Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 2.- 3.4.2016 č. 21

Súťaže riadené SFZ

Ml. dorast I. LMD – U17-16 – 18. kolo

13.4. 14.00-16.15 (Streda) Slovan – AS Trenčín  Tanglmayer, Martiš, Hádek (Prievoz Rapid) (Zmena dňa)

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 18. kolo

2.4. 10.00-12.00 Inter – Senica  Chromý, Martiš za Polomského, Čižmár (Drieňova)

II. Liga Ženy Západ „A“ – 12. kolo

7.4. 18.30 (Štvrtok) D.Lužná – NMŠK 1922  Valko, Abrman (UT D. Lužná Zmena dňa)

Súťaže riadené BFZ

St. Dorast III. Liga SD3R – 20. kolo

3.4. 14.00 Igram – Šenkvice  Lacena, Sabela, Straka za ObFZ-m

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 16. kolo

3.4. 13.00-14.30 Domino – PŠC Pezinok  Martinkovič st.,Rataj za ObFZ-m

II. Liga žiačok BFZ – 12. kolo

6.4. 17.00 FK Dúbravka – Senec (R)za Kardelisa (Zmena dňa)

 Prípravka PMB1 – 12. kolo

3.4. 12.00 D. N. Ves – NMŠK 1922  Franek za BFZ

Prípravka PMA2 – 12. kolo

2.4. 10.00 K. Ves „B“ – Hargašova Z. Bystrica  Žilavý L. Za Šustáka ml.

Prípravka PMB2 – 12. kolo

2.4. 9.00 K. Ves „B“ – Hargašova Z. Bystrica  Žilavý L. za Šustáka ml.

Prípravka PMA3 – 11. kolo

3.4. 9.00 Iskra Petržalka „B“ – Domino „B“  Šusták st. (Zmena termínu)

Súťaže riadené ObFZ BA-Mesto

Seniori V. liga S5A – 16. kolo

3.4. 16.30 Ch. Grob – FC Petržalka akadémia  Bohun (R) BFZ zaJendruša, Jendruš (AR1) za Mistríka, Štofik (AR2) za Křivana; Šuniar (D) za BFZ

3.4. 16.30 K. Ves – Čataj  Höger (R) za Kašpera, Kuzmová, Uram; Lônčík (D) za SFZ

3.4. 16.30 Malinovo – FK Dúbravka  Kocurek, Volek, Vány; Truchlý (D) za BFZ

3.4. 16.30 Domino „B“ – Miloslavov  Berner (R) zaKramára, Orlíková (AR1) za Bernera, Rataj; Bóc (D) za BFZ

St. žiaci SZM – 18. kolo

3.4. 14.00 Tomášov – Scorpions  Martiška (R) za BFZ

Súťaže riadené ObFZ BA-Vidiek

Seniori S5V 16.kolo

3.4. 16.30 P. Mikuláš – P. Štvrtok  Somoši, Polakovič Ľ., Polomský za BFZ; Lazar (D) za BFZ

3.4. 16.30 Dubová – Borinka  Brejcha, Mičura, Paracková; Mydlárik (D) za BFZ

Seniori S6V 12.kolo

3.4. 16.30 Suchohrad – M. Leváre  Lackovič (R) za BFZ; Lukeš za (D)

Dorast SD4V – 16. kolo

3.4. 9.30 Rovinka – S. Grob  Berner, Rataj zaObFZ-m

SZMA – 11. kolo

2.4. 10.00 Lozorno – Žolík Malacky „B“  Lackovič (R) za BFZ

MZV – 12. kolo

3.4. 14.30 Viničné – Limbach  Gaži za BFZ


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV