Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 5.- 10.9. 2015 č. 6

Súťaže riadené SFZ

Ml. dorast I. LMD – U17-16 – 2. Kolo – dohrávka    

8.9. 14.00-16.15 Slovan – Senec  Bohun, Kočický, Koštrna 

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 4. Kolo – dohrávky

8.9. 14.00-16.00 Inter – FC Nitra  Brody za Martinkoviča ml., Gosiorovský, Abrman za Křivana  

9.9. 14.00-16.00 Senec – Senica  Chromý, Parilák, Abrman  (Tomášov)

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 5. Kolo 

5.9. 10.00-12.00 Slovan – Púchov  Maretta (R) za Bohuna, Parilák, Polakovič Ľ.     

I.Liga Ženy – 4. Kolo

6.9. 15.00 Slovan – FC Nitra  Malárik, Hudy

I.Liga Juniorky – 4. Kolo

6.9. 17.00 Slovan – FC Nitra  Hudy, Malárik

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava 6. Kolo

5.9. 16.30 PŠC Pezinok – Bernolákovo  Tanglmayer, Martiška, Dujava (AR2) za Malárika; Ľupták  

5.9. 16.30 Báhoň – S. Grob  Ruc, Martiš (AR1) za Hudyho, Ježík; Richtárik    

6.9. 16.30 Viničné – Ivanka p/D  Chromý (R) zaČižmára, Bláha (AR1) za Chromého, Zálesňák; Hájek

Seniori IV. Liga Bratislava – 6. kolo

6.9. 16.30 Jakubov – Rusovce  Maretta, Straka (AR1) za Hrazdiru, Choreň (AR2) za Polakoviča A.; Dadykin

6.9. 16.30 Stupava – Šenkvice  Fischer, Somoši (AR1) za Křivana, Matejová; Marczell

St. Dorast III. Liga SD3R – 6. kolo

5.9. 10.00 FC Petržalka akadémia – D. Lužná  Bohun (R) za Křivana, Hudy (AR1) za Čižmára, Kočický 

5.9. 11.00 Vrakuňa – Rohožník  Laciňák (R) za Dujavu, Malárik (AR1) za Laciňáka, Hrazdira

5.9. 14.00 D. N. Ves – Ružinov  Kočický, Hudy (AR1) za Čižmára, Bohun (AR2) za Křivana

5.9. 14.00 Kráľová p/S – Modra  Chromý, Lauer  

6.9. 14.00 Igram – Rača  Křivan (R) BFZ zaCsibu, Sabela, Triskal za ObFZ-m

St. Dorast III. Liga SD3R – 2. kolo

8.9. 17.00 Iskra Petržalka – Rohožník  Gaži, Ralbovský, Fischer     

9.9. 17.00 Jablonové – Rača  Lackovič, Hudy, Dávid D.

9.9. 17.00 Ružinov – Šenkvice  Tanglmayer (R) zaBláhu, Laciňák, Franek

9.9. 17.00 D. N. Ves – Modra  Gosiorovský, Brody, Malárik (AR2) za Křivana   

9.9. 17.00 Igram – Lozorno  Valko, Hádek (AR1) za Abrmana, Olša D. (AR2) za  Strapeka   

9.9. 17.00 PŠC Pezinok – D. Lužná  Ježík, Orlický, Brejcha

9.9. 17.00 Vrakuňa – FC Petržalka akadémia  Hajnala, Ruc, Somoši

9.9. 17.00 Kráľová p/S – NMŠK 1922  Straka, Maretta, Choreň

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 1. Kolo – dohrávka 

23.9. 17.00 Šamorín Hamuliakovo – FK Mariathal Bratislava  Koštrna, Polakovič A.(Nový termín) 

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 2. kolo

5.9. 14.00 PŠC Pezinok – Šamorín Hamuliakovo  Martiška, Dujava (AR1) za Malárika

6.9. 10.00 NMŠK 1922 – FA Bratislava  Martiška (Nepočujúci)   

6.9. 13.30 Rača – FC Petržalka akadémia  Martiška  

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 3. Kolo – dohrávka

10.9. 17.30-16.00 FKP Dúbravka – Rača  Franek, Abrman za Marettu

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 4. kolo

5.9. 10.00-11.45 Bernolákovo – Šenkvice  Olša D.     

I.Liga žiačok BFZ – 3. kolo

4.9. 18.00 Slovan – Sv. Jur Tanglmayer  (Zmena termínu)

5.9. 14.30 ŠK Senec – D. Lužná  Randa (V. Biel) (Zmena termínu)

Prípravka PMB2 – 2. kolo 

5.9. 10.00 Rusovce – D. Lužná  Brezovský za Kružliaka A.

Súťaže riadené ObFZ BA-mesto

Seniori V. liga S5A – 4. kolo

6.9. 16.30 K. Ves – Domino „B“  Berner, Hrješik, Kósa; Bóc (D) za SFZ

6.9. 16.30 Malinovo – Miloslavov  Hajnala (R) za BFZ, Hrazdira (AR1) BFZ za Kramára, Kramár (AR2) za Rataja; Elefant (D) za BFZ  

6.9. 16.30 Igram – Danubia H. Šúr  Triskal, Křivan (AR1) BFZ za Sabelu, Sabela (AR2) za Csibu; Čižmár (D) za BFZ  

Súťaže riadené ObFZ-vidiek

Seniori S5V –  4. kolo

 6.9. 16.30 Zohor – Cajla  Mičura, Patlevič, Paracková, (D)

6.9. 16.30 P. Mikuláš – Budmerice Srna, Ježík, (AR2) za Bláhu, Slezák za BFZ

 6.9. 16.30 Dubová – Pernek  Olša M., Farkaš, (AR2) za Sobolovú, Farkaš

 6.9. 16.30 Sv. Jur „B“ – Borinka  Habo, Gajarský (AR1) za Tahotného, (AR2) za Gajarského, Jablonický (D) za BFZ

 Seniori S6V – 2. kolo

 5.9. 16.30 Z. Ves – Častá  Pirník, Dávid M., Gajarský; Hilka za (D)

 6.9. 16.30 Studienka – M. Leváre  Dávid M., Surovský za (AR1)

 6.9. 16.30 Grinava – Kuchyňa  Roziak; Berkovič za (D)

 Dorast SD4V 4. kolo

6.9. 9.30 Rovinka – Dubová  Sabela, Triskal za ObFZ-m

6.9. 14.00 Vištuk – Ekonóm  Opálek (R) za Husku, (AR1) za Opálka

6.9. 14.00 Stupava – Doľany  Matejová, Somoši (AR1) za Křivana za BFZ

Starší žiaci U15 SZMA – 2. kolo

 6.9. 13.30 Z. Ves – V. Leváre Konečný za (R)

 Starší žiaci U15 SZPK – 2. kolo

 6.9. 14.30 Sv. Jur – Častá  (R) za Tahotného

 Prípravka U11 PrMA – 2. kolo

 5.9. 10.30 Kostolište – Sološnica  Randa za (R)

 Prípravka U11 PrPK – 2. kolo

 11.9. 9.30 Šenkvice – Sv.Jur  Huska za (R)

 5.9. 11.00 Viničné – Budmerice  Huska za (R)

 6.9. 10.00 Častá – PŠC Pezinok  Farkaš za (R)

 Prípravka U11 PrSC – 2. kolo

 6.9. 9.30 Most – Tomašov  Kramár


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV