Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 9.- 13.4.2016 č. 22

Súťaže riadené SFZ

Ml. dorast I. LMD – U17, U16 – 18. kolo   

13.4. 14.00-16.15 (Streda) Slovan – AS Trenčín  Tanglmayer, Martiš, Hádek (Prievoz Rapid)

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 19. kolo 

4.5. 15.00 U15 Slovan – K. Ves  Srna, Martiš, Fischer (Pasienky) Zmena termínu

13.4. 15.00 U14 (Streda) Slovan – K. Ves  Fischer, Srna, Choreň (AR2) za Martiša (Pasienky) Zmena Termínu

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA 21.kolo

10.4. 10.30 Rača – Most p/B  Henček (R) zaPavlíkovú, Martiš, Gaži; Chladek      

Seniori TIPOS IV. Liga Bratislava S4BA – 21. kolo

10.4. 16.30 Limbach – Vajnory  Cvengroš (R) SFZ zaSomošiho, Franek, Hrazdira; Príkopa

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 13. kolo

FA Bratislava – NMŠK 1922  Berner, Rataj, Kopp zaObFZ-m(Malinovo) Nehrá sa

10.4. 13.30 FC Petržalka akadémia – Rača  Koštrna

II.Liga žiačok BFZ – 11. kolo

9.4. 13.00 FK Dúbravka – D. LužnáRanda

Prípravka PMA2 – 13. kolo

9.4. 10.00 D. Lužná – Rusovce  Bočák Jo. zaKružliaka A.

Prípravka PMB2 – 13. kolo

9.4. 11.30 D. Lužná – Rusovce  Bočák za Kružliaka A.

Prípravka PMA3 – 12. kolo

9.4. 9.30 Lamač – Iskra Petržalka „B“  Kružliak za Vaneka

10.4. 15.00 Domino „B“ – FK Mariathal  (R) (HP Mamateyova)

Prípravka PRSC – 15. kolo

9.4. 9.30 Kráľová p/S „A“ – Malinovo  Lacena za Jendruša

Súťaže riadené ObFZ BA-Mesto

Seniori V. liga S5A – 17. kolo       

10.4. 10.30 FC Petržalka akadémia – NMŠK 1922  Ruc, Koštrna, Križko za BFZ, Farbula (D) za BFZ

10.4. 16.30 Domino „B“ – K. Ves  Volek, Gaži (AR1) BFZ za Triskala, Triskal (AR2) za Lacenu; Truchlý (D) za BFZ

10.4. 16.30 Danubia H. Šúr – Igram  Sabela, Höger, Vány; Marczell (D) za BFZ

Seniori VI. liga  S6A – 17. kolo

9.4. 16.30 Volkswagen – D. Lužná „B“  Höger, Krčová, Uram; Ľupták (D) BFZ za Demetera

Súťaže riadené ObFZ BA-Vidiek

Seniori V. liga S5V – 17. kolo

10.4. 16.30 Modra – Gajary  Abrman (R) za BFZ, Kica, Banič (D) za BFZ

10.4. 16.30 Budmerice – P. Mikuláš  Henček, Gosiorovský za BFZ;Dadykin (D) za BFZ

10.4. 16.30 Kostolište – Jablonec  Križko, Choreň, Somoši za BFZ; Lazar (D) za BFZ

Seniori V. liga S6V – 13. kolo

10.4. 16.30 Častá – Z. Ves  Tahotný, Rom; Pinček (D) za BFZ


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV