Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 3.- 7.10. 2015 č. 10

Súťaže riadené SFZ

St. dorast. LSD – U19 6. kolo – dohrávka    

6.10. 14.00 Senica – Michalovce  Chromý, Straka, Ďurčo M. (AR2) za Pariláka; Likavský

I.Liga Ženy Západ A – 7. kolo

18.10. 10.30 Sv. Jur – Šaľa  Malárik, Abrman (Nový termín)

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava 10. kolo

4.10. 15.30 S. Grob – Ivanka p/D  Tanglmayer, Polakovič Ľ., Ruc (AR2) za Martiša; Hájek  

Seniori IV. Liga Bratislava – 9. Kolo – dohrávka

7.10. 15.30 Ružinov – Kalinkovo  Dávid D., Olša D., Brejcha; Lazar  

Seniori IV. Liga Bratislava – 10. kolo

3.10. 15.30 Lamač – Ružinov  Křivan, Brejcha (AR1) za Matejovú, Martinkovič st., Banič

St. Dorast III. Liga SD3R – 10. kolo

4.10. 15.00 NMŠK 1922 – Rača Hajnala (R) za Ruca, Choreň (AR1) za Hajnalu, Malárik

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 5. Kolo – dohrávka 

7.10. 15.30 FC Petržalka akadémia – D. N. Ves  Křivan, Somoši (Sklodowskej)

Prípravka PMA2 – 5. kolo – dohrávka

4.10. 10.00 D. Lužná – FA Lafranconi  Nemčík

Prípravka PMA2 – 6. kolo

3.10. 9.00 FA Bratislava – D. Lužná  Kravárik za Štvrteckého

Prípravka PMB2 – 5. kolo – dohrávka

4.10. 11.00 D. Lužná – FA Lafranconi  Nemčík

Prípravka PMB2 – 6. kolo

3.10. 10.30 FA Bratislava – D. Lužná  Kravárik za Štvrteckého

Prípravka PMA3 – 6. kolo

3.10. 9.30 Lamač – FK Mariathal  Mizner za Takáča

4.10. 13.30 Čunovo – Domino „B“  (R) za Kružliaka A.

Súťaže riadené ObFZ BA-mesto

Seniori V. liga S5A – 8. kolo

3.10. 15.30 NMŠK 1922 – Miloslavov  Štofík, Krčová, Kendi (AR2) za Rataja; Príkopa (D) za BFZ

4.10. 10.30 FC Petržalka akadémia – N. Dedinka  Kroneraf, Gosiorovský (AR1) BFZ za Štofíka, Štofík (AR2) za Mistríka; Sochor

4.10. 15.30 Igram – Malinovo  Dujava (R) BFZ za Jendruša, Chromý (AR1) BFZ za Hradského

Hradský (AR2) za Mistríka; Elefant (D) za BFZ

St. žiaci SZM – 8. kolo

4.10. 13.00 Tomášov – Most p/B  Gaži (R) za BFZ

St. žiaci SZM – 2. kolo – dohrávka

7.10. 16.30 N. Dedinka – Lamač  Valko za BFZ

Súťaže riadené ObFZ-vidiek

Seniori S5V – 8. kolo

Borinka – Pernek  Zálesňák, Ďurčo P., Gajarský (AR2) za Dávida M.; Slezák (D) za BFZ (Nehrá sa)

4.10. 15.30 Gajary – P. Mikuláš  Patlevič, Mičura, Paracková; Hilka (Nové obsadenie)

4.10. 15.30 Vištuk – Zohor  Habo, Opálek, (AR2); Banič (D) BFZ za Ležoviča

4.10. 15.30 Dubová – Modra  Bočák Ján, Miško, Gajarský; Ležovič za (D)

4.10. 15.30 Sv. Jur „B“ – Cajla  Augustovič st., Sobolová (AR1) za Tahotného, (AR2); Berkovič

4.10. 15.30 Jablonec – Budmerice  Roziak, Huska, (AR2) za Lala; Farkaš

4.10. 15.30 Kostolište – P. Štvrtok  Pirník, Ďurčo P., (AR2); Lukeš (Nové obsadenie) 

Seniori S6V – 6. kolo

3.10. 15.30 Studienka – Doľany  Pirník (R) za Hudyho, Hudy (AR1) za Pirníka, (AR2)

4.10. 15.30 Z. Ves – Suchohrad  Tahotný (R) za Dávida M., (AR1), (AR2)

4.10. 15.30 Rohožník B – Častá  Lalo (R) za Hudyho, (AR1), (AR2)

4.10. 15.30 Kuchyňa – Vysoká p/M  Olša M.,(AR1) za Parackovú (AR2)

4.10. 15.30 Vinosady – M. Leváre Farkaš, (R) za Gajdošíka, (AR2)

Dorast SD4V 8. kolo

4.10. 9.30 Rovinka – Závod  Sabo, Hradský, za ObFZ-m

4.10. 10.00 Bernolákovo – Vištuk  Cisár, Csiba, Štofik za (AR2) ObFZ-m

Starší žiaci U15 – SZMA – 6. kolo

Lozorno – Zohor  Zálesňák (Nehrá sa)

3.10. 11.30 Žolík Malacky „B“ – V. Leváre  (R) za Dávida M.

Mladší žiaci U13 – MZV – 6. kolo

4.10. 10.00 S. Grob – Cajla  (R) za Gajdošíka

4.10. 13.30 Viničné – Sv. Jur  (R)


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV