Obsadenie R a DS – PR BFZ 6.- 14.10. 2015 č. 11

Súťaže riadené SFZ

Seniori II. LZ – 12. kolo

11.10. 10.30 Trnava „B“ – NMV  Perašin, Jankovič, Sluk, Ďurčo M.; Chocholouš; Hodoško

St. dorast. LSD – U19 6. kolo – dohrávka    

6.10. 14.00 Senica – Michalovce  Chromý, Straka, ĎurčoM.; Likavský

St. dorast. LSD – U19 10. kolo     

10.10. 11.00 Senica – Senec  Vašš, Straka, Smolíková; Udvardy

Ml. dorast I. LMD – U17-16 – 10. kolo     

10.10. 11.00-13.15 Slovan – Tatran Prešov  Bohun, Kočický, Somoši (Prievoz)

10.10. 11.00-13.15 Senec – B. Bystrica  Brody, Dujava, Polakovič Ľ.  (V. Biel)  

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 7. kolo – dohrávka   

7.10. 15.00-16.30 Slovan – Spartak Trnava  Brody, Křivan, Abrman

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 10. kolo   

10.10. 10.00-12.00 Senec – D. Streda  Tanglmayer, Gosiorovský, Křivan (Tomášov)

10.10. 10.00-12.00 Inter – Myjava  Srna, Bláha, Gaži (Drieňová)

I. LMŽ U13 – U12 – 10. kolo

10.10. 10.00-12.00 K. Ves – Spartak Trnava  Ľupták, Kašper za ObFZ-m (Údernícka Petržalka)

11.10. 10.00-12.00 Slovan – FC Nitra  Cisár, Berner za ObFZ-m (Pasienky)

II. Liga Ženy Západ A – 8. kolo

10.10. 13.30 NMŠK 1922 – Bodíky  Polomský, Lauer

11.10. 15.00 D. Lužná – Šaľa  Matejová, Abrman  

11.10. 15.00 Vrakuňa – Čaka  Dobrovský, Maretta

Súťaže riadené ZSFZ

II. L Západ SD – MD – 8. Kolo – dohrávka

14.10. 12.00-14.30 Domino – Vráble  Martiška, Ruc, Čižmár; Richtárik

II.L Západ SD – MD – 10. kolo

7.10. 13.30-16.00 Inter – Púchov  Franek, Čižmár, Gosiorovský; Jablonický (ŠKP)

10.10. 10.00-12.30 Žolík Malacky – Levice  Abrman, Ralbovský, Križko; Ľupták

10.10. 10.00-12.30 Domino – Komárno  Koštrna, Maretta, Brejcha; Páchnik   

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava 11. kolo

10.10. 15.30 Sv. Jur – Rovinka  Ďurčo M., Dobrovský, Ruc; Ondrušek

11.10. 10.30 Rača – Báhoň  Lauer, Hajnala, Martiška; Chladek  

11.10. 10.30 Inter – Viničné  Polakovič Ľ., Srna, Martinkovič ml., Hájek

11.10. 15.30 Rohožník – D. N. Ves  Tanglmayer, Smolíková, Ježík; Príkopa

11.10. 15.30 Ivanka p/D – Lozorno  Bohun, Gaži, Bláha; Pinček  

11.10. 15.30 Bernolákovo – S. Grob  Straka, Brody, Martiš; Richtárik  

11.10. 15.30 Kráľová p/S – Tomášov  Hudy, Orlický, Lackovič; Darlea  

11.10. 15.30 Most p/B – PŠC Pezinok  Malárik, Chromý, Dujava; Beňo  

Seniori IV. Liga Bratislava – 9. Kolo – dohrávka

7.10. 15.30 Ružinov – Kalinkovo  Dávid D., Olša D., Brejcha; Lazar  

Seniori IV. Liga Bratislava – 11. kolo

10.10. 10.00 Ružinov – Čunovo  Choreň, Chalka, Szakáll; Keller

10.10. 15.30 Domino – Jablonové  Hrazdira, Matejová, Hádek; Lazar  

10.10. 15.30 Vrakuňa – Závod  Fischer, Martinkovič st., Strapek; Mydlárik  

11.10. 15.30 Šenkvice – Limbach  Dávid D., Samko, Křivan; Brody  

11.10. 15.30 Rusovce – Vajnory  Čižmár, Kachnič, Kardelis; Marczell  

11.10. 15.30 V. Leváre – Lamač  Laciňák, Gosiorovský, Valko; Slezák  

11.10. 15.30 FC Malacky – Kalinkovo  Polomský, Franek, Somoši; Farbula  

11.10. 15.30 Jakubov – Stupava  Kočický, Ralbovský, Križko; Šuniar   

St. Dorast III. Liga SD3R – 11. kolo

10.10. 10.30 Iskra Petržalka – Kráľová p/S  Martiška, Fischer, Matejová   

10.10. 13.00 Rohožník – Lozorno  Lackovič, Hudy, Dávid D.

10.10. 14.00 Modra – Jablonové  Hajnala, Martinkovič ml., Franek     

10.10. 14.00 D. N. Ves – Vrakuňa  Chromý, Malárik, Samko  

10.10. 15.30 Šenkvice – D. Lužná  Orlický, Ježík, Polakovič A.

11.10. 9.30 Ružinov – NMŠK 1922 Brody,Hrazdira,Fischer

11.10. 13.00 Rača – FC Petržalka akadémia  Ruc, Martiška, Hajnala

11.10. 13.00 Igram – PŠC Pezinok  Choreň, Szakáll   

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 5. Kolo – dohrávka 

14.10. 15.30 FC Petržalka akadémia – D. N. Ves  Křivan, Somoši (Sklodowskej)(Nový termín)

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 6. kolo  

10.10. 13.00 FK Mariathal – PŠC Pezinok  Krčová, Takáč, Cisár za ObFZ-m

11.10. 11.00 Šamorín Hamuliakovo – D. N. Ves  Strapek, Hádek

11.10. 11.30 Ružinov – FA Bratislava  Fischer, Hrazdira

11.10. 13.00 V. Leváre – NMŠK 1922  Valko, Gosiorovský

11.10. 13.00 CFK Pezinok – Rača Lalo za ObFZ-v

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 7. kolo – dohrávka 

14.10. 15.30-14.00 Ružinov – Vrakuňa  Olša D., Brejcha

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 9. kolo

10.10. 10.00-11.30 FC Petržalka akadémia – NMŠK 1922  Martinkovič st., Malárik

10.10. 10.00-11.45 D. Lužná – Vrakuňa  Polomský, Laciňák

10.10. 10.00-11.45 Bernolákovo – Domino  Hádek, Valko

10.10. 12.45-14.15 Ružinov – FKP Bratislava  Chalka, Szakáll

11.10. 9.30-11.00 PŠC Pezinok – Rača  Orlický, Polakovič A.

11.10. 11.45-13.30 Ivanka p/D – Žolík Malacky  Gaži, Bláha   

11.10. 11.45-13.30 Šenkvice – D. N. Ves  Samko, Křivan

I.Liga žiačok BFZ – 7. kolo

8.10. 16.00 FC Petržalka akadémia – Sv. Jur  Tanglmayer

 I. Liga žiačok BFZ – 8. kolo

10.10. 9.00 D. Lužná – Senec  Strapek (Šamorín)

10.10. 9.30 Sv. Jur – Slovan  Ježík

 10.10. 13.00 FK Dúbravka – FC Petržalka akadémia  (R)

 Obsadenie rozhodcov – prípravky

Prípravka PMA1 – 7. kolo

7.10. 15.30 Senec – Domino  Marczell (V. Biel) 

8.10. 16.00 Ružinov – Rača  Vanek

11.10. 9.00 Vrakuňa – FKP Bratislava  (R)

7.10. 17.00 D. N. Ves – Inter  Čisárik

10.10. 11.30 NMŠK 1922 – FC Petržalka akadémia  Štvrtecký

11.10. 11.30 K. Ves – Šamorín  Kósa

Prípravka PMB1 – 7. kolo

7.10. 16.30 Senec – Domino  Marczell (V. Biel)

8.10. 17.30 Ružinov – Rača  Žilavý L.

10.10. 10.15 Vrakuňa – FKP Bratislava  Kósa

10.10. 10.30 D. N. Ves – Inter  Čisárik

10.10. 10.00 NMŠK 1922 – FC Petržalka akadémia  Štvretcký

11.10. 10.00 K. Ves – Šamorín  Kósa

Prípravka PMC – 7. kolo

7.10. 17.30 Senec – Domino  Marczell (V. Biel)

8.10. 16.00 Ružinov – Rača  Žilavý L.

10.10. 11.30 Vrakuňa – FKP Bratislava  Kósa

10.10. 12.00 D. N. Ves – Inter  Čisárik

10.10. 9.00 NMŠK 1922 – FC Petržalka akadémia  Štvrtecký

11.10. 9.00 K. Ves – Šamorín  Kósa

Prípravka PMA2 – 7. kolo

8.10. 17.00 Iskra Petržalka – FA Bratislava  Lehuta

10.10. 9.00 Rusovce – FA Lafranconi  Kružliak A.

10.10. 10.00 Šamorín Hamuliakovo – Ivanka p/D  (R)

10.10. 10.00 D. Lužná – FC Malacky  Bočák Jo.

10.10. 10.00 K. Ves „B“ – FK Dúbravka  Rataj

11.10. 9.00 Hargašova Z. Bystrica – Stupava  Kendi

Prípravka PMA2 – 9. Kolo – predohrávka

8.10. 16.00 FK Dúbravka – FA Lafranconi  Ľupták

Prípravka PMB2 – 7. Kolo

11.10. 9.00 Iskra Petržalka – FA Bratislava  Lehuta

10.10. 10.00 Rusovce – FA Lafranconi  Kružliak A.

10.10. 11.00 Šamorín Hamuliakovo – Ivanka p/D  (R)

10.10. 11.30 D. Lužná – Žolík Malacky  Bočák Jo.

10.10. 9.00 K. Ves „B“ – FK Dúbravka  Rataj

10.10. 9.00 Hargašova Z. Bystrica – Stupava  Kendi

Prípravka PMB2 – 9. Kolo – predohrávka

8.10. 17.00 FK Dúbravka – FA Lafranconi  Ľupták    

Prípravka PMA3 – 7. kolo 

10.10. 10.30 Vajnory – Čunovo  Volek

10.10. 10.30 FK Mariathal – Jarovce  Vanek

11.10. 15.00 Domino „B“ – Lamač  (R)            

Prípravka PRSC– 7. kolo

10.10. 9.30 Kráľová p/S „A“ – N. Dedinka  Jendruš

11.10. 9.30 Kráľová p/S „B“ – Kalinkovo  Marczel

Súťaže riadené ObFZ BA-Mesto

10.10. 15.30 FK Dúbravka – FA Bratislava  Kakaščík,  Kašper, Jendruš; Elefant (D) za BFZ

11.10. 15.30 N. Dedinka – K. Ves  Sabela, Triskal, Berner; Truchlý (D) za BFZ

11.10. 15.30 Danubia H. Šúr – FC Petržalka akadémia  Koštrna (R) za BFZ, Sabo, Cisár; Lônčík (D) za SFZ

11.10. 15.30 Domino „B“ – NMŠK 1922  Jendruš, Červenák, Vány; Bóc (D) za SFZ

St. žiaci SZM – 2. kolo – dohrávky

7.10. 16.30 N. Dedinka – Lamač  Valko za BFZ

Súťaže riadené ObFZ-vidiek

Seniori S5V – 9. kolo

10.10. 15.30 P. Štvrtok – Borinka  Tahotný, Farkaš, Olša M.; (D) za BFZ

11.10. 15.30 Pernek – Gajary Chalka (R) za BFZ, Martinkovič st. (R) za BFZ, Patlevič; (D) za BFZ

11.10. 15.30 Budmerice – Kostolište  Hádek (R) za BFZ, Strapek (AR1) za BFZ, Roziak; (D) za BFZ

11.10. 15.30 CFK Pezinok – Jablonec  Augustovič st., Lalo, (AR2) za BFZ; Ležovič

11.10. 15.30 Modra – Sv. Jur „B“  Miško, Tahotný, (AR2) za BFZ; Hilka

11.10. 15.30 Zohor – Dubová  Bočák Ján, Gajarský, (AR2) za BFZ; Lukeš

11.10. 15.30 P. Mikuláš – Vištuk  Ďurčo P., Paracková, Mičura; Farkaš 

Seniori S6V – 7. kolo

10.10. 15.30 Vysoká p/M – Vinosady  Paracková, Patlevič, Mičura

11.10. 15.30 M. Leváre – Z. Ves  Huska, Farkaš, (AR2)

11.10. 15.30 Častá – Grinava  Olša M., Gajdošík, (AR2)

11.10. 15.30 Doľany – Rohožník „B“  Kuric, Opálek, (AR2)

11.10. 15.30 Suchohrad – Studienka  Pirník, (AR1), (AR2)    

Dorast SD4V 9. kolo

10.10. 15.30 Doľany – Dubová  Kuric, Opálek 

11.10. 13.00 Ekonóm – S. Grob  Hradský, Štvrtecký, Toman za  ObFZ-m

11.10. 13.00 Zohor – Jakubov  Gajrský, Bočák Ján

11.10. 13.00 Vištuk – Stupava  (R)

11.10. 14.30 Láb – Rovinka  (R)

Starší žiaci U15 – SZMA – 7. kolo

11.10. 10.30. Zohor – Z. Ves  Konečný

10.10. 15.30 V. Leváre – Lozorno  Pirník

11.10. 11.00 Láb – Žolík Malacky „B“  Ďurčo P.

Starší žiaci U15 – SZPK – 7. kolo

11.10. 10.00 Dubová – Jablonec  Huska

11.10. 13.30 Budmerice – Sv. Jur  Roziak

11.10. 13.30 Doľany – Báhoň  Opálek

Mladší žiaci U13 – MZV – 7. kolo

10.10. 10.00 Modra – Viničné  Lalo

10.10. 11.00 Cajla – Limbach  Huska

10.10. 11.00 Jakubov – Studienka  Ďurčo P.

10.10. 11.30 Sv.Jur – Sl.Grob  (R)

10.10. 13.30 Vysoká – Lozorno  Konečný

11.10. 12.30 Závod – Jabloňové  (R)

Prípravka U11 – PrMA – 7. kolo

10.10. 13.00 Závod – Jakubov (R)

10.10. 14.00 Zohor – Lozorno (R)

10.10. 14.00 Sološnica – Rohožník (R)

10.10. 11.00 Vysoká – Kostolište  Konečný

Prípravka U11 – PrPK – 7. kolo

10.10. 10.00 S. Grob – Grinava  (R)

10.10. 10.30 Báhoň – Častá  (R)

11.10. 9.00 PŠC Pezinok – Modra  (R)

11.10. 9.30 Sv. Jur – Jablonec  (R)

11.10. 10.00 Budmerice – Šenkvice  (R)

11.10. 10.00 Limbach – Cajla  (R)

11.10. 10.00 Vištuk – Viničné  Kuric

Prípravka U11 – PrSC – 7. kolo

10.10. 9.30 Rovinka – Blatné  (R)

10.10. 10.00 Miloslavov – Čataj  (R)

11.10. 9.30 Tomášov – Senec  (R)

11.10. 10.30 Malinovo – Most  (R)

11.10. 12.30 Bernolákovo – Ch. Grob  (R)

Prípravky – dohrávky

7.10.16.30 STREDA Jablonec – PŠC Pezinok  Olša M.

7.10.17.00 STREDA Kráľová p/S „B“ – Čataj  Roziak

8.10.17.00 ŠTVRTOK Rovinka – Kraľova p/S „A“  Paracková


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV