Obsadenie R a DS – PR BFZ 1.- 10.9. 2015

Súťaže riadené SFZ

Seniori II. LZ – 6. Kolo

5.9. 16.00 Šaľa – Žiar/D. Ždaňa  Šuniar, Bednár P., Jankovič, Ďurčo M.; Nagy; Husárik

Seniori Slovnaft Cup – 3. kolo 

1.9. 16.30 Tomášov – Rača  Bohun, Dobrovský, Gaži; Lônčík

1.9. 16.30 Ivanka p/D – Sereď  Ochotnícky, Mikulaj, Chromý; Bartoš

1.9. 16.30 Senec – Borčice  Perašin, Vician, Parilák; Suchý (V. Biel) 

1.9. 17.00 Kalinkovo – Žiar D/Ždaňa  Vašš, Tománek, Straka; Kopča

Ml. dorast I. LMD – U17-16 – 2. Kolo – dohrávka    

8.9. 14.00-16.15 Slovan – Senec  Bohun, Kočický, Koštrna 

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 4. Kolo – dohrávky

8.9. 14.00-16.00 Inter – FC Nitra  Martinkovič ml., Gosiorovský, Křivan  

9.9. 14.00-16.00 Senec – Senica  Chromý, Parilák, Abrman  (Tomášov)

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 5. Kolo 

5.9. 10.00-12.00 Slovan – Púchov Bohun, Parilák, Polakovič Ľ.     

LMŽ U13 – U12 – 5. kolo

1.9. 10.00-12.00 Senec – Senica  Krčová, Štofík (Kráľová p/S)

5.9. 10.00-12.00 K. Ves – Slovan  Kendi, Ľupták (Údernícka Petržalka)

5.9. 10.00-12.00 Inter – Nitra  Cisár, Triskal (Drieňova)

Liga Ženy – 3. Kolo

5.9. 13.00 Slovan – Tr. Teplice  Brody, Ralbovský, Matejová

Liga Ženy – 4. Kolo

6.9. 15.00 Slovan – FC Nitra  Malárik, Straka, Hudy

Liga Juniorky – 3. Kolo

5.9. 15.00 Slovan – Tr. Teplice  Matejová, Ralbovský

Liga Juniorky – 4. Kolo

6.9. 17.00 Slovan – FC Nitra  Hudy, Straka

Liga Ženy Západ A – 3. Kolo

6.9. 13.30 NMŠK 1922 – D. Lužná  Tanglmayer (BCT)  

6.9. 15.00 Vrakuňa – Sv. Jur  Hádek

Súťaže riadené ZSFZ

Západ SD – MD – 2. Kolo – dohrávky

1.9. 10.00-12.30 Žolík Malacky – Vráble  Malárik, Somoši, Brody; Darlea

1.9. 10.00-12.30 K. Ves – Čermáňsky FK Nitra  Martinkovič ml., Martiš, Kočický; Brody (Pasienky)

Západ SD – MD – 5. Kolo

5.9. 10.00-12.30 Inter – N. Zámky  Srna, Chalka, Abrman; Chladek (ŠKP)

6.9. 10.00-12.30 K. Ves – Komárno  Brody, Gosiorovský, Szakáll; Jablonický (Pasienky)

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava 6. Kolo

5.9. 15.30 Tomášov – Rohožník  Straka, Hajnala, Bláha; Ondrušek    

5.9. 16.30 PŠC Pezinok – Bernolákovo  Tanglmayer, Martiška, Malárik; Ľupták  

5.9. 16.30 Báhoň – S. Grob  Ruc, Hudy, Ježík; Richtárik    

6.9. 10.30 Inter – Sv. Jur  Lauer, Martinkovič ml., Gaži; Páchnik  

6.9. 16.30 D. N. Ves – Kráľová p/S  Polomský, Orlický, Dobrovský; Truchlý

6.9. 16.30 Most p/B – Rača  Polakovič Ľ., Martiš, Parilák; Keller

6.9. 16.30 Viničné – Ivanka p/D  Čižmár, Chromý, Zálesňák; Hájek

6.9. 16.30 Rovinka – Lozorno  Ďurčo M., Bohun, Dujava; Darlea

Seniori IV. Liga Bratislava – 6. kolo

5.9. 16.30 Lamač – Domino  Choreň, Gosiorovský, Somoši; Mydlárik  

6.9. 16.30 Jablonové – V. Leváre  Lackovič, Kachnič, Brejcha; Banič  

6.9. 16.30 FC Malacky – Ružinov  Ralbovský, Kočický, Strapek; Minárik  

6.9. 16.30 Jakubov – Rusovce  Maretta, Hrazdira, Polakovič A.; Dadykin

6.9. 16.30 Stupava – Šenkvice  Fischer, Křivan, Matejová; Marczell

6.9. 16.30 Kalinkovo – Vrakuňa  Dávid D., Križko, Olša D.; Šuniar  

6.9. 16.30 Čunovo – Závod  Franek, Valko, Chalka; Beňo  

6.9. 16.30 Vajnory – Limbach  Laciňák, Martinkovič st., Koštrna; Lazar  

St. Dorast III. Liga SD3R – 1. kolo

1.9. 17.00 Rohožník – Ružinov  Dávid D., Lackovič

2.9. 17.00 Kráľová p/S – Jablonové  Polakovič Ľ., Polomský, Maretta  

2.9. 17.00 NMŠK 1922 – Vrakuňa  Brody, Martiška, Gosiorovský

2.9. 17.00 FC Petržalka akadémia – PŠC Pezinok  Gaži,  Fischer, Choreň

2.9. 17.00 D. Lužná – Igram  Srna, Chalka

2.9. 17.00 Lozorno – D. N. Ves  Bláha, Malárik, Abrman

2.9. 17.00 Modra – Iskra Petržalka  Hajnala, Ruc, Brejcha

2.9. 17.00 Šenkvice – Rača  Orlický, Olša D.

St. Dorast III. Liga SD3R – 6. kolo

5.9. 10.00 FC Petržalka akadémia – D. Lužná  Křivan, Čižmár, Kočický 

5.9. 11.00 Vrakuňa – Rohožník  Dujava, Laciňák, Hrazdira

5.9. 14.00 D. N. Ves – Ružinov  Kočický, Čižmár, Křivan

5.9. 14.00 Kráľová p/S – Modra  Chromý, Lauer, Maretta  

5.9. 16.30 Jablonové – Iskra Petržalka  Zálesňák, Dávid D.

6.9. 14.00 Igram – Rača  Csiba, Sabela, Triskal za ObFZ-m

6.9. 15.00 NMŠK 1922 – Lozorno  Gaži, Martinkovič ml., Lauer(Nepočujúci)

St. Dorast III. Liga SD3R – 2. kolo

8.9. 17.00 Iskra Petržalka – Rohožník  Gaži, Ralbovský, Fischer     

9.9. 17.00 Jablonové – Rača  Lackovič, Hudy, Dávid D.

9.9. 17.00 Ružinov – Šenkvice  Bláha, Laciňák, Franek

9.9. 17.00 D. N. Ves – Modra  Gosiorovský, Brody, Křivan   

9.9. 17.00 Igram – Lozorno  Valko, Abrman, Strapek   

9.9. 17.00 PŠC Pezinok – D. Lužná  Ježík, Orlický, Brejcha

9.9. 17.00 Vrakuňa – FC Petržalka akadémia  Hajnala, Ruc, Somoši

9.9. 17.00 Kráľová p/S – NMŠK 1922  Straka, Maretta, Choreň

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 1. Kolo – dohrávka 

9.9. 17.00 Šamorín Hamuliakovo – FK Mariathal Bratislava  Koštrna, Polakovič A. 

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 2. kolo

5.9. 14.00 PŠC Pezinok – Šamorín Hamuliakovo  Martiška, Malárik

6.9. 10.00 D. N. Ves – V. Leváre  Malárik

6.9. 10.00 NMŠK 1922 – FA Bratislava  Somoši, Martiška (Nepočujúci)   

6.9. 13.30 Rača – FC Petržalka akadámia  Martiška, Somoši   

6.9. 14.00 CFK Pezinok – Ružinov  Ruc  

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 1. kolo

1.9. 14.00-12.00 Ivanka p/D – FC Petržalka akadémia  Bláha, Choreň    

1.9. 17.00-15.30 NMŠK 1922 – Rača  Fischer, Križko

1.9. 17.00-15.30 FKP Dúbravka – Vrakuňa  Křivan, Koštrna

1.9. 17.00-15.30 D. N. Ves – Domino  Gosiorovský, Abrman

1.9. 17.00-15.30 Žolík Malacky – Bernolákovo  Hudy

1.9. 17.00-15.30 PŠC Pezinok – D. Lužná  Ježík

1.9. 17.00-15.30 Šenkvice – Ružinov  Valko, Olša D.

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 3. Kolo – dohrávka

10.9. 17.30-16.00 FKP Dúbravka – Rača  Franek, Maretta 

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 4. kolo

5.9. 9.00-10.30 Rača – FC Petržalka akadémia  Martinkovič ml., Brejcha

5.9. 9.00-10.30 Domino – Ivanka p/D  Bláha, Gaži,     

5.9. 10.00-11.45 D. Lužná – Ružinov  Hádek, Strapek

5.9. 10.00-11.45 Bernolákovo – Šenkvice  Olša D., Polakovič A.     

5.9. 10.00-11.45 FKP Bratislava – D. N. Ves  Somoši, Koštrna   

6.9. 9.30-11.00 Vrakuňa – PŠC Pezinok  Choreň, Hádek

6.9. 10.00-11.45 NMŠK 1922 – Žolík Malacky  Ralbovský, Valko   (BCT)

Liga žiačok BFZ – 3. kolo

5.9. 10.00 Slovan – Sv. Jur  Abrman

5.9. 16.00 ŠK Senec – D. Lužná  Randa (V. Biel)

6.9. 9.00 FC Petržalka akadémia – FK Dúbravka  Martinkovič st. (ZŠ Pankúchová)

Obsadenie rozhodcov – prípravky

Prípravka PMA1 – 1. kolo 

1.9. 17.00 Domino – Rača  Straka M.

3.9. 15.30 FKP Bratislava – Inter  Kósa

10.9. 17.45 NMŠK 1922 – D. N. Ves  Vanek

Prípravka PMA1 – 2. kolo 

5.9. 9.00 D. N. Ves – Vrakuňa  Toman

5.9. 9.00 Inter – FC Petržalka akadémia  Kružliak A. (i. Metodova)

6.9. 9.00 Šamorín – Ružinov  Štvrtecký

6.9. 11.30 K. Ves – NMŠK 1922  Kósa

6.9. 14.00 Domino – FKP Dúbravka  Takáč

7.9. 17.00 Rača – ŠK Senec  Žilavý L.

Prípravka PMA1 – 3. kolo 

9.9. 15.30 ŠK Senec – D. N. Ves  Toman

10.9. 16.00 FC Petržalka akadémia – Domino  Kravárik

10.9. 16.00 Ružinov – Inter  Straka M. 

10.9. 17.00 Vrakuňa – K. Ves (R)

Prípravka PMB1 – 1. kolo 

1.9. 10.30 Ružinov – K. Ves  Ľupták

3.9. 15.30 FKP Bratislava – Inter  Kósa

10.9. 16.30 NMŠK 1922 – D. N. Ves  Brezovský 

Prípravka PMB1 – 2. kolo 

5.9. 10.30 Inter – FC Petržalka akadémia  Kružliak A. (i. Metodova)

6.9. 10.00 Šamorín – Ružinov  Štvrtecký

6.9. 10.00 K. Ves – NMŠK 1922  Kósa

5.9. 12.30 Domino – FKP Dúbravka  Mizner

6.9. 10.15 Rača – ŠK Senec  Žilavý L.

Prípravka PMB1 – 3. kolo 

9.9. 16.30 ŠK Senec – D. N. Ves  Toman

9.9. 17.00 FC Petržalka akadémia – Domino  Mizner

10.9. 17.30 Ružinov – Inter  Straka M. 

9.9. 17.00 Vrakuňa – K. Ves (R)

Prípravka PMC – 1. kolo 

1.9. 9.30 Ružinov – K. Ves  Ľupták

3.9. 17.00 FKP Bratislava – Inter  Uram

10.9. 16.30 NMŠK 1922 – D. N. Ves  Ľupták

Prípravka PMC – 2. kolo 

5.9. 12.00 Inter – FC Petržalka akadémia  Kružliak A.

6.9. 11.00 Šamorín – Ružinov  Štvrtecký

6.9. 9.00 K. Ves – NMŠK 1922  Kósa

5.9. 12.30 Domino – FKP Dúbravka  Mizner

6.9. 11.30 Rača – ŠK Senec  Žilavý L.

Prípravka PMC – 3. kolo 

9.9. 17.30 ŠK Senec – D. N. Ves  Toman

10.9. 17.00 FC Petržalka akadémia – Domino  Kravárik

10.9. 16.00 Ružinov – Inter  Kuzmová 

9.9. 17.00 Vrakuňa – K. Ves (R)

Prípravka PMA2 – 1. kolo 

9.9. 16.00 FA Bratislava – Stupava  Kružliak A. (Bieloruská)

8.9. 18.00 Žolík Malacky – FA Lafranconi  ObFZ-v

9.9. 17.00 Ivanka p/D – FK Dúbravka  Marczell

Prípravka PMA2 – 2. kolo 

5.9. 9.00 Stupava – Iskra Petržalka  ObFZ-v

5.9. 9.00 Rusovce – D. Lužná  Brezovský

5.9. 9.00 FA Lafranconi – Ivanka p/D   Hrješik

5.9. 9.00 FA Bratislava – FC Malacky  Uram

5.9. 10.00 K. Ves „B“ – Šamorín Hamuliakovo  Vanek

6.9. 9.30 FK Dúbravka – Hargašova Z. Bystrica  Hrješik

Prípravka PMB2 – 1. kolo 

9.9. 17.00 FA Bratislava – Stupava  Kružliak A. (Bieloruská)

8.9. 18.00 FC Malacky – FA Lafranconi  ObFZ-v

9.9. 17.00 Ivanka p/D – FK Dúbravka  Marczell 

Prípravka PMB2 – 2. kolo 

5.9. 11.00 Stupava – Iskra Petržalka  ObFZ-v

5.9. 10.00 Rusovce – D. Lužná  Brezovský

5.9. 11.00 FA Lafranconi – Ivanka p/D  Hrješik

5.9. 10.30 FA Bratislava – Žolík Malacky  Uram

5.9. 9.00 K. Ves „B“ – Šamorín Hamuliakovo  Vanek

6.9. 11.00 FK Dúbravka – Hargašova Z. Bystrica  Vanek

Prípravka PMA3 – 1. kolo 

2.9. 18.00 Lamač – Čunovo  Vanek

Prípravka PMA3 – 2. kolo 

5.9. 9.30 Lamač – Jarovce  Mistrík

5.9. 10.30 FK Mariathal Bratislava – Vajnory  Kravárik

6.9. 14.30 Čunovo – Iskra Petržalka „B“  (R)

Súťaže riadené ObFZ BA-M

Seniori V. liga S5A – 4. kolo

6.9. 16.30 Malinovo – Miloslavov  Hajnala (R) za BFZ, Kramár, Rataj; Elefant (D) za BFZ  

6.9. 16.30 Jarovce – FK Dúbravka  Abrman (R) za BFZ, Kendi, Kocurek; Príkopa (D) za BFZ

6.9. 16.30 Igram – Danubia H. Šúr  Triskal, Sabela, Csiba; Ľupták (D) za BFZ  

6.9. 16.30 Ch. Grob – N. Dedinka  Sabo, Krčová, Štvrtecký; Lehuta  

6.9. 16.30 NMŠK 1922 – FC Petržalka akadémia  Tanglmayer (R) za BFZ, Takáč, Straka M.; Farbula (D) za BFZ (BCT)

6.9. 16.30 Čataj – FA Bratislava  Volek, Štofík, Kašper; Pavlík R.

Ml. žiaci MZM B – 4. kolo

6.9. 14.00 Kalinkovo – Tomášov  Olša D. (R) za BFZ

Súťaže riadené ObFZ-v

Seniori S5V –  4. kolo

 5.9. 16.30 Jablonec – Kostolište  Križko (R) za BFZ, Bočák Ján, Lalo, Banič (D) za BFZ

 6.9. 16.30 Gajary – Modra  Ďurčo P., Pirník, AR2, Lukeš

 6.9. 16.30 Zohor – Cajla  Mičura, Patlevič, Paracková, Hilka

6.9. 16.30 P. Mikuláš – Budmerice Srna, Ježík, Bláha, Slezák za BFZ

 6.9. 16.30 Vištuk – P. Štvrtok  Augustovič st., Huska, Opálek, Mydlárik (D) za BFZ

6.9. 16.30 Dubová – Pernek  Olša M., Farkaš, Sobolová, Farkaš

 6.9. 16.30 Sv. Jur „B“ – Borinka  Habo, Tahotný, Gajarský, Jablonický (D) za BFZ

 Seniori S6V – 2. kolo

 5.9. 16.30 Z. Ves – Častá  Pirník, Dávid M., Gajarský

 6.9. 16.30 Suchohrad – Vysoká  Lalo, Gajdošík

 6.9. 16.30 Studienka – M. Leváre  Dávid M.

 6.9. 16.30 Rohožník „B“ – Vinosady  Bočák, Miško

 6.9. 16.30 Grinava – Kuchyňa  Roziak

 Dorast SD4V 1. kolo – dohrávky

1.9. 17.00 Rovinka – Bernolákovo  Rataj, Mizner, Kravárik za ObFZ-m

1.9. 17.00 Dubová – Vištuk  Brejcha (R) za BFZ, Olša M., Sobolová (Nové obsadenie)

1.9. 17.00 Ekonóm – Závod  Kramár, Uram, Žilavý L. za ObFZ-m

Dorast SD4V 4. kolo

6.9. 9.30 Rovinka – Dubová  Sabela, Triskal, Kramár za ObFZ-m

6.9. 10.00 Bernolákovo – Láb  Štofík, Kašper, Volek za ObFZ-m

6.9. 14.00 Zohor – Závod  Paracková, Mičura, Patlevič

6.9. 14.00 Vištuk – Ekonóm  Huska, Opalek

6.9. 14.00 Stupava – Doľany  Matejová, Křivan za BFZ

Starší žiaci U15 SZMA – 2. kolo

 5.9. 12.00 Rohožník – Lozorno (R)

 6.9. 13.30 Z. Ves – V. Leváre (R)

 6.9. Láb – Zohor (odložené)

 Dohrávka SZMA – 1. kolo

 9.9. 17.00 Lozorno – Láb (R)

 Starší žiaci U15 SZPK – 2. kolo

 5.9. 10.30 Jablonec – Báhoň  Opálek

 6.9. 14.30 Sv. Jur – Častá  Tahotný

 6.9. 14.30 Doľany – Budmerice (R)

 Mladší žiaci U13 MZV – 2. kolo

 5.9. 12.00 Jakubov – Vysoká  Randa

 5.9. 10.00 Modra – Cajla  Kuric

 6.9. 10.30 Jabloňové – Sv. Jur  (R)

 6.9. 14.30 Studienka – Závod  Dávid M.

 6.9. 14.30 Viničné – Lozorno  Kuric

 6.9. 10.00 S. Grob – Limbach  Randa

 Prípravka U11 PrMA – 2. kolo

 5.9. 10.30 Kostolište – Sološnica  (R)

 6.9. 9.30 Láb – Závod  (R)

 5.9. 16.30 Studienka – Zohor  (R)

 6.9. 10.30 Gajary – Lozorno  (R)

 6.9. 10.00 Rohožník – Jakubov  (R)

 Prípravka U11 PrPK – 2. kolo

 5.9. 9.30 Šenkvice – Sv.Jur  (R)

 5.9. 10.30 Báhoň – Limbach  (R)

 5.9. 11.00 Viničné – Budmerice  (R)

 6.9. 10.00 Vištuk – S.Grob  (R)

 6.9. 10.00 Častá – PŠC Pezinok  (R)

 6.9. 14.30 Grinava – Cajla  (R)

 6.9. 15.00 Jablonec – Modra  (R)

 Dohrávka PrPK –  1. kolo

 10.9. 17.00 Cajla – Jablonec  (R)

 Prípravka U11 PrSC – 2. kolo

 5.9. 10.00 Miloslavov – Kraľova p/S „B“  (R)

 5.9. 14.00 Kalinkovo – N. Dedinka  (R)

 6.9. 9.30 Most – Tomašov  (R)

 6.9. 10.00 Čataj – Bernolákovo (R)

 6.9. 10.00 Blatné – Senec  (R)

 6.9. 10.30 Malinovo – Kráľová p/S „A“  (R)

 6.9. 14.30 Ch. Grob – Rovinka  (R)


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV