Obsadenie R a DS – PR BFZ 11.- 15.11. 2015 č. 16

Súťaže riadené SFZ

Priateľské medzsištátne stretnutia WU19

11.11. 11.00 Slovensko – Poľsko  Vašš, Smolíková, Tománek (D. Lužná)

13.11. 11.00 Slovensko – Poľsko  Perašin, Lauer, Chromý (V. Biel)

St. Dorast I.LSD – U19 – 8. kolo – dohrávka

14.11. 11.00 Senica – D. Streda  Somoláni A., Parilák, Straka; Kopča

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 7. kolo – dohrávka   

14.11. 10.00-12.00 Slovan – Spartak Trnava  Brody, Gosiorovský, Abrman (Pasienky)

II.Liga Ženy Západ A – 7. kolo – dohrávka

15.11. 10.30 Sv. Jur – Šaľa  Malárik, Brody

Halová sezóna SFZ 2015 – ml. žiači U13 –kolo – 1. Turnaj

14.11. 8.30-14.00 Slovan, Senec, Inter, Senica, K. Ves  Ruc, Křivan (Dom športu)

Súťaže riadené ZSFZ

II.L Západ SD – MD – 15. kolo

15.11. 10.00-12.30 K. Ves – Horná Nitra  Dujava, Srna, Koštrna; Ľupták(Pasienky)

Súťaže riadené BFZ

Seniori Prípravné stretnutie

11.11. 19.00 Výber BFZ – D. N. Ves  Chromý, Ďurčo M., Straka(UT Pasienky)

Seniori Pohár BFZ – 1. kolo

14.11. 13.00 Budmerice – Báhoň  Kočický, Martiš, Kachnič; Ondrušek

15.11. 13.00 Grinavský FK 1923 – Kráľová p/S  Ralbovský, Chromý, Chalka; Truchlý

15.11. 13.00 CFK Pezinok – Ivanka p/D  Hajnala, Čižmár, Matejová; Beňo

St. Dorast III. Liga SD3R – 12. kolo – dohrávky 

14.11. 13.00 Lozorno – Šenkvice  Hádek, Lackovič, Hudy

14.11. 13.00Modra – Rohožník  Ježík, Valko, Olša D.

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 5. kolo – dohrávka

14.11. 12.30 FC Petržalka akadémia – D. N. Ves  Križko, Somoši

I.Liga žiačok BFZ – 1. kolo – dohrávka

14.11. 10.00 FK Dúbravka – D. Lužná  Gaži

Prípravka PMA2 – 8. kolo – dohrávka 

14.11. 10.00 Šamorín Hamuliakovo – Hargašova Z. Bystrica  Marczell

Prípravka PMB2 – 8. kolo – dohrávka 

14.11. 11.30 Šamorín Hamuliakovo – Hargašova Z. Bystrica  Marczell

Súťaže riadené ObFZ-vidiek

Seniori S5V – dohrávka 8. kolo

15.11. 13.30 Borinka – Pernek  Augustovič st., Ďurčo P., Kica, Hájek (D) za BFZ

Seniori S5V – dohrávka 10. kolo

14.11. 13.30 Jablonec – Modra  Patlevič, Paracková, Mičura, Mydlárik (D) za BFZ

Starší žiaci SZMA – dohrávka 6. kolo

14.11. 11.00 Lozorno – Zohor  Rybár, Olša M., Augustovič st., Pinček (D) za BFZ

Mladší žiaci MZV dohrávka 9. kolo

14.11. 11.00 Cajla – Závod Habo


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV