Obsadenie R a DS – PR BFZ 16.- 17.4.2016 č. 23

Súťaže riadené SFZ

Dooxbet Liga

17.4. 16.00 D. Lužná – B. Bystrica  Straka J., Brendza, Perát, Chromý; Medovič, Kopča

Ml. dorast I. LMD – U17, U16 – 18. kolo   

13.4. 14.00-16.15 (Streda) Slovan – AS Trenčín  Tanglmayer, Martiš, Hádek (Prievoz Rapid)

Ml. dorast I. LMD – U17, U16 – 20. kolo   

16.4. 11.00-13.15 Senec – VSS Košice  Polakovič Ľ., Straka, Ruc(V. Biel)

16.4. 11.00-13.15 Slovan – B. Bystrica  Gaži,Brody, Bláha (Prievoz Rapid)

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 19. kolo 

4.5. 15.00 U15 Slovan – K. Ves  Srna, Martiš, Fischer (Pasienky) Zmena termínu

13.4. 15.00 U14 (Streda) Slovan – K. Ves  Hajnala, Srna, Choreň (Pasienky)

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 20. kolo 

16.4. 10.00-12.00 Inter – Z. Moravce  Martinkovič ml., Martiš, Smolíková(Drieňova)

16.4. 10.00-12.00 Senec – AS Trenčín  Orlický, Srna, Ježík (Tomášov)

16.4. 10.00-12.00 K. Ves – Myjava  Gosiorovský, Franek, Abrman(Údernícka Petržalka)

I.LMŽ U13 – U12 – 14. kolo – dohrávka

20.4. 13.30-15.00 (Streda) Inter – Spartak Trnava  Křivan, Straka M. za ObFZ-m (Drieňova)

I. LMŽ U13 – U12 – 20. kolo

17.4. 10.00-12.00 Slovan – Levice  Kuzmová, Ľupták za ObFZ-m (Pasienky)

II. Liga Ženy Západ „A“ – 13. kolo

17.4. 15.00 Vrakuňa – Šaľa  Ralbovský

Súťaže riadené ZSFZ

II. L Západ SD – MD U19, U17 – 22. kolo

16.4. 10.00-12.30 Žolík Malacky – Inter  Chromý, Matejová, Martinkovič st.; Lazar

16.4. 10.00-12.30 Domino – Čemáňsky FK Nitra  Hádek, Fischer, Čižmár; Truchlý

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA 22.kolo

16.4. 17.00 Báhoň – Lozorno  Henček, Tanglmayer, Hajnala; Somoláni

16.4. 17.00 PŠC Pezinok – Rača  Lauer, Parilák, Martiška; Hájek

17.4. 10.30 Inter – Kráľová p/S  Pavlíková, Martiš, Srna; Beňo

17.4. 17.00 D. N. Ves – S. Grob  Dujava, Straka, Smolíková; Páchnik

17.4. 17.00 Rovinka – Rohožník  Malárik, Orlický, Brody; Chladek

17.4. 17.00 Tomášov – Ivanka p/D Hudy, Lackovič, Polomský; Darlea

17.4. 17.00 Viničné – Bernolákovo  Ďurčo M., Polakovič Ľ., Bláha; Keller

17.4. 17.00 Most p/B – Sv. Jur  Ruc, Martinkovič ml., Ježík; Ondrušek

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 22. kolo

16.4. 17.00 Lamač – Vrakuňa  Valko, Olša D., Ralbovský; Pinček

17.4. 17.00 Jablonové – Limbach  Maretta, Koštrna, Szakáll; Marczell

17.4. 17.00 Vajnory – Závod  Strapek, Hádek, Križko; Banič

17.4. 17.00 Čunovo – Domino  Abrman, Hrazdira, Fischer; Ľupták

17.4. 17.00 Kalinkovo – Šenkvice  Kočický, Chalka, Franek; Dadykin

17.4. 17.00 Stupava – Rusovce  Choreň, Gosiorovský, Kardelis; Mydlárik (BCT)

17.4. 17.00 FC Malacky – V. Leváre  Bohun, Gaži, Laciňák; Richtárik

St. Dorast III. Liga SD3R – 22. kolo

16.4. 11.00 Vrakuňa – Šenkvice  Laciňák, Križko, Somoši

16.4. 17.00 Jablonové – D. Lužná  Polomský, Malárik, Dujava

16.4. 17.00 Kráľová p/S – Rohožník  Koštrna, Ďurčo M., Maretta

17.4. 9.30 PŠC Pezinok – Rača  Hajnala, Tanglmayer, Henček

17.4. 14.00 NMŠK 1922 – Modra  Kardelis, Gosiorovský

17.4. 14.30 Igram – Ružinov Kašper, Rataj, Sabo za ObFZ-m

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 14. kolo

16.4. 10.00 NMŠK 1922 – FC Petržalka akadámia  Hajnala, Parilák

17.4. 13.30 Rača – Šamorín Hamuliakovo  Parilák

17.4. 14.30 CFK Pezinok – V. Leváre  Olša D.

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 17. kolo

16.4. 9.00-10.30 Rača – D. N. Ves  Tanglmayer, Kardelis

16.4. 10.00-11.45 FKP Dúbravka – Žolík Malacky  Martiška, Ralbovský

16.4. 10.00-11.45 Bernolákovo – Ružinov  Valko, Choreň

16.4. 10.00-11.45 D. Lužná – FC Petržalka akadémia  Chalka, Strapek

17.4. 9.30-11.00 Vrakuňa – Ivanka p/D  Martiška, Ralbovský

17.4. 10.00-11.45 NMŠK 1922 – PŠC Pezinok  Križko, Hrazdira

17.4. 14.00-15.30 Domino – Šenkvice  Lauer, Somoši

II. Liga žiačok BFZ – 12. kolo – dohrávka

14.4. 15.30 D. Lužná – Slovan(R)(Šamorín)

 II. Liga žiačok BFZ – 13. kolo

16.4. 9.00 Senec – D. Lužná  Randa (V. Biel)

 17.4. 9.00 FC Petržalka akadémia – FK Dúbravka  Randa (ZŠ Pankúchová)

 17.4. 15.30 Slovan – Sv. Jur  (R)

 Coca-cola Cup – chlapci

12.4. 8.30 (Utorok) Straka T., Tanglmayer, Křivan za ObFZ-m (Lozorno)

Prípravka PMA1 – 14. kolo

16.4. 9.00 Inter – Ružinov  Uram

16.4. 9.00 D. N. Ves – Senec  Ľupták

16.4. 14.30 Domino – FC Petržalka akadémia  Takáč

17.4. 9.00 Rača – FKP Bratislava  Kormaník

17.4. 9.00 Šamorín – NMŠK 1922  Krčová

17.4. 11.30 K. Ves – Vrakuňa  Rataj

Prípravka PMB1 – 13. kolo

14.4. 16.30 FKP Dúbravka – Domino  (R)

Prípravka PMB1 – 14. kolo

16.4. 10.30 Inter – Ružinov  Uram

16.4. 10.30 D. N. Ves – Senec  Ľupták

13.4. 16.45 Domino – FC Petržalka akadémia  Takáč

17.4. 10.15 Rača – FKP Bratislava  Kormaník

17.4. 10.00 Šamorín – NMŠK 1922  Krčová

17.4. 10.00 K. Ves – Vrakuňa  Rataj

Prípravka PMC – 14. kolo

16.4. 12.00 Inter – Ružinov  Uram

16.4. 12.00 D. N. Ves – Senec  Ľupták

16.4. 15.30 Domino – FC Petržalka akadémia  Takáč

17.4. 11.30 Rača – FKP Bratislava  Kormaník

17.4. 11.00 Šamorín – NMŠK 1922  Krčová

17.4. 9.00 K. Ves – Vrakuňa  Rataj

Prípravka PMA2 – 14. kolo

16.4. 9.00 FA Bratislava – Ivanka p/D  Čisárik

16.4. 9.00 FA Lafranconi – Hargašova Z. Bystrica  Takáč

16.4. 9.00 Rusovce – Iskra Petržalka  Šusták ml.

16.4. 9.30 Stupava – FC Malacky  ObFZ-v

16.4. 9.30 FK Dúbravka – Šamorín Hamuliakovo  Hrješik

16.4. 10.00 K. Ves „B“ – D. Lužná  Rataj

Prípravka PMA2 – 16. kolo

14.4. 16.00 FK Dúbravka – Iskra Petržalka  Ľupták

Prípravka PMB2 – 14. kolo

16.4. 10.30 FA Bratislava – Ivanka p/D  Čisárik

16.4. 11.00 FA Lafranconi – Hargašova Z. Bystrica  Takáč

16.4. 10.00 Rusovce – Iskra Petržalka  Šusták ml.

16.4. 11.00 Stupava – Žolík Malacky  ObFZ-v

16.4. 11.00 FK Dúbravka – Šamorín Hamuliakovo  Hrješik

16.4. 9.00 K. Ves „B“ – D. Lužná  Rataj

Prípravka PMB2 – 16. kolo

14.4. 17.00 FK Dúbravka – Iskra Petržalka  Ľupták

Prípravka PMA3 – 13. kolo

16.4. 10.30 FK Mariathal – Lamač  Nemec

17.4. 9.00 Iskra Petržalka „B“ – Jarovce  Lehuta

17.4. 15.00 Domino „B“ – Čunovo  Nemec(Mamateyova)

Prípravka PRSC – 16. kolo

17.4. 15.00 Ch. Grob – N. Dedinka  Kendi

Súťaže riadené ObFZ BA-Mesto

Seniori V. liga S5A – 18. kolo

17.4. 17.00 K. Ves – FA Bratislava  Hajnala (R) za BFZ, Straka M., Kramár; Lônčík (D) za SFZ

17.4. 17.00 Čataj – FC Petržalka akadémia  Tanglmayer,(R) za BFZ, Kašper, Křivan; Príkopa (D) za BFZ

17.4. 17.00 Igram – FK Dúbravka  Sabo, Rataj, Kašper; Farbula (D) za BFZ

17.4. 17.00 Jarovce – Miloslavov  Matejová (R) za BFZ, Kocurek, Sabela; Brody (D) za BFZ

St. žiaci SZM – 20. kolo

17.4. 14.30 Tomášov – Vajnory Polomský (R) za BFZ

Súťaže riadené ObFZ BA-Vidiek

Dorast SD4V – 18. kolo

17.4. 10.00 Bernolákovo – Grob  Kendi, Štofik, Kocurek


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV