Obsadenie R a DS – PR BFZ 23.- 30.3.2015 č. 20

Súťaže riadené SFZ

St. dorast. LSD – U19 17. kolo 

23.3. 14.00 (STR) Senec – B. Bystrica  Šuniar, Parilák, Smolíková; Likavský

24.3. 14.00 (ŠTV) Slovan – Bardejov  Maršal, Zemko, Straka T.; Fašung (Prievoz Rapid)

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 17. kolo 

24.3. 10.00-12.00 (ŠTV) Slovan – D. Streda  Gaži, Abrman, Choreň(Pasienky)

I.LMŽ U13 – U12 – 17. kolo

23.3. 14.00-16.00 (STR) Inter – AS Trenčín  Křivan, Straka M. (Drieňova)

23.3. 15.00-16.30 (STR) Senec – FC Nitra  Štofik, Uram (Kráľová p.S)

24.3. 14.00-12.00 (ŠTV) K. Ves – Z. Moravce  Ľupták, Rataj (Údernícka Petržalka)

I.LMŽ U13 – U12 – 15. kolo

30.3. 15.00-16.30 (STR) Senec – AS Trenčín  Kramár, Kocurek (Kráľová p/S)

I. Liga Ženy – 11. kolo

26.3. 13.00 Slovan – Žilina  Matejová, Koštrna, Gosiorovský

I. Liga Juniorky – 11. kolo

26.3. 15.00 Slovan – Žilina  Gosiorovský, Koštrna, Matejová

Slovenský pohár Ženy – semifinále 1. zápas

30.3. 15.00 (STR) Slovan – N. Zámky  Kočický, Choreň, Abrman

Súťaže riadené ZSFZ

II. L Západ SD – MD – 19. kolo

23.3. 10.00-12.30 (STR) K. Ves – Žolík Malacky  Ruc, Čižmár, Gosiorovský; Jablonický

24.3. 10.00 -12.30 (ŠTV) Inter – Dubnica  Bohun, Kočický, Martiš; Príkopa (ŠKP)

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA 19.kolo

25.3. 14.00 (PIA) Sv. Jur – D. N. Ves  Dujava, Ruc, Lackovič; Richtárik

25.3. 14.00 (PIA) Lozorno – Viničné  Bohun, Bláha, Ďurčo M.; Brody

25.3. 15.00 (PIA) Rača – Kráľová p/S  Martiška, Martiš, Henček; Keller

25.3. 15.00 (PIA) Ivanka p/D – Most p/B  Straka, Srna, Smolíková; Páchnik

 26.3. 15.00 Bernolákovo – Inter  Parilák, Ďurčo M., Srna; Truchlý

26.3. 15.00 Báhoň – Rovinka  Polakovič Ľ., Malárik, Gaži; Darlea

27.3. 15.00 Rohožník – PŠC Pezinok  Chromý, Martinkovič ml., Bláha; Chladek

27.3. 15.00 S. Grob – Tomášov  Orlický, Ježík, Lackovič; Somoláni

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 19. kolo

25.3. 13.00 (PIA) Vajnory – Čunovo  Olša D., Kočický, Strapek; Dadykin

25.3. 15.00 (PIA) Vrakuňa – Jakubov  Somoši, Abrman, Koštrna; Mydlárik

26.3. 15.00 Domino – Stupava  Fischer, Čižmár, Chalka;Šuniar

27.3. 15.00 Šenkvice – FC Malacky  Choreň, Kachnič, Matejová; Marczell

27.3. 15.00 Rusovce – V. Leváre  Valko, Hádek, Szakáll; Banič

27.3. 15.00 Limbach – Lamač  Maretta, Gosiorovský, Hrazdira; Slezák

27.3. 15.00 Závod – Kalinkovo  Kardelis, Križko, Martinkovič st.; Lazar

St. Dorast III. Liga SD3R – 17. kolo – dohrávky

23.3. 16.30 (STR) Modra – D. N. Ves  Olša D., Choreň, Franek

30.3. 16.00 (STR) FC Petržalka akadémia – Vrakuňa Lackovič, Tanglmayer, Martinkovič st.

St. Dorast III. Liga SD3R – 19. kolo

24.3. 15.00 (ŠTV) Rača – Iskra Petržalka  Kardelis (Mimo súťaž)

26.3. 10.00 FC Petržalka ak – NMŠK 1922  Kočický, Chromý, Martinkovič st.(ZŠ Pankúchová)

26.3. 12.30 Rohožník – Igram  Martinkovič ml., Lackovič

26.3. 14.00 Modra – PŠC Pezinok  Ježík, Orlický, Olša D.

26.3. 15.00 Šenkvice – D. N. Ves  Strapek, Valko, Hádek

26.3. 15.00 D. Lužná – Kráľová p/S  Abrman, Križko, Choreň

27.3. 9.30 Ružinov – Jablonové  Ruc, Straka, Parilák

Súťaže riadené ObFZ BA-Mesto

Seniori V. liga S5A – 15. kolo

26.3. 15.00 FK Dúbravka – Domino „B“  Křivan, Vanek, Triskal; (D) za BFZ

27.3. 10.30 FC Petržalka akadémia – Igram  Ralbovský, Chalka, Abrman za BFZ; (D) za BFZ (HP Čunovo)

27.3. 15.00 N. Dedinka – Jarovce  Knopp, Štofik, Straka M.; (D) za BFZ

27.3. 15.00 Danubia H. Šúr – Malinovo  Triskal, Kuzmová, Uram; (D) za BFZ

29.3. 17.00 (UT) FA Bratislava – Ch. Grob  Knopp, Štofik, Straka M.; Ľupták (D) za BFZ(Malinovo)

Súťaže riadené ObFZ BA-Vidiek

Seniori S5V – 15. kolo

26.3. 15.00 Jablonec – Sv. Jur „B“  Opálek, Olša M., Tahotný; (D) za BFZ

27.3. 15.00 Budmerice – Modra  (R), (AR1), (AR2); (D) za BFZ

27.3. 15.00 Kostolište – Dubová  Lalo, Dávid M., Húska; (D) za BFZ

Dorast SD4V – 15. kolo

27.3. 12.30 S. Grob – Jakubov  Ježík, Lackovič za BFZ

27.3. 12.30 Ekonóm – Láb  Šusták st., Ťažký,Nemec za ObFZ-m


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV