Obsadenie R a DS – PR BFZ 26.8.- 2.9. 2015

Súťaže riadené SFZ

Seniori Slovnaft Cup – 3. kolo  

1.9. 16.30 Tomášov – Rača  Bohun, Dobrovský, Gaži; Lônčík

LSD – U19 3. kolo

1.9. 13.00 Senica – B. Bystrica  Dohál, Chromý, Straka; Cuninka 

LSD – U19 4. kolo

29.8. 11.00 Spartak Trnava – D. Streda  Piatka, Zemko, Lauer; Medveď

LMD – U17-16 – 4. kolo

26.8. 15.00-17.15 Senec – Bardejov  Chromý, Straka, Brody

29.8. 11.00-13.15 Slovan – Spartak Trnava  Ďurčo M., Polakovič Ľ., Parilák  

I.LSŽ – U15, U14 – 4. kolo

29.8. 10.00-12.00 K. Ves – Z. Moravce  Dobrovský, Ruc, Ralbovský (Údernícka Petržalka)

29.8. 10.00-12.00 Inter – FC Nitra  Martinkovič ml., Gosiorovský, Straka  

LMŽ U13 – U12 – 4. kolo

30.8. 10.00-12.00 Slovan – Púchov  Ľupták, Hrješik za ObFZ-m (Pasienky)

Liga Ženy – 3. Kolo

1.9. 13.00 Slovan – Tr. Teplice  Brody, Ralbovský, Matejová

Liga Juniorky – 3. Kolo

1.9. 15.00 Slovan – Tr. Teplice  Matejová, Ralbovský

Liga Ženy Západ A – 2. Kolo

29.8. 14.30 Sv. Jur – Čaka  Ježík

29.8. 15.00 D. Lužná – Spartak Trnava „B“  Hádek, Abrman

Súťaže riadené ZSFZ

Západ SD – MD – 2. Kolo – dohrávky

1.9. 10.00-12.30 Žolík Malacky – Vráble  Malárik, Somoši, Polakovič A.; Darlea

1.9. 10.00-12.30 K. Ves – Čermáňsky FK Nitra  Martinkovič ml., Martiš, Kočický; Brody (Pasienky)

Západ SD – MD – 4. Kolo

29.8. 10.00-12.30 Žolík Malacky – K. Ves  Lackovič, Dávid D., Hudy; Hájek

29.8. 10.00-12.30 Domino – L. Trnava  Čižmár, Kočický, Křivan; Ľupták

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava 5. Kolo

29.8. 17.00 Báhoň – D. N. Ves  Bohun, Srna, Gaži; Truchlý

29.8. 17.00 Sv. Jur – Kráľová p/S  Chromý, Bláha, Ježík; Ondrušek

30.8. 10.30 Rača – Inter Orlický, Zálesňák, Ďurčo M.; Príkopa

30.8. 17.00 S. Grob – Rovinka  Martiška, Dobrovský, Martinkovič ml.; Jablonický

30.8. 17.00 Lozorno – Tomášov  Malárik, Lauer, Polakovič Ľ.; Brody

30.8. 17.00 Rohožník – Viničné  Parilák, Brody, Srna; Darlea

30.8. 17.00 Ivanka p/D – PŠC Pezinok  Straka, Hajnala, Ruc; Páchnik  

30.8. 17.00 Bernolákovo – Most p/D  Hudy, Čižmár, Lackovič; Chladek

Seniori IV. Liga Bratislava – 5. kolo

29.8. 10.00 Ružinov – V. Leváre  Fischer, Martinkovič st.; Szakáll; Farbula   

29.8. 17.00 Domino – Kalinkovo  Koštrna, Maretta, Choreň; Dadykin

29.8. 17.00 Vrakuňa – Stupava  Hrazdira, Brody, Polakovič A.; Marczell  

30.8. 17.00 Vajnory – Jablonové  Křivan, Gosiorovský, Szakáll; Mydlárik

30.8. 17.00 Limbach – Čunovo  Abrman, Križko, Matejová; Banič

30.8. 17.00 Závod – Lamač  Valko, Dávid D.; Franek; Minárik  

30.8. 17.00 Šenkvice – Jakubov  Kočický, Kachnič, Chalka; Slezák

30.8. 17.00 Rusovce – FC Malacky  Olša D., Hádek, Ralbovský; Keller

St. Dorast III. Liga SD3R – 3. Kolo – Dohrávka 

26.8. 17.00 Rača – Ružinov  Tanglmayer, Křivan, Abrman

St. Dorast III. Liga SD3R – 6. Kolo – Predohrávka 

26.8. 17.00 PŠC Pezinok – Šenkvice  Srna, Ježík, Orlický

St. Dorast III. Liga SD3R – 5. kolo

29.8. 10.00 FC Petržalka akadémia – Jablonové  Malárik, Martiška, Križko

29.8. 14.00 Modra – Vrakuňa  Orlický, Olša D., Matejová

29.8. 14.30 Rohožník – PŠC Pezinok Križko, Martiška, Malárik

29.8. 17.00 D. Lužná – NMŠK 1922  Valko, Abrman, Hádek  

29.8. 17.00 Lozorno – Kráľová p/S  Hudy, Lackovič, Dávid D.

29.8. 17.00 Šenkvice – Igram  Matejová, Olša D., Orlický

30.9. 9.30 Ružinov – Iskra Petržalka  Chromý, Bohun, Choreň    

30.9. 13.00 Rača – D. N. Ves  Fischer, Ďurčo M., Zálesňák

St. Dorast III. Liga SD3R – 5. kolo

2.9. 17.00 Kráľová p/S – Jablonové  Polakovič Ľ., Polomský, Maretta  

2.9. 17.00 NMŠK 1922 – Vrakuňa  Brody, Martiška, Gosiorovský

2.9. 17.00 FC Petržalka akadémia – PŠC Pezinok  Gaži,  Fischer, Choreň

2.9. 17.00 D. Lužná – Igram  Srna, Chalka, Polakovič A.

2.9. 17.00 Lozorno – D. N. Ves  Bláha, Malárik, Abrman

2.9. 17.00 Modra – Iskra Petržalka  Hajnala, Ruc, Brejcha

2.9. 17.00 Rohožník – Ružinov  Dávid D., Hudy, Lackovič

2.9. 17.00 Šenkvice – Rača   Ježík, Orlický, Olša D.

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 1. kolo

29.8. 10.00 NMŠK 1922 – D. N. Ves  Brody, Chalka   

29.8. 14.30 P. Štvrtok – CFK Pezinok  Ďurčo P., Gajarský zaObFZ-v

30.8. 11.00 Šamorín Hamuliakovo – FK Mariathal Bratislava  Maretta, Koštrna   

30.8. 11.30 Ružinov – V. Leváre  Choreň,Bohun

30.8. 14.30 FA Bratislava – Rača  Berner, Kuzmová, Kramár za ObFZ-m(Malinovo)

30.8. 14.30 FC Petržalka akadémia – PŠC Pezinok  Ralbovský, Hádek (Rusovce)

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 2. kolo – dohrávka  

26.8. 18.00-16.30 D. Lužná – Ivanka p/D  Ruc, Hádek

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 3. kolo

29.8. 9.30-11.00 D. N. Ves – NMŠK 1922  Gaži, Choreň

29.8. 9.30-11.00 PŠC Pezinok – Domino  Srna, Polakovič A.

29.8. 12.45-14.15 Ružinov – FC Petržalka akadémia  Szakáll,Martinkovič st.,

30.8. 10.00-12.00 Žolík Malacky – Vrakuňa  Hudy, Lackovič

30.8. 13.15-15.00 Ivanka p/D – Bernolákovo  Hajnala, Ruc

30.8. 13.15-15.00 Šenkvice – D. Lužná  Chalka, Kachnič

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 1. kolo

1.9. 17.00-15.30 NMŠK 1922 – Rača  Fischer, Križko

1.9. 17.00-15.30 FKP Dúbravka – Vrakuňa  Křivan, Koštrna

1.9. 17.00-15.30 D. N. Ves – Domino  Gosiorovský, Abrman

1.9. 17.00-15.30 Žolík Malacky – Bernolákovo  Zálesňák, Hudy

1.9. 17.00-15.30 PŠC Pezinok – D. Lužná  Ježík, Orlický

1.9. 17.00-15.30 Ivanka p/D – FC Petržalka akadémia  Bláha, Choreň     

1.9. 17.00-15.30 Šenkvice – Ružinov  Valko, Olša D.

Liga žiačok BFZ – 2. kolo

29.8. 9.30 Sv. Jur – FC Petržalka akadémia  Ježík

29.8. 13.00 FK Dúbravka – ŠK Senec  Bláha

Obsadenie rozhodcov – prípravky

Prípravka PMA1 – 1. kolo 

27.8. 16.00 FC Petržalka akadémia – Šamorín  Uram

29.8. 9.00 Vrakuňa – Senec  Štvrtecký  

30.8. 13.00 Ružinov – K. Ves  Straka M.

1.9. 17.00 Domino – Rača  Straka M.

3.9. 15.30 FKP Bratislava – Inter  Kósa

10.9. 17.45 NMŠK 1922 – D. N. Ves  Vanek

Prípravka PMB1 – 1. kolo 

26.8. 17.00 FC Petržalka akadémia – Šamorín  Kósa

1.9. 10.30 Ružinov – K. Ves  Straka M.

29.8. 10.15 Vrakuňa – Senec  Štvrtecký

30.8. 14.30 Domino – Rača  Kružliak A.

3.9. 15.30 FKP Bratislava – Inter  Kósa

10.9. 16.30 NMŠK 1922 – D. N. Ves  Brezovský 

Prípravka PMC – 1. kolo 

27.8. 17.00 FC Petržalka akadémia – Šamorín  Kružliak A.

1.9. 9.30 Ružinov – K. Ves  Straka M.

29.8. 11.30 Vrakuňa – Senec  Štvrtecký  

29.8. 14.30 Domino – Rača  Kružliak A.

3.9. 17.00 FKP Bratislava – Inter  Uram

10.9. 16.30 NMŠK 1922 – D. N. Ves  Ľupták

Prípravka PMA2 – 1. kolo 

29.8. 9.00 FA Bratislava – Stupava  Kružliak A. (Bieloruská)

9.9. 17.00 Ivanka p/D – FK Dúbravka  Marczell (Zmena termínu)

29.8. 10.00 Šamorín Hamuliakovo – Rusovce   Kósa (Hamuliakovo)

29.8. 10.00 D. Lužná – Iskra Petržalka  Mizner

30.8. 9.00 Hargašova Z. Bystrica – K. Ves „B“  Vanek

8.9. 18.00 FC Malacky – FA Lafranconi  ObFZ-v

Prípravka PMB2 – 1. kolo 

29.8. 10.30 FA Bratislava – Stupava  Kružliak A. (Bieloruská)

9.9. 17.00 Ivanka p/D – FK Dúbravka  (R) (Zmena termínu)

29.8. 11.00 Šamorín Hamuliakovo – Rusovce  Kósa (Hamuliakovo)

29.8. 11.30 D. Lužná – Iskra Petržalka  Mizner

29.8. 9.00 Hargašova Z. Bystrica – K. Ves „B“  Vanek

8.9. 18.00 Žolík Malacky – FA Lafranconi  ObFZ-v

Prípravka PMA3 – 1. kolo 

2.9. 18.00 Lamač – Čunovo  Vanek

29.8. 10.30 Vajnory – Iskra Petržalka „B“  Toman

30.8. 10.00 Jarovce – Domino „B“  Uram

Súťaže riadené ObFZ BA-Mesto

Seniori V. liga S5A – 3. kolo

29.8. 17.00 Miloslavov – Domino „B“  Kendi, Rataj, Krčová; Brody (D) za BFZ

30.8. 10.30 FC Petržalka akadémia – Ch. Grob  Martinkovič st.(R) za BFZ, Kakaščík, Mistrík; Elefant (D) za BFZ

30.8. 17.00 Danubia H. Šúr – Jarovce  Chromý (R) za BFZ, Mistrík, Štofík; Šuniar (D) za BFZ

Súťaže riadené ObFZ-vidiek

Seniori S5V 3. kolo

29.8. 17.00 P. Štvrtok – P. Mikuláš  Ďurčo P., Gajarský, (AR2), Hájek (D) za BFZ

30.8. 17.00 Jablonec – Gajary  Roziak, Farkaš, Sobolová, Farkaš

30.8. 17.00 Kostolište – Sv. Jur „B“ Bláha, Maretta, Koštrna; Lazar (D) za BFZ

30.8. 17.00 Borinka – Dubová  Gaži (R) za (BFZ), Hrazdira (AR1) za BFZ, Gajarský; Lukeš

30.8. 17.00 Pernek – Vištuk  Huska, Mičura, AR2, Hilka

30.8. 17.00 Budmerice – Zohor  Tahotný, Lalo, Opálek, Ležovič

30.8. 17.00 CFK Pezinok – Modra  Augustovič ml.(R) za BFZ, Polakovič A. (AR1) za BFZ, Augustovič st., Dadykin (D) za za BFZ

Seniori S6V 1. kolo

30.8. 17.00 Grinava – Z. Ves  Gajdošík, (AR1), (AR2)

30.8. 17.00 Kuchyňa – Rohožník „B“  Patlevič, Paracková, (AR2)

30.8. 17.00 Vinosady – Studienka  Miško, (AR1), (AR2)

30.8. 17.00 M. Leváre – Suchohrad  Ďurčo P., (AR1), (AR2)

30.8. 17.00 Vysoká p/M – Doľany  Ganobčík, (AR1), (AR2)

Dorast SD4V 1. Kolo – dohrávky

1.9. 17.00 Rovinka – Bernolákovo  Rataj, Mizner, Kravárik za ObFZ-m

1.9. 17.00 Dubová – Vištuk  Brejcha (R) za BFZ, Bočák Ján, Gajarský

1.9. 17.00 Ekonóm – Závod  Kramár, Uram, Žilavý L. za ObFZ-m

Dorast SD4V 3. kolo

29.8. 17.00 Doľany – Vištuk  Opálek, Sobolová                      

29.8. 17.00 Závod – Láb  Paracková, Mičura, Patlevič              

30.8. 14.30 S. Grob – Rovinka  Dobrovský, Martinkovič ml. za BFZ

30.8. 14.30 Dubová – Jakubov  Kuric, (AR1), (AR2)

30.8. 14.30 Ekonóm – Zohor  Rataj, Csiba, Sabo za  ObFZ-m

Starší žiaci U15 – SZMA – 1. kolo

 29.8. 11.30 Žolík Malacky „B“ – Rohožník  (R)

 29.8. 17.00 Zohor – V. Leváre  Randa

 9.9. 17.00 Lozorno – Láb  (R) (Zmena termínu)

 Starší žiaci U15 – SZPK – 1. kolo

 30.8. 14.30 Jablonec – Sv. Jur  Farkaš, Sobolová

 30.8. 10.30 Báhoň – Dubová  (R)

 30.8. 15.00 Budmerice – Častá  Lalo, Opálek

 Mladší žiaci U13 – MZV – 1. kolo

 29.8. 10.30 Limbach – Viničné   (R)

 29.8. 12.00 Lozorno – Studienka  (R)

 30.8. 10.00 S. Grob – Jablonové  Randa

 30.8. 10.00 CFK Pezinok – Sv. Jur  Kuric

 30.8. 14.00 Závod – Jakubov  (R)

 30.8. 15.00 Vysoká – Modra  Ganobčík

 Prípravka U11 – PrMA – 1. kolo

 30.8. 10.00 Rohožník – Kostolište  (R)

 30.8. 15.00 Jakubov – Gajary  (R)

 30.8. 10.00 Vysoká – Studienka  (R)

 29.8. 15.30 Zohor – Láb  Randa

 29.8. 14.30 Závod – Sološnica  (R)

 Prípravka U11 – PrPK – 1. kolo

 30.8. 14.30 Grinava – Šenkvice  (R)

 10.9. 17.00 CFK Pezinok – Jablonec  (R) (Zmena termínu)

 31.8. 18.00 Modra – Viničné (R) (Zmena termínu)

30.8. 10.00 Budmerice – Častá  (R)

 30.8. 09.00 PŠC Pezinok – Báhoň  Huska

 30.8. 10.00 Limbach – Vištuk  (R)

 29.8. 10.00 S. Grob – Sv. Jur  (R)

 Prípravka U11 – PrPK – 12. kolo

 3.9. 18.00 Šenkvice – Jablonec  (R)

 3.9. 18.00 Grinava – Viničné  Tahotný

 3.9. 18.00 CFK Pezinok – Častá  Huska

 3.9. 18.00 Modra – Báhoň  (R)

 3.9. 18.00 Budmerice – Vištuk  (R)

 3.9. 18.00 PŠC Pezinok – Sv. Jur  (R)

 3.9. 18.00 Limbach – S. Grob  (R)

 Prípravka U11 – PrSC – 1. kolo

 29.8. 14.00 Kalinkovo – Ch. Grob  (R)

 1.9. 10.00 N. Dedinka – Blatné  Augustovič ml. (Zmena termínu)

 30.8. 11.00 MŠK Senec – Čataj  (R) (UT NTC Senec)

 29.8. 10.00 Bernolákovo – Most p/B  Augustovič st.

 30.8. 9.30 Tomášov – Malinovo  (R)

 30.8. 9.30 Kráľová A – Miloslavov  (R)

 30.8. 11.00 Kráľová B – Rovinka  (R)

 Prípravka U11 – PrSC – 12. kolo

 3.9. 18.00 Ch. Grob – Blatné  Randa

 3.9. 18.00 Kalinkovo – Čataj  (R)

 3.9. 18.00 N. Dedinka – Most  (R)

 3.9. 18.00 MŠK Senec – Malinovo  (R) (UT NTC Senec) 

 3.9. 18.00 Bernolákovo – Miloslavov  (R)

 3.9. 18.00 Tomášov – Rovinka  (R)

 3.9. 18.00 Kráľová p/S „A“ – Kráľová p/S „B“  (R)


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV