1. Kolo – Dohrávka

19.8. 17.30 (STREDA) Limbach – Jakubov  Valko, Martiš, Gosiorovský; Šuniar  

St. Dorast III. Liga SD3R – 3. kolo

15.8. 10.00 FC Petržalka akadémia – Kráľová p/S  Martiška,  Gaži, Fischer

15.8. 10.00 Modra – Igram  Olša D., Orlický, Ježík (Zmena UHČ)

15.8. 10.00 Rohožník – D. N. Ves  Zálesňák, Lackovič, Dávid D. (Zmena UHČ)

15.8. 17.30 D. Lužná – Vrakuňa  Hajnala, Parilák, Bláha (Zmena UHČ)

15.8. 17.30 Lozorno – PŠC Pezinok  Polakovič A., Malárik, Somoši (Zmena UHČ)

15.8. 17.30 Šenkvice – Iskra Petržalka  Ralbovský, Ďurčo M., Lauer (Zmena UHČ)

16.8. 17.30 NMŠK 1922 – Jablonové  Hádek, Maretta  (BCT) (Zmena UHČ)

20.8. 17.30 (ŠTVRTOK) Rača – Ružinov  Tanglmayer, Smolíková, Bohun (Nový termín)

Súťaže riadené ObFZ BA-M

Seniori V. liga S5A – 1. kolo

16.8. 17.00 FA Bratislava – Igram  Tanglmayer (R) BFZ za Kocureka, Kakaščík, Kósa (AR2) za Kravárika; Pavlík R. (Malinovo)

16.8. 17.00 Danubia – Domino „B“  Kašper, Martiš (AR1) BFZ za  Sabelu, Sabela (AR2) za Hargaša; Čižmár (Hr. Šúr)

Seniori VI. liga  S6A – 1. kolo

16.8. 17.00 Kaplna – Mariathal Bratislava  Triskal, Choreň (AR1) BFZ za Straku M., Vanek; Žilavý VL. za Doboša

Súťaže riadené ObFZ-v

Seniori V. liga S5V –  1. kolo

15.8. 17.00 P. Štvrtok – Modra  Dávid D. (R) BFZ za Pirníka, Ďurčo P., Dávid M. (AR2) za Surovského; Slezák (D) za BFZ

16.8. 17.00 Sv. Jur „B“ – Gajary  Augustovič ml.(R) za BFZ, Valko (AR1) za BFZ, (AR2) za Lala; Berkovič

Dorast SD4V 1. kolo

15.8. 17.00 Doľany – Láb  Mičura, Paracková, Patlevič  

16.8. 14.30 S. Grob – Stupava  Lackovič, Zálesňák za BFZ

1.9. 17.00 Ivanka p/D – Zohor  Volek, Štofík, Plonka za ObFZ-m (Nový termín)

1.9. 17.00 Rovinka – Bernolákovo  Hargaš, Mizner, Kravárik za ObFZ-m (Nový termín)

1.9. 17.00 Dubová – Vištuk  Brejcha, Bočák Ján, Gajarský (Nový termín)

1.9. 17.00 Ekonóm – Závod  Kramár, Uram, Gúdor za ObFZ-m (Nový termín)    


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV