Obsadenie R a DS – PR BFZ 15.- 24.9. 2015 č. 8

Súťaže riadené SFZ

Seniori II. LZ – 8. kolo

16.9. 16.30 Senec – Spartak Trnava „B“  Fajčík, Hrčka, Vician, Ďurčo M; Lônčík; Chalmoviansky

St. dorast. LSD – U19 3. kolo – dohrávka    

22.9. 14.00 Senica – B. Bystrica  Dohál, Chromý, Straka; Cuninka 

St. dorast. LSD – U19 7. kolo     

19.9. 11.00 Slovan – Košice  Smolák, Vician, Lauer; Suchý

19.9. 11.00 Senec – AS Trenčín  Ochotnický, Parilák, Straka; Zábranský

I.LMŽ U13 – U12 – 7. kolo

19.9. 10.00-12.00 K. Ves – D. Streda  Krčová, Ľupták za ObFZ-m (Údernícka Petržalka)

19.9. 10.00-12.00 Senec – Z. Moravce  Kašper, Kendi za ObFZ-m (Kráľová p/S)

19.9. 10.00-12.00 Inter – H. Nitra Prievidza  Hrješik, Štvrtecký za ObFZ-m (Drieňová)

II.Liga Ženy Západ A – 5. kolo

20.9. 15.00 Vrakuňa – Spartak Trnava „A“  Smolíková

Súťaže riadené ZSFZ

St. ml. dorast II. Západ SD – MD – 2. kolo – dohrávka

15.9. 10.00-12.30 Domino – Myjava  Maretta, Chromý, Ralbovský; Keller

II.Západ SD – MD – 7. kolo

19.9. 10.00-12.30 Inter – Žolík Malacky  Dujava, Choreň, Ježík, Príkopa (ŠKP)

20.9. 10.00-12.30 K. Ves – Levice  Gaži, Somoši, Valko; Ondrušek (Pasienky Bajkalská)

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava 6. kolo – dohrávka

16.9. 16.30 Báhoň – S. Grob  Ruc, Martiš, Ježík; Richtárik    

Seniori III. Liga Bratislava 8. kolo

19.9. 16.00 PŠC Pezinok – Sv. Jur  Polakovič Ľ., Martinkovič ml., Gaži; Richtárik

20.9. 16.00 D. N. Ves – Inter  Tanglmayer, Hajnala, Lackovič; Beňo

20.9. 16.00 Most p/B – Kráľová p/S  Bohun, Srna, Brody; Somoláni

20.9. 16.00 Viničné – Rača  Ruc, Martiš, Lauer; Jablonický  

20.9. 16.00 Tomášov – Bernolákovo  Orlický, Martinkovič ml., Dujava; Ľupták

20.9. 16.00 Rovinka – Ivanka p/D  Malárik, Dobrovský, Hudy; Páchnik

20.9. 16.00 Báhoň – Rohožník  Ďurčo M., Parilák, Straka; Brody

20.9. 16.00 S. Grob – Rohožník  Martiška, Chromý, Polomský; Darlea

Seniori IV. Liga Bratislava – 8. kolo

19.9. 16.00 Lamač – Šenkvice  Dávid D., Gosiorovský, Kachnič; Minárik

20.9. 16.00 Jablonové – FC Malacky  Maretta, Križko, Szakáll; Mydlárik  

20.9. 16.00 Jakubov – V. Leváre  Laciňák, Polakovič Ľ., Fischer; Elefant

20.9. 16.00 Stupava – Ružinov  Strapek, Gosiorovský, Chalka; Dadykin

20.9. 16.00 Kalinkovo – Rusovce  Franek, Kočický, Matejová; Truchlý

20.9. 16.00 Čunovo – Vrakuňa  Olša D., Kachnič, Brejcha; Pinček  

20.9. 16.00 Vajnory – Domino  Abrman, Valko, Somoši; Šuniar  

20.9. 16.00 Limbach – Závod  Polakovič A., Choreň, Koštrna; Marczell

St. Dorast III. Liga SD3R – 8. kolo

17.9. 16.30 PŠC Pezinok – Ružinov  Ježík, Orlický, Brejcha   

19.9. 10.00 FC Petržalka akadémia – Modra  Fischer, Bohun, Matejová  

19.9. 11.00 Vrakuňa – Rača  Brody, Ďurčo M., Križko

19.9. 14.00 D. Lužná – Lozorno  Chalka, Hádek, Strapek

19.9. 16.00 Jablonové – D. N. Ves  Srna, Franek, Abrman

19.9. 16.00 Kráľová p/S – Šenkvice  Polomský, Martiška, Laciňák

20.9. 13.30 Igram – Iskra Petržalka  Hrješik, Krčová, Kendi za ObFZ-m

20.9. 15.00 NMŠK 1922 – Rohožník  Hádek, Gaži

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 1. kolo – dohrávka

23.9. 17.00 Šamorín Hamuliakovo – FK Mariathal  Koštrna, Polakovič A.  

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 10. kolo

16.9. 17.00 D. N. Ves – Rača  Gaži, Malárik

16.9. 17.00 NMŠK 1922 – PŠC Pezinok  Fischer, Choreň

16.9. 17.00 FA Bratislava – FK Mariathal Bratislava  Hajnala, Franek (Malinovo)

16.9. 17.00 FC Petržalka akadémia – CFK Pezinok  Gosiorovský, Abrman (Sklodowskej)

16.9. 17.00 Šamorín Hamuliakovo – V. Leváre  Strapek, Polakovič A.

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 4. kolo

19.9. 9.30 PŠC Pezinok – Ružinov  Olša D., Brejcha    

19.9. 10.00 NMŠK 1922 – Šamorín Hamuliakovo  Hajnala, Smolíková    

19.9. 13.30 FK Mariathal – V. Leváre  Lackovič

20.9. 10.00 D. N. Ves – CFK Pezinok  Čižmár, Choreň    

20.9. 13.30 FA Bratislava – FC Petržalka akadémia  Hradský, Sabela za ObFZ-m

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 12. kolo

15.9. 17.00-15.30 Rača – Vrakuňa  Tanglmayer, Křivan

15.9. 17.00-15.30 NMŠK 1922 – Domino  Chalka, Matejová

15.9. 17.00-15.30 FKP Dúbravka – Bernolákovo  Koštrna, Choreň

15.9. 17.00-15.30 D. N. Ves – D. Lužná  Gosiorovský, Abrman

15.9. 17.00-15.30 Žolík Malacky – FC Petržalka akadémia  Lackovič, Hudy

15.9. 17.00-15.30 Ivanka p/D – Šenkvice  Valko, Hádek

16.9. 17.00-15.30 PŠC Pezinok – Ružinov  Orlický, Olša D.

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 6. kolo

19.9. 9.00-10.30 Rača – D. Lužná  Tanglmayer, Křivan

19.9. 9.00-10.30 Domino – Ružinov  Hrazdira, Maretta   

19.9. 9.30-11.00 D. N. Ves – Žolík Malacky  Gaži, Malárik

19.9. 10.00-11.45 Bernolákovo – FC Petržalka akadémia  Valko, Augustovič ml.

19.9. 10.00-11.45 FKP Bratislava – PŠC Pezinok  Somoši, Koštrna

20.9. 9.30-11.00 Vrakuňa – Šenkvice  Križko, Křivan   

20.9. 10.00-11.45 NMŠK 1922 – Ivanka p/D  Hrazdira, Hádek   

Liga žiačok BFZ – 2. kolo – dohrávka

15.9. 9.00 D. Lužná – Slovan Randa (Šamorín)

Liga žiačok BFZ – 5. kolo

 19.9. 10.00 Slovan – Senec  Abrman   

 19.9. 13.00 FK Dúbravka – Sv. Jur  Ruc   

 20.9. 9.00 FC Petržalka akadémia – D. Lužná  Matejová

 Medzinárodný turnaj U17

15.9. 10.00  BFZ – Györ  Orlický, Ježík, Olša D.   (PŠC Pezinok)

15.9. 10.00  ZsFZ – JmKFS  Straka, Brody, Gaži  (Kráľová p/S)    

15.9. 14.30 Stretnutie o 3. miesto  Parilák, Malárik, Martiška  (Kráľová p/S)  

15.9. 16.00 Finále  Ďurčo M.,  Polakovič Ľ., Ruc   (PŠC Pezinok)

Modelovaný priateľský zápas (NTC Senec)

22.9. 16.00 SR U15 – SR U15  Ďurčo M.

Prípravka PMA1 – 11. kolo

15.9. 9.00 Vrakuňa – Rača  Štvrtecký

15.9. 9.00 Senec – NMŠK  Marczell  (V. Biel)

15.9. 9.00 D. N. Ves – Ružinov  Takáč 

15.9. 9.00 Šamorín – FKP Bratislava  Krčová

15.9. 9.00 Inter – Domino  Straka M. (ZŠ Metodova)

15.9. 11.30 K. Ves – FC Petržalka akadémia  Vanek    

Prípravka PMA1 – 4. kolo

19.9. 9.00 Inter – NMŠK 1922  Kružliak A.

19.9. 11.30 K. Ves – Senec  Straka M.

19.9. 14.00 FKP Bratislava – FC Petržalka akadémia  Mistrík

20.9. 9.00 Rača – D. N. Ves  Kružliak A.

20.9. 9.00 Šamorín – Vrakuňa  Čisárik  

20.9. 14.00 Domino – Ružinov  Kružliak A. 

Prípravka PMB1 – 2. kolo – dohrávka  

23.9. 17.00 D. N. Ves – Vrakuňa  Vanek

Prípravka PMB1 – 11. kolo

15.9. 10.15 Vrakuňa – Rača  Štvrtecký

15.9. 10.15 Senec – NMŠK 1922  Marczell (V. Biel)

15.9. 10.30 D. N. Ves – Ružinov  Takáč

15.9. 10.00 Šamorín – FKP Bratislava  Krčová

15.9. 10.30 Inter – Domino  Straka M. (ZŠ Metodova)

15.9. 10.00 K. Ves – FC Petržalka akadémia  Vanek

Prípravka PMB1 – 4. kolo

19.9. 10.30 Inter – NMŠK 1922  Kružliak A. 

20.9. 10.00 K. Ves – Senec  Rataj

19.9. 14.00 FKP Bratislava – FC Petržalka akadémia  Čisárik

20.9. 10.15 Rača – D. N. Ves  Kružliak A.

20.9. 10.00 Šamorín – Vrakuňa  Čisárik

19.9. 12.30 Domino – Ružinov  Kósa 

Prípravka PMB1 – 2. kolo – dohrávka  

23.9. 17.00 D. N. Ves – Vrakuňa  Vanek

Prípravka PMC – 2. kolo – dohrávka  

23.9. 17.00 D. N. Ves – Vrakuňa  Kósa

Prípravka PMC – 11. kolo

15.9. 11.30 Vrakuňa – Rača  Štvrtecký

15.9. 12.00 Senec – NMŠK  Marczell (V. Biel)

15.9. 12.00 D. N. Ves – Ružinov  Takáč

15.9. 11.00 Šamorín – FKP Bratislava  Krčová

15.9. 12.00 Inter – Domino  Straka M. (ZŠ Metodova)

16.9. 17.00 K. Ves – FC Petržalka akadémia  Vanek  

Prípravka PMC – 4. kolo

19.9. 12.00 Inter – NMŠK 1922  Kružliak A.

20.9. 9.00 K. Ves – Senec  Rataj

19.9. 15.30 FKP Bratislava – FC Petržalka akadémia  Mistrík  

19.9. 14.00 Rača – D. N. Ves  Uram

20.9. 11.00 Šamorín – Vrakuňa  Čisárik

19.9. 12.30 Domino – Ružinov  Ondrášek

Prípravka PMA2 – 3. kolo – dohrávka

23.9. 17.00 Ivanka p/D – FA Bratislava  Marczell

Prípravka PMA2 – 11. kolo

15.9. 9.00 Iskra Petržalka – Šamorín Hamuliakovo  Sabo

15.9. 9.00 Rusovce – Hargašova Z. Bystrica  Kružliak A.

15.9. 9.00 FA Lafranconi – FA Bratislava  Kósa  

15.9. 9.30 FK Dúbravka – FC Malacky  Kocurek

15.9. 10.00 D. Lužná – Stupava  Štofík

15.9. 10.00 K. Ves „B“ – Ivanka p/D  Žilavý L.

Prípravka PMA2 – 4. kolo

19.9. 9.00 FA Lafranconi – Šamorín Hamuliakovo  Žilavý L.

19.9. 9.00 FA Bratislava – Hargašova Z. Bystrica  Štofík

19.9. 9.30 Stupava – Rusovce  ObFZ-v

19.9. 9.30 FC Malacky – Ivanka p/D  ObFZ-v

19.9. 10.00 K. Ves „B“ – Iskra Petržalka  Straka M.

20.9. 9.30 FK Dúbravka – D. Lužná  Uram   

Prípravka PMB2 – 1. kolo – dohrávka

22.9. 17.00 D. Lužná – Iskra Petržalka  Mizner     

Prípravka PMB2 – 11.kolo

15.9. 9.00 Iskra Petržalka – Šamorín Hamuliakovo  Lehuta

15.9. 10.00 Rusovce – Hargašova Z. Bystrica  Kružliak A.  

15.9. 11.00 FA Lafranconi – FA Bratislava  Kósa  

15.9. 11.00 FK Dúbravka – Žolík Malacky  Kocurek

15.9. 10.00 D. Lužná – Stupava  (R)

15.9. 9.00 K. Ves „B“ – Ivanka p/D  Žilavý L.

Prípravka PMB2 – 4. kolo

19.9. 11.00 FA Lafranconi – Šamorín Hamuliakovo  Žilavý L.

19.9. 10.30 FA Bratislava – Hargašova Z. Bystrica  Štofík

19.9. 11.00 Stupava – Rusovce  ObFZ-v

19.9. 9.30 Žolík Malacky – Ivanka p/D  ObFZ-v

19.9. 9.00 K. Ves „B“ – Iskra Petržalka  Straka M.

20.9. 11.00 FK Dúbravka – D. Lužná  Uram

Prípravka PMA3 – 4. kolo

19.9. 9.30 Lamač – Vajnory  Kósa

19.9. 10.30 Čunovo – FK Mariathal Bratislava  Čisárik

20.9. 15.00 Domino „B“ – Iskra Petržalka „B“  Kružliak A.

Prípravka PRSC– 4. kolo

20.9. 9.30 Most p/B – Kráľová p/S „B“  Mizner

20.9. 12.00 N. Dedinka – MŠK Senec  Marczell

Súťaže riadené ObFZ BA-mesto

Seniori V. liga S5A – 6. kolo

20.9. 16.00 Ch. Grob – FK Dúbravka  Hrazdira (R) za BFZ, Rataj, Kravárik; (D) za BFZ

20.9. 16.00 FA Bratislava – FC Petržalka akadémia  Křivan (R) za BFZ, Sabela, Hradský; (D) za BFZ (Malinovo)

20.9. 16.00 K. Ves – Malinovo  Sabo, Mistrík, Kováč Ľ.; (D) za BFZ

St. žiaci SZM – 6. kolo

20.9. 13.30 Tomášov – FC Petržalka akadémia „B“  Dujava (R) za BFZ

Súťaže riadené ObFZ-vidiek

Seniori S5V – 6. kolo

 19.9. 16.00 P. Štvrtok – Sv. Jur „B“  Tahotný, Farkaš, Lalo

 20.9. 16.00 Gajary – Zohor  Pirník, Surovský, (AR2)

 20.9. 16.00 P. Mikuláš – Modra  Bočák Ján, Miško, Gajarský

 20.9. 16.00 Vištuk – Cajla  Habo, Opálek, (AR2)

 20.9. 16.00 Dubová – Budmerice  Mičura, Tahotný, Paracková

 20.9. 16.00 Jablonec – Pernek  Augustovič st., Gajdošík, Sobolová

20.9. 16.00 Kostolište – Borinka  Olša M., Farkaš, Huska

 Seniori S6V – 4. kolo

 19.9. 16.00 Rohožník „B“ – Vysoká p/M  Miško, Bočák Ján, Mičura

 19.9. 16.00 Grinava – M. Leváre  Patlevič, Huska, Paracková

 20.9. 16.00 Z. Ves – Doľany  Ďurčo P.

 20.9. 16.00 Suchohrad – Častá  Roziak

 20.9. 16.00 Kuchyňa – Vinosady  Lalo

Dorast SD4V 6. kolo

19.9. 13.30 Jakubov – Ekonóm  Ďurčo P., Pirník

20.9. 9.30 Rovinka – Doľany  Sabela, Hradský za ObFZ-m

20.9. 10.00 Bernolákovo – Zohor  Bočák Jo., Červenák, Volek za ObFZ-m

20.9. 13.30 Vištuk – Láb  Opálek, Habo

20.9. 13.30 Stupava – Závod  Chalka, Gosiorovský za BFZ                  

 20.9. 13.30 S. Grob – Dubová  Polomský, Chromý za BFZ

Starší žiaci U15 – SZMA – 4. kolo

 19.9. 11.30 Žolík „B“ – Lozorno Ďurčo P.

 19.9. 11.30 Rohožník – V. Leváre  Pirník

 20.9. 13.00 Z. Ves – Láb  (R)

 Starší žiaci U15 – SZMA – 2. kolo dohrávka

 23.9. 16.00 Láb – Zohor  Pirník

 Starší žiaci U15 – SZPK – 4. kolo

 19.9. 10.30 Jablonec – Budmerice  Opálek

 20.9. 10.00 Dubová – Častá  Sobolová

 20.9. 14.00 Sv. Jur – Doľany  Kuric

 Mladší žiaci U13 – MZV – 4. kolo

 19.9. 10.30 Limbach – Lozorno  Habo

 19.9. 11.30 Jakubov – Sv. Jur  Konečný

 20.9. 10.00 S. Grob – Závod  Augustovič st.

 20.9. 10.30 Jablonové – Modra  Pirník

 20.9. 14.00 Studienka – Cajla  (R)

 20.9. 14.00 Viničné – Vysoká  Patlevič

 Prípravka U11 – PrMA – 4. kolo

 19.9. 10.30 Kostolište – Láb  (R)

 19.9. 16.00 Studienka – Sološnica  (R)

 20.9. 10.00 Rohožník – Vysoká  (R)

 20.9. 14.00 Jakubov – Lozorno  (R)

 Prípravka U11 – PrPK – 4. kolo

 19.9. 9.00 Cajla – Modra  Huska

 19.9. 9.30 Šenkvice – Vištuk  (R)

 19.9. 10.30 Báhoň – Sv. Jur  (R)

 19.9. 11.00 Viničné – Limbach  (R)

 20.9. 10.00 Častá – S. Grob  Opálek

 19.9. 13.30 Grinava – Budmerice  Paracková

 20.9. 14.30 Jablonec – PŠC Pezinok  Sobolová

 Prípravka U11 – PrPK – 13. kolo

 24.9. 17.00 S. Grob – Šenkvice  Gajdošík

 24.9. 17.00 Sv. Jur – Limbach  (R)

 24.9. 17.00 Vištuk – PŠC Pezinok  (R)

 24.9. 17.00 Báhoň – Budmerice  (R)

 24.9. 17.00 Častá – Modra  Opálek

 24.9. 17.00 Viničné – Cajla  (R)

 24.9. 17.00 Jablonec – Grinava  (R)

 Prípravka U11 – PrSC – 4. kolo

 19.9. 14.00 Kalinkovo – Bernolákovo (R)

 20.9. 9.30 Most – Kráľová p/S „B“  (R)

 20.9. 10.00 Čataj – Kráľová p/S „A“  (R)

 20.9. 10.00 Blatné – Tomášov  (R)

 20.9. 10.30 Malinovo – Rovinka  (R)

 20.9. 12.00 N. Dedinka – MŠK Senec  Augustovič st.

 20.9. 14.00 Ch. Grob – Miloslavov  (R)

 Prípravka U11 – PrSC – 13. kolo

 24.9. 17.00 Kráľová p/S „B“ – Ch. Grob  Roziak

 24.9. 17.00 Rovinka – Kráľová p/S „A“  (R)

 24.9. 17.00 Miloslavov – Tomášov  (R)

 24.9. 17.00 Malinovo – Bernolákovo  (R)

 24.9. 17.00 Most – MŠK Senec  (R)

 24.9. 17.00 Čataj – N. Dedinka  (R)

 24.9. 17.00 Blatné – Kalinkovo  (R)


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV