Obsadenie R a D na 11. – 12.5.2013

Súťaže riadené SFZ

I. LS/M/D – 25. kolo
11.5. 10.00-12.15 Slovan – Prešov Chudá za SFZ, Fischer, Cvengroš, Ježík (Rapid)

II. LS/M/DZ – 25. kolo
10.5. 15.00-17.15 Ružinov – Levice Henček, Havrila, Brody; Ľupták
12.5. 10.00-12.15 Senec – Pieštany Hádek, Melíšek, Ježík; Truchlý (V. Biel)

I. LSŽ-Z A+B – 24. kolo
11.5. 10.00-12.00 Petržalka – Senica Martinkovič ml., Vašš, Bláha (Pankúchová)

I. liga žien – 18. kolo
10.5. 16.30 Slovan – Lady Team Kočický, Brody, Bláha(Rapid)

I. liga žiačok – 18.kolo
10.5. 14.45 Slovan – Lady Team Brody, Bláha(Rapid)

II. liga žien – 20. kolo
11.5. 15.00 Lady team „B“ – Sv. Jur Smolíková, Križko, Gosiorovský (Polygraf)
12.5. 15.00 Láb – K. Ves ObFZ-v

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 26. kolo
11.5. 10.30 ŠKP – Ivanka Kočický, Tanglmayer, Lauer; Pogány
11.5. 17.00 Sv. Jur – Stupava Chromý, Bohun, Parilák; Šuran
12.5. 10.30 Rača – Pl. Štvrtok Cvengroš, Henček, Rozinek, Darlea
12.5. 17.00 Králová p/S – Inter Vašš, Smolíková, Ježík; Lônčík
12.5. 17.00 Jablonec – Bernolákovo Fischer, Tanuška, Hádek; Brody
12.5. 17.00 Sl. Grob – Lozorno Brody, Martinkovič ml., Bohun; Chladek
12.5. 17.00 Rohožník – Limbach Polakovič Ľ., Havrila, Tanglmayer; Likavský
12.5. 17.00 Rovinka – Ružinov Pinček, Henček, Melíšek, Jablonický

Seniori S4A – 22. kolo
11.5. 9.30 BCT – Hrubý Šúr Pacalaj, Pinček, Křivan; Marczell
12.5. 17.00 Čunovo – Rusovce Bláha, Chálka, Martinka; Ondrušek
12.5. 17.00 Vrakuňa – Igram Kroneraff, Abrman, Chromý; Mazanec P.
12.5. 17.00 Kalinkovo – Lamač Maretta, Martinkovič st., ObFZ-m; Dadykin
12.5. 17.00 Vajnory – Danubia Lauer, Rozinek, ObFZ-m; Somoláni
12.5. 17.00 Tomášov – D. N. Ves Straka, Orlický, Křivan; Sedlák
12.5. 17.00 Most p/B – Domino „B“ Hrazdira, Srna, ObFZ-m; Vyletel

Seniori S4B – 22. kolo
12.5. 17.00 Báhoň – Zohor Valko, Kočický, Cvengroš, Vaško
12.5. 17.00 B. Pezinok – Jablonové Križko, Bilčík, Ralbovský; Randa
12.5. 17.00 PŠC Pezinok – Viničné Ďurčo M., Kudlica, Mosor; Minárik
12.5. 17.00 Šenkvice – Závod Gosiorovský, Moravec, Krč; Príkopa
12.5. 17.00 Jakubov – Kostolište Dávid D., Lackovič, Dávid M., Slezák
12.5. 17.00 Malacky – V. Leváre Lazar, Ščepán, Parilák; Banič

Dorast SD3R – 26. kolo
11.5. 10.00 Kostolište – Domino Henček, Brody, Abrman
11.5. 14.30 Sv. Jur – FK Dúbravka Bohun, Parilák, ObFZ-m
11.5. 16.30 K. Ves – Petržalka Straka, Havrila, Maretta
11.5. 17.00 Vrakuňa – Ivanka Ščepán, Polakovič Ľ., Martinka
12.5. 10.00 D. Lužná – PŠC Pezinok Moravec, Krč, Chálka
12.5. 10.30 Iskra – Bernolákovo Kŕivan, Tanglmayer, Martinkovič st.

Dorast MD3R – 24. kolo
11.5. 14.30 K. Ves – Iskra Havrila, Straka, Maretta
12.5. 12.30 Domino – PŠC Pezinok Abrman, Chromý

Žiaci II. liga starší (SZRL) + mladší (MZRL) – 22. kolo
11.5. 9.00-10.30 D. N. Ves – Domino Chálka, Moravec
11.5. 10.00-11.45 D. Lužná – FA Bratislava Hádek, Valko
11.5. 14.00-15.30 Ružinov – Vrakuňa Ďurčo M., Ralbovský
12.5. 13.30-15.00 PŠC Pezinok – Rača Kudlica, Mosor
12.5. 13.30-15.30 Ivanka – Žolík Malacky ObFZ-m, ObFZ-v
11.5. 12.00 BCT – Iskra Křivan (iba ml.žiaci)

LMŽ SFZ U-12, U-13
7.5. 15.30-17.00 Petržalka – ŠKP Gubančok

LMŽ SFZ U-12, U-13- 17.kolo
12.5. 10.45-9.00 Inter – Petržalka Orlíková
11.5. 14.00-15.00 ŠKP – Senec Randa
9.5. 17.30-16.00 Slovan – K. Ves Kuzmová
9.5. 17.00 Domino U-12 – Ružinov U-12 Brody
11.5. 9.00 Domino U-13 – Ružinov U-13 Brody

I.LMŽZ U-13, U-12- 24. kolo
8.5. 13.30-15.15 Petržalka – Levice Kuzmová

Prípravka ( PMA 2 )
8.5. 9.00 D. N. Ves – Iskra Takáč
8.5. 12.00 K. Ves – Vajnory Mráz

Prípravka ( PMB 2 )
8.5. 9.00 D. N. Ves – Jarovce Takáč

Prípravka ( PMA )
8.5. 9.30 Domino – ŠKP Straka

Prípravka ( PMB )
8.5. 9.30 Domino – ŠKP Lovás

Prípravka ( PMC )
8.5. 10.30 Domino – ŠKP Straka

Prípravka ( PMA ) 19. kolo
9.5. 17.30 Ružinov – Slovan „B“ Randa
11.5. 9.00 Inter – Domino Kuzmová
11.5. 16.00 Senec – FA Bratislava Kravárik
12.5. 9.00 FC Petržalka – ŠKP Švárny
11.5. 11.00 Slovan „A“ – Rača Krčová
12.5. 10.30 K. Ves – Žolík Malacky Dano

Prípravka ( PMB ) 19. kolo
9.5. 16.00 Ružinov – Slovan „B“ Lovás
11.5. 9.00 Inter – Domino Kravárik
11.5. 17.00 Senec – FA Bratislava Kravárik
12.5. 10.00 FC Petržalka – ŠKP Švárny
11.5. 10.00 Slovan „A“ – Rača Krčová
12.5. 9.30 K. Ves – Žolík Malacky Dano

Prípravka ( PMC ) 19. kolo
9.5. 16.00 Ružinov – Slovan „B“ Randa
11.5. 10.45 Inter – Domino Kravárik
11.5. 8.30 Senec – FA Bratislava R
12.5. 11.00 FC Petržalka – ŠKP Švárny
11.5. 9.00 Slovan „A“ – Rača Krčová
12.5. 8.30 K. Ves – Žolík Malacky Straka Ma.

Prípravka ( PMA 2 ) 19. kolo
12.5. 9.30 K. Ves „B“ – Vrakuňa Straka Ma.
11.5. 10.45 Inter – K. Ves „C“ Kuzmová
12.5. 9.00 D. N. Ves – D. Lužná Takáč
12.5. 12.30 BCT – Scorpions Randa
11.5. 9.00 Iskra – Vajnory Lehuta

Prípravka ( PMB 2 ) 19. kolo
11.5. 9.30 K. Ves „B“ – Vrakuňa Rataj
11.5. 12.15 Inter – K. Ves „A“ Kravárik
12.5. 11.00 D. N. Ves – Danubia Takáč
12.5. 9.30 Dúbravka – D. Lužná Gaži
11.5. 10.30 Čunovo – Vajnory Straka Ma.
12.5. 10.30 Jarovce – Kalinčiakova Kuzmová

Dorast – SD4VB – 22.kolo
12.5. 14.30 Báhoň – Sl. Grob Kočický, Cvengroš
12.5. 14.30 B. Pezinok – Igram Bilčík, Ralbovský

Súťaže riadené ObFZ Bratislava-vidiek

Seniori – S5VA – 19. kolo
12. 5. 17.00 Pl. Mikuláš – Pernek Pirník, Ďurčo
12. 5. 17.00 Suchohrad – Kuchyňa Boldižár, Hudy
12. 5. 17.00 M. Leváre – Studienka Hušek, Surovský
11. 5. 17.00 Marianka – Gajary Gilan, Hurban
12. 5. 17.00 Borinka – P.Š./Vysoká B Hurban, Gilan

Seniori – S5VB – 26. kolo
12. 5. 17.00 Sv. Jur B – N. Dedinka Rybár, Augustovič, Hošo
12. 5. 17.00 Doľany – Modra Biháry, Olša D.,Zárecký,
12. 5. 17.00 Vištuk – Blatné Bočák, Miško, Gajarský
11. 5. 17.00 Sl. Grob B – Kaplná Augustovič, Rybár, Brejcha
12. 5. 17.00 Častá – Grinava Olša M., Brejcha, Polakovič A.
12. 5. 17.00 Dubová – Čataj Habo, Zborovan, Lieskovský
11. 5. 17.00 Králová p. S. B – Miloslavov Huska, Habo, Strapek
12. 5. 17.00 Ch. Grob – Malinovo Patlevič, Boško, Mičura,

Dorast – SD4VA – 15. kolo
11. 5. 17.00 Pl. Mikuláš – Rohožník Pirník, Hudy
11. 5. 14.00 Žolik MA – Malacky Boldižár, Surovský
12. 5. 14.30 Jakubov – Pl Štvrtok Hudy, Boldižár

Dorast – SD4VB – 22. kolo
12. 5. 14.30 Báhoň – Slov. Grob BFZ
12. 5. 14.30 B. Pezinok – N. Dedinka BFZ
12. 5. 14.30 Budmerice – Igram Zárecký, Biháry
11. 5. 17.00 Častá – Viničné Olša D., Olša M.
11. 5. 17.00 Šenkvice Modra Zborovan, Lieskovský
11. 5. 14.30 Králová p. S. – Limbach Habo, Huska

Žiaci – SZVMA – 19. kolo
12. 5. 15.00 Zohor – ŽOLIK B Blecha
12. 2. 11.00 Láb – Jablonové Gilan
11. 5. 17.00 Kuchyňa – diev. – Závod Surovský
12. 5. 15.00 Rohožník – Gajary Pirník
11. 5. 11.30 Stupava – Malacky Blecha

Žiaci – SZVPK – 16. kolo
11. 5. 17.30 Dubová – Doľany Opálek
12. 5. 9.30 B. Pezinok – Modra Habo
12. 5. 10.00 Budmerice – Sl. Grob Opálek
12. 5. 15.00 Častá – Báhoň Olša D.
12. 5. 15.00 Šenkvice – Jablonec Hošo

Žiaci – SZVSC – 15. kolo
12. 5. 10.00 Malinovo – Igram
12. 5. 10.00 Tomášov – Hr. Šúr Marczell
12. 5. 15.00 Králová p. S. – N. Dedinka R

Žiaci – MZV – 18. kolo
11. 5. 10.00 Modra – Vištuk Lieskovský
11. 5. 14.30 Pusté Úľany – V. Leváre Polakovič A.
12. 5. 10.00 Pl. Štvrtok B – Limbach Gilan
12. 5. 10.00 Kuchyňa – Šenkvice Hurban
11. 5. 10.00 B. Pezinok  – Pl. Štvrtok A Brejcha

Prípravka – PrMA – 16. kolo
12. 5. 14.30 Záh. Ves – Láb R
11. 5. 10.00 Pl. Štvrtok B – Lozorno R
12. 5. 9.00 Stupava – Pl. Štvrtok A Blecha
11. 5. 10.00 Rohožník – Sološnica R
12. 5. 10.00 Jakubov – Zohor R

Prípravka – PrPK – 16. kolo
12. 5. 15.00 Grinava – PŠC Pezinok R
12. 5. 10.00 Sl. Grob – Ch. Grob R
12. 5. 9.30 Sv. Jur – B. Pezinok R
12. 5. 10.00 Viničné – Modra R

Prípravka – PrSC – 19. kolo
11. 5. 10.00 N. Dedinka – Králová p. S. B Marczell
11. 5. 17.00 Malinovo – Kalinkovo A R
12. 5. 15.00 Čataj – Most p. B. R
12. 5. 10.00 Miloslavov – Ivanka p. D. R
11. 5. 10.00 Králová p. S. A – Bernolákovo R
12. 5. 14.30 Kalinkovo B – Rovinka R

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV