Obsadenie R a DS – PR BFZ 18.- 24.3. 2015 č. 19

Súťaže riadené SFZ

St. dorast. LSD – U19 16. kolo 

18.3. 14.00 (Piatok) Senec – Slovan  Perašin, Straka, Smolíková; Cuninka

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 16. kolo 

19.3. 10.00-12.00 K. Ves – H. Nitra  Kočický, Bohun, Gosiorovský(UT K. Ves)

19.3. 10.00-12.00 Senec – FC Nitra  Polakovič Ľ.,Srna, Dujava (Tomášov)

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 17. kolo 

24.3. 10.00-12.00 (Štvrtok) Slovan – D. Streda  Gaži, Abrman, Choreň (Pasienky)

I. LMŽ U13 – U12 – 16. kolo

19.3. 10.00-12.00 Inter – Senec  Vány, Jendruš za ObFZ-m (Drieňova)

20.3. 10.00-12.00 Slovan – D. Streda  Ľupták, Žilavý L. za ObFZ-m (Pasienky)

I. LMŽ U13 – U12 – 17. kolo

23.3. 14.00-16.00 (Streda) Inter – AS Trenčín  Křivan, Straka M. za ObFZ-m (Drieňova)

23.3. 15.00-16.30 (Streda) Senec – FC Nitra  Rataj, Uram za ObFZ-m (Kráľová p.S)

24.3. 14.00-12.00 (Štvrtok) K. Ves – Z. Moravce  Kakaščík, Kašper za ObFZ-m (Údernícka Petržalka)

Súťaže riadené ZSFZ

II. L Západ SD – MD – 18. kolo

19.3. 10.00-12.30 Domino – InterOlša D., Matejová, Laciňák; Brody

19.3. 10.00-12.30 Žolík Malacky – N. Zámky  Tanglmayer, Fischer, Martinkovič st.; Ľupták

20.3. 10.00-12.30 K. Ves – Vráble  Kardelis, Somoši, Smolíková; Somoláni(UT Prievoz Rapid)

II.lL Západ SD – MD – 19. kolo

23.3. 10.00-12.30 (Streda) K. Ves – Žolík Malacky  Ruc, Čižmár, Gosiorovský; Jablonický

24.3. 10.00 -12.30 (Štvrtok) Inter – Dubnica  Bohun, Kočický, Martiš; Príkopa(ŠKP)

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA 18.kolo

19.3. 15.00 PŠC Pezinok – Lozorno  Malárik, Chromý, Martiš; Richtárik

19.3. 15.00 Sv. Jur – Rača  Ďurčo M., Gaži, Smolíková; Chladek

20.3. 10.30 Inter – Ivanka p/D  Hudy, Lauer, Martinkovič ml.; Jablonický

20.3. 15.00 D. N. Ves – Rovinka  Martiška, Martiš, Straka; Hájek

20.3 15.00 Tomášov – Báhoň  Polomský, Orlický, Bláha; Príkopa

20.3. 15.00 Viničné – S. Grob  Parilák, Tanglmayer, Srna; Beňo

20.3. 15.00 Most p/B – Rohožník  Ruc, Bohun, Gaži; Keller

20.3. 15.00 Kráľová p/S – Bernolákovo  Dujava, Polakovič Ľ., Lackovič; Truchlý

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 18. kolo

19.3. 15.00 Lamač – Vajnory  Čižmár, Kardelis, Choreň; Lazar

20.3. 15.00 Jablonové – Čunovo  Koštrna, Martinkovič st., Szakáll;Darlea

20.3. 15.00 Stupava – Závod  Franek, Chalka, Hrazdira; Farbula (BCT)

20.3. 15.00 Kalinkovo – Limbach  Laciňák, Olša D., Matejová; Šuniar

20.3. 15.00 FC Malacky – Vrakuňa  Hádek, Valko, Maretta; Pinček

20.3. 15.00 Jakubov – Domino  Kočický, Križko, Gosiorovský, Slezák

20.3. 15.00 V. Leváre – Šenkvice  Abrman, Fischer, Ralbovský; Dadykin

St. Dorast III. Liga SD3R – 18. kolo

19.3. 11.00 Vrakuňa – D. Lužná  Henček, Bláha, Strapek

19.3. 14.00 D. N. Ves – Rohožník  Križko, Chalka, Abrman

19.3. 15.00 Kráľová p/S – FC Petržalka akadémia  Maretta, Koštrna, Franek

19.3. 15.00 Jablonové – NMŠK 1922  Lauer, Martiška, Polomský

20.3. 9.30 Ružinov – Rača  Čižmár, Malárik, Choreň

20.3. 12.30 Igram – Modra  Berner, Křivan, Volek za ObFZ-m

Súťaže riadené ObFZ BA-Mesto

St. žiaci SZM – 16. kolo

20.3. 12.30 Tomášov – Iskra Petržalka „A“  Bláha(R) zaBFZ


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV