Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 29.8.- 3.9. 2015

Súťaže riadené SFZ

I.LSD – U19 3. kolo

22.9. 14.00 Senica – B. Bystrica  Dohál, Chromý, Straka; Cuninka (Nový termín) 

I. LMŽ U13 – U12 – 4. kolo

30.8. 10.00-12.00 Slovan – Púchov  Ľupták, Gosiorovský za Hrješika (Pasienky)

I.Liga Ženy – 3. Kolo

5.9. 13.00 Slovan – Tr. Teplice  Brody, Ralbovský, Matejová (Nový termín)

I. Liga Juniorky – 3. Kolo

5.9. 15.00 Slovan – Tr. Teplice  Matejová, Ralbovský (Nový termín)

Súťaže riadené BFZ

Seniori IV. Liga Bratislava – 5. kolo

30.8. 17.00 Rusovce – FC Malacky  Olša D., Ježík (AR1) za Hádeka, Fischer (AR2) za Ralbovského; Keller

St. Dorast III. Liga SD3R – 5. kolo

30.9. 13.00 Rača – D. N. Ves  Zálesňák (R) za Fischera, Ďurčo M., Ralbovský (AR2) za Zálesňáka

St. Dorast III. Liga SD3R – 1. kolo

1.9. 17.00 Rohožník – Ružinov  Dávid D., Lackovič (Nový termín)

2.9. 17.00 Šenkvice – Rača   Orlický, Olša D.

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 1. kolo

Štvrtok – CFK Pezinok (Nehrá sa)

9.9. 17.00 Šamorín Hamuliakovo – FK Mariathal Bratislava  Maretta, Koštrna (Nový termín)   

30.8. 14.30 FC Petržalka akadémia – PŠC Pezinok  Ježík (R) za Ralbovského, Fischer (AR1) za Hádeka (Rusovce)

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 1. kolo

1.9. 17.00-15.30 Žolík Malacky – Bernolákovo  Hudy

1.9. 17.00-15.30 PŠC Pezinok – D. Lužná  Ježík

1.9. 14.00-12.00 Ivanka p/D – FC Petržalka akadémia  Bláha, Choreň (Zmena UHČ)     

Prípravka PMB1 – 1. kolo 

1.9. 10.30 Ružinov – K. Ves  Ľupták za Straku M.

Prípravka PMC – 1. kolo 

1.9. 9.30 Ružinov – K. Ves  Ľupták za Straku M.

Prípravka PMA2 – 1. kolo 

9.9. 16.00 FA Bratislava – Stupava  Kružliak A. (Bieloruská) (Zmena termínu)

29.8. 10.00 Šamorín Hamuliakovo – Rusovce   Volek za Kósu (Hamuliakovo)

Prípravka PMB2 – 1. kolo 

Lužná – Iskra Petržalka Mizner (Odložený na neurčito)

9.9. 17.00 FA Bratislava – Stupava  Kružliak A. (Bieloruská)(Zmena termínu)

29.8. 11.00 Šamorín Hamuliakovo – Rusovce Volek za  Kósu (Hamuliakovo)

29.8. 9.00 Hargašova Z. Bystrica – K. Ves „B“  Vanek

Súťaže riadené ObFZ-vidiek

Seniori S5V 3. kolo

29.8. 17.00 P. Štvrtok – P. Mikuláš  Augustovič ml., Augustovič st., , Gajarský, (AR2), Hájek (D) za BFZ (Nové obsadenie)

30.8. 17.00 Pernek – Vištuk  Polakovič A. (R) BFZ za Husku, Ďurčo P. za Mičuru; Hilka

30.8. 17.00 CFK Pezinok – Modra  Augustovič ml.(R) za BFZ, Augustovič st., Dadykin (D) za za BFZ

Seniori S6V 1. kolo

29.8. 17.00 M. Leváre – Suchohrad  Ďurčo P. (Zmena termínu)

30.8. 17.00 Kuchyňa – Rohožník „B“  Miško (Nové obsadenie)

30.8. 17.00 Vinosady – Studienka  Huska (R) za  Miška

30.8. 17.00 Vysoká p/M – Doľany  Mičura, Patlevič, Paracková (Nové obsadenie)

Dorast SD4V 1. Kolo – dohrávky

1.9. 17.00 Dubová – Vištuk  Brejcha (R) za BFZ, Gajarský

Dorast SD4V 3. kolo

29.8. 17.00 Doľany – Vištuk  Opálek               

Starší žiaci U15 – SZMA – 1. kolo

 15.9. 14.00 Zohor – V. Leváre  Randa (Nový termín)

 Starší žiaci U15 – SZPK – 1. kolo

 30.8. 10.30 Báhoň – Dubová  Farkaš za (R)

 Mladší žiaci U13 – MZV – 1. kolo

 29.8. 10.30 Limbach – Viničné   Kuric za (R)

 30.8. 15.00 Vysoká – Modra  Paracková (R) za Ganobčíka

 Prípravka U11 – PrMA – 1. kolo

 29.8. 16.00 Jakubov – Gajary  (R) (Zmena termínu)

 Prípravka U11 – PrPK – 1. kolo

 30.8. 14.30 Grinava – Šenkvice  Huska za (R)

 31.8. 18.00 Modra – Viničné Lalo za (R)

Prípravka U11 – PrPK – 12. kolo

 3.9. 18.00 CFK Pezinok – Častá  (R) za Husku

 3.9. 18.00 Modra – Báhoň  Lalo za (R)

 Prípravka U11 – PrSC – 1. kolo

 Bernolákovo – Most p/B  Augustovič st. (Odložený na neurčito)


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV