Obsadenie R a DS – PR BFZ 14.- 21.10. 2015 č. 12

Súťaže riadené SFZ

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 11. kolo  

17.10. 10.00-12.00 Slovan – Senica  Hajnala, Křivan, Abrman (Pasienky)

17.10. 10.00-12.00 K. Ves – Spartak Trnava  Bohun, Chalka, Samko (Údernícka Petržalka) 

I.LMŽ U13 – U12 – 11. kolo

17.10. 10.00-12.00 Senec – Púchov  Triskal, Jendruš za ObFZ-m (Kráľová p/S)

17.10. 10.00-12.00 Inter – D. Streda  Krčová, Nemčík za ObFZ-m (Drieňová)

I. Liga Ženy Západ A – 1. kolo – dohrávka

18.10. 15.00 Vrakuňa – Spartak Trnava „B“  Tanglmayer

I.Liga Ženy Západ A – 7. kolo – dohrávka

18.10. 10.30 Sv. Jur – Šaľa  Čižmár 

Súťaže riadené ZSFZ

II. Liga  Západ SD – MD – 8. kolo – dohrávka

14.10. 12.00-14.30 Domino – Vráble  Martiška, Ruc, Čižmár; Somoláni

II. Liga Západ SD – MD – 11. kolo

18.10. 10.00-12.30 K. Ves – N. Zámky  Malárik, Polakovič A., Samko; Chladek (Pasienky)

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava 12. kolo

17.10. 15.00 Báhoň – Sv. Jur  Tanglmayer, Martinkovič ml., Gaži, Dadykin

18.10. 15.00 D. N. Ves – PŠC Pezinok  Polakovič Ľ., Dobrovský, Hudy; Ľupták  

18.10. 15.00 Viničné – Most p/B  Orlický, Straka, Lackovič; Príkopa

18.10. 15.00 Tomášov – Inter  Parilák, Bohun, Ježík; Somoláni  

18.10. 15.00 Rovinka – Kráľová p/S  Dujava, Lauer, Brody; Jablonický

18.10. 15.00 S. Grob – Rača  Ďurčo M., Smolíková, Srna; Keller

18.10. 15.00 Lozorno – Bernolákovo  Martiška, Ruc, Hajnala; Páchnik

18.10. 15.00 Rohožník – Ivanka p/D  Chromý, Martiš, Bláha; Richtárik

Seniori IV. Liga Bratislava – 12. kolo

17.10. 15.00 Lamač – FC Malacky  Čižmár, Fischer, Križko; Pinček

17.10. 15.00 Domino – Vrakuňa  Maretta, Ralbovský, Szakáll; Truchlý  

18.10. 15.00 Jablonové – Stupava  Olša D., Somoši, Kachnič; Hájek

18.10. 15.00 Kalinkovo – Jakubov  Křivan, Martinkovič st., Abrman; Beňo  

18.10. 15.00 Čunovo – V. Leváre  Kardelis, Hrazdira, Franek; Ondrušek

18.10. 15.00 Vajnory – Ružinov  Hádek, Gosiorovský, Strapek; Farbula

18.10. 15.00 Limbach – Rusovce  Valko, Chalka, Choreň; Šuniar

18.10. 15.00 Závod – Šenkvice  Koštrna, Laciňák, Kočický; Banič

St. Dorast III. Liga SD3R – 12. kolo

17.10. 11.00 Vrakuňa – Igram  Brody, Smolíková, Hádek  

17.10. 14.00 Modra – Rohožník  Ježík, Orlický, Olša D.

17.10. 15.00 Jablonové – PŠC Pezinok  Hudy, Ďurčo M., Lackovič

17.10. 15.00 Kráľová p/S – D. N. Ves  Strapek, Valko, Polakovič A.

17.10. 15.00 D. Lužná – Rača  Lauer, Parilák, Kardelis

17.10. 15.00 Lozorno – Šenkvice  Bláha, Chromý, Dujava

18.10. 15.00 NMŠK 1922 – Iskra Petržalka  Križko, Malárik, Polakovič A.   

20.10. 15.00 FC Petržalka akadémia – Ružinov  Brody, Křivan, Abrman

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 5. kolo – dohrávka 

14.10. 15.30 FC Petržalka akadémia – D. N. Ves  Křivan, Somoši (Sklodowskej)

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 8. kolo  

17.10. 10.00 NMŠK1922 – CFK Pezinok  Gosiorovský, Hrazdira  

17.10. 12.30 FC Petržalka akadémia – Ružinov  Srna, Martinkovič st.

18.10. 10.00 D. N. Ves – PŠC Pezinok  Gaži, Abrman

18.10. 12.30 FA Bratislava – V. Leváre  Krčová, Hrješik, Mistrík za ObFZ-m (Malinovo)

18.10. 13.30 Rača – FK Mariathal  Martinkovič ml.

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 7. kolo – dohrávka 

14.10. 15.30-14.00 Ružinov – Vrakuňa  Abrman, Franek

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 10. kolo

17.10. 9.00-10.30 Rača – Domino  Choreň, Tanglmayer       

17.10. 9.30-11.00 D. N. Ves – Ružinov  Ruc, Martiška

17.10. 10.00-11.45 FKP Bratislava – FC Petržalka akadémia  Malárik, Franek

18.10. 9.30-11.00 Vrakuňa – Bernolákovo  Chalka, Choreň   

18.10. 9.30-11.00 PŠC Pezinok – Ivanka p/D  Orlický, Olša D.

18.10. 10.00-11.45 NMŠK 1922 – D. Lužná  Gosiorovský, Strapek 

18.10. 10.00-12.00 Žolík Malacky – Šenkvice  Lackovič, Hudy

I.Liga žiačok BFZ – 1. kolo

17.10. 9.30 Sv. Jur – Senec  Ježík

17.10. 13.00 FK Dúbravka – D. Lužná  Polakovič Ľ.

18.10. 9.00 FC Petržalka akadémia – Slovan  Ralbovský

Obsadenie rozhodcov – prípravky

Prípravka PMA1 – 8. kolo

15.10. 16.00 FC Petržalka akadémia – Vrakuňa  Čisárik

15.10. 16.00 Ružinov – NMŠK 1922  Kósa

21.10. 16.00 Inter – K. Ves  Čisárik

17.10. 14.00 FKP Bratislava – Senec  Rataj

18.10. 9.00 Rača – Šamorín  Vanek

18.10. 14.00 Domino – D. N. Ves  Kravárik

Prípravka PMB1 – 8. kolo

14.10. 17.00 FC Petržalka akadémia – Vrakuňa  Uram

15.10. 17.30 Ružinov – NMŠK 1922  Uram

17.10. 10.30 Inter – K. Ves  Čisárik

17.10. 14.00 FKP Bratislava – Senec  Kružliak  A.

18.10. 10.15 Rača – Šamorín  Vanek

17.10. 12.30 Domino – D. N. Ves  (R)

Prípravka PMC – 8. kolo

15.10. 17.00 FC Petržalka akadémia – Vrakuňa  Čisárik  

15.10. 16.00 Ružinov – NMŠK 1922  Ľupták

17.10. 12.00 Inter – K. Ves  Čisárik

17.10. 15.30 FKP Bratislava – Senec  Kružliak A

18.10. 11.30 Rača – Šamorín  Vanek

17.10. 12.30 Domino – D. N. Ves  Kravárik

Prípravka PMA2 – 8. kolo

17.10. 9.00 FA Lafranconi – K. Ves „B“   Uram

17.10. 9.00 FA Bratislava – Rusovce  Štvrtecký

17.10. 9.30 Stupava – FK Dúbravka   ObFZ-v

17.10. 9.30 FC Malacky – Iskra Petržalka    ObFZ-v

17.10. 9.30 Ivanka p/D – D. Lužná  (R)

18.10. 9.00 Hargašova Z. Bystrica – Šamorín Hamuliakovo  (R)

Prípravka PMB2 – 8. kolo

17.10. 11.00 FA Lafranconi – K. Ves „B“  Uram

17.10. 10.30 FA Bratislava – Rusovce   Štvrtecký

17.10. 11.00 Stupava – FK Dúbravka  ObFZ-v

17.10. 9.30 Žolík Malacky – Iskra Petržalka  ObFZ-v

17.10. 11.00 Ivanka p/D – D. Lužná  (R)

17.10. 9.00 Hargašova Z. Bystrica – Šamorín Hamuliakovo  Rataj

Prípravka PMA3 – 8. kolo 

17.10. 9.00 Iskra Petržalka „B“ – Vajnory  Kocurek

17.10. 10.30 Čunovo – Lamač  Mizner

18.10. 15.00 Domino „B“ – Jarovce  (R)

Súťaže riadené ObFZ BA-Mesto

Seniori V. liga S5A – 10. kolo

18.10. 10.30 FC Petržalka akadémia – FK Dúbravka  Križko (R) za BFZ, Kočický (AR1) za BFZ, Laciňák (AR2) za BFZ; Ľupták (D) za BFZ

18.10. 15.00 K. Ves – Igram  Nemčík, Takáč, Kendi; (D) za BFZ

18.10. 15.00 Ch. Grob – Jarovce  Berner, Volek, Straka M.; Čižmár

18.10. 15.00 FA Bratislava – Miloslavov  Mistrík, Krčová, Hrješik; (D) za BFZ (Malinovo)

18.10. 15.00 N. Dedinka – Danubia H. Šúr  Kašper, Červenák, Hradský; (D) za BFZ

St. žiaci SZM – 10. kolo

18.10. 12.30 Tomášov – Rovinka  Ježík (R) za BFZ 

Ml. žiaci MZM B – 10. kolo

18.10. 12.30 Kalinkovo – Čataj  Abrman (R) za BFZ

Súťaže riadené ObFZ-vidiek

Seniori S5V – 10. kolo

17.10. 15.00 Pernek – P. Štvrtok  Habo, Olša M., Tahotný; (D) za BFZ

18.10. 15.00 Gajary – Vištuk  Maretta (R) za BFZ, Gajarský, (AR2); Lukeš

18.10. 15.00 P. Mikuláš – Dubová Fischer (R) za BFZ, Ďurčo P., (AR2); (D) za BFZ

18.10. 15.00 Sv. Jur – Zohor  Augustovič st., Sobolová, (AR2); Farkaš

18.10. 15.00 Jablonec – Modra Patlevič, Paracková, (AR2); (D) za BFZ

18.10. 15.00 Kostolište – Cajla  Bočák Ján, Miško, (AR2); Ležovič

18.10. 15.00 Borinka – Budmerice Ralbovský (R) za BFZ, Gajdošík, (AR2); Hilka

Seniori S6V –  8. kolo

18.10. 15.00 M. Leváre – Vysoká p/M  Olša M., Opálek, (AR2); (D)

18.10. 15.00 Grinava – Doľany Lalo, Mičura, (AR2); Berkovič

18.10. 15.00 Z. Ves – Studienka  Pirník, (AR1), (AR2); (D)

18.10. 15.00 Rohožník B – Suchohrad  Habo, Farkaš, (AR2); D

Dorast SD4V 10. kolo

17.10. 12.30 Jakubov – Vištuk  Pirník, (AR1)

18.10. 9.30 Rovinka – Zohor  Hrješik, Krčová, Mistrík za ObFZ -m

18.10. 10.00 Bernolákovo – Stupava  Toman, Štvrtecký, Kocurek za  ObFZ-m

18.10. 12.30 S. Grob – Závod  Srna (R) za BFZ

18.10. 12.30 Dubová – Ekonóm  Kuric, (AR1)

Starší žiaci U15 – SZMA – 8.kolo

17.10. 10.30 Rohožník – Žolík „B“  Pirník

17.10. 15.00 V.Leváre – Zohor  Lukeš

18.10. 11.00 Láb – Lozorno  Ďurčo P.

Starší žiaci U15 – SZMA – 6. kolo (dohrávka)

14.10. 16.30 Lozorno – Zohor  Pirník

Starší žiaci U15 – SZPK – 16. kolo

18.10. 13.00 Sv.J ur – Častá  Sobolová

18.10. 13.00 Doľany – Budmerice  (R)

Mladší žiaci U13 – MZV – 8. kolo

17.10. 10.30 Limbach – Sv. Jur  Habo

17.10. 12.00 Lozorno – Cajla  (R)

18.10. 10.00 Sl.Grob – Modra  Konečný

18.10. 10.30 Jabloňové – Studienka  Pirník

18.10. 12.00 Závod – Vysoká  (R)

18.10. 13.00 Viničné – Jakubov Konečný

Prípravka U11 – PrMA – 8. kolo

18.10. 10.00 Rohožník – Láb  (R)

18.10. 10.00 Lozorno – Závod  (R)

18.10. 10.00 Vysoká – Zohor  (R)

18.10. 13.00 Jakubov – Sološnica  (R)

Prípravka U11 – PrPK – 8. kolo

17.10. 9.00 Cajla – S. Grob  (R)

17.10. 9.30 Šenkvice – Častá  (R)

17.10. 11.00 Viničné – Báhoň  (R)

18.10. 10.00 Budmerice – PŠC Pezinok  (R)

18.10. 12.30 Grinava – Sv. Jur  Mičura

18.10. 13.30 Jablonec – Vištuk  Paracková

20.10. 16.30 Modra – Limbach  Lalo

Prípravka U11 – PrSC – 8. kolo

17.10. 10.00 N. Dedinka – Kráľová p/S „B“  Marczell

17.10. 14.00 Kalinkovo – Rovinka  (R)

18.10. 10.00 Čataj – Malinovo  (R)

18.10. 10.00 Blatné – Miloslavov  (R)

18.10. 11.00 MŠK Senec – Kráľová p/  „A“  Jendruš

18.10. 12.00 Bernolákovo – Tomášov  (R)

18.10. 13.00 Ch. Grob – Most p/B  (R)


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV