Obsadenie R a DS – PR BFZ 6.- 10.4.2016 č. 22

Súťaže riadené SFZ

DOXXbet II. Liga o postup 2. kolo nadstavby

10.4. 15.30 VSS Košice – Žilina „B“  Kružliak, Roszbeck, Borsányi, Chromý; Valko, Czetö

St. dorast I.LSD U19

9.4. 11.00 Slovan – AS Trenčín  Ochotnícky,Parilák, Straka; Zábranský

9.4. 11.00 D. Streda – VSS Košice  Jurenka, Lauer, Smolíková; Hracho

Ml. dorast I. LMD – U17, U16 – 18. kolo   

13.4. 14.00-16.15 (Streda) Slovan – AS Trenčín  Tanglmayer, Martiš, Hádek (Prievoz Rapid)

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 19. kolo

9.4. 10.00-12.00 Slovan – K. Ves  Srna, Martiš,Fischer (Pasienky)

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 23. kolo

6.4. 17.00-15.00 Slovan – FC Nitra  Hajnala, Gaži, Franek (Pasienky)

Ml. žiaci I. LMŽ U13, U12 – 19. kolo

9.4. 10.00-12.00 Inter – Senica  Rataj, Ľupták za ObFZ-m(Drieňova)

9.4. 10.00-12.00 Senec – H. Nitra  Kuzmová, Straka M. za ObFZ-m(Kráľová p/S)

9.4. 10.00-12.00 K. Ves – Myjava  Sabo, Mistrík za ObFZ-m(Údernícka Petržalka)

II. Liga Ženy Západ „A“ – 12. kolo

7.4. 18.30 (Štvrtok) D. Lužná – NMŠK 1922  Valko, Abrman (UT D. Lužná)

II. Liga Ženy Západ „A“ – 11. kolo

9.4. 13.30 NMŠK 1922 – Spartak Trnava „A“  Tanglmayer. Polomský

10.4. 15.00 Vrakuňa – Bodíky  Laciňák

Súťaže riadené ZSFZ

II . L Západ SD – MD U19, U17 – 21. kolo

9.4. 10.00-12.30 Inter – Spartak Myjava  Gaži, Matejová, Szakáll; Richtárik(ŠKP)

10.4. 10.00-12.30 K. Ves – Skalica  Choreň. Gosiorovský, Abrman; Keller

Súťaže riadené BFZ

Seniori Pohár BFZ 1. kolo – dohrávky

6.4. 17.00 (STREDA) Borinka – Lamač  Koštrna, Dujava, Srna; Hájek

6.4. 17.00 (STREDA) Rovinka – D. N. Ves  Bláha, Tanglmayer, Henček.; Ľupták

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA 21.kolo

9.4. 16.30 Sv. Jur – Inter  Chromý, Smolíková, Parilák; Truchlý

10.4. 10.30 Rača – Most p/B  Pavlíková, Martiš, Gaži; Chladek           

10.4. 16.30 Kráľová p/S – D. N. Ves  Orlický, Hudy, Lackovič; Páchnik

10.4. 16.30 Bernolákovo – PŠC Pezinok  Straka, Srna, Malárik; Jablonický

10.4. 16.30 Ivanka p/D – Viničné  Tanglmayer, Lauer, Hajnala; Brody

10.4. 16.30 Rohožník – Tomášov  Polakovič Ľ., Parilák, Ježík; Hájek

10.4. 16.30 Lozorno – Rovinka  Polomský, Smolíková,Dujava; Ľupták

10.4. 16.30 S. Grob – Báhoň  Ďurčo M., Bohun, Ruc; Beňo

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 21. kolo

9.4. 16.30 Vrakuňa – Kalinkovo  Koštrna, Martinkovič ml.; Križko; Minárik

9.4. 16.30 Domino – Lamač  Laciňák, Abrman, Gosiorovský; Lazar

10.4. 16.30 V. Leváre – Jablonové  Fischer, Chalka, Martinkovič st.; Slezák

10.4. 16.30 Rusovce – Jakubov  Olša D., Kočický, Strapek; Farbula

10.4. 16.30 Šenkvice – Stupava  Ralbovský, Valko, Hádek; Šuniar

10.4. 16.30 Závod – Čunovo  Čižmár, Kardelis, Szakáll; Mydlárik

10.4. 16.30 Limbach – Vajnory  Somoši, Franek, Hrazdira; Príkopa

St. Dorast III. Liga SD3R – 21. kolo

9.4. 14.00 Rohožník – Vrakuňa  Dujava, Ďurčo M., Ruc

9.4. 14.00 Modra – Kráľová p/S  Ježík, Orlický

9.4. 15.00 D. Lužná – FC Petržalka akadémia  Malárik, Chalka, Valko

9.4. 16.30 Šenkvice – PŠC Pezinok  Hajnala,Choreň, Franek

10.4. 9.30 Ružinov – D. N. Ves  Kočický, Laciňák, Srna

10.4. 13.00 Rača – Igram  Martiš,Gaži

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 13. kolo

9.4. 14.00 V. Leváre – D. N. Ves  Hudy, Lackovič

10.4. 11.00 Šamorín Hamuliakovo – PŠC Pezinok  Strapek

10.4. 11.30 Ružinov – CFK Pezinok  Srna, Laciňák

10.4. 13.30 FC Petržalka akadémia – Rača  Križko, Koštrna

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 17. kolo

9.4. 9.30-11.00 Ružinov – D. Lužná  Čižmár, Kardelis

9.4. 9.30-11.00 D. N. Ves – FKP Bratislava  Gosiorovský, Abrman

9.4. 10.00-11.30 FC Petržalka akadémia – Rača  Bohun, Martinkovič st.(ZŠ Pankúchová)

10.4. 9.30-11.00 PŠC Pezinok – Vrakuňa  Ježík, Olša D.

10.4. 10.00-12.00 Žolík Malacky – NMŠK 1922  Lackovič, Hudy

10.4. 12.45-14.30 Šenkvice – Bernolákovo  Valko, Hádek

10.4. 12.45-14.30 Ivanka p/D – Domino  Lauer, Hajnala

II. Liga žiačok BFZ – 12. kolo

6.4. 17.00 FK Dúbravka – Senec  (R)

 II. Liga žiačok BFZ – 11. kolo

9.4. 9.00 Senec – Sv. Jur  Hádek

9.4. 13.00 FK Dúbravka – D. Lužná  (R)

 10.4. 9.00 FC Petržalka akadémia – Slovan  Ralbovský(ZŠ Pankúchová)

Turnaj hráčov „U“ 12 – výber pre región BFZ

7.4. (Štvrtok) 9.00 -14.00  Bohun, Kočický, Abrman (Prievoz Rapid)

Prípravka PMA1 – 13. kolo

6.4. 15.30 Senec – Rača  Marczell

7.4. 16.00 Ružinov – Šamorín  Straka M.

7.4. 16.00 FC Petržalka akadémia – Inter  Uram

7.4. 17.00 NMŠK 1922 – K. Ves  Čisárik

9.4. 9.00 Vrakuňa – D. N. Ves  Takáč

9.4. 14.00 FKP Bratislava – Domino  Čisárik

Prípravka PMB1 – 13. kolo

6.4. 16.30 Senec – Rača  Marczell

7.4. 17.30 Ružinov – Šamorín  Straka M.

7.4. 17.00 FC Petržalka akadémia – Inter  Uram

9.4. 10.00 NMŠK 1922 – K. Ves  Čisárik

6.4. 16.00 Vrakuňa – D. N. Ves  Takáč

14.4. 16.30 FKP Bratislava – Domino  (R)

Prípravka PMC – 13. kolo

6.4. 17.30 Senec – Rača  Marczell

7.4. 16.00 Ružinov – Šamorín  Vanek

7.4. 18.00 FC Petržalka akadémia – Inter  Uram

9.4. 9.00 NMŠK 1922 – K. Ves  Čisárik

9.4. 10.15 Vrakuňa – D. N. Ves  Takáč

9.4. 15.30 FKP Bratislava – Domino  Čisárik

Prípravka PMA2 – 13. kolo

9.4. 9.00 Iskra Petržalka – Stupava  Krčová

9.4. 9.30 Ivanka p/D – FA Lafranconi  Marczell

9.4. 9.30 FC Malacky – FA Bratislava  ObFZ-v

9.4. 10.00 D. Lužná – Rusovce  Kružliak A.

9.4. 10.00 Šamorín Hamuliakovo – K.Ves „B“  Orlíková

10.4. 9.00 Hargašova Z. Bystrica – FK Dúbravka  Ťažký

Prípravka PMB2 – 13. kolo

9.4. 9.00 Iskra Petržalka – Stupava  Volek

9.4. 11.00 Ivanka p/D – FA Lafranconi  Marczell

9.4. 9.30 Žolík Malacky – FA Bratislava  ObFZ-v

9.4. 11.30 D. Lužná – Rusovce  Kružliak A.

9.4. 11.00 Šamorín Hamuliakovo – K.Ves „B“  Orlíková

10.4. 11.00 Hargašova Z. Bystrica – FK Dúbravka  Ťažký

Prípravka PMA3 – 12. kolo

9.4. 9.30 Lamač – Iskra Petržalka „B“  Vanek

10.4. 10.00 Jarovce – Vajnory  Vanek

10.4. 15.00 Domino „B“ – FK Mariathal  (R) (HP Mamateyova)

Prípravka PRSC – 15. kolo

9.4. 9.30 Kráľová p/S „A“ – Malinovo  Jendruš

Súťaže riadené ObFZ BA-Mesto

Seniori V. liga S5A – 17. kolo

10.4. 10.30 FC Petržalka akadémia – NMŠK 1922  Ruc, Koštrna, Križko za BFZ, (D) za BFZ

Súťaže riadené ObFZ BA-Vidiek

Dorast SD4V – 17. kolo

10.4. 14.00 Ekonóm – Vištuk  Kuzmová, Šusták st. zaObFZ-m


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV