Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 26.- 30.9. 2015 č. 9

Súťaže riadené SFZ

LMŽ U13 – U12 – 6. kolo – dohrávka

30.9. 16.00-17.30 Slovan – Spartak Trnava  Kendi za Ľuptáka, Kakaščík za ObFZ-m   

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava 9. kolo

27.9. 10.30 Rača – Tomášov  Polakovič Ľ. (R) za Hudyho, Dobrovský, Lackovič; Jablonický  

27.9. 16.00 Lozorno – D. N. Ves  Bohun, (AR1) BFZ za Polakoviča Ľ., Martiš; Hájek   

27.9. 16.00 Rohožník – S. Grob Lauer, Martiška, Dujava (AR2) za Malárika; Truchlý   

27.9. 16.00 Kráľová p/S – PŠC Pezinok  Parilák, Bláha, Straka (AR2) za Hajnalu; Príkopa   

Seniori IV. Liga Bratislava – 9. kolo

26.9. 16.00 Domino – Limbach  Choreň, Gosiorovský, Samko (AR2) za Kachniča; Darlea   

26.9. 16.00 Vrakuňa – Vajnory  Gaži, Kachnič (AR1) za Laciňáka, Szakáll; Farbula   

St. Dorast III. Liga SD3R – 9. kolo

26.9. 10.30 Iskra Petržalka – PŠC Pezinok  Martinkovič ml., Martinkovič st., Laciňák

27.9. 13.00 Rača – Kráľová p/S  Dobrovský (R) za Dujavu, Lackovič, Laciňák (AR2) za Dobrovského

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 5. kolo

27.9. 13.30 CFK Pezinok – Mariarthal  Roziak (R) za ObFZ-v

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 7. kolo

26.9. 10.00-11.30 FC Petržalka akadémia – Domino  Čižmár zaGosiorovského, Hrazdira

27.9. 9.30-11.00 PŠC Pezinok – D. N. Ves  Olša D., Choreň za Brejchu

27.9. 10.00-12.00 Žolík Malacky – Rača  Hudy zaMartišku, Malárik

Prípravka PMA1 – 5. kolo

26.9. 9.00 D. N. Ves – K. Ves  Uram za Takáča

Prípravka PMB1 – 5. kolo

26.9. 10.30 D. N. Ves – K. Ves  Uram za Takáča

Prípravka PMC – 5. kolo

26.9. 12.00 D. N. Ves – K. Ves  Uram za Takáča

Prípravka PMA2 – 5. kolo

27.9. 9.00 Hargašova Z. Bystrica – FC Malacky  Kuzmová za Triskal

Súťaže riadené ObFZ BA-mesto

Seniori V. liga S5A – 7. kolo

26.9. 16.00 FK Dúbravka – NMŠK 1922  Kašper,  Kendi, Triskal (AR2) za Takáča; Elefant (D) za BFZ

27.9. 10.30 FC Petržalka akadémia – K. Ves  Kočický (R) za BFZ, Chalka (AR1) za BFZ, Kocurek; Ľupták (D) za BFZ

27.9. 16.00 Domino „B“ – Igram  Gosiorovský (R) za BFZ, Rataj, Žilavý L.; Šuniar (D) za BFZ

Súťaže riadené ObFZ Ba-vidiek

 Seniori S5V – 7. kolo

26.9. 16.00 P. Štvrtok – Jablonec  Patlevič , Paracková, Ďurčo P.; Berkovič za (D)

 27.9. 16.00 Borinka – Gajary  Tahotný, Mičura (AR1) za Husku, Paracková; Ležovič

 27.9. 16.00 Budmerice – Sv. Jur „B“  Martinkovič st. , Hrazdira, Křivan za BFZ; Farbula (D) za BFZ

 27.9. 16.00 Modra – Vištuk  Olša D., Dávid D., Franek za BFZ; Mydlárik (D) za BFZ

 Seniori S6V – 5. kolo

 26.9. 16.00 Doľany – Suchohrad  Lalo (R) za Husku, Olša M., Tahotný; Pinček (D) za BFZ

 27.9. 16.00 Vinosady – Z. Ves  Opálek, Huska

 Dorast SD4V – 7. kolo

 27.9. 13.30 Dubová – Bernolákovo Huska (R) za Roziaka

 Mladší žiaci U13 – MZV – 5. kolo

26.9. 11.30 Sv. Jur – Studienka  (R) za Bočáka Ján

Prípravka U11 – PrPK – 5.kolo

29.9. 17.00 Modra – Šenkvice  Lalo

27.9. 10.00 Limbach – Jablonec  Huska


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV