Zmeny v obsadení na 11.- 15.5.2013

Súťaže riadené SFZ

I. LS/M/D – 25. kolo

11.5. 10.00-12.15 Slovan – Prešov  Chudá za SFZ, Melíšek, Cvengroš, Rozinek (Rapid)

I. LS/M/D – 17. kolo

15.5. 11.00-13.15 Slovan – Michalovce  Páchnik, Vašš, Kočický, Ježík  (Rapid)

I. LSŽ-Z A+B – 29. kolo

8.5. 10.00-12.00 Petržalka – Nitra  Ježík, Brody, Bláha AR1 za Srnu  ( ZŠ Pankuchova )

I. liga žien – 13. kolo

8.5. 16.30 Lady Team – Tr. Teplice  Martinka, Sabo, LacenaObFZ-m (Sklodowskej)

I. liga žiačky – 13. kolo

8.5. 14.45 Lady Team – Tr. Teplice   Sabo , Lacena za ObFZ-m (Sklodowskej)

I. liga žien – 18. kolo

10.5. 16.30 Slovan  –  Lady Team  Kočický, Hádek AR1 za Brodyho, Bláha(Rapid)

I. liga žiačok – 18.kolo

10.5. 14.45 Slovan  – Lady Team  Hádek R za Brodyho, Bláha  (Rapid)

II. liga žien – 13. kolo

15.5. 17.30 Lady team „B“ – Láb  ObFZ-v, ObFZ-v (Láb)

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 25. kolo

8.5. 17.00 Ružinov – Králová p/S  Tanglmayer, Hádek AR1 za Srnu, Parilák; Chladek

8.5. 17.00 Pl. Štvrtok – Sv. Jur  Chromý AR1 za Dujavu

Dorast SD3R – 25. kolo

8.5. 14.30 Domino – K. Ves  Páchnik R za Martinku, Martinkovič st., Martiška za ObFZ-m

8.5. 9.30 Pezinok – Rača  Melíšek za Jendruša, Valko,  Martinka AR 2 za Bilčíka

8.5. 11.30 Ivanka – Iskra  Kroneraff, Križko, ObFZ-v za Lauera

Seniori S4B – 14. kolo

8.5. 17.00 Malacky – Budmerice  Moravec, Ďurčo M.,Ščepán AR2 za  Hádeka; Marczell

Seniori S4A – 22. kolo

12.5. 17.00 Kalinkovo – Lamač  Maretta, Martinkovič st., Laciňák za ObFZ-m; Dadykin

12.5. 17.00 Vajnory – Danubia  Lauer, Rozinek, sabo za ObFZ-m; Somoláni

12.5. 17.00 Most p/B – Domino „B“  Hrazdira, Srna, Malárik za  ObFZ-m; Vyletel

Seniori S4B – 22. kolo

12.5. 17.00 Jakubov – Kostolište  Lackovič, Ščepán, Parilák; Slezák

12.5. 17.00 Malacky – V. Leváre  Lazar, Dávid D., Dávid M.; Banič

Seniori S4A – 14. kolo

15.5. 17.30 Tomášov – Kalinkovo  Bláha, Cvengroš, Křivan; Hájek

Dorast SD3R – 26. kolo

11.5. 14.30 Sv. Jur – FK Dúbravka   Bohun, Parilák, Navrátil za ObFZ-m

11.5. 17.00 Vrakuňa – Ivanka  Krč AR2 za  Martinku

Dorast MD3R – 23. kolo

8.5. 11.30 PŠC Pezinok – Iskra  Valko, Melíšek AR 1 za Jendruša, Martinka AR2 za  Bilčíka

Dorast MD3R – 16. kolo

11.5. 9.00 Vrakuňa – Senec  Ralbovský, Ďurčo M.

Žiaci II. liga starší (SZRL) + mladší (MZRL) – 14. kolo

8.5. 13.00-14.30 Ružinov – PŠC Pezinok Parilák, Kravárik za ObFZ-m

Žiaci II. liga starší (SZRL) + mladší (MZRL) – 22. kolo

12.5. 13.30-15.30 Ivanka – Žolík Malacky  Augustovič, Hošo za ObFZ-v

Žiaci II. liga starší (SZRL) + mladší (MZRL) – 15. kolo

15.5. 17.30-16.00 FA Bratislava – Žolík Malacky  Chálka, Valko (Miloslavov)

15.5. 15.30-17.00 Domino – Vrakuňa  Hrazdira, Parilák

15.5. 17.30-16.00 PŠC Pezinok – Ivanka  Rozinek, Hádek

LMŽ SFZ U-12, U-13- 17.kolo

11.5. 14.00-15.00 ŠKP – Senec  Ruc za  Randu

Prípravka ( PMA,B,C )  19. kolo

12.5. 9.00-10.00-11.00 FC Petržalka – ŠKP  Ľupták za Švárneho

Súťaže riadené ObFZ Bratislava – vidiek

Seniori – S5VA – 19. kolo

12. 5.  17.00    M. Leváre – Studienka Hušek, AR1 za Surovského

11. 5.  17.00    Marianka – Gajary Boldižár za Gilana, Hušek za Hurbana

12. 5.  17.00    Borinka – P.Š./Vysoká B Bočák za Hurbana, Boško za Gilana

Seniori – S5VB – 26. kolo

12. 5.  17.00    Sv. Jur B  – N. Dedinka Augustovič za Rybára, Hošo za Augustoviča, Strapek za Hoša

12. 5.  17.00    Vištuk  – Blatné Rybár za Bočáka

12. 5.  17.00    Dubová – Čataj Huska za Haba, Habo za Lieskovského

11. 5.  17.00    Králová p. S. B – Miloslavov Habo za Husku, Hošo za Haba

12. 5.  17.00    Ch. Grob – Malinovo Mičura za Boška, Kardelis za Mičuru,

Dorast – SD4VA – 15. kolo

11. 5.  17.00    Pl. Mikuláš  – Rohožník Hudy za Pirníka, AR1 za Hudyho

11. 5.  14.00    Žolik MA – Malacky AR1 za Surovského

Dorast – SD4VB – 22. kolo

11. 5.  17.00    Šenkvice – Modra Polakovič A. za  Lieskovského

11. 5.  14.30    Králová p. S. – Limbach Strapek za Haba, Hošo za Husku

12.5. 14.30 B. Pezinok – N. Dedinka  Bilčík, Ralbovský     

Žiaci – SZVMA – 19. kolo

12. 5.  10.00    Žolík B – Zohor R za  Blechu

12. 5.  11.00    Láb – Jablonové R za Gilana

11. 5.  17.00    Kuchyňa – diev. – Závod R za Surovského

Žiaci – SZVPK – 16. kolo

12. 5.    9.30    B. Pezinok  – Modra Kardelis za Haba

12. 5.  15.00    Šenkvice  – Jablonec R za Hoša

Žiaci – MZV – 18. kolo

11. 5.  10.00    Modra  – Vištuk R za Lieskovského

12. 5.  14.00    Pl. Štvrtok B – Limbach R za Gilana

12. 5.  10.00    Kuchyňa  – Šenkvice R za Hurbana

Prípravka – PrMA – 16. kolo

12. 5.  17.00    Záh. Ves – Láb Konečný za R

12. 5.  10.00    Stupava – Pl. Štvrtok A Blecha

Prípravka – PrSC – 19. kolo

12. 5.  12.30    Kalinkovo B  – Rovinka R

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV