Zmeny v obsadení na 18.- 19.5.2013

Súťaže riadené SFZ

I. liga žiačok – 12.kolo
18.5. 13.15 FK Dúbravka – Lady Team Rozinek, Kocúrek za ObFZ-m

II. liga žien – 14. kolo
19.5. 14.00 Vrakuňa – Sv. Jur Nosek, Kravárik, Dano za ObFZ-m

II. LS/M/DZ – 26. kolo
19.5. 10.00-12.15 Slovan „B“ – Horná Nitra Polakovič Ľ. R za Pinčeka, Pinček AR 2 za Polakoviča

II. LS/M/DZ – 20. kolo
22.5. 11.00-13.15 Ružinov – Senica „B“ Brody, Cvengroš, Havrila; Pogány

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 27. kolo
18.5. 17.00 Pl. Štvrtok – Rohožník Martinkovič ml. R za Pinčeka, Berner AR1 za Martinkoviča ml.
19.5. 17.00 Ružinov – Sv. Jur Smirnov AR1 za Dujavu
19.5. 17.00 Stupava – Rača Trenčanský R za Straku
19.5. 17.00 Limbach – Sl. Grob Rozinek AR1 za Kočického

Seniori MRB – 19. kolo
22.5. 17.30 Limbach – Králova p/S Cvengroš, Chromý, Bláha; Sedlák

Seniori S4A – 14. kolo
15.5. 17.30 Tomášov – Kalinkovo Ďurčo AR 1 za Cvengroša

Seniori S4A – 23. kolo
18.5. 17.00 Domino „B“ – Tomášov Lazar R za Čižmára, Čižmár AR2 za Ščepána
19.5. 17.00 Most p/B – BCT Kočický R za Bilčíka
19.5. 17.00 Rusovce – Hrubý Šúr Ďurčo M. AR1 za Rozinka

Seniori S4B – 23. kolo
19.5. 17.00 Malacky – Báhoň Dujava AR1 za Smirnova

Semifinále Pohára BFZ: Seniori
22.5. 17.30 Jablonec – Rovinka Henček, Smolíková, Ježík
22.5. 17.30 Kalinkovo – Inter Martinkovič ml., Tanglmayer, Parilák

Semifinále Pohára BFZ: Dorast
22.5. 17.30 Stupava – Karlova Ves Ďurčo M., Havrila, Hrazdira
22.5. 17.30 Ivanka – FC Petržalka „B“ Vašš, Hádek, Valko

Dorast SD3R – 27. kolo
18.5. 10.00 FK Dúbravka – Rača Ralbovský, Rozinek, Kocúrek zaObFZ-m
18.5. 14.30 Domino – Sv. Jur Čižmár R za Ščepána, Martinka, Sabo za ObFZ-m
19.5. 14.30 Bernolákovo – Vrakuňa Ježík, Vašš, Sabo za ObFZ-m

Dorast MD3R – 25. kolo
18.5. 11.30 Iskra – Domino Gosiorovský R za Kudlicu

Dorast MD3R – 17. kolo
21.5. 17.00 ŠKP – Vrakuňa Havrila, Ralbovský
21.5. 17.00 Domino – K. Ves Křivan, Gosiorovský

Žiaci II. liga starší (SZRL) + mladší (MZRL) – 23. kolo
18.5. 9.00-10.30 Domino – Lozorno Bláha, Gosiorovský za Smirnova

LMŽ SFZ U-12, U-13- 18.kolo
19.5. 10.45-9.00 Inter – ŠKP Sabo za Bieleho (Štart)

Prípravka ( PMA ) 20. kolo
19.5. 9.00 FA Bratislava – Inter Dano za Mráza

Prípravka ( PMB ) 20. kolo
19.5. 10.15 FA Bratislava – Inter Dano za Mráza

Prípravka ( PMC ) 20. kolo
19.5. 11.30 FA Bratislava – Inter Dano za Mráza

Prípravka ( PMA 2 ) 20. kolo
18.5. 9.00 Vrakuňa – Iskra Randa za Mráza

Prípravka ( PMB 2 ) 20. kolo
18.5. 10.00 Vrakuňa – Jarovce Randa za Mráza

Prípravka ( PrSc ) 20. kolo
18.5. 9.30 Rovinka – Králová p/S Bočák Jo.

Súťaže riadené ObFZ-vidiek

Seniori – S5VA – 20. kolo
18. 5. 17.00 P.Š./Vysoká B – Marianka Višváder za Pirníka

Seniori – S5VB – 27. kolo
19. 5. 17.00 Malinovo – Králová p. S. B Polakovič A. za Lieskovského
19. 5. 17.00 Kaplná – Vištuk Lieskovský za Polakoviča A.

Dorast – SD4VA – 16. kolo
18. 5. 14.30 Rohožník – Jakubov Ďurčo za Višvádera, Boldižár za Gilana
18. 5. 14.30 Pl. Štvrtok – Lozorno Višváder za Ďurča, Gilan za Boldižára

Dorast – SD4VB – 23. kolo
18. 5. 17.00 Limbach – Šenkvice Brejcha Huska /zmena času/
19. 5. 14.30 N. Dedinka – Slov. Grob Strapek za Kardelisa
19.5. 14.30 Igram – B. Pezinok Krč R za Dávida M., Dávid M. AR1 za Krča

Žiaci – SZVPK – 15. kolo
19. 5. 15.00 Šenkvice – Báhoň Brejcha za Polakoviča A.
18. 5. 15.00 Sl. Grob – Častá          nehrá sa!!!

Žiaci – MZV – 19. kolo
18. 5. 15.00 Šenkvice – Pl. Štvrtok B Brejcha za Lieskovského

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV