Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 7.- 8.11.2015 č. 15

Súťaže riadené SFZ

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 2. kolo  

7.11. 10.00-12.00 K. Ves – Senica  Srna, Brody, Martiš za Gosiorovského (Údernícka Petržalka)

II.Liga Ženy Západ A – 10. kolo

7.11. 13.30 D. Lužná – Spartak Trnava „A“Kardelis, Abrman (Zmena UHČ)

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava 15. kolo

8.11. 10.30 Inter – S. GrobPolomský, Brody, Hudy;Chladek (D) za Príkopu

8.11. 13.30 Kráľová p/S – LozornoLauer (R) zaPariláka, Bláha, Martiška; Somoláni

Seniori IV. Liga Bratislava – 15. kolo

8.11. 13.30 Šenkvice – JablonovéAbrman, Maretta, Križko;Jablonický (D) za Šuniara

8.11. 13.30 Jakubov – VajnoryTanglmayer, Olša D., Ďurčo M. (AR2) za Choreňa; Marczell

8.11. 13.30 Stupava – ČunovoSomoši, Gosiorovský (AR1) za Brejchu, Martinkovič st.; Farbula

St. Dorast III. Liga SD3R – 15. kolo

7.11. 14.00 D. N. Ves – D. LužnáKrižko, Chromý(AR1) za Choreňa, Křivan

8.11. 9.30 Ružinov – ModraParilák (R) zaLauera, Polakovič A,, Ruc

8.11. 11.00 Igram – FC Petržalka akadémiaŠtofík (R) za ObFZ-m, Samko (AR1) za Voleka, Jendruš za ObFZ-m

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 15. kolo

8.11. 11.00 CFK Pezinok – Šamorín Hamuliakovo  Rybár zaObFZ-v

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 13. kolo

8.11. 9.00-10.30 Domino – FKP BratislavaChoreň, Křivan(FTVŠ Lafranconi) (Zmena hracieho dňa)

 7.11. 10.00-11.45 Bernolákovo – D.N. VesJežík, Choreň za Brejchu

 I.Liga žiačok BFZ – 10. kolo

 7.11. 16.00 Senec – SlovanChoreň za Brejchu(V. Biel)

Prípravka PMA1 – 10. kolo

7.11. 14.00 FKP Dúbravka – K. Ves  (R) za Kováča L

Prípravka PMC – 10. kolo

7.11. 12.30 Domino – Šamorín  (R) za Tomana

Prípravka PMA2 – 10. kolo

7.11. 9.00 FA Bratislava – FK Dúbravka  Červenák za Kružliaka A

Prípravka PMB2 – 10. kolo

7.11. 10.30 FA Bratislava – FK Dúbravka  Červenák za Kružliaka A

Prípravka PMA3 – 10. kolo

8.11. 11.30 Čunovo – Jarovce  (R) zaLovása

Prípravka U11 – PrPK – 10.kolo

8.11. 9.00 PŠC Pezinok – Limbach  (R) za Husku

8.11. 10.00 Budmerice – Sl. Grob  Farkaš za(R)

Prípravka – PrSC – 10.kolo

7.11. 10.00 N. Dedinka – Miloslavov  Marczell

7.11. 14.00 Kalinkovo – Malinovo  Rom za (R)

Súťaže riadené ObFZ BA-mesto

Seniori V. liga S5A – 13. kolo

7.11. 13.30 Miloslavov – Danubia H. Šúr  Bočák Jo., Kramár, Rataj; Brody (D) za BFZ

8.11. 13.30 N. Dedinka – Domino „B“Takáč (R) zaNemčíka, Rataj (AR1) za Takáča, Vanek (AR2) za Rataja; Brody (D) za BFZ (Zmena ihriska)

8.11. 13.30 Malinovo – FC Petržalka akadémia  Malárik(R) zaBFZ, Polakovič Ľ.(AR1) za BFZ, Křivan (AR2) za BFZ; Ľupták (D) za BFZ

8.11. 13.30 Igram – Čataj Jendruš, Samko (BFZ) (AR1) za Voleka, Štofík; Elefant (D) za BFZ

8.11. 13.30 Ch. Grob – NMŠK 1922  Matejová (R) za BFZ, Toman, Mistrík; Bóc (D) za BFZ

Súťaže riadené ObFZ-vidiek

Seniori S6V –  11. kolo

8.11. 13.30  Rohožník „B“ – Grinava  Roziak, Gajdošík, Gábriš za (AR2)

Dorast SD4V 13. kolo

7.11. 11.00 Jakubov –Rovinka  Mičura,Miško, Paracková (Nové obsadenie)

7.11. 13.30 Závod – Doľany  Paracková, Mičura, Patlevič (Nové obsadenie)

8.11. 11.00 Ekonóm – Bernolákovo  Triskal (R) zaVányho, Kendi, Kroneraff zaObFZ-m

Mladší žiaci  – MZV – 11. kolo

8.11. 11.30 Viničné – S. Grob  (R) za Farkaša


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV